Šampon

*nastja* · 149471

Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #150 : 29 November 2006, 22:44:24
Zgubila se bom itak....js unega BTC-ja ne morem poštekat:)   hehe

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #151 : 30 November 2006, 10:20:46
Kje pa se dobi na obali ta bio-groom šampon? Pa še nekaj me zanima. Obstajajo šamponi za črne pse in mene zanima če bi js naprimer rottija kopala z tem šamponom, bi se tista rjava dlaka tudi potemnila al ne?
V Super novi imajo Essentials, za Bio groom pa ne vem, pokliči in vprašaj.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #152 : 30 November 2006, 10:23:55
Jaz na obali nisem uspela najt Biogrooma, lahko pa ga poskusis po internetu narocit - http://www.4tacke.com/

battito animale


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #153 : 23 Januar 2007, 15:06:26
Hej!
Nam se je pa Bono v nedeljo povaljal v gnojnici >:( >:( >:( :-\.Ravno, ko nismo mogli nikamor po šampon.
Smo ga približno razdišavili z jabolčnim kisom, včeraj smo pa kiupili še šampon San Bernard.
Rdečega, za nevtraliziranje vonja. In je super, samo po glavici še malo smrdi, ker si ga nisem upala, ne vem kako militi, da ne bi kaj prišlo v oči.
Tako, da... Bomo še kdaj vzeli. :P :P :P :P :P :P :P ;)

Lp, Ana & Bono  :-* :-*

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #154 : 23 Januar 2007, 17:05:45
Lilit biogroom majo na veterinarski :)
Ju3 grem kupit za Kibo in BugzA

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #155 : 23 Januar 2007, 17:11:47
Ja na veterinarski ne maram kupovat, ker imajo 600 SIT marze na prodane izdelke >:(

battito animale


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #156 : 23 Januar 2007, 17:44:00
Aja pol pa nič - to sem slučajno danes vidla pa tko - samo drugje na obali pa ga ni - Je pa ta za črne pse 2200 sit - meni je vsak šampon nad jurja drag :P

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #157 : 24 Januar 2007, 07:25:22
Aja pol pa nič - to sem slučajno danes vidla pa tko - samo drugje na obali pa ga ni - Je pa ta za črne pse 2200 sit - meni je vsak šampon nad jurja drag :P
Biogroom je ponavadi koncetrat, tako da mešaš 1:4 z vodo, upoštevaj pri ceni :)
lp


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #158 : 24 Januar 2007, 17:52:00
Aha - hvala :)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #159 : 24 Januar 2007, 17:58:36
Jaz ga mam že eno leto skoraj in sem nekje na polovici.

Tisti ta bolj poceno so pa glih za kakih trikrat, štirikrat

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #160 : 24 Januar 2007, 18:03:17
Pol pa 2200 ni dosti. Morem kupit enga da bo Kiba potem lepo dišala in bo dlaka lepa :)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #161 : 30 Januar 2007, 06:54:48
Ima kdo izkusnje s samponi Iv San Bernard?

battito animale


meta

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 920
    • Točke: 25
Odgovori #162 : 30 Januar 2007, 11:12:10
Ima kdo izkusnje s samponi Iv San Bernard?

Ja :) Imam šampon in conditioner z vonjem banana ::) Na navodilih piše v kakšnem razmerju moraš zmešat vodo in šampon oz. conditioner.

Atri sicer ni bila všeč celotna ideja kopanja ::) samo drugače pa na šampon ni nikakor reagirala, tako da bi se kaj praskala, da bi dobila izpuščaje,... Motil jo je vonj njene dlake po kopanju in smo jo kakšen teden morali pazit, da se ni kje povaljala, da bi se znebila svojega dišečega vonja.
Po kopanju je imela zelo mehko, bleščečo dlako. Kakšna dva dni po kopanju je bila še zelo 'napihnjena' potem ji je šla pa nazaj na 'normalno'.

Lp, Meta & Atra

Flatcoated Retriever - once you are owned by one, you understand

http://www.freewebs.com/atra-flat-coated-retriever


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #163 : 30 Januar 2007, 11:22:26
No saj mene predvsem zanima, kaksna je potem dlaka... se pravi je lepa in mehka, samo bolj fluffy?

battito animale


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #164 : 30 Januar 2007, 11:28:35
Ima kdo izkusnje s samponi Iv San Bernard?

Jaz imam za Taja šampon in balzam od Iv San Bernarda in ju lahko zelo pohvalim.
Dlaka se zelo sveti in je mehka. Po vrhu vsega pa še diši. ;D

Jaz imam zaenkrat šampon in balzam za mladičke - Puppy sensitive... vendar imam namen v bližnji prihodnosti kupiti novo zalogo, saj nam te že počasi primanjkuje. ;)

Ti pa toplo priporočam nakup, saj sem sama s šamponom in balzamom zelo zelo zadovoljna. :)

Kupiš ga lahko v Tukanu, v prodajalni v BTC-ju imajo pa še salon, ki ima šampone in ostale artikle tega proizvajalca in lahko še tam povprašaš informativno kateri šampon, bi najbolj ustrezal tvojemu psu. ;)

Lp
Tina



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #165 : 30 Januar 2007, 15:28:31
A lahko zmešaš dve firmi... Šampon od Bio grooma, balzam pa od Sv. Bernarda? Bi rada kupila še balzam, pa jih pri bio groomu še nisem srečala.



Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #166 : 30 Januar 2007, 16:00:31
A lahko zmešaš dve firmi... Šampon od Bio grooma, balzam pa od Sv. Bernarda? Bi rada kupila še balzam, pa jih pri bio groomu še nisem srečala.
Jaz imam šampon in balzam v enem od Biogrooma.


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #167 : 30 Januar 2007, 16:05:54
Jaz imam šampon in balzam v enem od Biogrooma.


A to prav na šamponu piše? Ko sem jaz kupovala so imeli samo šampone.



Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #168 : 30 Januar 2007, 16:28:43
A to prav na šamponu piše? Ko sem jaz kupovala so imeli samo šampone.
steklenička je bele barve, narisan je en škotski ovčar, piše pa Extra body Texturizing.
lp


meta

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 920
    • Točke: 25
Odgovori #169 : 30 Januar 2007, 18:47:21
samo bolj fluffy?

Tudi ta fluffy gre dol maksimalno v dveh dneh ;)

Lp, Meta & Atra

Flatcoated Retriever - once you are owned by one, you understand

http://www.freewebs.com/atra-flat-coated-retriever


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #170 : 31 Januar 2007, 23:55:10
Mi imamo šampon od Bio Grooma za mladičke in se mi zdi v redu. Ginny sem do zdaj 2x skopala in danes samo tačke in ful diši.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #171 : 01 Februar 2007, 09:07:28
No jaz sem pol kupila Biogroom Lanolin protein (ali nekaj takega) in mi je vsec, ker dlaka ni prevec fluffy... in barve se mi zdijo lepse :o (ma mogoce si samo domisljam :P). Tudi disi ne prevec mocno, je bolj brez vonja. Dlaka pa je mehka... ma to je itak vedno :-*

battito animale


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #172 : 23 April 2007, 01:44:06
Jaz sem pesjana kopala.. seveda vsa navdusena, koncno je posijalo sonce in lahko ta "zdrav pasji vonj" spravimo iz njega ;D

Ker bio grooma  nisem dobila in bi morala na dobavo cakati 14 dni, jaz pa v glavi fiksno idejo da mora biti pes cim prej skopan sem po nasvetu prodajalke kupila Essentials dog it sampon za temne pse. Nikoli vec  >:( >:(

Kopala sem po obicajnem postopku, vendar ko se je pes posusil totalni sok. :o Dlaka je izgubila ves sijaj.. na pogled je slabse kot je bilo pred kopanjem (ce je to sploh mozno ???),dlaka je cisto motna, brez vonja,  postala je cudno lepljiva in se kar sprijema skupaj (ja, sigurno sem sprala dovolj ), kar je cudno, saj prej ni bila.. tisti, ki pa poznate njufi dlako pa verjetno veste, da je tezko v 1 dnevu brez cesanja pridelati kepo sfecljane dlake na sredini hrbta!! Dlaka  se je zacela vihati in kodrati in ratala vsa "strenasta". >:(

Tako, da sem totalno razocarana. Ceprav naj bi sampon veljal za kvalitetnega se je izkazalo, da je dal slabse ucinke kot neki "najboljsi sosed" sampon - vsaj v nasem primeru. Seveda na mojo zalost in jezo takoj v avto in raje naredila 130 km da sem prisla do svojega bio grooma..  bo treba v kratkem kopanje ponoviti. A mu lahko mocno skodujem, ce ga v roku 14 dni se enkrat skopam?  ??? Je kdo ze kopal (sploh njufke) tako na pogosto.. ali raje se pocakam in do takrat bijem bitke z lepljivo dlako?  :-\

p.s Ce kdo potrebuje sampon, ki ga manjka malo manj kot 1/3.. mu ga podarim, samo da ga ne vidim vec :P :P

+1


Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #173 : 23 April 2007, 07:00:20
Nelly, mislim, da ga lahko okopaš....ne bi smelo biti hudega...nekateri , ki vozijo po razstavah, kopajo teden prej in dan pred razstavo.

Katerega bio groomovega pa si kupila?

lp
+1


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #174 : 23 April 2007, 07:48:48
Meni je tudi zmanjkalo Biogruma pa sem uporabla kar tisti šampon za dojenčke od Jhonson's in je dlaka fantastična. Sicer bom raje ostala na pasjih, ampak ta šampon ni čisto nič škodil in pes se tudi ni kaj drugače obnašal.

PS: Nimam njufija.

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #175 : 23 April 2007, 08:27:25
Meni je tudi zmanjkalo Biogruma pa sem uporabla kar tisti šampon za dojenčke od Jhonson's in je dlaka fantastična. Sicer bom raje ostala na pasjih, ampak ta šampon ni čisto nič škodil in pes se tudi ni kaj drugače obnašal.

PS: Nimam njufija.

Jaz imam njufiko in sem tudi uporabljala otroški šampon Jhonson's  in malo balzama, ko mi je zmanjkalo.... pred tednom le za zadnje noge, ker mi je biogrooma zmanjkovalo, pa ni bilo nobenih posledic.


Target

  • *
    • Prispevkov: 270
    • Točke: 4
Odgovori #176 : 23 April 2007, 13:42:08
Jaz imam z Essentials-dogit šamponi zelo dobre izkušnje - res pa je, da ne uporabljam formule za črne pse, temveč formulo za mladiče, formulo za bele pse ter "terapevtsko" formulo (TeaTree + Lavender).



BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #177 : 23 April 2007, 14:19:14
Jaz imam tud essentials, enkrat nazaj sva ga celo z Neyko hvalili, če se ne motim ???. In zdaj imam tudi tega za črne pse (takrat sem imela še tistega za mladičke), pa se je meni zdel čisto v redu...Dlaka mehka, čista, lepa.....Nimam pojma, Nelly, a je bilo v tvoji seriji kaj narobe, ampak jaz s tem šamponom nisem imela nobenih problemov. Še slike opranega Brunota sem lepila v temo o novofundlandcih.... Meni se je šampon zdel čisto v redu!

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #178 : 23 April 2007, 14:51:46
Nelly to se je tudi meni zgodilo, ko sem prvic kopala z Essentials, ob kasnejsih kopanjih pa je bilo vse kot sus ??? tako da sem razmisljala, da sem mogoce prvic prevec razredcila sampon...

battito animale


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #179 : 23 April 2007, 14:57:39
Obstajata 2 različna šampona Essentials- enega proizvaja Dog-It(ne vem če je prav ta -)drugega pa nekdo drug...
Tudi jaz sem imela ta essentials od dogit-a pa je bila dlaka scufana, brez leska...sedaj sem na bio-groomu, pa je dčlaka res mehka sijoiča :D
lp