Čivava [Chihuahua]

ursa · 998117

kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #660 : 24 November 2007, 19:32:47
Čauuu*
 Saj bi prilepila slikico vendar se nisem kaj preveč trudila glede tega oz. gledala kako se jo prilepi in jo zato ne znam prilepiti. Ali bi mi lahko kdo od vas čisto na kratko povedal kako??

Ne, tudi Kiki ne mara hoditi na sprehod, ko dežuje ali podobno...Tudo ovratnice ne mara in ko ji jo daš okoli vratu se začne tako sama sebi smiliti da ne moreš verjeti...ampak plašček jo sploh ne motii!!



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #661 : 24 November 2007, 19:36:33
Lahko meni na mail posles slike, pa ti jih jaz objavim ce zelis.

Upam, da ji ovratnice ne snames ko se zacne ''smilit sama sebi'', ker jo bos full razvadla ce bo slo tko naprej.. kar pusti ji jo gor, naj se navadi.. ceprav je majhen pes, so lahko posledice kar hude. ;)




Kateeq

  • Gost
Odgovori #662 : 24 November 2007, 19:38:47
Kiki, pojdi na shrani.si , uploadaj fotko in skopiraj 3. link iz okvirčka, če je velika slika (po pixlih) ali 2. link iz okvirčka, če je slka do 500pix širine. Potem ta link samo skopiraš v okenček za odgovor in to je to... :o

Lou ma ovratnico skoraj skos gor in jo je 100%navajen...



kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #663 : 25 November 2007, 11:09:00
čauu** :o

Aha..hvala, bom poskusila in bom probala čim prej prilepiti slike..če pa ne bo šlo jih bom poslala tebi cummaghtys!! ;)  ;)

Ne saj ne...Kiki se smili sama sebi le, ko ji daš ovratnico gor. Ko pa si na sprehodu jo to sploh ne moti več 8) <ni panike>

lp



kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #664 : 25 November 2007, 11:20:16
heillaa...

kako ste kaj...Zanima me samo če tudi vaše čivavice obožujejo papirnate ropčke..in še 1 uprašanje za tiste, ki imate dolgodlake čivave...Ali vaše čivave tudi trenutno spuščajo velikooo dlake??


[img]http://s



kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #665 : 25 November 2007, 11:35:05
em..to jaz ne znam..hahaha..nisem se lih poglablala sam nevem kaj pomen <uploadaj,3.link,2.link,pix>---to so besede k ne vem kaj si hotla z njimi povedat zato ne znam prilepiti te slikcee.. :'(



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #666 : 25 November 2007, 11:37:15
pošlji mi fotko na moj mail, pa ti jo jaz prilepim : [email protected]


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #667 : 25 November 2007, 11:41:27
ok



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #668 : 25 November 2007, 12:51:52
evo tole pošilja kikinka ;)






na te slikci mi je ful fletna :D

lp


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #669 : 25 November 2007, 13:50:43
Ful je luškana! :-*



kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #670 : 25 November 2007, 14:02:58
yenny3**res <full> ti hvala... :-*  :-*  :-* ....

No tako tole so slikice moje Kikicee..



najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #671 : 25 November 2007, 14:05:26
Ful je lepa  :o :o :o

LP Anja
Naj album


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #672 : 25 November 2007, 14:20:50
hvala za komplimente..hahahaa :o  :o   :D  ;D  :)  :-*

byby



Kateeq

  • Gost
Odgovori #673 : 25 November 2007, 16:27:21
Lepotička. :o

Sicer pa: link je to: http://www.svsnvlskvnslvknsldvkdnv.fsdgsg (<-- npr.) pix je mera za velikost slike, uploadaj opa pomeni naloži (daš prebrskaj in potem daš naloži)... :o



kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #674 : 25 November 2007, 18:41:53
ahaa..hvalaaaa :-*



polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #675 : 25 November 2007, 18:44:14
Fuul je lepa! :o :o  :-* :-* :-* Se mi pa zdi zeloo velika ???

:)


Kateeq

  • Gost
Odgovori #676 : 25 November 2007, 18:58:54
Polonči, kiki je pač med malo večjimi čivavicami... ;D :)



polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #677 : 25 November 2007, 19:00:37
Aha... kaj pa kakšne slike tvojega čivavčka??

:)


Kateeq

  • Gost
Odgovori #678 : 25 November 2007, 20:27:08
Trenutno nimam nič novega, ker mi je mulc precvigal (dobesedno) kabel za prenos slik.... ;) :P
Torej. čakamo na nov kabel... ::)



kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #679 : 25 November 2007, 20:37:44
čauu*

Ja tako kot je že povedala Kateeq, Kiki je med malo večjimi čivavami sicer pa ni edina...videla sem že ogromno drugih čivav, ki so bile prav tako velike ali celo večje.. 8)

Sicer pa me to sploh ne moti, ker takoo zeloo dobrega karakterja, kot je moja KiKi ( :-*  :-*  :-* )
se težko dobi... :P  :P  :P

Naši sosedje imajo prav tako čivavo in kar dosti jih poznam s čivavami, ki so prave nadležne muhice..hehe..Kiki pa je čisto drugačna...vsi so mi rekli, da sem imela srečo da sem dobila takšnole čivavico..

lp



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #680 : 25 November 2007, 21:31:28
Kaksen karakter pa ima?
Ja res je med malce vecjimi civavicami, pa nic zato. Ce je pes skladen je ok, ce seveda ni preeevelik.
Kok pa tehta in koliko je stara?

Ponavadi pa ni problem v psu, amapk v lastnikih ki psa ze kot mladica ''zavijajo v vato'' in ga prevec ujckajo. Pes rata razvajen, bojec itd. In potem ni cudno da je marsikatera civava dobesedno histericna ko pride do stika s psom, clovekom..



Kateeq

  • Gost
Odgovori #681 : 25 November 2007, 21:45:58
Jaz z Loujem na tem področju nimam problemov...vsaj ne s psi. Pri ljudeh zna biti malo boječ oz. bolj primeren izrez bi bil nezaupljiv, kar je pa precej tipično za čivave. Jaz ga pred velikimi psi ne dvigujem, edino, če so spuščeni pa še to ne vedno, tako da psov se sploh ne boji...skakim veseljem je zadnjič v mariboru švicarjem po "glavi skakal (ne dobesedno)... tako, da ima za moje pojme Lou super karakter. i



kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #682 : 25 November 2007, 21:47:00
čauu**
Ja Kikin karakter je sledeč:
-zelo malokrat laja<samo v primeru če vidi kakšnega psa ali pa zvečer če zašumi grmovje>
-prijazna je<zeloo>
-ne grize..nekatere čivave zeloo rade šavsnejo
-boji se majhnih otrok in ne mara vode vendar nam nikoli ne "zameri" če jo peljemo ven ali pa ima okoli sebe majhne otroke...ko otroci odidejo je spet naša lubicaa :-*

Tehta nekaj okoli 3 kg stara pa je 10 mesecev...pred 5 dnevi je bila stara 10 mesecev.. :o

Sicer pa je zdrava kot riba..muaa**Pa ce tudi mi kdo ponudi 30 majhnih in prikupnih čivav moje Kikice nikomur ne dam!!



Kateeq

  • Gost
Odgovori #683 : 25 November 2007, 21:54:17
Lou ma pa precej rad otroke.  ;DImam 3in pol letnega brata in sta z Loujem že od začetka prava kamerada. Seveda sta vedno pod nadzorom...



kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #684 : 25 November 2007, 21:54:57
Kateeq. daj še ti objavi kakšno svojo fotko..


aja saj res tvoj Lou ti je pregriznil kabel..no potem pa takoj ,ko boš lahkoo :-*

Saj Kiki tudi nima problemov pri otrocih vendar, ko pride v stik z otroci tam nekje od 1-4 leta se raje umakne



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #685 : 26 November 2007, 00:15:57
Ja otrok pa tudi moj Misko ne prenese. Vsaj tistih vrescecih, vsiljivih ne.. ce so ok, in mu ne tezijo je vse v redu, drugace se pa potuhne oz umakne na svoj prostor in ce otrok se naprej sili vanj je pripravljen pomojem tudi rahlo savsnit. Nacho je pa drugacen on pa stoji pri miru in se pusti bozat, lepo počasi.

Drugace pa moje izkusnje civava + (neznan) clovek so zelo ok. Moja dva se razveselita vsakega ki ju malce lepse pogleda, kaj sele ce ju ogovori. Sta takoj zraven in se nastavljata za cohat.

Do psov recimo, je Nacko ful ok, ko se taveliki igrajo (recimo Jolly in se kaksen pes ali dva) se jim on vedno ''stuli'' in se jim hoce pridruzit. Laufa za njimi in ce jih ne dohiti jih pocaka v pozi za igro z ritko gor pa maha z repom in potem spet dirja za nimi. Se mu vedno smejem, se tako trudi pa ga noben ne sljivi pet posto hehe :)

Misko je pa druga pesem, kljub dobri socializaciji smo imeli par slabih izkusenj z raznimi psi iz naselja in se zacne velikokrat dreti na vecje pse. No ko jih spozna je ok, ampak potem je pa tukaj se druga stvar. Ce se ta ''vecji pes'' zacne prevec smukat okoli je Misko takoj zraven, in ga proba odgnati stran. To smatram kot to, da misli da je Jolly pac njegova. Je pa tak tudi kadar se gre zame ali za Nachota. Drugace ima pa Misko res enrkaten karakter, norc v mini izvedbi, res. Take civave oz. psa nasploh dvomim da bom se kdaj mela. Ve da je prvi prisel k meni in ima tudi doma vse pse posilhtane tako, Jolly ni sans da mu prevec tezi, in ''tamala'' prav ve kje je meja. Ima super karakter, vedno je vesel, rep mu dela sto na uro - skos ga ima dvignjenega, nevem ce sem ga 3x videla da bi ga stisnil med noge. Ja tak je moj Misko, sem res vesela da ga imam :)

huh, sem se razpisala, se vidi da nimam nic drugega pocet :)

kateeq, hehe tole zadevo s kabli pa poznamo, enkrat sem prisla domov in sredi dnevne je bilo pol metra kabla oz zice od dvdja, ga je Nacho na dveh koncih pregriznil. Na sreco Naciju ni bilo nic.  :)



kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #686 : 26 November 2007, 11:59:16
heillaa 8)

Ja res moraš imeti srečo da dobiš takšnele čivavice.. :o Kiki je prav takšna , kot je tvoj Nacko ampak si je podobna tudi z  Miskotom..Ko vidi živega otroka se umakne, šausnila verjetno nebi..ko pa se igrajo veliki psi jih najprej preveri  kakšni so, kdaj pa kdaj jih tudi nadere.. :D
Potem, ko pa spozna da so teli velikani (za Kiki) čisto OK..hitro v akcijo. Sicer pa je Kiki začela lajati šele sedaj. Prej sploh ni zalajala, če pa je zalajala nam je bilo tako smešno, ker je nismo bili navajani..ta cvileč glasek :P  :P ...*

<oiioii..glihkar sm si prpravla tablete<--lekadol..ker grem na svetovno prvenstvo..in pride moja tamala(kik)in se lot mojih tabletov in jih je mau poglodala in zeii use  leži na moji posjtli..grrr >:(  >:( >

*Tako zdajle pa jo peljem malo na sprehod, dala ji bom za jest, malo se bom poigrala z njo in poklicala bom sosedo, da bo imela Kiki družbo maltežančka.. :o
No lepo se imejte in se slišimo..

ps.:zdaj vam ne bom nič pisala, ker me do sobote ni..sem v nemčiji...če bom videla kakšno čivavo vam pa takoj sporoči in malo opišem kakšna je bila..heheheeheh..pa lepo pozdravte vaše čivavice..torej Louja, Miskota, Nacota, Pinky, Pixija,....


Lep pozdrav od mene in od KiKii za vas  :-*  :-*  :-* in za vaše kužijee..hh




Jinx

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
  • Erendira Chihuahuas
Odgovori #687 : 26 November 2007, 12:41:03
Naša mala Clea je tudi en poseben karakter :P Ima pa zeloooo rada male otroke, zadnjič je bila na obisku ena prijateljica z dvoletno hčerko in se ji je Clea pustila mečkati in ni niti trznila :o Sem bila zelo zelo vesela, da je tako reagirala. V glavnem, nisem je še videla, da bi kazala kakršne koli znake agresije ... Sploh ne vem, če zna zares renčati (ne tisto v igri) ::)

Pa še ena čisto sveža fotka:


You can't manufacture a miracle


Kateeq

  • Gost
Odgovori #688 : 26 November 2007, 14:26:13
Opa, manekenka. :o



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #689 : 26 November 2007, 14:40:27
iii kako lušto bitjeee  :o  :-*