Preverjeno

leonora · 66695

Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #60 : 16 November 2006, 15:12:15
Ne razumem, cemu prepri okoli oglasov na bolhi, ko pa so na bolhi konstantno opozorilni oglasi proti preprodajalcem. Ravno ta teden  je na bolhi par taksnih oglasov, tale je eden takih: http://www.bolha.com/oglas1889510

Ne vem. Odgovor na moj oglas je bil kopiran v to temo:
http://med.over.net/phorum/read.php?f=44&i=66623&t=66623
Zakaj so gor nekateri oglasi, kjer ni niti kontaktne številke oz. koliko časa so gor, ne bi vedela.


chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #61 : 16 November 2006, 17:40:02
Mogoče pa bi lahko kaj več za preganjanje preprodajalcev naredili pasemski klubi. V Sloveniji jih kar mrgoli. Na ta način bi lahko dokazali, da jim ni vseeno kaj se dogaja z njihovo pasmo. V Srbski reviji ZOV je bil v rubriki, kjer prodajajo pse, na prvem mestu oglas Kluba za pritlikave pasme. Potencialne kupce so opozarjali, da naj ne kupujejo psov pri preprodajalcih. Še več, celo pomoč pri nakupu so jim ponujali. Česa podobnega pri nas še nisem zasledil.
Je pa res, da ti v večini pasemskih klubov pri nas radi priskočijo na pomoč, če jih pokličeš seveda. Najbrž pa je povprečnih kupcev, ki bi iskali takšno pomoč bore malo.
Zelo podpiram akcijo z letaki. Bližajo se namreč prazniki in želim si, da bi čim manj takšnih pasjih revežev končalo pod božičnimi drevesci. Čez par mesecev pa na cesti....., če bi do takrat sploh preživeli.   


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #62 : 16 November 2006, 18:19:09
Kinolog? Jaz sem za tega tipa prvič slišala in če ima kakšne odmevne rezultate, se mu takoj iskreno opravičim.
ja, sej glih v tem je fora... To je res kinolog "z dušo in srcem"

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #63 : 19 November 2006, 11:03:12
Pa kaj vam je .... on je šel med snemanjem čisto slučajno mimo .... kot bi padel z neba..... in novinarka ga je pač vprašala par vprašanj  ;)



*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #64 : 20 November 2006, 19:25:12
ja... čist slučajnu je pač prišel mimo... :P :P :P Verjetnu je res padel z neba ??? ??? ;D ;D...
pa inšpektorju ni treba vedet vsega...(zakonov) :-X :-X :-X
Tut ku sliš, kaj je s temi psi, mu ne klikne... :-X :-X

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #65 : 02 December 2006, 08:20:49
Inšpektorji še kar trdijo da je vse lepo in prav   :-\ ??? >:(
ja ja sve lepo in prav! mani se ne zdi prav da je dajal psom mačjo hrano!!! :o :o psi so pa po letu najkasneje umrli!!!  kako je vse lepo in prav??? ??? ??? ??? 



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #66 : 04 Marec 2007, 11:58:52
No, ampak zaradi mačje hrane niso umrli.


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #67 : 04 Marec 2007, 12:56:57
zaradi mačje hrane niso umrli.
ampak če se že ta vzreditelj "z dušo in srcem" ukvarja z "vzrejanjem" potem naj psom daje pasjo hrano mačka pa mačjo...

lp,tyaša

pa brez zamere



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #68 : 04 Marec 2007, 13:00:20
Aja!  :P


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #69 : 27 April 2007, 20:09:20
Na bolhi se pojavlja vedno več oglasov "kinološkega društva mislinje"(Matoše)za bolane pse.Registriral se je že pod drugim uporabniškim imenom...
Res si ne morem predstavljati da se človeku gre samo za denar,sploh pa ne za zdravje živali... >:(  >:(  >:( GROZAAA!!! >:(  :'(  >:(



Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #70 : 27 April 2007, 23:11:05
"KD Mislinja" in Matosa sta dva razlicna osebka.. v principu gre pa res za isti "smoren"  ::)

Bolane? Njihovi so ja vsi zdravi  no  :P ::)


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #71 : 28 April 2007, 11:54:21
Takih osebkov je več, ne samo ta dva.

Uf! Je treba bit kar tečen in vse prešnofat včasih, da se ugotovi kam pes taco moli. >:( :-X

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #72 : 29 April 2007, 11:53:13
jaz takoih ljudi nikoli ne bom razumela >:(
pa kako morejo no!!! >:(

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #73 : 29 April 2007, 12:30:23
"KD Mislinja" in Matosa sta dva razlicna osebka.. v principu gre pa res za isti "smoren"  ::)

Bolane? Njihovi so ja vsi zdravi  no  :P ::)
S KD Mislinja sem mislila,da se vedno ko (Matoša)
napiše oglas podpiše s tem imenom...Torej če kupujete na bolhi,ne kupujte pri prodajalcih ki imajo uporabniška imena:
NARAVAZEL
ZOOARA
MIGALEC

Za "MIGALEC" nisem prepričana,drugače pa gre za preprodajalce ki se jim gre samo za denar,in sploh ne za zdravje njihovih "pasemskih" kužkov.Psički so tam bolani in zlorabljeni,hranjeni z nekvalitetno hrano,niso socializirani,negovani,...So tudi nekatere izjeme ampak,to je tako kot bi bili na loteriji!!!Že res da so cene pri njih včasih nižje kot drugje,ampak to je samo "vaba"!NE KUPUJTE PRI NJIH!
(Morda sem spustila kakšno uporabniško ime...za vsak sučaj,vedno ko zasledite oglas za kužka za katerega se zanimate ,kliknite "vsi oglasi tega prodajalca"!Če prodaja več kot 2 pasmi psov so preprodajalci...)

še enkrat:NE KUPUJTE PRI NJIH,S TEM SE SAMI SPUŠČATE V NESREČO!



naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #74 : 15 Marec 2008, 18:05:00
Tudi mi smo hoteli kupiti psa pri Matoši.A pred tem kaosom.
Ampak se nam je zagabu ko je reku  da jih ne smemo božat kr e bojo okužili.Notri nas pa ni spustil. >:(

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


še ena ljubiteljica psov

  • *
    • Prispevkov: 135
    • Točke: 0
Odgovori #75 : 10 April 2008, 12:25:40
če pri preprodajalcu zahtevaš, da bi rad videl starša, ni nujno da ti bodo pokazali pravega. lahko ga pripeljejo iz tujine. ravno tako pod kako sliko piše da sta na sliki psiček in njegova mamica. kdo pa nam bo zagotovil, da je to res njegova mama in da to ni prevara???zlahka na s lahko pretentajo zato NE KUPUJTE PRI PREPRODAJALCIH!!!!!!!!!



naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #76 : 11 April 2008, 18:56:35
Vem!!!
In tudi ne bomo!!!
Vendar vseeno nismo kupili pri najbolj vzgledanem vzreditelju :-[
Pa vendar smo imeli srečo saj ima rodovnik, je sicer iz Češke ,zanj smo pošteno plačali in bil je zdrav!!!
(kupili smo pri T×××××  H××××××××

AJA NISMO VEDELI DA JE PREPRODAJALEC IN PA NE PRODAJA BOLNIH PSOV !!!!!!!!!!
saj niso preprodajalci samo tisti ki preprodajajo bolne pse in jih mučijo po kletkah...
Saj veste kaj mislim

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #77 : 14 April 2008, 09:35:55
Ufm ja, tale T....... H.......... pa res preprodaja same take, ki pokajo od zdravja, ja  >:(
O tem bi se dalo marsikaj debatirat.
Očitno še eni, ki jih je uspel fino nasmoliti  :-X


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #78 : 14 April 2008, 14:41:28
Ne vem kako je zdaj !!!
Vem pa da tega shih-tzu ja ,ki ga imamo že  (zdaj bo star) šest let ko smo ga dobili ni bil boln smo bili pri veterinarju  pa je reku da je z njim vse vredu pa tud js nisem gledala drugih psov sem si ogledala samo mamico in njega (ker je njegov oče ne češkem)
Pa  ta  pes je  drugače iz Češke pri  temu človeku  je bila  samo neka "postaja".
Ne vem  za druge njegove pse  saj se Zamarota in njegove mamice nisem mogla nagledat.

Sicer pa  ne bomo po forumu o tem razpravljali!

Aja pa moj pes še ni bil  bolan razen  dveh prehladov!!!

Lp. Danaja& Zemy

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #79 : 14 April 2008, 15:31:37
Če je pes zdrav, zelo lepo. Ni pa en pes proti vsem ostalim pač neka referenca, da se nekoga hvali kot dobrega vzreditelja. Kar pa, sodeč po napisanem, ni, saj torej psica ni bila njegova, on pa ne vzreditelj. Napisala si namreč:

...sem si ogledala samo mamico in njega...
Pa  ta  pes je  drugače iz Češke pri  temu človeku  je bila  samo neka "postaja".

Postaja pri preprodajalcu, ja. Tako kot pri vseh ostalih.

Je pa tale gospod na sceni že precej dlje, kot je star tvoj pes, torej me čudi, da pri iskanju legla nisi naletela na omenjanje "njegovih" in njegovih psov. Očitno ravno previdna pač nisi bila.


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #80 : 14 April 2008, 16:16:14
Ja tako je že bolje nisem najbolje napisala!
Pes pa je  1000 procentno iz Češke !!!
Ja ubistvu ne vem saj sta ga kupovali moji dve setri  (poglej moj profil pa boš videla koliko let sem  imela pred šestimi let)
Ne moji dve setri tega nista zasledili !
Sicer pa če bi vedeli tako ali tako nebi kupili pri njem smo  pač imeli srečo in sem po eni strani zelo vesela da smo psa kupili pri njem!(saj mislim da razumete)
No  pa samo da je moj peso zdrav!!!!




Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #81 : 14 April 2008, 16:33:31
Profila nisem gledala, zato se ti za tisti del o neprevidnosti opravičujem.
Ti pa polagam na srce, ker boš zelo verjetno kdaj sama tudi kupovala psa, da bodi previdnejša. Ne glede na to, da imate zdaj doma na srečo zdravega psa. Lp, Yo


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #82 : 14 April 2008, 18:44:32
Dobro!
Ni blema ! ;D
Ja saj vem da moram biti previdnejša ampak mi prej nismo vedeli da je preprodajalec.

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #83 : 14 April 2008, 19:18:51
Me veseli. Hkrati pa, lepo prosim, tudi, če ste imeli srečo in iz takih sumljivih legel vseeno dobili zdravega mladiča, tega ne reklamirajte naprej. Namreč čez nekaj časa vas čaka velika moralna odgovornost, ko boste prebirali žalostne zgodbe...


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #84 : 14 April 2008, 19:57:09
Pa dalo bi se tudi razpravljati o tem, koliksen je % psov, ki zdravi pridejo od njih.. Tisti ki so, imajo pac sreco.

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #85 : 14 April 2008, 20:00:40
Se strinjam če se ne motim pa je bil moj kuži "edin" v leglu.

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #86 : 14 April 2008, 20:05:49
..ima pa verjetno se ene 30 bratov in sester iz drugih legel..tako gre to :)

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #87 : 14 April 2008, 20:16:45
Ja to pa vem!!!
Tudi mi smo imeli eno leglo bordojcev .
Pa čeprav niso rodovniški  se da videt mamo in očeta  !!!!!!!!!!!!!!!
In veterinarsko pregledani in use!!!
In so že v novih domovih enga je uzel moj bratranec pa je že tak velik  bolj ko moj shih-tzu  ;D sta prbl. enako velika .
Pol je pa on še mladič pa se igrat hoče moj je pa že gospod pa mu več ni za tako igračkanje!!! :D :D :D
P.S. MAMA IN OČE STA RODOVNIŠKA!!!!!!!

Sam  smo ugotovili da prejšnji ko so ga meli je imel tud iz Češke  "postajo" pri  temu .........
Tko da kaj  čmo imamo res srečo :D :D :D

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #88 : 14 April 2008, 20:28:36
Vi, ja.
Sem se ti opravičila zaradi starosti, zdaj pa to jemljem nazaj!
Kozla se mi!
Ja, kar brišite me, e želite.
Imam hčćerko, ima 10 let in se zgraža nad temi pusarijami. In tudi jaz se, ko berem te budaloščine!

OK, sem odrasla oseba in sem se za to odločila (ja, tisti moment, ko ni bilo druge možnosti)!
Vzet mladiča, pa ga futrat na dve uri....
Pa vse. kar je že tolikokrat napisano.

Jaz sem zelo prizaneslijliva do otrok, samo tole si pa ti ene 100x preberi, pa nesi še k svojim staršem!

Imam doma 1 takega psa, ki je bil namenjen tebi, deklica, aja, še eno tako kačo imam.
Se mi še smiliš?
Niti najmanj. Tvoji staršui naj me mirno pokličejo, če jim kaj ni jasno.
Moja hči namreč spremlja forume, odgovarja itd,.
Torej tudi tvojim ne bo problen, a ne, de?


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #89 : 14 April 2008, 21:58:39
samo zanima me kaj sem takšnega napisala?
razen tega da imam srečo da je moj shith-zu zdrav.pri ta drugem je bil pa samo posrednik ampak so se kupci sami dogovarjali s čehi tako da je tole malo drugače.
drugače se pa verjetno vsi strinjamo da pri preprodajalcih ni za kupovat.je pa razlika med psi ki so kupljeni pri preprodajalcih in med psi ki nimajo rodovnika(so pa čistokrvni),kot so bili naši in vsi kupci so videli rodovnika staršev kot tudi starša sama.
lep pozdrav

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.