Spet preprodajalci

dafna · 42987

Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #60 : 19 December 2006, 20:31:01
Valda da je vedela, da je psička bolehna. Mislim pa, da se ji tudi sanjalo ni, da ima kugo. Očitno se ji ni zdelo vredno vlačiti psov k veterinarju zaradi malo smrkanja. Škoda denarja. Ampak da si potem drzne trditi, da je kugo staknila pri vas...Čudno da ni rekla, da imte pohlepnega veterinarja, ki si nekaj zmišluje zato, da bi kaj zaslužil z vami (resnična reakcija enega takega "vzreditelja")


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #61 : 19 December 2006, 20:57:53
Je sistem. Preberi si zakon o živalih oz proti mučenju. To kar je storila ta lastnica je kaznivo dejanje, zato tudi vložen postopek na sodišču!
Vem za ta zakon, ampak je po mojem bistveno premalo strog za tiste, ki so storili kazniva dejanja.

Pa gospodu Marku iz Slov. Bistrice.
Ta je tudi eden izmed najinih veterinarjev in si res zasluži ta naziv, za razliko od nekaterih.



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #62 : 19 December 2006, 21:11:56
SAŠA kako grozno!!! :'( 2 dni in pol.....kužek ki si, si ga verjetno dolgo želela.....tok tragično!!! :'( :'( kok sovražim take ljudi, ki to delajo!! >:( škoda ker se je ni dalo rešiti :(
za to bi morali iti na sodišče, tako kot ste že rekli bi jo vsaj izučilo, da so tudi živali živa bitja!!

LP
Kaja


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #63 : 19 December 2006, 21:13:16
za to bi morali iti na sodišče, tako kot ste že rekli bi jo vsaj izučilo, da so tudi živali živa bitja!!
Saj grejo na sodišče.



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #64 : 19 December 2006, 21:16:55
super!.......sem zgleda sfalila  :-[ .....no uso srečo!!


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #65 : 19 December 2006, 21:27:24
2 dni in pol? >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( si predstavljam kako ti je bilo! jaz bi znorela na tvojem mestu!! sožalje :'( :'( :'( ne znam opisati kaj bi rekla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #66 : 20 December 2006, 11:44:43
Tole zdajle bo zvenelo kruto vendar: hudo je, če ti kuža pogine po dveh dneh. Vendar je neprimerljivo težje, če dobiš bolnega mladiča ki ga nekako uspeš vzdrževati..leto, dve ali še dalj, pa vseeno pogine. Čimveč časa in nege v tako žival vtakneš, tem bolj se navežeš nanj.


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #67 : 20 December 2006, 15:12:31
[quote author=Lanabela link=
no to je tudi res ampak vseeno je hudo! :'(



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #68 : 20 December 2006, 15:13:26
Tole zdajle bo zvenelo kruto vendar: hudo je, če ti kuža pogine po dveh dneh. Vendar je neprimerljivo težje, če dobiš bolnega mladiča ki ga nekako uspeš vzdrževati..leto, dve ali še dalj, pa vseeno pogine. Čimveč časa in nege v tako žival vtakneš, tem bolj se navežeš nanj.
to imaš pa tudi prav ampak vseeno je grozno! :'( :'( :'(



Saša ALENC

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
  • Nelly pogrešam te :(
Odgovori #69 : 20 December 2006, 17:45:35
Lanabela!

Se strinjam ti povem kaj je še bolj kruto? ???

Vsi so mi govorili kaka sreča je ko postaneš polnoleten, kako vlko praznovanje bo ... in potem ...

Mesec dni mi prometni nesreči umre najboljši kolega z motorjem, nato še 2 prijatelja v prometnih nesrečah, vse to avgusta, 9 dni pred roj dnevom pa sem pokopala babico, ki mi ej stala ob strani vse življenje, in sem bila na njo izredno navezana ...

nakar tistega lepega dne stopi v moje življenje Nelly, ki je zapolnila mojo praznino, zaradi nje sem se zoper smejala ...

jaz ne znam opisat več kako se počutim... čeprav je bila z mano samo 2 dni in pol ... sem bila na njo bolj navezana kot marsikdo ki ima psa 10 let, predvsem zaradi ostalih okoliščin, zato tako boli ... :'(

*SaSHeeQ*


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #70 : 20 December 2006, 19:03:34
zares grozne okoliščine!!! sožalje za vse!!!(babico,prijatelja) :'( :'( in nelly!!! :'( :'( :'(



dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #71 : 20 December 2006, 20:20:25
 :'( :( Ojej res ne bi rada bila v tvoji koži,kaj vse je tvoje mlado življenje že skozi dalo :( :'(

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #72 : 20 December 2006, 22:35:20
Saša

Moram ti prilepiti tu tale link, ki ga je eden izmed forumcev prilepil pri nemških dogah, kjer so tudi izgubili pasjo dušico.
Ta link nas spomni, da res obstajajo pasja nebesa, kjer nas čakajo naši kosmatinci.

http://www.indigo.org/rainbowbridge_ver2.html



Saša ALENC

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
  • Nelly pogrešam te :(
Odgovori #73 : 21 December 2006, 18:41:08
tjasav!

Veš to mi je pokazal fant, tiste dni, ko sem bila najbolj na tleh in se sekirala, da je moja krivda, da je umrla, ker sem tisti večer zaspala :'(in si tega ne bom nikoli odpustila ... Na tem linku so prikazene stvari, ki me silijo na jok, in vedno znova ko ga pogledam, jočem kot dež ... zaradi slik in napisov, mi je pa v tolažbo, ker vem, da je moja Nelly  na lepšem prostoru, in se ne muči več in je nič ne boli :'(

*SaSHeeQ*


Saša ALENC

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
  • Nelly pogrešam te :(
Odgovori #74 : 21 December 2006, 18:45:07
Ampak Najlepša Hvala ti Vseeno! :-*

*SaSHeeQ*


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #75 : 21 December 2006, 19:27:31
in si tega ne bom nikoli odpustila ...
Saj si ti nimaš kaj za odpustiti, tej vzrediteljici nimaš kaj za oprostiti, ne sebi. Ne bodi tako stroga sama do sebe, saj si v bistvu lahko ponosna sama na sebe, da si ji polepšala njeno življenjce s svojo prisotnostjo.



Saša ALENC

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
  • Nelly pogrešam te :(
Odgovori #76 : 21 December 2006, 19:43:48
tjasav!

Tisti zadnji usoden večer je bla tak mirna in tiha, pa mi je ati reku nej zaspim, pa sm jo mela v 2 deki zavito v naročju, in sploh newem če je kaj mignila, če mi je kak nakazala, da je umrla, nix .. ker sem jaz budala zaspala ... in nisem bila z njo v njenih zadnjih trenutkih :'( TEGA SI NEBOM NIKOLI OPROSTILA! :'(

*SaSHeeQ*


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #77 : 21 December 2006, 19:47:16
SAŠA: ne moreš sebi vsega očitat nisi bila ti kriva, da je bila bolna in da je umrla.......prestroga si, težko je sigurno, samo...poskušaj na to gledati tudi iz dobre strani ok?mogoče it bo lažje

LP
K.


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #78 : 21 December 2006, 19:57:53
pa sm jo mela v 2 deki zavito v naročju,
Saj si torej bila z njo.
Glej, psi se ponavadi počutijo tako kot mi; če smo nervozni, so tudi oni, če smo mirni, so pravtako oni.
Torej, ko si ti zaspala, se je tudi ona najbrž sprostila in v spanju umrla. Če bi se mučila, bi ziher kaj slišala, ker tega, iz lastnih izkušenj povem, ne preslišiš kar tako. Torej si ji v bistvu uslugo storila...



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #79 : 21 December 2006, 19:58:24
nisi ti kriva da je tvoja nelly umrla!! :'( :'( :'(

Saj si ti nimaš kaj za odpustiti, tej vzrediteljici nimaš kaj za oprostiti, ne sebi. Ne bodi tako stroga sama do sebe, saj si v bistvu lahko ponosna sama na sebe, da si ji polepšala njeno življenjce s svojo prisotnostjo.
ja ne bodi tako stroga sama do sebe!!!nelly pa bo v tvojem srcu najbrž za vedno, ker spomini nikoli ne umrejo upam da tvoja nelly zdaj v miru počiva v pasjem raju na linku tjasev.ali si boš kupila novega kužka (kakor jaz razumem si ga boš ampak nisem ravno 100% ker sem malo bolj površno prebrala 1 stran! :-[ ) če si boš kupila novega kuška ti želim vso srečo z njim!!!

še enkrat sožalje za tvojo babico in ostale umrle predvsem pa nelly! :'( :'( :'(in res polepšala si ji vsaj majhen košček življenja in jo vzela k sebi! sporoči kako je z tožbo!



Saša ALENC

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
  • Nelly pogrešam te :(
Odgovori #80 : 22 December 2006, 15:23:32
Življenje polepšala da... za tisti en dan .. ko je bila še vredu .. pol so ble pa same muke ... upam da zaj počiva in da je srečna kjerkoli že je!

V mojem srčku bo za vedno!

*SaSHeeQ*


majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #81 : 22 December 2006, 20:53:53
bolj ćalostno ne more bit :'( :'(

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #82 : 24 December 2006, 21:06:21
tjasav!
 ... in nisem bila z njo v njenih zadnjih trenutkih :'( TEGA SI NEBOM NIKOLI OPROSTILA! :'(
vem kako je to, sm tudi jast še vedno jezna nase, ker me ni bilo z mojim kužetom, ko ga je dedek peljal uspavat, ker zjutraj sploh ni mogel več vstat, jast pa sem šla na počitnice za vikend s prijatelji :'( :'(.

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #83 : 24 December 2006, 23:34:10
Jaz si pa ne oprostim, da moje prejšnje kokeršpanjelke nisem pustila uspavat. Nisem si dala dopovedat, da je to konec in še vedno sem imela upanje za njeno okrevanje.  Potem pa sem z njo trpela približno tri ure sama doma, brez avta, da bi jo peljala na injekcijo, ko je v mukah umirala in me gledala roteče, naj ji že kako pomagam, ne pa da se cmerim poleg nje. Dežurni veterinar, ki hodi na dom, bi lahko prišel komaj proti večeru in jaz sem jo samo gledala, kako se zaradi MENE muči. Na koncu se je zadušila, jaz pa si tega nikdar ne oprostim.
Zato si ne očitajta, *sara* in Saša, ker vidve nista naredile nič takšnega kakor jaz, ki je zaradi svoje sebičnosti nisem pustila proč.  :'(

Tega ne bom storila nikdar več. Psa bom peljala uspavat takoj, če bo to potrebno. Žalostno, da me je izučilo na takšen način, da je morala  moja najboljša prijeteljica tako trpeti...



Saša ALENC

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
  • Nelly pogrešam te :(
Odgovori #84 : 10 Januar 2007, 22:03:17
Tudi za mene je posijal nov sonček. V torek prihaja v moj dom 3 mesečni york, in njegovo ime je Berlin. Svojje sreče ne morem opisati. Vem, da mi ga pošilja NeLLy in vem da naju bo ves čas spremljala in nje ne bom nikoli pozabila.

Ampak razlika je le v tem, da je ta psiček rodovniški in da po njem in njegovih prednik vem vse ker sem poizvedovala kot detektiv :) ampak splačalo se je in tudi svojega denarja je vreden!

LP vsem!

HaPPy SaŠaa ;D ;D ;D :) :-*

*SaSHeeQ*


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #85 : 11 Januar 2007, 08:00:09
Naj te zdrav in vesel spremlja vsaj 20 let!!! :)

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #86 : 11 Januar 2007, 13:54:00
Čestitke za kužka!

Pa čimveč srečnih trenutkov skupaj!!!

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #87 : 11 Januar 2007, 18:59:17
čestitam!!!!končno se ti je po teh mukah nasmehnila sreča....naj te osrečuje iz dneva v dan bolj in bolj  ;)


malena3

  • Gost
Odgovori #88 : 11 Januar 2007, 22:36:30
Tudi midva s Kalom sva srečna zate. ZELO!!!
Upam, da skupaj preživita mnogo, mnogo dni.



p.s. kako se odvijajo stvari na sodišču?



Saša ALENC

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
  • Nelly pogrešam te :(
Odgovori #89 : 12 Januar 2007, 16:45:16
Zaj v roku enega mesca bi naj bila prva obravnava, in še zdaj ne wem kako bom odreagirala ko bom videla tisto žensko, verjetno ji bom skočila v lase. Saj veš, naše sodišče? Uh, POČAAAASSSIII. Zaj ko dobim Berlina čutim nekakšno olajšanje, čeprav še vedno me stiska, ker ko ga pogledam ima isto bučko ko Nelly ... :/ Ona me bo vedno spremljala! In nikoli je ne bom pozabila.

*SaSHeeQ*