za tiste, ki hranite pse z Nutro Choice in Nutra Gold (pa tudi ostale)

danaja · 41374

naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Ja Felina mi je to povedala pa sem  tudi na forumih to zasledila.

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Komu sem jaz kaj povedala?  ???

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Ko sem na shih-tzu forumu vprašala  če kdo pozna hrano nutro choice,pa si napisala da ne daš roke v ogenj vendar ti je rekel  prodajalec v trgovini za male živali da ji je kvaliteta padla  ker ni  več uvožena direkt iz Amerike.

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
No jaz sem prestavila na pro plan saj  je res razlika  kot je že nekdo napisal briketi so temni  ,brez vonja  in tako prazni delujejo.

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Danes sem slišala, da se proizvodnja Nutro Choica seli na Madžarsko, v tovarno Pedigree, tako da se zna zgoditi (ni pa seveda nujno), da bo kvaliteta hrane kar konkretno padla.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Danes sem slišala, da se proizvodnja Nutro Choica seli na Madžarsko, v tovarno Pedigree, tako da se zna zgoditi (ni pa seveda nujno), da bo kvaliteta hrane kar konkretno padla.

Baje da Nutro sploh ne bo več na voljo?? To sem slišala jaz ???



n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
ja ta gospa mi je rekla, da ga verjetno ta uvoznik (predvidevam da je to Aler...nisem pa sigurna) ne bo uvažal ravno zaradi te panike s kvaliteto. Nekaj je omenjala, da jo mora ne vem kakšno ogromno količino naročiti, in da ga pač skrbi zaradi reklamacij.


babsy_ka

  • *
    • Prispevkov: 316
    • Točke: 0
Nam so v Alerju razložili da hrane ne bodo več uvažali ravno zaradi tega ker se proizvodnja seli in zato pričakujejo padec kvalitete, se pa pogajajo za uvoz neke druge hrane(sem žal pozabila ime).



andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Baje, da se bo več vedelo že čez slab mesec, je pa res, da so se vsaj za moje pojme odločili napačno in bodo sledili usodi večine hran...Malo jih konstantno ostaja na istem novoju, evropa je s to hrano dobro pokrita in logično je, da bo sedaj proizvodnja še cenejša.