akupunktura

briketek · 14785

briketek

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
: 01 December 2006, 20:13:57
Kot novinka vas lepo pozdravljam.

Zanima me akupunktura za pse. Ima že kdo z njo izkušnje? Jo pri nas izvajajo?
Kje in kdo? Vsakega odgovora bova s kužko veseli.

Briketek :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 01 December 2006, 21:23:53
Izvaja jo zelo uspešno Zlata Čop v Lescah, izkušenj direktno nimamo, smo pa slišali same pozitivne stvari in v kolikor jo bomo kdaj potrebovali jo bomo tudi koristili ;)

Lp nina



PiSiZ

  • *
    • Prispevkov: 48
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 02 December 2006, 20:30:44
pozdrav!
nadam se da me svi razumiju sto pisem  :)
vezano za akupunkturu, osobno imam s tim iskustva jer je moj bivsi pesek isao na akupunkturu i mogu reci zaista samo najbolje o tome!
imao je displaziju, pocelo mu je okostavanje, kada sam ga prvi put dovela u ambulantu morala sam ga skoro pa nositi unutra, a vec nakon 2-3 tretmana je dotrcao unutra i imao je energije kao nikada to tada..bio je toliko zivahan i veseo da sam ga morala izvoditi van na povodniku jer bi previse trcao, pa je onda ponovo poceo sepati  :)
i ja sama idem na akupunkturu kad imam neke probleme, tako da sam sigurna da ni zivotinjama na moze stetiti...sviđa mi se sto nema kontraindikacija i jedino lose sto se moze dogoditi je da na djeluje... ;)
tako da ja sam za to da probate...
bila sam također prisutna lijecenju jednog pekinezera kojemu je iskocio ili puknuo (nisam sigurna  :-[) disk i bile su mu oduzete straznj enogice...nakon mjesec dana tretmana je uspio na njih stat i stajao je nekih 20 sekundi sam...to je stvarno veliki uspjeh..nakon toga ne znam sto je bilo jer ja nisam vise dolazila, ali u svakom slucaju, jos nisam cula da je netko bio nezadovoljan...
svakako pokusajte, nemate sto izgubiti  ;)

a za to gdje ju kod vas rade, to zaista ne znam  :-[ ali ako ste culi da postoji netko tko je u tome dobar vjerujem da necete pogrijesiti  ;)



briketek

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 04 December 2006, 09:42:42
Hvala za odgovore.
Smo že v stiku s kliniko v Lescah.

Briketek :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4 : 04 December 2006, 11:51:56
Hvala za odgovore.
Smo že v stiku s kliniko v Lescah.

Briketek :)

Super, pa sporoči potem izkušnje ;)

Lp nina



ostrzek

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 04 December 2006, 13:26:41
Midve k Čopovi hodiva že kakšnega pol leta in moram reči, da so izkušnje zelo dobre. Začeli sva takrat ko so se začeli problemi s kolki in hrbtenico (displazija - bolečine) in najbolj mi je ostala v spominu prva terapija, saj pred tem psička ni mogla več skočiti v avto, ni mogla po stopnicah... Takoj po prvi terapiji smo šli v Ribno na sprehod in razlika je bila OGROMNA. Največji šok pa sem doživela zjutraj, ko sem psičko po več kot pol leta spet dobila spati na kavču, kamor prej niti slučajno ni mogla več zlesti  ::) :D

Jaz zadevo vsekakor toplo priporočam. Pri nama je stranski učinek tudi to, da gre končno mirno k veterinarju, ki se ga je prej grozno bala  :)

lp ostržka   



ostrzek

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 06 December 2006, 08:34:24
briketek kako je šlo?

lp firbec ostržka



briketek

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 11 Januar 2007, 11:04:24
Živijo

Pa se spet oglašam. Akunpunktura je super stvar. Pomaga, kužka pa nič ne boli. Še pomiri ga.
Ampak igel pa je bilo veliko na njej in nič jih ni čutila.
Je, je pomagalo. Pikica naša nič več ne šepa.
V Lescah so tudi zelo prijazni. Vsi.

briketek



malena3

  • Gost
Odgovori #8 : 11 Januar 2007, 11:11:12
BRIKETEK.....
vidva se kar držita Čopove. Ne bosta nič izgubila.
Na kliniki znajo stvari urediti zelo dobro.

LP



Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #9 : 11 Januar 2007, 13:57:12
Super da psička ne šepa - zgleda da ta akupunktura res deluje :)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


simi

  • *
    • Prispevkov: 1.655
    • Točke: 4
Odgovori #10 : 14 Oktober 2012, 20:22:31

http://www.bajka.si/
http://www.facebook.com/BajkaSolaZaPse
Šola kjer vzgajamo za življenje po preverjenem programu s tradicijo.
Od leta 2009 do leta 2016 edina pasja šola z uradno priznano prevzgojo nevarnih psov v Sloveniji