Nutellini tt-ji

bolha · 133286

Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #30 : 07 December 2006, 15:07:20
A 3kg kozarec poln slastne nutelle si pa kar tam pustil >:D

Tole je pa za bogico Kasi :-* :-* :-* :-* od tetke Satinke da se bo čimprej pozdravila in da bo čimprej spet kravžlala žifčeke naši Nutki tutki :D

Da pa Gugi ne bo mislil da sem nanj pozabila je tu še en velik koš  :-* :-* :-* :-* samo zanj, pa frizurca ma ful hudo ;D


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #31 : 07 December 2006, 15:37:05
Jaaa, ninci, sm v Intersparu vidla :o :o (verjetno ista zadeva) in ti lahko bolha pove, k je bla takrat zraven, da sm se ustavla, buljila v tisto ogromno posodo in ji skoraj postavila oltar, tako da me je bilo treba skoraj odvlečt stran. ;)

Res si nekam zaljubljeno gledala v tisto nutello. :D :D
Lp


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #32 : 09 December 2006, 15:31:42
Zdaj je pa še druga pasja runda zbolela - Gusi je čist zanič, od njega leti od spredaj in zadaj, danes upam, da bo fantek kaj bolje... :-\ Mislim, kere viroze, potem je pa verjetno še toliko bolj potencirana pri mladičkih pa starčkih. Sam upam, da nismo nehote še kerga pesjana nalezli. :(

Bugz - sem zvedela za obesek. ;D To bo malo reklame zdej, upam, da ne bo nič narobe. ;) Obesek je srebrn, prevlečen z neko zadevo, da ne začne črnet, narejen je bil pa v Zlatarstvu Močnik. Za škatlico nismo posebej spraševali, ampak pomoje se jo tudi tam dobi.


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #33 : 09 December 2006, 21:46:32
Bogi nutellijini tt-ji. :( :( Držim pesti, da se čim prej pozdravita in da ni nič hujšega. Pa boga nutella, k mora pucat za njima. :P
Lp


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #34 : 14 December 2006, 12:32:54
Hvala, mega bolha, za tvoje dobre misli. :P Kot rečeno, Kasi že dolgo ni več bolanka, ampak je Gusi najbolj pokasiral tole virozo, ker je še vedno bolj kot ne obnemogel, malo pa tudi izkorišča 24-urno oskrbo, ko se pletem okoli njega, mu ponujam papico, vodiko, čohanje, kratek sprehodek... Res je bogi. ;) Je pa shujšal od tridnevnega stradanja, pa še vedno zelo malo je. Bo že. Zdaj pa malo slikic Kasike, ko bo pa Gugec zdrav, pa še od njega.

Hvala, teta Satinčka, za novo zabavo. :-* :-* :-*


Ena prežvekovalna na hrbtu ležeča kepa dlake


Helou


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #35 : 14 December 2006, 12:52:46
Kako je malecka cortana ko kaki medi, dlakca ji je ful zrasla, na zadnji slikci je tolk cort s tisto dlakico ki ji zakriva očke :o :D
Samo pazi da ne bi Gusiju njegovega čeveljca zbrisala, če bo pridna ji Božiček ali Dedek Mraz prineseta še kako sladko presenečenje :D :o


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #36 : 14 December 2006, 15:41:14
Satinka,

tebe bo pa parkelj obiskal  :o....če se že mimo moje ulice pelješ se daj vsaj na kavi ustavit  >:(

Nutella, upam, da ste sedaj že vsi popolnoma zdravi ? Pa jaz bi se tudi kdaj prišla pocrklat s tvojo tt bando  8)

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #37 : 14 December 2006, 18:36:17
Miša ne bo parkeljna ta je že mimooooooo  :P :P :P :P sej sm mislila Nutellco nahecat pa je blo že zlo pozno ;) a ne Nutella sma že obe lepo kinkali :D ;D

Ajd Nutka tvoja dva v mojem imenu precmokaj in premečkaj! :D :-*



bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #38 : 14 December 2006, 19:15:41
Nutella, to zadnjo slikco od Kasi ti bom pa ukradla, in neki z njo naredila (upam), zato se odpovej svojim avtorskim pravicam, da me ne boš tožila. :D ;D
Lp


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #39 : 14 December 2006, 22:24:53
Miša ne bo parkeljna ta je že mimooooooo  :P :P :P :P

Tistega, ki jaz mislim, hodi celo leto  >:D  :P  ;D

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #40 : 16 December 2006, 00:02:13
Bolhek, moje slike so tvoje slike, saj veš. ;D Sm pa kr mal važna, k me hvališ, in zdaj z dvignjenim nosom hodim po svetu. 8) Satinka in Miša, se bomo v kratkem kaj zmenile, moji cuceti se načeloma že delajo, da so zdravi, je pa vseeno še kakšno pokrehavanje in drekec v nezadovoljivem agregatnem stanju, ;) tako da bi še malo počakala, potem se pa začnemo obiskovat. ;D Danes smo bili na sprehodu na PST in moram rečt, da v tem sončku je bil pravi užitek delat slikice.

Poza


Kasi in Gusi


Kaj delamo tukaj sredi trave? Gremo nazaj na potko.


Moj bubu :-*


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #41 : 16 December 2006, 20:11:49
Haha, kaksen dober ubijalski pogled :D :D :o

battito animale


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #42 : 16 December 2006, 20:20:42
A je gustavson na frišno postrižen? Nekam mi lepši deluje kot nazadnje ko sem ga videla. :D
Lp


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #43 : 16 December 2006, 22:08:16
Hehe, Lilit, ubijalski pogled. ;D To je tak nesrečen pogled, ker mora revež sedet na mrzlih tleh in pozirat skupaj s svojo tečno cimro Kasi na moji desni (je bila izrezana iz slike zaradi nefotogenične drže ;)). Ja, bolhca, sej sm rekla na prejšnji strani, da ma frišno pričesko, ga je tok fajn čohat po tej kratki mehki dlakci. ;D


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #44 : 19 December 2006, 09:21:38
Satinka in Miša, se bomo v kratkem kaj zmenile,

Ja, se bomo zmenile ! Pa jaz bom pripeljala s seboj našo ta nižinsko bando, da se bodo lahko kužki med seboj kaj poigrali.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #45 : 24 December 2006, 00:05:55
Zadnjič sem imela pa v varstvu Sabo, vnukinjo od naše Megi in pravnukinjo od Biti (al kako že gre ta sorodstvena vez), ki zelo spominja na svojo babico, predvsem po svoji požrešnosti in temu primerni neatletski postavi. :P Drugače je pa bejba zelo pridna in prijazna, z Gusijem sta že tako navajena drug na drugega, da drug drugega obravnavata kot del pohištva, >:D no, Kasi je pa dobila še eno žrtev za teroriziranje. Sem imela pa polne roke dela s tem, kdaj bo kdo šel ven, koliko časa se mu paše sprehajat, kdaj bo dobil hrano in zakaj ne in kdo bo v katerem prostoru, ker skupaj s Kasi ne more bit nihče, ker obupa nad življenjem po nekaj minutah poosebljanja trampolina za malo tečnobo.

Sabek :-*


Saba in Kasi tistih pet sekund, ko ji je ta mala dala mir.


Saba in Gusi poleti na sprehodu


Včeraj nas je obiskala Miša s Šaško in Okico, ki sta noreli s Kasi po stanovanju tako, da so se kar drsale po laminatu. ;D Škoda da nisem slikala plaščkov od mopsovskih damic, ki so očitno zažgali, kajti Gustavson se je čisto zaljubil v Šaško, lepotica v rdeči obleki je namreč omamno dišala, tako da je naša starina čisto zgubila pamet. ::) Sta pa srčici mali opici, se kar izmenjujeta, katera te bo okupirala, skakala po tebi in te prelupčkala, ane, Satinka. :D


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #46 : 27 December 2006, 16:05:46
Moji backi so včeraj noreli po Barju s še eno TT-dojenčico in češkim terierjem. ;D

Kasi je matrala Čojo, Gusi pa Pegama - res imamo skulirane in socializirane cucke. ::)


Okej, tole pa zgleda, kot da jo bodo pojedli. :o


Čoja in Pegam


Pegam


Napaaad! :o


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #47 : 27 December 2006, 16:18:47
Madona tale vaše mali hudiček Kasi pa slabo vpliva na tvojega nežnega Bubuja, se je še njega nekaj hudičevosti prijelo ki jo Kasi stresa doma po njemu med tem ko ga terorizira... :o :D :P >:D

Citiraj
Včeraj nas je obiskala Miša s Šaško in Okico, ki sta noreli s Kasi po stanovanju tako, da so se kar drsale po laminatu.  Škoda da nisem slikala plaščkov od mopsovskih damic, ki so očitno zažgali, kajti Gustavson se je čisto zaljubil v Šaško, lepotica v rdeči obleki je namreč omamno dišala, tako da je naša starina čisto zgubila pamet.  Sta pa srčici mali opici, se kar izmenjujeta, katera te bo okupirala, skakala po tebi in te prelupčkala, ane, Satinka.

Ja mali Mišini mopsici sta ko živo srebro, sta pa spretne pri obvladovanju oz. speljavanju ovinkov na laminatu, da ne omenimo da si polubčkan cel, ko se to loti ena hitro prileti še druga... :o :D
Sta si doma dobro taktiko izbrali kako bosta obvladovali hiperaktivno Kasi, ena levo druga desno uboga Kasi včesih ni vedela za katero bi šla, pa še midve z Nutello na tleh sva bili dobri manevrirni oviri... ;)


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #48 : 27 December 2006, 16:51:03
Nutella,

kolk so luštne slikce. Vidim, da ste prav uživali  ;) Kako pa kaj Gusi ? Vidim, da je že pozabil na našo dišečko Šašonko  ::)

Satin,

mi smo naše mopse že preimenovali v male smrčeče rakete. Sta obe tolk hiperaktivni, da se včasih že sprašujem ali nista križani z motorjem ferarija in atomom elektrona. Od kje pa sta podedovali talanje lubčkov pa itaq vsi vemo - naših mastinčic napolitančic  :D

Do videnja... :P

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #49 : 28 December 2006, 08:06:54
O ni ni :D me je zadnjič pogledal s tistim pogledom če jo v kakem žepku skrivam.... :o Je pa tale Bubu tak šarmer, pride tak lepo počasi do tebe in če ga slučajno spregledaš te tak nežno s smrčkom trkne v nogo in te pogleda s takim žalostnim pogledam kaj pa jaz

Mala Kasi je pa čisti mali vražiček >:D, eno tako naspidirano bitjece ki se ji vse prepočasi dogaja in če ni česa boljšega v bližini se spravi na osvajalski pohod kako zavzeti goro Gusi :D :o >:D


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #50 : 03 Januar 2007, 12:10:57
Spet party z drugimi malimi tibetančki (so malo mlajši in iz druge "linije"). :D

Kasi preučuje sceno in koordinira svoje poteze


Par portretkov Kasinih dirkalnih, pretepaških in igralnih kolegov












Pa še moj Gusika, ki je suhe žemlje ribal doma, ker se zadnjič ni znal lepo obnašat.



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #51 : 03 Januar 2007, 13:05:13
Joj ta Gusi, spet poka take face :D :D

battito animale


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #52 : 06 Januar 2007, 13:20:43
Haha, Lilit, lepo, da opaziš Gugijev repertoar grimas, ki se skriva pod njegovo čupo. ;D No, ker moram očitno vsak sprehod s pasjo družbo ovekovečit in popisat, gremo naprej. Danes sta se končno spoznali Kasi in bolhina Kana, čeprav smo ugotovili, da dokler Kasi leze za Kano, je še v redu, ko se pa tale naša kravica Kančka obrne in bi malo lovila našega zajčka Kasiko, pa nismo več tako pogumni. :o





Potem sva šla pa z Gusijem na kratek sprehod z dvema upokojenkama, >:D ki sta kmalu omagali grizoč si kolena po strmem tivolskem griču, >:D >:D tako da sva nazadnje ostala sama. Še prej je pa Guguljka sprobaval svoj šarm na Kančki, pa je ugotovil, da ima raje palico kot njega. :'(

Kana, ljubiiim teeee!




bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #53 : 06 Januar 2007, 14:56:48
Kakšne upokojenke?!?!?! >:D Nama se je mudil na bajto. ;D Se bove enkrat zmenile, pa naju boš odpeljala na vajino redno sprehajalno potko, se moram psihično pripravit prej. :D

Kani je pa dogajal danes, je tako norela kot dolgo ne. Vidiš nutellca kakšen vpliv imaš na mojo peso. :o Slikce so pa lepe, čeprav ni bilo sončka na začetku. Ta zadnja je najboljša, "me ne zanimaš Gustl, sem Lojzetu zvesta!" :D :D :D

Lp


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #54 : 06 Januar 2007, 18:18:41
Tokrat niso toliko "umetniške", kot so ponazoritvene. ;) ;D ;D Ja, upokojenke sm rekla, misliš, da bom nazaj vzela samo zato, ker maš strašno rotvajlerko. :P Hehe, dons ji je res dogajal, jest sm mislila, da je vedno taka. Je skakljala naokrog kot razigrana najstnica. :o Bolha, mogoče rabiš še kakega malega poskočnega kužka, da jo bo zanimiral. :-X ;)


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #55 : 07 Januar 2007, 13:33:44
Kh, ne, hvala!! :D Mi je kar všeč, da tako upokojensko hodive okoli, me nič ne mika laufat okrog. Se pa pazi naslednjič, ji bom rekla, da naj te za kolen urizne. :P >:D Boljš da začneš kolenčnike nosit. :D
Lp


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #56 : 08 Januar 2007, 09:41:31
Včeraj smo se slučajno znašli v Tivoliju in uspeli srečat Kasi, Gusija, Čojo in Pegama. Buffy je bila najbolj navdušena nad najmlajšima dvema. Je kar cvilila od navdušenja  :D.


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #57 : 14 Januar 2007, 16:28:14
Danes je imela pa Kasi debi na CACIB Tromostovje in je dobila zelo perpektivno. Čestitke!!!! ;D ;D

Nutella, a so mogoče kakšne slikce? >:D :P
Lp


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #58 : 15 Januar 2007, 11:18:58
Kasi čestitke za uspešen debi  :-* :-* :-* :-*


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #59 : 15 Januar 2007, 18:56:29
Valda, bolha stresa sol na rano moje jeze in razočaranja. ;D ;D Tooook sm bla res jezna, >:( da sem zamudila prvo razstavo lastnega cucka, da pol tut slikala nism ne nje ne kogar koli drucega. Ja, jo je pa sodnik zelo pohvalil, lepe stvari narekoval in tut ta mala je dokaj pridno hodila in se postavljala. Na defileju se ji pa ni dalo več sodelovat, se ji je zdelo, da je bila dovolj pridna, ko je celo razstavo prespala ali se zaspano, vendar vljudno nasmihala mimoidočim. ;) Je pa mamin kolega slikal in snemal, samo še nimam dokaznega gradiva. Kasi se zahvaljuje svojima tetama Satinki in bolhi za čestitke. :-* :-*

Petrca, ja, smo se zadnjič slučajno srečali, ker zmenit se nama itak ne rata. ::) Smo pa vsi občudovali Bafkolo, kako obvlada lovljenje frizbija. Upam, da dobim tut ta posnetek, ker je od Čoje ata bil ves v snemalnem mudu.