Eukanuba

Nika · 30816

Agava

  • *
    • Prispevkov: 190
    • Točke: 0
Odgovori #60 : 06 Februar 2011, 20:11:52
Ja, bom pazila na vsebnost karotena, seveda. Da ne bom imela mandarince, he he ..... To me spomni na enga kužka (kar sicer sploh ni smešno), ki smo ga videli na našem potovanju po S.Ameriki. Pa ne bom sedaj tu lepila slike, ker pač ne paše sem, saj Eukanuba nima nič s tem, samo bil je, vsaj po moje, pobarvan na rahlo oranžno. Sicer bel kuža ne vem kakšne pasme. Skratka bil je tak, kot bi ga potegnil iz korenčka.  :'( No, k sreči je bil nasplošno videti kot zadovoljen iz zdrav kuža, vsaj na pogled.

Hvala še enkrat za nasvete o Euk. Jaz grem jutri malo v raziskavo glede tega, pa kak testerček naprosit. Sicer sem pa prejšnjega hranila s Hillsom, seveda na priporočilo mnogih trgovcev in veterinarja zaradi občutljivosti njegove kože in sicer z lamb&rice in sva bila oba zelo zadovoljna, tako da sedaj kar težko verjamem, ko vse tole berem....  ??? komerciala ful lauga, ni kaj!



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #61 : 04 Marec 2011, 20:59:59
Še ena zmedena v poplavi hran tukaj...Pa dobro glede "navadnih" hran, za normalne potrebe imam kar razjasnenjeno.
Mi moramo shujšat! In pri LIGHT hranah se mi močno zatakne.

Prosim, če ima kdo izkušnje z light varianto naj mi pove kako se je obnesla. Je bil pes zlakan ali normalno sit, dovolj energije...? Obarvanost mi je vseeno, ker imam zmešanko doma (avatar). :)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner
Odgovori #62 : 15 Oktober 2013, 14:43:53
Kdor hrani z Eukanubo bi mu verjetno prav prišli kuponi za popust in sicer

7eur popusta za nakup velikih vreč
in
3,5eur popusta za nakup majhnih vreč

Podarim:)