Čivava [Chihuahua]

ursa · 994608

Jinx

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
  • Erendira Chihuahuas
Odgovori #720 : 09 December 2007, 08:33:07
Niti slučajno se ne strinjam s tem, da boš prodala svojega psa, ki te ima rad, samo zaradi tega, da si boš lahko kupila drugega psa >:( >:( >:( >:( >:(

You can't manufacture a miracle


anchy_smile

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
Odgovori #721 : 09 December 2007, 08:36:37
Niti slučajno se ne strinjam s tem, da boš prodala svojega psa, ki te ima rad, samo zaradi tega, da si boš lahko kupila drugega psa >:( >:( >:( >:( >:(

ves ka morem ga prodat ker obalja potrebo kje pride...res...meni je tudi žal...:( :'( sam ne more bit drugače...
lastnica stanovanja bo ga sama prodala če ga ne bom jest...MENI JE TUDI ŽAL SAM NIMAM DRUGE REŠITVE! :'(



Jinx

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
  • Erendira Chihuahuas
Odgovori #722 : 09 December 2007, 08:36:57
anchy_smile: Sploh ne bom komentirala. Se mi ne da. Gotovo pa se bo našla katera, ki ti bo veselo še kaj povedala ...


No, pa še malo prijetnejše teme:

Clea vam želi vesel božič in srečno novo leto :-*


You can't manufacture a miracle


anchy_smile

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
Odgovori #723 : 09 December 2007, 08:38:20
No, pa še malo prijetnejše teme:

Clea vam želi vesel božič in srečno novo leto :-*

http://clea.moj-album.com/slike/7096329/wJbZwqC0R0Oz8kON.v.jpg

lepega pesa maš....koliko ima let?



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #724 : 09 December 2007, 08:56:49
Nevem no, vsakega psa se da naučit da opravlja potrebo zunaj. A misliš da bo tvoj nov pes že od začetka zlat? Ko bodo z čivavo problemi pa spet nov pes? ??? :-\

Jinx: Clea je vedno lepša! :-* Kapica pa je večja od nje. ;D



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #725 : 09 December 2007, 09:09:18
Glej draga anchy_smile  , js pa sem glih zadnič videla enga takga neproblematičnega psa, ki ga je miklavž prinesel moji sestrici..mislim da je pipi max...lula kjer ti hočeš, se hrani ko ti hočeš, laja ko ti hočeš, hodi tja in toliko kot ti hočeš....če ti sedanji kužek dela take grozljive težave, ki jih splh noben naš kuža ni delau  ::)  ::)  je to edini idealen pes zate.

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


anchy_smile

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
Odgovori #726 : 09 December 2007, 09:12:45
Glej draga anchy_smile  , js pa sem glih zadnič videla enga takga neproblematičnega psa, ki ga je miklavž prinesel moji sestrici..mislim da je pipi max...lula kjer ti hočeš, se hrani ko ti hočeš, laja ko ti hočeš, hodi tja in toliko kot ti hočeš....če ti sedanji kužek dela take grozljive težave, ki jih splh noben naš kuža ni delau  ::)  ::)  je to edini idealen pes zate.


koliko ima let psička ki jo je dobila tvoja sestrca? sigurno je mali...moj pa ni star je 2 leti pa 3 mesce...



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #727 : 09 December 2007, 09:13:48
Ja seveda, njega se to ne da odvadit. Pa ti seveda nisi kriva. No, si tudi ti kriva. Že od začetka bi ga morala učit, ne pa se zdaj sama sebi smilit kako poreden je pa nevem kaj... Tvojega kužka si kupila ko je bil star dobro leto, in prej se nisi prav dosti pozanimala o vzgoji in negi yorkijev. Zdaj naenkrat pa čivava, ki ima čist drugačne potrebe, karakter,... kot yorki... ::) :-\



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #728 : 09 December 2007, 09:14:08
koliko ima let psička ki jo je dobila tvoja sestrca? sigurno je mali...moj pa ni star je 2 leti pa 3 mesce...
:o ::) Pipi max je igračka!



anchy_smile

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
Odgovori #729 : 09 December 2007, 09:17:17
Ja seveda, njega se to ne da odvadit. Pa ti seveda nisi kriva. No, si tudi ti kriva. Že od začetka bi ga morala učit, ne pa se zdaj sama sebi smilit kako poreden je pa nevem kaj... Tvojega kužka si kupila ko je bil star dobro leto, in prej se nisi prav dosti pozanimala o vzgoji in negi yorkijev. Zdaj naenkrat pa čivava, ki ima čist drugačne potrebe, karakter,... kot yorki... ::) :-\

hvala vsem ki mi pomagate rešit to...
meni so vse rekli lepo sam ko sm ga pa dobila ni takoj opravlal potrebe(vsaj nisem vidla) potem sem vidla s svojimi očmi kako po tepihu opravla potrebo,kupila sem ga ko je bil star eno leto pa pol,jest ga poskušam odvaditi od tega ze kr dolgo pa ni nikakor ne more ratati.nisem rekla da je on kriv kriva tista njegova prejšna lastnica...ona je že narobe postopila z njem...ona ga je tudi prodala zaradi istih razlogov samo mi to ni rekla...



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #730 : 09 December 2007, 09:18:48
Zdaj so pa še prejšni lastniki krivi, pa to samo zato ker smo te zdaj tako napadli. Se opravičujem ljubiteljem čivav, da takole smetimo temo.



polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #731 : 09 December 2007, 09:29:57
anchy_smile glej lahko mi nevem kako zamiriš, vendar ti zame nisi ljubitelj psov!! >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( Mislim, da boš tega psa prodala zato ker lula notri :'( in boš kupila novega, ki bo ko bo majhen spet lulal notri in potem se bo to ponavljalo ::) :-\ >:( :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X Svojega jorkija pelji malo večkrat ven in bo že pokapčal, da mora lulat pa kakat zuni!! Pa ne mi govort, da so čivave zeelo bolj pametne kot veliki psi, ker se ne strinjam...kdor ti je to povedal se je pošteno zmotu! Sej ne rečem, da niso pametne (nikakor ne narobe razumet!!) samo tista beseda zelo me je malo zmotila... no glej jaz te ne razumem in dokler boš tako mislila te tudi ne bom! :-\ In se popolnoma strinjam z Jinx!

Špela

:)


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #732 : 09 December 2007, 09:32:17
Pa ne mi govort, da so čivave zeelo bolj pametne kot veliki psi, ker se ne strinjam...kdor ti je to povedal se je pošteno zmotu! Sej ne rečem, da niso pametne (nikakor ne narobe razumet!!) samo tista beseda zelo me je malo zmotila... no glej jaz te ne razumem in dokler boš tako mislila te tudi ne bom! :-\ In se popolnoma strinjam z Jinx!

Špela
S tem se tudi jaz ne strinjam. Čivave so izredno pametne a ne mi govorit da najpametnejše. ::)



polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #733 : 09 December 2007, 09:36:56
Aja anchy_smile če ti povem prav po pravici bi ti jaz dala v roke sam tistega pipi maxa ::)

:)


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #734 : 09 December 2007, 15:56:06
anchy_smile !!!!!

Kot so ti že vsi ostali povedali ti moram tudi jaz. Ko sem jaz dobila mojo čivavico tudi ni kar takoj lulala zunaj. Ko sem jo peljala ven se je začela trest in čim prej je želela nazaj notri, ampak nisem takoj popostila. Malo sem jo prijela v naročje in jo zopet položila nazaj. Čez 5 min sva odsle nazaj notri. V hiši je imela časopisni papir na katerega je ponavadi lulala. Tudi, ko sva sle drugič,tretjič,četrtič vem vedno za malo dlje...(+5min) ni se lulala zunaj. Ko pa sem jo po 1 tednu peljala ven je uspesno pocepnila in se polulala....  :o  :o  :o :o  :o  :o  :o  :o ****  :-*
In tako sem jo navadila...verjamem ti, da je starejsega kužka težje karkoli naučiti ampak, vseeno tvoj jorky ni takšna marcina velika, da ga nebi morala tega naučiti...
malo se boš morala bolj potruditi...Sla bos z njim na sprehod za 30 min..nekaj takega...in uspesno bo že če bo samo povohal travo, robnik ali pa kakšno avtomobilsko gumo..  (  ;) )... In prosim nikar ga ne prodaj, ker ce ga mislis prodat si ne kopuj novih psov, ker če imaš takšno srce ,da lahko prodaš tvojega psička, ki je približno 1 leto pri tebi doma in te ima zeloo rad, potem ti ne priporočam novih nakupov...razen pipi maxa**haha..



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #735 : 09 December 2007, 21:28:47

Anchi Smile upam, da se zavedaš, da  mladički še bistveno  bolj pogosto lulajo in ne samo čez dan ampak tudi ponoči in da boš imela z mladičkom še bistveno več dela.


white rose

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 1
Odgovori #736 : 09 December 2007, 23:41:47
Anchy, tudi jaz bi se strinjala z vsemi predhodniki. Veš, zate ni pes (edino plišast) in naj se sliši še tako grozno, upam, da ti nihče ne bo prodal mladička....
Potrudi se malo s svojim yorkijem, ki verjamem, da je čudovit kuža, vzami si čas zanj, če markira po stanovanju razmisli tudi o kastraciji, skratka verjamem, da lahko težave odpraviš z dovolj volje in energije, kuža pa te bo razveseljeval še na mnoga leta.


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #737 : 10 December 2007, 18:02:31
koliko ima let psička ki jo je dobila tvoja sestrca? sigurno je mali...moj pa ni star je 2 leti pa 3 mesce...

To je igrača ::) . Glej Anchy; kako bi se ti počutila če bi bila pes; lastnico bi bi imela rada, jo ubogala kar te je naučila, ona pa ker si je zaželala čivavo bi te prodala. :'(

Nasvet: daj vse od sebe, nauči psička sobne čistoče lastnici pa predtem reci, naj ti da toliko časa, da psa navadiš. ;)

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


anchy_smile

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
Odgovori #738 : 10 December 2007, 18:05:21
NE BOM MOJEGA KUŽKA PRODALA...SM SE POGOVORILS S STARSI IN SMO SE ODLOČILI DA NE BOMO...KAKO STE VSI?



esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #739 : 10 December 2007, 18:08:34
Jaz sem dobro, a z kužkom že kaj napredujeta?
začni tako kot pri mladičku: najprej ga pohvali že če se samo polula zunaj nasljednič tudi in tako dalje dokler se ne nevedita.

Sorry ljubiteljem čivav da smetimo to temo

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


anchy_smile

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
Odgovori #740 : 10 December 2007, 18:10:33
ja že je mal buls...super ce si dobr:)



kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #741 : 10 December 2007, 18:49:08
čau..**

Vem, da je tole mau aut tema ker se pogovarjamo o jokiju ne pa o naših čivavicah..(upss  :-\ ).....Kako pa je ime tvojemu jorkiju..Ja odločila sem se, da ko bo kiki dopolnica 1 leto in ji začne rasti tista ta prava dlaka jo bom prijavila na tekmovanje, ki poteka v Ljubljani na Gospodarskem rastavišču. Ko se bom prijavila vam bom sporočila..  8)  8)  :-*  >:D  :o <3


lepo se imejte..in pozdravte svoje čivavice torej : Louja, Cleo, Pinky, tvojga jorkija, alya tudi ti...pa se vsi ostali, ki imte svoje čivavice..  :P



anchy_smile

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
Odgovori #742 : 10 December 2007, 18:52:34
čau..**

Vem, da je tole mau aut tema ker se pogovarjamo o jokiju ne pa o naših čivavicah..(upss  :-\ ).....Kako pa je ime tvojemu jorkiju..Ja odločila sem se, da ko bo kiki dopolnica 1 leto in ji začne rasti tista ta prava dlaka jo bom prijavila na tekmovanje, ki poteka v Ljubljani na Gospodarskem rastavišču. Ko se bom prijavila vam bom sporočila..  8)  8)  :-*  >:D  :o <3


lepo se imejte..in pozdravte svoje čivavice torej : Louja, Cleo, Pinky, tvojga jorkija, alya tudi ti...pa se vsi ostali, ki imte svoje čivavice..  :P

hvala za pozdrave tut teb pozdrav,mojmu jorkiju je ime Ruby...sorry ko se v temi čivavce pominamo o jorkijih:)



Jinx

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
  • Erendira Chihuahuas
Odgovori #743 : 10 December 2007, 18:54:31
kikinka, če misliš svojo čivavico prijaviti na razstavo, ki bo januarja 2008, imaš za prijavo samo še 4 dni časa ...

You can't manufacture a miracle


anchy_smile

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
Odgovori #744 : 10 December 2007, 18:55:32
kikinka, če misliš svojo čivavico prijaviti na razstavo, ki bo januarja 2008, imaš za prijavo samo še 4 dni časa ...
Jinx ti bos tut svojo čivavco prijavna na tekmovanje?



Jinx

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
  • Erendira Chihuahuas
Odgovori #745 : 10 December 2007, 18:57:05
Midve sva prijavljeni že približno en mesec ;)

You can't manufacture a miracle


anchy_smile

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
Odgovori #746 : 10 December 2007, 18:59:24
Midve sva prijavljeni že približno en mesec ;)
super...veliko sreče...pa uspeha!!



kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #747 : 10 December 2007, 19:30:40
Ne to še ni ta rastava... ::)
Kiki je stara 9 mesecev tkoda morm se mau pocakaat..  :-\ skodaa...hh
Glih zadnjič sem sla na tole spletno stran www.chihuahua.sk - to je spletna stran psarne Nebrasca Edda..in sm vidla kakšen je bil očka od Kiki... INKAN Kassovia...uauu..muaa  :-*  :-*



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #748 : 10 December 2007, 19:59:54
če je stara 9 mesecev, je pomoje najbolje da začneta. je ravno v raz. mladih :P


chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #749 : 11 December 2007, 16:49:00
Živijo in pozdrav vsem čivavarjem,

spet vam pošiljam malo dokaznega materiala, da naša Aisha pridno raste.
Iz dneva v dan je bolj prikupna in vse bolj hitra kot pravi mali vragec  >:D >:D >:D







Damjan & D.D. chihuahuas