Dog Chow

*nastya_lony* · 1730

*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
: 13 December 2006, 11:01:58
Včeraj mi je prijateljica omenila, da hrani svojo psičko z hrano Dog Chow. Ker mi je zmanjkalo Almo Nature sem za probo vzela 3 kg teh briketov.

Sestavine: žita, meso, živalski derivati(najmanj 4% piščanca), derivati rastlinskega izvora, olja in masti, rudnine ter zelenjava.

Tipična sestava:      surove beljakovine 25,0%
                                 surove maščobe 12.0&
                                 surov pepel        7.0%
                                 surove vlaknine   2,5%
                                 voda 9,5%
                                 kalcij 1,2%
                                 fosfor 0.9%

Zanima me, če je to vredu hrana za psa ali je 'ala' Pedigree, Chappi :-\ ? Proizvajalec je Purina.


Lp, Nastya ;)



Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #1 : 13 December 2006, 13:12:43
Sicer za hrano prvic slisism... vendar glede na opisano sestavo nebi rekla da je ravno ne vem kaj.

Moti me nizka vsebnost mesa, ter zitarice kot prva sestavina (kar je ponavadi tudi vecinska). Po mojem mnenju je   to bolj hrana "ala pedigree" kot si jo sama imenovala.

Jaz se definitivno nebi odlocila zanjo..


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #2 : 13 December 2006, 14:41:07
Pred dvemi leti je bila bistveno slabša od pedigreja. Lahko da so se od takrat popravili.


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #3 : 13 December 2006, 17:53:49
Jaz sem enkrat na eni strani zasledila to hrano med slabšimi hranami - lahko pa se je popravila kot pravi Lanabela.

Lp

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."