Čivava [Chihuahua]

ursa · 996756

sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #1230 : 30 Januar 2008, 16:02:25
Nalch, Sassy je mislila s tem ko je omenila lajanje, kaksno sliko ko tamala stoji in na kaj laja, takrat se namrec psi postavijo nekako v pozo, in se jim lepo vidi postava. ;)



kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #1231 : 30 Januar 2008, 17:19:06
Urša, verjetno imaš prav :-[ Ampak ko sem jaz odšla iz ringa je sodnik rekel PRM tistemu lastniku..mogoče pa je stal Dušan zraven tiste, pa sem mislila da govori tistemu lastniku :) Ne vem...no saj ni važno.. 8)


lp



Nalch

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Lucy...
Odgovori #1232 : 30 Januar 2008, 20:12:20
vem vem, saj sem napisala, da je nimam, sem pa obljubila, da bo kmalu ;)

smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off in Lucy na straži! ;) <3


Sassy

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
  • Sassy love forever!!
Odgovori #1233 : 31 Januar 2008, 16:18:03
kikinka saj ni panike, sam popravila sem, ker sem lih vidla da si se zmotila.
Gre kdo v Celje na CAC zdaj februarja?

Nalch sem zdajle vidla da sem pozabila napisat cigava je tamala (mama, oce)  sem mislila da sem te vprasala pa vidim da nisem..

am... zanima me, ce se vase civavce tudi "pripravijo" za spanje? Lucy si najprej lepo umije tacke, potem pa s tackami malo popravi npr.: dekco v svoji posteljici, moj pulover, blazino na kavcu... tako kot se jaz vsak vecer problecem v pizamo, umijem zobe, ima ona svoj ritual =) zelo zanimivo jo je gledat

Itak :)  s tem da se se med sabo umijejo (ucke, usesa)..  Pri meni je bil ravno Coco tisti ki je vse popedenal.. drugace pa ja, obvezno umivat se, pa dekco oblikovat...  pol pa spat..  pa odrivanje z zadnjimi tackami, pa lizat roke in obraz.. najrajs v nos da te zaboli tja gor do sinusov, to bo Nacho ze vedu a ne Sarchee :)

lp,

Ursa


vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1234 : 31 Januar 2008, 16:37:51
ja jaz pridem v celje ;D moj lin tud pred spanjem se umije pa dekico popravi pol pa spat :P



kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #1235 : 31 Januar 2008, 16:41:26
Kiki isto ;D
Najprej se more umit..potem zavrti par krogcev, nato še malo dekico razkopati in hitro v klopčič pa spančkati :-*

lp :)



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #1236 : 31 Januar 2008, 16:51:49
Hehe ja Ursheeka :D, Nacko obvlada pucanje nosa :D
 Drugace pa moja dva spita vec ali manj ponoci po tanovem v boxih (vsak v svojem da ni problemov :)), in jima zmeraj poravnam dekco ki jo imata notri, zjutraj je pa cela razmetana, tako da ja tudi moja dva to pocneta :)



vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1237 : 31 Januar 2008, 16:57:06
nekaj sem brskala po interneto pa zasledila tole :'( taki mali prostor za toliko mladičkov..res žalostno!:(





 :'(



kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #1238 : 31 Januar 2008, 19:20:07
Ojoj...ja tudi to se dogaja :'( Zeloo žalostno! :(


lp



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #1239 : 31 Januar 2008, 19:21:34
No comment. :'(  Mislim... :-\



Kateeq

  • Gost
Odgovori #1240 : 31 Januar 2008, 19:49:10
Zato kupujte pri preverjenjih vzrediteljih in pse z rodovnikom.



Sassy

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
  • Sassy love forever!!
Odgovori #1241 : 31 Januar 2008, 20:04:54
Tukaj pa se ne strinjam s tabo. Prostor sploh ni majhen glede na to koliko so stari mladicki. Sam mal cudno jih majo kar v enih skatlah, kar dve psici ena cisto poleg druge.  Pa zgleda kot da psica sploh ne more ven.  Samo poglej kaksna je razdalja od mladica do psice za najmanj enega psa in se vec.. ves kolko casa bi rabil  da najde mamo ce bi bil prostor se enkrat vecji.. in kako velik prostor bi po tvojem mnenju moral biti?  Razen tega da je neurejeno in ni cisto velikosti prostora ne manjka nic. edino to me moti da majo tako skupaj psici..  Vecje pasme malo hitreje rastejo zato imajo tudi prostor ze na zacetku vecji ker prehitro prerastejo.. tem se pa nic ne pozna, 1 teden al pa 3 tedni pa je se zmeram isto.. pa prav radi se stiskajo..

Ves kolk so oni obcutljivi ko so tkole majhni, mal vecji prostor bi bil pa bi se jim temperaturno takoj poznalo. Jaz jih imam kar v spodnjem delu boksa dokler samo sesajo in spijo, da jih tako lahko prestavljam na posteljo, kavc itd. ce ne mi hrbet odpade in noge zaspijo ce bi non stop na tleh cepela pa jih na seske dajala. Pa psica gre lahko normalno ven se ohladit, pit, jest itd.  Kaj bi jim dala ti meter krat meter, da se mladicek v velikosti hrcka takoj zgubi.. ko se nic ne vidijo in ne hodijo bojo prec zaceli jokat ce so zgresili sam za 10cm, kaj sele da jim das tolk velik prostor da se takoj zgubijo.. ko pa oprejo ucke in se zacnejo okrog plazit je pa druga zadeva.. takrat pa se jim prostor razsiri.. ampak se zmeram loceno, pri meni je spalnica, scalnica in igralnica  :P  in kljub vsemu grejo se zmeram spat v boks kjer se lahko stiskajo.. ne vem kako je s temile na sliki ampak glede na to da so v obdobju ko samo spijo jejo in se nic ne vidijo in hodijo okoli je prostor vec kot dovolj velik..


lp,

Ursa


vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1242 : 01 Februar 2008, 15:01:31
ja res sem malo čudno napisala ;D pač ni videt ne vem kak udobno mamici ki se ne more premikati in ne more iti ven :) drugače maš pa prav ja preveč velik prostor pa tud ni fajn zaradi temparatur in tudi drugih razlogov ;D



Sassy

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
  • Sassy love forever!!
Odgovori #1243 : 01 Februar 2008, 15:49:25
Ja saj vem, fora je sam v tem da zgleda mal zanemarjeno.. kar je res in pol se zacnejo zgrazat..

Nalch.. no kdo so starsi od tvoje male?

lp,

Ursa


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #1244 : 01 Februar 2008, 20:30:54
Živjo!

Kako ste kaj? Midve s Kiki sva super, danes jo že skoraj cel dan čoham in ko mi končno pusti vstati, hitro fotoaparat v roke in kakšno slikico..tale mi je najlepša ;)



lp ;D



vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1245 : 02 Februar 2008, 10:56:10
vav kak je luškana ;D moj lin se tud ne rad slika ;D ko hočem narediti kakšno fotografijo vedno stran pogleda al pa nardi tak gib da je cela slika spacana :P



Kateeq

  • Gost
Odgovori #1246 : 02 Februar 2008, 11:47:18
Zaspanček moj:




Ti presneta ograja:


Kaj je tam?


Kukuc:



Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #1247 : 02 Februar 2008, 19:48:24
Takole pa izgleda moja pustna šema  ;D (saj ne da ne bi bila šemica celo leto)  ;D
Napravili smo se samo za par minutk ampak ok... da je bil občutek pustne sobote  :)






Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #1248 : 02 Februar 2008, 19:50:18
Iiiii, kako je luštkana v telem kostimčku! Zelo ji paše.  :-*

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #1249 : 02 Februar 2008, 20:49:53
Ful hudo zgleda. Te lahko vprasam kje si ga kupila? :)



Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #1250 : 03 Februar 2008, 10:11:20
 :) hvala Majchy in Sarci.
puloverček sem kupila ene dve leti nazaj prek Bolhe kjer ga je oglaševala ena punca. mi je takoj v oči padel saj sem ga že prej videla na strani Tinkerbell's closet (al je od une Hiltonove, ne vem več ) in mi je bil že tam všeč. očitno ga je sama tam naročila in njenemu kužku ni bil prav saj sem ga dobila povsem novega... sreča pač  :-[ ;)



Kateeq

  • Gost
Odgovori #1251 : 03 Februar 2008, 10:21:22
Kok je huda mala Miška. :o



Nalch

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Lucy...
Odgovori #1252 : 03 Februar 2008, 10:53:38
ooo pikica mala  ;D

am ja, se opravicujem, ker nisem toliko casa odpisovala! Sassy, Lucyni starsi so [upam, da bom prav prepisala ;)]  :
OCE: ALIK I. OZDEN
MATI: KLER GUADALA JARA

drugace pa sva bili z Luc v sredo pri stomatologinji in smo ugotovili, da zgornjih mlecnih zobkov ni vec, spodnji [stalni] pa se rastejo, tako, da nismo delali nic ;)

v kratkem se bova sli cepit in cipirat, tako da upam, da prideva na razstavo v CE, da se kaj vidimo ;)

smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off in Lucy na straži! ;) <3


vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1253 : 03 Februar 2008, 11:17:49
vav kak je luškana ;D pravi angelček...jaz pa za mojega lina ne dobim oblekce :( ko nimajo tako majhnih številk :'( jaz bi rabla 15 pa je niker ne dobim :-\
 če mogoče ve katera  za kakšnjo trgovino al pa ma kakšnjo ki je njihovim čivavam  premala naj kr pove ;Dse priporočam :P

lp,vanja



Nalch

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Lucy...
Odgovori #1254 : 03 Februar 2008, 11:19:14
tok majhnih nimajo ;) sem gledala za Luc, ko je bila se manjsa... naredi jih kar iz nogavic [moji Lucy so se vedno najljubse nogavicne oblekice ;) ]

smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off in Lucy na straži! ;) <3


vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1255 : 03 Februar 2008, 11:40:42
še nekaj slikic iz današnjega dne ;D

LIN V POZI ;D



LIN Z RUTICO ;D



LIN KO GLEDA KDO PRIHAJA :)




LIN KO SE IGRA







kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #1256 : 03 Februar 2008, 11:54:09
iiii, je luskan tale Lin, pa seveda tudi Miška in Lou :-*
Miška je pravi angelček..lepotaa ;D

Joj, komaj čakam, da se zopet pokaže sonček, da greva s Kiki na kakšen daljši sprehod 8)


lp  ::)



Nalch

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Lucy...
Odgovori #1257 : 03 Februar 2008, 12:32:04
kok je pikc tale Lin ;) komaj cakam, da se vidimo ;)

smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off in Lucy na straži! ;) <3


vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1258 : 03 Februar 2008, 12:49:15
hvala kikinka in pa nalch ;D jaz tud komaj čakam da se vidimo ;)aja za oblekice bom pa kar nogavice še uporabljala :-\ čeprav si želim eno lepo toplo oblekico, ampak bom morala  še malo počakati da lin zraste ;D




kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #1259 : 03 Februar 2008, 13:04:04
Čau!

Mene pa nekaj zanima. Danes sem opazila, da Kiki nima več tistih rjavih "lis" po trebuščku.
Pa me zanima, če so vašim čivavicam tudi izginile ???

lp ;)