Nutellini tt-ji

bolha · 133079

bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
: 30 November 2006, 18:43:30
Upam, da ni nič narobe, ker sem namesto nutelle odprla njeno temo. ;D ;D Ampak!! Ima že spisano predstavitev in zavlačuje že nekaj časa, zdaj pa nima več izgovora, :o bo pač mogla nekaj napisat v svojo temo.

Torej, da začnemo. :D Nekega lepega dne... je prišel tibetanski terier Gustav... in potem... je prišla še ena Kasi... najprej pa sta bili še dve tibetanski dami... Več bo pa nutella povedala, ker jaz nimam pojma.  ;D

Pa še dve fuuuul kjut slikci: :-* :-*

Gustav



Kasi



Lp


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #1 : 30 November 2006, 21:45:09
Kake lepe glavice:) pa tko lepo kosmati za čohat:)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #2 : 30 November 2006, 21:45:51
No nutella, napiši kaj več  :o

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #3 : 30 November 2006, 23:13:18
No, najprej me bolha total komandira, :P zdej pa še ti, Majchy. ;) Bugz, ma svoje čare taka mehka dlakica, :D pa seveda tudi neprijetne strani, kar se tiče kopanja in razčesavanja.

Skratka, pri nas od nekdaj mrgoli od tibetanskih terierjev, dve psički Biti in Megi sta že pokojni, sedaj pa imamo 13-letnega Gusija in ravno od dneva Pesjanarskega srečanja ;) še malo kužico Kasi.

Gustav je prišel s Švedskega (poimenovan po njihovem kralju ;D) in naj bi živel nekje drugje v solastništvu, potem pa se je obrnilo tako, da je pristal pri nas. Je prvi pes, s katerim sem navezala res pristen odnos. Seveda sem imela rada tudi naši prejšnji psici, ampak problem psic je, da se copatarsko navežejo na enega človeka, ::) v tem primeru je bila moja mati čisto prehuda konkurenca, da bi katera od naših pasjih dam šmirglala froca, ki je imel to srečo, da ju je lahko kdaj ven peljal - mene. Samcem, in predvsem našemu fantku, pa je očitno vseeno, kdo je glavna faca, ampak si izberejo za svojega tistega, ki ga lahko vrtijo okoli krempeljca - in kdo bi bil boljši za to kot jaz, z obilo potrepljenja in tolerance do Gusijevega najljubšega opravila - neskončnega vohljanja po tleh in razbiranja neštetih zanimivih sporočil pasjih gospodičen. 8) Preklop na slikovno gradivo.

Sedeče jesensko tihožitje


Magnolija je premagana, sedaj je na vrsti počitek na soncu


Takole opremljeni pridemo z zimskega sprehoda, potem nas draga nutella med krohotom poslika, nakar gremo na odtajanje pod vročo vodo.


Zeleni Jurij?


Naša najnovejša pridobitev pa je Kasi, ki se je po začetnem pridnem stanju izkazala za pravo teroristko, ki se obeša stricu Gusiju za dlako, on pa fini gospodek, kakršen je, sploh ne reče, da mu to ni všeč, ampak samo beži pred njo - tako da sta več ali manj ločena. Je pa zabavno imet mladička po dooolgih letih spet v hiši, zlasti je fino, ko jo mami odnese k sebi, in je spet malo miru. :P Je pa ta mala naravni talent za učenje (beri: za hrano bi prodala svojo dušo, tako da ji par trikcev sploh ni problem narest) - saj se skoraj ne spodobi, da je kobila od inštruktorice bosa - tako da zna že "otrpnit" v razstavni pozi, sedi, prostor, glas, ravno danes sem jo pa celo jaz antitalent za pasje šolanje naučila dat tačko. ;)

Še pri vzrediteljici


Mala šmrklja že jezika :P (slikala teta bolha)


Kasi s svojo plišasto bando


Zlati časi spečega sožitja



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #4 : 01 December 2006, 08:35:30
Nutka tutka presladka sta tale tvoja dva TT-jčka, za oba koš  :-* :-* :-*, tele so pa special za Gusija :-* :-* :-* k je en tak cuker od tetke Satin


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #5 : 01 December 2006, 08:36:32
jo, je to luštkano.. :-* :-* Dobre slikce :-*
Počohajte ju v mojem imenu!!! :P :P :P :P :P ;)

Lp, Ana & Bono  :-* :-*
p.s. smo hkrati pisale s Satin ;) ;) ;)

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #6 : 01 December 2006, 12:00:54
Super fotke. Gusija sva z Buffy uspele spoznat. Je luškan, poskočen kuža  ;D. Upam, da mi uspe kdaj tud Kasi spoznat  :o.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #7 : 01 December 2006, 12:02:31
Gustav je zakon :-* Na srečanju se mi zdi, da je samo Nutello gledal, drugo mu sploh ni bilo važno. 8)

Lp nina



bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #8 : 01 December 2006, 12:38:53
Meni je pa tista slika zeleni jurij ful dobra. :-* :-*

Gusija so na srečanju "ta veliki psi" malo po tleh povalali, je revež komaj ušel. :o To moraš videt nutello na sprehodu z Gusijem, gresta naravnost, pa nutella pogleda Gusija, ki se je odločil it desno po potki in potem ona, ja v redu greva pa tja. :D :D Čist usklajena sta.  :P

Iz kje je pa Kasi? ;) ;D A sta rodovniška? ;D Daj povej še kaj o prejšnjih damicah, pa kako njuno slikco gor napopi.

Aja, pa Kasi zna še obe tačke dat, tako nekako, da ti skoči s sprednjima tačkama v roke, jaz sem bila čisto navdušena nad njenim znanjem. Pa ne vem od kje nutelli, da je mala teroristka, ker ko sem jo jaz videla, je bila čist pridna. >:D

Lp


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #9 : 01 December 2006, 12:58:07
Satinčka, *ana*, prejemnika neštetih poljubčkov se lepo zahvaljujeta zanje in seveda pošiljata cel koš nazaj. :-* :-* :-* :-* :-* :-* ;D ;D ;D Petrca, itak da jo boš spoznala, če ne prej, ko bo Bufka spet "v formi" za skupne sprehode al pa skočiš čez Celovško kdaj k meni na obisk. ;)

Ninci, tenks za tole, ;) ampak resnica je malo manj idilična. :o :D Vse drugo mu je bolj važno, predvsem psi, khm, psice (upokojeni plemenjak pač 8)) je pa res, da vsake tolk časa počekira, kje sem.

Hehe, bolha, sama zloba te je. :P Sm ti že razlagala, da pač imava midva s Gugijem demokratičen odnos, enkrat jest povem, kam greva, drugič on. ;D ;D Ja, Gugi postane zeleni jurij, ko prešnofa vse travice in rastlinice, ki oddajajo semena, potem pa on to kot pridna čebelica prenaša naokoli. ::)

Iz kje je pa Kasi? ;) ;D A sta rodovniška? ;D Daj povej še kaj o prejšnjih damicah, pa kako njuno slikco gor napopi.
;D ;D ;D Ti sam pazi, da te ne zatožim svoji materi za tole klevetanje. Ti bom dala, a sta rodovniška. Gustavson je iz švedske psarne Amas, Kasi iz avstrijske Fort d'or, naši dve pokojni kokici pa iz angleške psarne Araki. Moram poskenirat njune fotke, pol bom pa kake take pozerske dala gor. 8) Kasi si pa zalotila med spanjem, pa še obisk si bla, tako da takrat je ona polikana pridna pupica. Še kdaj pridi, pa boš vidla, kakšna je, ko ima žuto minuto. :o Drugače pa ja, zna dat tudi obe nogici, ko je razigrana in ko se ji ravno zljubi. ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #10 : 01 December 2006, 13:04:04
Nutella predvidevam, da se ob takih kepah na tacah kot se nardijo Gustlu 8) nič en veseliš snega :P

Lp nina



nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #11 : 01 December 2006, 13:16:00
Hehe, res ne. :P Ampak je zanimivo, da se tako kepčka samo tist ta prvi mehek snegec, ne vsak, tako da ko začetno belo zimo prebrodimo, smo na konju. ;) ;D


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #12 : 01 December 2006, 13:26:16
Waaaaw, super megastične fotke!  :o :o :o  :-* :-* :-*

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #13 : 01 December 2006, 13:38:19
Hvala, ampak da se ne bom krancljala s tujim perjem, moram priznat, da Kasine niso moje, tist super portretek je naredil Bojan Fatur, z igračkami pa Jelka Pevec, fotko pri vzrediteljici je kliknila moja mati, uno z jezičkom pa naša bolhca. 8)


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #14 : 01 December 2006, 13:57:20
Fotke so res prekrasne, tam na uni med igračkami je tak faca pa tolk prisrčno koketira s fotografsko lečo, na uni portretski pa male kaže da je iz pravega manekenskega testa  ;) ;D
Ja ker pa jo je tak razjezila da ji je mala kr jezička pokazala punca navihana :P :D
Upam da oba še posebaj Gugija čimpreje malo premečkam :-* :-*
Pa hvala za vrnjene :-* :-*


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #15 : 01 December 2006, 15:59:28
Full lepe fotke me pa zanima kolko kil imajo ko so odrasli? pa kolkokrat jih je treba krtačit, najbrž vsak dan?

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #16 : 01 December 2006, 17:18:01
Gusi ma okol 10 kilc, pa je malo večji, vedar vitkejši samec - tako da saj veš, odvisno od spola in konstitucije. Za krtačenje je pa tako - če si priden in češeš vsak dan, imaš večkrat po malo dela, če pa vsakih nekaj dni ali enkrat na teden, te pa že kakšen vozeljček pričaka. Je pa tudi res, da od naših treh odraslih tibetančkov do zdaj je imel vsak drugačno dlakico. Najstarejša psica Bita je mela malo redkejšo in bolj "mastno", Megica tako slamnato in trdo, Gusi ima pa zelo gosto in volnasto - kar je seveda najtežje za razčesavat. Jest takoj obupam ob prvem vozlu, tako da prepuščam tovrstna opravila uradni lastnici naših psov, :P drugače pa vsake toliko časa gre tudi k pasji frizerki - poleg česanja tudi na striženje recimo vsakih nekaj mesecev, ko mu pač dlaka zraste in mu postane vroče ;D.


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.

T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #18 : 02 December 2006, 21:09:23
O sveta pomagavka kakšna cukra :o :o :o!!!To je torej tisti skrivnostni bacek s srečanja...cuker na kubik!!!!Kasi je pa tak cuker da se stopiš :-* :-* :-*

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #19 : 02 December 2006, 21:17:36
Bolha, a te skleroza daje. :P Hehe, TMT, backota sta čist preč od veselja, ker ju tako hvališ. ;D ;D ;D


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #20 : 03 December 2006, 11:01:08
Jaz pa vem, da se je Kasi včeraj nutelli polulala pod kavč. :o >:D Kako je imet mladička v hiši? :D ;D A ni fajn, no?!

Lp


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #21 : 06 December 2006, 12:01:40
Je pa zabavno imet mladička po dooolgih letih spet v hiši, zlasti je fino, ko jo mami odnese k sebi, in je spet malo miru. :P

Se mi je zdel, da se mi še ni tolk poslabšal, da bi pretirano skakala od veselja nad tem, da je ena pasja bombica v hiši. :P Ah, včeraj me je jezila, ker Gusija ful maltretira in se mu kar za uho obesi, pol nej bi jo pa on nosil okoli al kaj si predstavlja. On je zanjo ena taka velika mehka premikajoča se igračka. Zdaj je rahlo bolje, ker je ostrižen. Notri je tak terminator, zunaj je pa še vedno plašna, tako da se malo nosimo, malo prepričujemo, da ni nič hudega v belem svetu - potem se pa ravno tolk sprosti, da začne vohat okoli in ugotovi, da je svet res bogat, predvsem s kakšnimi kostmi, ki jih ljudje mečejo z oken... Tako da kljub temu, da sem ji iz ust vzela plen, je očitno vseeno malicala, ker je danes boga bruhasta in neješča sirota. :-\

Danes je bila na sprehodu bolj moj modni dodatek


Ena od zadnjič, kako čaka na kopanje


Fotič pravi, da smo šli še v temi na sprehod. ::) Ajde, važno, da se vidi fantkova nova pričeska. 8)


Takole si Gusi postelje in zakoplje v svojo posteljico.


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #22 : 06 December 2006, 12:13:49
Nutella,

imaš pa res specialni modni dodatek :o

A boš kaj tole tvojo novo pridobitev prinesla na "vpogled" ?

Obljubljamo, da vas ne bomo pojedli  :P

Za malega srčka  :-* :-* :-* Pa za Gusija tudi  :-* :-* :-*

od mene in od Miškota  :-*

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #23 : 06 December 2006, 12:18:48
Itak pridemo enkrat naokoli al pa če vi pridete na obisk. Pojedli vem, da nas ne boste, ker ste prijazna človeško-pesjanska banda, ampak potacali od navdušenja pa mogoče ja. ;) :P ;D Hvala za lupčke, enga zaspanega od Kasi za celo trdnjavo :-* pa en kup od naju z Gusijem. :-* :-* :-* :-* :-* :-*


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #24 : 06 December 2006, 12:23:42
Hvala za povabilo. Res bo treba enkrat priti naokrog. Ali jaz k vam, ali ti k nam. Se bomo dogovorili. Drugače pa, če se bom jaz prikazala pri vas, bom samo Šaško pripeljala s seboj, da ne boste imeli prevelike loma pohišta.  ;D

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #25 : 07 December 2006, 09:26:24
Ja, vsekakor se morajo male razgrajačice mal spoznat med sabo. ;D ;D Drugače smo pa mi včeraj po veterinarskem posvetovanju ugotavili, da ni bila nobena zunaj pobrana kostka kriva za slabo počutje, ampak menda razsaja viroza med peski in ta mala je bruhala, ni mogla jest ne pit, potem je pa končno malo juhice s piščančjim meskom pojedla, nakar je še driskala. Včeraj je samo spala, če je pa pogledala okoli sebe ali pa vstala, je bla pa čist boga. Danes je že veliko bolje, je že repek zavihan in je boljše volje. ;)

Takole jo je blo treba crkljat za boljše okrevanje :D


Pa še domiselno darilce od prijazne tetice - sem čist navdušena nad njim, tako da ga moram pokazat (škatlica v obliki kužka in obesek s Kasinim imenom in tel. številko). Naša ta mala je čist fensi. 8)



bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #26 : 07 December 2006, 13:57:18
Boga Kasi :(, v glavnem, da ji gre bolje in bo kmalu spet terorizirala svojo nutello. :P Pa taka šmensi bo s svojo novo značko. :o Pa da ne boste pozabil telefonske gor vgravirat. Ah :-[ sem še enkrat prebrala in vidim, da je telefonska že gor.
Lp


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #27 : 07 December 2006, 14:03:53
Nutella.. predvidevam da imaš rada nutello in od tod tak nick, torej v mercatorju imajo božično akcijo, Nutello v kar 3kg kozarcu :o Si predstavljaš koliko nutelle je to?  ;D :o mmmmmmmmmmmm  8)

Lp nina



Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #28 : 07 December 2006, 14:05:42
Pa bi se dalo zvedet kje se lahko dobi tako fency obesek v taki fency škatlici :) :) :)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #29 : 07 December 2006, 14:45:31
Jaaa, ninci, sm v Intersparu vidla :o :o (verjetno ista zadeva) in ti lahko bolha pove, k je bla takrat zraven, da sm se ustavla, buljila v tisto ogromno posodo in ji skoraj postavila oltar, tako da me je bilo treba skoraj odvlečt stran. ;) Bugz, to je bilo za darilo od neke mamine znanke, tako da nimam pojma, kje je ona to dala delat. Se bom probala pozanimat. ;D Ja, bolhek, številka je na drugi strani, je bla pa Kasi zelo bogica včeraj, da nas je kar skrbelo, kaj je to. :-\ Zdej sicer še vedno dosti spi, ampak ko je budna, pa že premetava svoje igračke in žveči moje lase. ::) :D