Za pesjanarje > Alternativna medicina

akupunktura

(1/3) > >>

briketek:
Kot novinka vas lepo pozdravljam.

Zanima me akupunktura za pse. Ima že kdo z njo izkušnje? Jo pri nas izvajajo?
Kje in kdo? Vsakega odgovora bova s kužko veseli.

Briketek :)

ninci:
Izvaja jo zelo uspešno Zlata Čop v Lescah, izkušenj direktno nimamo, smo pa slišali same pozitivne stvari in v kolikor jo bomo kdaj potrebovali jo bomo tudi koristili ;)

Lp nina

PiSiZ:
pozdrav!
nadam se da me svi razumiju sto pisem  :)
vezano za akupunkturu, osobno imam s tim iskustva jer je moj bivsi pesek isao na akupunkturu i mogu reci zaista samo najbolje o tome!
imao je displaziju, pocelo mu je okostavanje, kada sam ga prvi put dovela u ambulantu morala sam ga skoro pa nositi unutra, a vec nakon 2-3 tretmana je dotrcao unutra i imao je energije kao nikada to tada..bio je toliko zivahan i veseo da sam ga morala izvoditi van na povodniku jer bi previse trcao, pa je onda ponovo poceo sepati  :)
i ja sama idem na akupunkturu kad imam neke probleme, tako da sam sigurna da ni zivotinjama na moze stetiti...sviđa mi se sto nema kontraindikacija i jedino lose sto se moze dogoditi je da na djeluje... ;)
tako da ja sam za to da probate...
bila sam također prisutna lijecenju jednog pekinezera kojemu je iskocio ili puknuo (nisam sigurna  :-[) disk i bile su mu oduzete straznj enogice...nakon mjesec dana tretmana je uspio na njih stat i stajao je nekih 20 sekundi sam...to je stvarno veliki uspjeh..nakon toga ne znam sto je bilo jer ja nisam vise dolazila, ali u svakom slucaju, jos nisam cula da je netko bio nezadovoljan...
svakako pokusajte, nemate sto izgubiti  ;)

a za to gdje ju kod vas rade, to zaista ne znam  :-[ ali ako ste culi da postoji netko tko je u tome dobar vjerujem da necete pogrijesiti  ;)

briketek:
Hvala za odgovore.
Smo že v stiku s kliniko v Lescah.

Briketek :)

ninci:

--- Citat: briketek na 04 December 2006, 09:42:42 ---Hvala za odgovore.
Smo že v stiku s kliniko v Lescah.

Briketek :)

--- Konec Navedka ---

Super, pa sporoči potem izkušnje ;)

Lp nina

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

Pojdi na polno verzijo