Zakaj?

majcek · 8984

majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #30 : 18 December 2006, 17:01:24
hecno :D :D
jaz mu pustim...včasih...malo krat...nikoli :-[ :-[ :-[ :-[
 
ampak zdaj je že nehal ;) ;) ;) ;)

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #31 : 18 December 2006, 17:02:12
saj je vseeno vidim da se tako samo zabava in da je vse v redu

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #32 : 29 Maj 2007, 13:19:53
hej

Moja zverinica si zadnji teden precej lovi rep. Prej si ga je kdaj pa kdaj, zadnji teden pa kar ne odneha. Ampak fora je, da to pocne tudi ko je utrujen od sprehoda, ubistvu vsakic, ko se mu ne posvecam ves cas. Mislim, da hoce biti skoz v srediscu pozornosti, se bozat, igrat, ucit. Ampak cel dan pa to tudi ne gre, moram se kaj druzga naredit, ne da se skoz z njim ukvarjam. A je mozno, da je to stranski ucinek pubertete, pa da ga tko mece (star je 8,5 mescev)? Aja, na sprehode hodiva 3-4x na dan, najvecji je dolg uro-uro in pol, ostali so po pol ure (vec pomoje glede na njegovo starost ze nebi smel).

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #33 : 01 Junij 2007, 19:52:14
Anyone?  :-\

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #34 : 01 Junij 2007, 21:14:17
Ovcka mislim, da tvoj pesjanko ni bil edini, ki si lovi takole rep. Tudi Aska ga je lovila, je prav smešna bila :o ;D To je počela, ko je bila še mlajša. Sedaj je že dolgo nisem zasledila, da bi to počela. Samo jaz mislim, da prav uživajo, ko si lovijo svoj rep ;)

Lp


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #35 : 02 Junij 2007, 08:42:19
Ma to da uziva ni dvoma  :P Vcasih si ga lovi se z igracko v gobcku, prav smesen je. Ampak mene skrbi, da mu to nebi prislo v navado. Ker vcasih si ga tako obsedeno lovi, pa ko ga dobi, si ze prav dlake ven trga. Kao, zdej sem te pa uloviu, pa te bom cist zgrizu.  ::) Pa vsak Ne, pa Fuj, pa Ne to delat ne zaleze. No ja, sedaj se tolazim s tem, da je to samo trenutna faza pubertete, pa ga bo kmalu minilo.  :)

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #36 : 02 Junij 2007, 08:57:41
Aska si ravno dlake ni ven pulila, ko je lovila svoj rep. Verjetno bo tudi tvoj sčasoma ga nehal loviti, sej veš, mlad je še in mu je še vse zelo zanimivo.

lp


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #37 : 02 Junij 2007, 09:28:32
Ovčka en članek o motnji ki prav tako vključuje grizenje repa. Moji tega nikoli niso počeli kar naprej niti kot mladiči. Med igro se je kdaj kdo obrnil za repom naredil dva kroga ga malo nalajal ali se potegnil zanj da je prav veselo padel kaj več pa ne.

http://www.pesjanar.si/index.php/2006/484

Mogoče ga pa na repu kaj moti? Si rep in okolico riti pogledala?
Lp nina



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #38 : 02 Junij 2007, 10:33:34
Ovčka en članek o motnji ki prav tako vključuje grizenje repa. Moji tega nikoli niso počeli kar naprej niti kot mladiči. Med igro se je kdaj kdo obrnil za repom naredil dva kroga ga malo nalajal ali se potegnil zanj da je prav veselo padel kaj več pa ne.

http://www.pesjanar.si/index.php/2006/484

Mogoče ga pa na repu kaj moti? Si rep in okolico riti pogledala?
Lp nina

Ta clanek sem prebrala, se preden sem tukaj postavila vprasanje. In tudi cakala, ce bo kdo napisal, da ima to motnjo. Ceprav verjetno je to tezko reci, sploh pri mladicu. Na repu ali okoli riti nima nic (ravno predvcerajsnjim sem ga pocesala, rito mu pa tudi pogledam ze po vsakem opravljanju potrebe in tudi po sprehodih se pregledava za klope), na repu ga lahko moti edino to, da ima postrizenega za razstavo. Samo, ker ima mali izredno mocan lovski nagon, pomoje vidi rep kot plen, ki mu hoce uiti. Najveckrat pa to pocne, ce se v tistem momentu nocem ukvarjati z njim (ali recimo ce mami pride domov, je ves vesel, ampak ker ga ne poboza tisti moment, ko stopi skozi vrata, si zacne loviti rep), pomoje tako protestira (in doseze svoje, ker se potem jezim nanjga in vpijem fuj pa ne). Zdaj sem ga zacela ignorirat, mogoce bo pomagalo.

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #39 : 03 Junij 2007, 13:41:24
Vedno,kadar vidiš, da je v razpoloženju,ko bi začel loviti rep mu naroči naj prinese igračko in preusmeri igro na igračko.
Razvade je dokaj lahko preusmeriti v kaj neškodljivega, dokler se ne stabilizira vedenjskem vzorcu.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!