Kava

Tecka · 3029

Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
: 13 December 2006, 19:40:29
Evo pa smo tam... Moja bejba hoče biti takšna kot njena "šefica". Ko me ni bilo doma (približno 2 uri) je iz pulta ukradla še zaprtih 10 dag kave, jo "zdemolirala" in približno tretjino pojedla  :o  :o  :o. Sicer ima že tako nagnjenja h kraji kave, če jo (skuhano) le more jo malo popije  ::) (dvakrat se je zgodilo, pa me je izučilo - brez posledic). Da moram zaprto kavo pred njo skrivat mi pa res ni na kraj pameti prišlo  :-[ :(.
Klicala sem na veterino, pa so mi rekli naj jo opazujem, lahko pričakujem drisko, hujšega pa naj ne bi bilo  :-\. Jaz pa paranoik vseeno sprašujem, če se je kdaj komu zgodilo kaj podobnega in če so bile kakšne posledice.
V pričakovanju, da moja bejba še kakšnega prižge...
lp
T.

Sem kolebala med Zdravjem in hrano... An, ban je izžebal zdravje, če je treba Ninci ali Trigi - premaknita ;)

8)


doggy

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 4
Odgovori #1 : 13 December 2006, 20:20:34
Moj jo je enkrat pojedel četrt kg - edina posledica je bilo celonočno bujenje, pa ne zaradi učinkov kave na budnost, ampak na njegovo črevo - je ene 10x driskal tisto noč. Drugih posledic pa nismo opazili (je že po naravi bolj hiperaktiven ;D, potem pa nismo mogli ugotovit, če je kava dodala kaj na tem področju).



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #2 : 13 December 2006, 20:39:28
Ful zanimivo, Atos pa samo da zavoha kavo (kuhano ali pa v prahu) dviguje ustnice in začne lajat - kot da se je boji  ;D

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #3 : 13 December 2006, 21:23:45
Report: Driske še ni, hiperaktivnost pa definitivno  :D. Theba kar ne ve kaj s sabo. Teka sem in tja malo z eno malo z drugo igračo. Pravzaprav bolj skaklja kot zajček  :D. Bo soseda zelo vesela  ::)  >:D. Greva malo kofeina porabit ven  ;)
lp
T.

8)


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #4 : 14 December 2006, 21:19:56
ha, ha, meni je Alica enkrat ukradla četrt kilce kave izpod jelke in jo večino pojedla - čisto malo se ji je streslo po tleh, vrečka je bila pa polizana. No za dobro mero je zraven pojedla še četrt kile lešnikove čokolade. (kot lastnica - kava brez čokolade ni tisto pravo). Rezultat: celo noč je coklala okrog, ker ni mogla zaspati. Drugega nič. Veterinar mi je svetoval, naj ji občasno malo preverim pulz, če bi kaj znorel, pa ni bilo sile.
Samo nje ni treba jemati za vzorec, ker ji ne škodi nič, celo velika pojedena božična zvezda, od katere so ostale samo korenine ( in je v resnici strupena) ji ni.


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #5 : 14 December 2006, 22:16:16
Kaj sem se narežala, Tečka  ;D Zdaj boš morala skrivati še cigarete, tako, kot v starih cajtih, ko še starši niso vedeli, da kadiš.

Naj te potolažim, tudi jaz imam doma đankije.

Sem bila nekje v tujini, ko me kliče moj Bobi in vpraša, kaj jaz delam, da so tamali tako pridni in spijo ves popoldan, pri njemu pa je že celi dan kraval?
Ko pridem domov ugotovim, da je pod mojo pisalno mizo vse nekaj popasto in lepljivo. Pogledam in me kap trofne  :-X Tamali so prišli do šteke red bulla in to une polliterske, jo preluknjali in jo celo zmazali. Res jih je bilo še vseh šest doma ampak so imeli komaj dva meseca. Celi dan in še pol noči so bili naspidirani  :o

Pa pogruntali so, da tista črna tekočina, tako dobro diši, pa okus ima tako fantastičen ( kola - rum ), samo, da po njej spijo kot top.

No, pa naši stari teti so tudi že kavo polili in jo spretno polizali z mize  >:(

Pa nismo fasali še nobene driske ali povišanega uripa. Razen Bobiju se je malo dvignil pritisk  :D, ker je moral celi dan letati za tamalimi. Ko sem jaz naslednji dan bila doma pa so vsi celi dan prespali. Bili so kot angelči pridni. :-*

 (Pa kremo za oči in kapljice za ušesa so tudi že zmazali, pa se jim ni nič poznalo, še najmanj na ušesih in okicah. Pa Čuča mi je 1x iz torbice pajsnila kuterid za moje alergenske napade, pa je tudi preživela.)

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #6 : 15 December 2006, 16:22:51
Theba je kavomanijo preživela brez driske, samo "malo" naspidirana je bila. Od zdaj kavo pospravljam v omaro takoj, ko jo prinesem domov  8).
Eh ta moj trapa, vsak dan kaj novega  ;)
lp
T.

8)


Weimy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 15 December 2006, 17:24:23
Mene prav zanima, zakaj je kava za pesjanarje tako fajn.
A jih premami vonj ali kaj, ker tudi naš Eros, če le more,
srkne kak požirek ali dva. :P