prispevki za živali!

many · 2089

many

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
: 24 Februar 2007, 15:56:34
Živjo!

Imam prošnjo za vse ljubitelje živali, ki bi meni in živalim lahko pomagali. Izvajam projekt v šoli, kjer bom zbirala ali denarne prispevke ali pa razno hrano za živali ali pa pripomočke, ki jih potrebujejo živali v zavetiščih. Vse zbrane prispevke bom odnesla zavetišču v Ljubljani, lahko pa se mi boste tudi vi pridružili. Kogar zanima in bi rad pomagal živalim mi lahko pošlje mail na [email protected] ali pa naj tukaj odpiše.

Hvala že vnaprej!

Ljubiteljica živali...



Kurja vas

  • *
    • Prispevkov: 92
    • Točke: 1
Odgovori #1 : 24 Februar 2007, 21:16:12
Kam pa kako je treba poslati oz. nakazati...



many

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 25 Februar 2007, 21:41:31
Za denar je tako. če meni ne zaupate da res ne bom vse darovala lahko pridete takrat v zavetišče, ko bom vse zbrane prispevka tja odnesla, za ostale stvari pa se dogovorite lahko z menoj in se naprej zmenimo kako in kaj.



aveva

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 25 Februar 2007, 23:47:41
Many, na sosednjem forumu si dobila odgovor, da se poveži z društvi. Ne morejo ljudje nakazovati denar za zavetišče na tvoj račun. Če bi bilo tako, bi lahko vsak v imenu nevemkoga zbiral prostovoljne prispevke. Kam bi pa šel denar, je pa drugo. Stvar mora biti uradna, ali pa naj vsak posameznik sam nakaže znesek na račun zavetišča, ki mu želi pomagati.

Če ti ne zaupamo... Hm... Kaj pa vemo o tebi? ???

Če bi rada pomagala brezdomnim živalim, se lahko tudi včlaniš v društvo in pomagaš preko le-tega. Predvidevam, da si iz ljubljanskega konca, torej DZZŽ www.dzzz.si

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.  Antoine de Saint-Exupery


many

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 26 Februar 2007, 11:04:50
Saj sej povedala tudi že, da ni treba denarja darovati. Bolj važni so razni pripomočki in hrana za pse. Denar pa seveda lahko vsak daruje na račun zavetišča. Vem da nič ne veste o meni, zato ni treba darpvati denarja ampak pripomočke.



aveva

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 26 Februar 2007, 23:01:37
Kam pa kako je treba poslati oz. nakazati...

Za denar je tako. če meni ne zaupate da res ne bom vse darovala lahko pridete takrat v zavetišče, ko bom vse zbrane prispevka tja odnesla, za ostale stvari pa se dogovorite lahko z menoj in se naprej zmenimo kako in kaj.

Saj sej povedala tudi že, da ni treba denarja darovati. Bolj važni so razni pripomočki in hrana za pse. Denar pa seveda lahko vsak daruje na račun zavetišča. Vem da nič ne veste o meni, zato ni treba darpvati denarja ampak pripomočke.

Oprosti, nikjer na tem forumu nisem zasledila, da si povedala, da denarja ni treba darovati. Vidim samo, da te ljudje sprašujejo, kam nakazati, ti pa odgovarjaš, da če ti ne zaupajo, naj pridejo pogledat. Niti toliko se ti ne zdi vredno, da bi dopisala št. računa Zavetišča Gmajnice... Če bi res rada pomagala... Tebi se zdi normalno, da ljudje dajo in potem hodijo gledat. Očitno.
Zanima me, ali v Gmajnicah vedo, kaj se greš? Te poznajo in podpirajo pri tvojem "projektu"? Ne vem, če bi bili zadovoljni, da to počneš na svojo pest. Za njih bi bila namreč zelo slaba reklama, če bi ljudje na veliko darovali za zavetišče neki tretji osebi, ki z njimi sploh nima nobene veze... Ljudje se ne pustijo dvakrat speljat na led in ko bi Gmajnice uradno zbirale prispevke, bi ljudje hodili mimo, misleč, da denar tako ali tako ne bo prišel v prave roke.
Ničesar te ne obtožujem... Mogoče imaš dober namen... Zdi pa se mi čudno, da ne želiš slišat, kar ti govorimo na tem ali pa sosednjem forumu...

Torej, za vse, ki želite finančno pomagat Zavetišču gmajnice: 0126-1603-0380-391, sklic 00365

http://www.ljubljana.si/si/mescani/zavetisce_za_zivali/default.html



Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.  Antoine de Saint-Exupery