TIGERČKU (tiggyju) v spomin!

irenchy · 5641

irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
: 05 September 2005, 14:55:08
oh ja...naš Tiggy!
Začnimo od začetka. Rodil si se 29.4.2004, moja sestra se je takoj zaljubila vate in bila trdno prepričana, da te vzame. Pa si kot 2 mesečni mačkon prišel k nam. Bil si mejhen a največji od svojih bratcev in sestric bil si lepo rejen in navajen na wc. Po dveh dneh si nam ušel iz 3 nadstopja v katerem si preživel največ časa v klet k našemu pesjankotu Rondotu, ki je takrat na smrt sovražil mačke. Pokazal si mu, da si ti glavni in da se nima kaj zmrdvat. Če ti kaj ni bilo všeč si mu pa v rep skočil. Spomim se kako smo prvič šli k veterinarju na cepljenje...ves prestrašen si se peljal v avtu in mjavkal sto na uro. Ko si le ugotovil, da ti veterinarji ne bodo naredili nič hudega si začel skakat po njih. Oboževal si naravo, norenje po travi z Rondotom. To smo tudi počeli vsaj 2 krat dnevno. Skoraj vedno je bil zunaj nekdo s tabo in te gledal, da nisi šel proti cesti, čeprav si kdaj pa kdaj jo popihal malo na lov ampak vedno si bel za kako urico nazaj. Seveda pa nisi mogel brez tega, da bi se zvečer zavil v mojo odejo in začel presti na ves glas. To je bila najboljša uspavanka. Rad si mi nagaj, ko sem se učila in mi skakal po zvezkih, rad si staršem nagajal v pisarni in se jim ulegel na papirje rad si spal na ležalniku ali v jacuziju v kopalnici rad si se obešal po slikah rad si zvečer gledal tv z mojim očijom. Nikoli pa si nisi brusil krempljev kjerkoli v hiši...za to je bila najboljša sosedova gugalnica, nikoli se nisi ubešal po zavesah vedno ampak si skakal po smrekci. Tvoje najboljše delo je bilo zagotovo zbujanje, vsako jutr si med ob 6ih zbudil, da sem ti dala jesti in me potem pospremil do vrat in mi dal ljubčeka. Res si bil zlat muc. Kdo bo ta tvoja dela zdaj delal nevem...sigurno ne bo noben več tak kot ti. Vedno polen energije a, ko je bilo potrebno si bil najbolj miren muc na sveta. V četrtek 1.9.2005 sta se z rondotom igrala na dvorišču, predvidevamo da si v drevesu zagledal ptičke na katere si bil vedno navdušen...letel si letel in zletel v avto. Ni te povozil ampak te je zbil. Oddivjali so k veterinarju ampak do tja si prišel že mrtev. Imel si notranje krvavitve in zlomljeno ključnico. Na drugi svet si odšel zavit v mojo najljubšo prevleko za poušter, z Rondotovo rutko, tvojo ovratnico, najljubško igračko in z sestrinim obeskom za srečo in medvedkom. Tvoje žiljenje se je končalo okoli 7ure 1.9.2005...POGREŠAMO TE! Kdo me bo zjutraj zbudil...že prvi dan sem zaspala. Ko stopim v kopalnico te iščem, ni več posod z vodo in hrano ni več tvojega ogromnega wc. Išem te vsepovsod tebe nikjer.Zvečer je grozno zaspat zdaj prihaja že 5 noč brez tebei, Rondo samo smrči ti pa si lepo naglas predel! Pogrešamo te zelo, Rondo je bil prvih nekaj dni zelo bogi...zdaj prihaja k sebi!  

POČIVAJ V MIRU MOJ TIGERČEK! *29.4.2004 +1.9.2005 :'(
tiggy še čisto majhen z mojo sestro




irena  :'(

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #1 : 05 September 2005, 15:06:54
sožalje... :'( :'( :'(. Za tolažbo pa tri :-* :-* :-*.

ana :'(



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #2 : 05 September 2005, 15:50:06
Tudi z moje in Ganine strani iskreno sožalje.


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #3 : 05 September 2005, 17:10:09
moje sožalje!  :'(  lepo počivaj tiggy!

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #4 : 05 September 2005, 21:50:20
Irena,še enkrat sožalje za Tiggyja...bil je res frajer med mački...nevem če jih je vveliko takih,ki imajo možnost živet v takem okolju in družbi kot tiggy...še enkrat Sožalje :'( :'(

Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #5 : 06 September 2005, 15:25:23
tudi meni je zelo žal, sama sem že doživela veliko tega ... imamo sosede, ki je pazijo psa in mi je vse moje muce zadavil  :'( :'( :'( jaz pa sem jokala pa jokala in seveda ni pomagalo ..  :'( sem jim pa naredila grob :'(


 :'( tako da še enkrat ... moje sožalje Irenchy ...  :'(



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #6 : 06 September 2005, 15:44:30
no jaz sem ful jokala k je oči z avtom  iz garaže pelu pa je  riskotu nosek pa čeljust poškodoval pa smo mislili da bo umr a nasrečo ni jst pa sem tok jokala :'(  tako da ti še 100x sožalje irenchy :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(!

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #7 : 10 September 2005, 09:29:38
irena , zelo lepo si napisaLA TOLE O TIGGYU - VEDI DA JE NEKJE GORI NA NEBU ZELO PONOSEN NATE ... :-*



Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #8 : 10 September 2005, 10:27:44
Irena, iskreno sožalje! :'( :'( :'(

Maša



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #9 : 10 September 2005, 11:33:56
Tako lepo si vse napisala...sožalje,sožalje,sožalje...zvečer,ko ne boš mogla spati poglej skozi okno in najsvetlejše zvezda na nebu je Tiggy ;) :-*

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #10 : 29 September 2005, 19:29:18
Kako gre čas hitro naokoli.....že 4 tedne je mimo! :'(

Zdaj smo se odločili....da mačkonov ne bomo imeli več, vsaj za zdaj ko takole živimo ob glavni cesti. Samo enkrat bi ven ušel tako kot je bilo pri tiggyju in takoj bi bilo lahko tako usodno! Ko pa bo naš plan dokončan takrat pa pride veliko mačkonov, ki bodo lahko skos zunaj in vedno lahko notri naokoli pa nobenih avtomobilov kaj šele kaj večjega :)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


.[. sAriKa .].

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
  • .[. MoJ PoKoJnI BeLkO .].
Odgovori #11 : 22 Junij 2006, 11:38:51
irenchy najprej iskreno sožalje.... :( vem da malo pozno samo šele sedaj sem se prijavila na forum.... imam natanko takšnega mucka kot je bil tvoj tigi in predvidevam da bo pribljižno enak kot je bil tvoj tudi ko bo starejši. ni imel še imena toda ko sem prebrala to kar si napisala o njem sem se takoj odločila da bo tigi. za spomin na tvojega tigija, bo sedaj živel novi ;) :-*

Lp .[. sAriKa .].


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #12 : 22 Junij 2006, 12:24:43
Sozalje  :'( :'( :'(