Preveč tem

Gost · 7067

nikexxx

  • Gost
: 12 December 2006, 13:02:39
Pozdravljeni,
sem nova na tem forumu in moram priznati, da na začetku- prva stran ta forum izgleda zelo urejena, vendar, ko iščeš informacije se v temah izgubiš, mislim, da jih je enostavno preveč.
Vem, da je temu težko slediti, saj je uporabnikom najlažje odpreti novo temo- to sem sedaj naredila tudi jaz.
Mislim pa, da če bi se vestno držali tega, da bi se odgovarjalo le v eni temi in ne desetih, ki so zelo podobne, bi bilo lažje najti informacije.
Upam, da nisem preveč skritizirala, je le predlog.
Lp



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 12 December 2006, 13:16:19
Predlogi in kritike so vedno dobrodošli ;)
Občasno se forum počisti, odstranijo  neaktualne teme, prestavijo v pretekle dogodke, gredo v arhiv itd. pri združevanju podobnih tem je tako, da so z podobno tematiko pa vendar z tako različno, da združitev ni smiselna. Če pa nekdo odpre novo temo, ki je z enako tematiko kot je nekoč že bila, se temo združi oz. tistega ki je temo odprl usmeri na prejšnjo temo (seveda je popolnoma možnoa, da moderator temo spregleda, ... in v tem primeru imamo dve enaki temi)
Če zasledite več enakih tem za katere ste mnenja, da bi jih lahko združili na začetku teme kliknete gumb "poročaj moderatorju" in napišete v sporočilo "temo lahko združite z ... (naslov druge teme kamor naj bi spadala tudi ta). Z tem pač olajšate delo moderatorju in adminu pri čiščenju foruma in obiskovalcem in sodelujočim pri njegovi uporabi. Stvari se hitreje najde, postanejo bolj pregledne in posledično vam forum bolj domač.

Lp nina