DOBRODELNA AKCIJA: Tolarje zamenjam za toplo posteljo....

Taj · 1982

Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Dobrodelna akcija "Tolarje zamenjam za toplo posteljo" je akcija Slovenskih novic in BTC-ja, katero sem zasledila danes v časopisu.

Gre se o tem da bodo po BTC-ju postavili zbiralnike v katere bomo metali kovance lahko pa tudi bankovce, ves denar pa bo šel zapuščenim živalim. Akcija bo potekala od začetka decembra do 3. marca 2007, ko bodo zbirali tolarje, ker pa zamenjamo valuto bodo od začetka marca naprej dobrodošli tudi evri.

Mesta kjer bodo stali zbiranliki:
- v poslovni stolpnici BTC City
- Koloseju
- Areni
- Dvorani A
- Dvorani D
- Merkurju
- v trgovini za male živali Mr. Pet
- v trgovini za mele živali Tukano

Ljubitelji živali pa se bodo lahko odločili tudi za "Posvojitev na daljavo", le ta je namenjena živalim, ki so že prestare ali neprimerne za posvojitev, zaradi vedenjskih motenj, za katere so največkrat krive posledice nehumanega ravnanja in zanemarjanja. Tako, da te živali preživijo preostanek življenja v zavetišču, da pa bi jim bilo tam čim lepše pa lahko poskrbijo posvojitelji na daljavo.
Akcija "Posvojitev na daljavo" bo potekala vsako soboto od 6. januarja do 24. februarja 2007 na predstavitvenih delavnicah, kjer si bodo obiskovalci lahko izbrali svojo žival za katero bodo skrbeli oziroma jo posvojili na daljavo.

Istočasno kot akcija Posvojitev na daljavo, se pravi od 6. januarja do 24. februarja 2007, bodo potekale tudi delavnice, kjer bodo klinike, trgovine in društva za male živali govorili o negi in skrbi za male živali, tukaj bodo lastniki dobili brezplačne informacije o hranjenju, negi in vzgoji.

Potek programa, bo objavljen v letakih, ki jih boste najdli v Slovenskih novicah in na večih lokacijah v BTC-ju.

Zato, pohitimo v BTC in podarimo nekaj tolarjev živalim, ki nas nujno potrebujejo! ;)



Lena

  • *
    • Prispevkov: 121
    • Točke: 3
Odgovori #1 : 07 December 2006, 09:54:45
Kam točno pa grejo sredstva - zavetišča, DPMŽ-ji,...?


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2 : 07 December 2006, 10:03:58
Kam točno pa grejo sredstva - zavetišča, DPMŽ-ji,...?

Meni se zdi, kolikor sem gledala v Hali A, da gredo samo v Gmajnice.

Lp nina



paty

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 1
Odgovori #3 : 07 December 2006, 10:13:52
No super, ravno pravi čas se je pojavila tale akcija. Doma imam namreč nekaj lončkov s kovanci. Tako zdaj vem kam bodo romali, v zbiralnike za uboge živalce. Pa še na banko mi ne bo treba:)