Tresenje mladiča v spanju?

alien · 6224

alien

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
: 23 December 2006, 01:16:44
Imam eno vprasanje v zvezi z mladicki labradorcev. Ko sem bil na obisku, sem videl da je malega v spanju malce zatreslo nekajkrat. So mi razlozili da je to zaradi rasti misic (je bilo res kratkotrajno, tako kot vcasih tudi nas v spanju zatrese). Pa me zanima ce je res tako, da nebi slucajno kaj kazalo na epilepsijo...Sta pa oba starsa rodovniska in brez epilepsije...



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1 : 23 December 2006, 08:53:15
Sanje?

Veni v spanju tako sanja, da še cvili zraven.  :)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2 : 23 December 2006, 08:55:04
Sanje?

Veni v spanju tako sanja, da še cvili zraven.  :)

Pri nas lajata, tečeta, mahata z repom, renčita... zgleda odvisno od tega koliko se jima je dogajalo čez dan.  ;D

Lp nina



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #3 : 23 December 2006, 09:04:26
Astorja ful "meče" v spanju.  :o Res se orng strese, cvili, teče....najbolj smešni pa so mi zvoki ko "laja" - torej ko v sanjah laja, v realnosti pa ven pride kakor en čarovniški smeh.  ;D :D


Lp,
M


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #4 : 23 December 2006, 09:42:27
Ja, Taj tudi v spanju teče ;), včasih izgleda tudi kot, da ima v sanjah pojedino - ker cmoka z usti :o in seveda tudi laja v spanju, seveda pride ven en zelo medel lajež :D,...... aja....... pa smrči tud!  ::)
.....v glavnem ga je prav zabavno gledati med tem ko spi in sanja ...... :)

Lp, Tina 



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #5 : 23 December 2006, 09:47:52
Ja, Taj tudi v spanju teče ;), včasih izgleda tudi kot, da ima v sanjah pojedino - ker cmoka z usti :o in seveda tudi laja v spanju, seveda pride ven en zelo medel lajež :D,...... aja....... pa smrči tud!  ::)
.....v glavnem ga je prav zabavno gledati med tem ko spi in sanja ...... :)

Lp, Tina 

Pri nas Smart sesa mleko, mogoče je pri Taju isto. Prav cuza z žnablji in tako zavzeto cmoka in vleče, da je gluh za vso okolico ;D Dojenček mali :-*



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #6 : 23 December 2006, 10:17:03
O tudi Aska med spanjem se trese kdaj pa kdaj, bogvedi kaj sanja :D..Ziher kaj lepega :o...lp


alien

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 23 December 2006, 12:07:09
Hvala vsem za odgovore, sem pomirjen :)



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #8 : 23 December 2006, 13:10:16
Trzajo in tresejo se v spanju že čisto majhni mladiči. Verjetno pri njih še ne gre za prave sanje. Je pa to povsem normalno, pravijo celo, da mladiči, ki tega ne počnejo kasneje sploh ne shodijo.


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #9 : 23 December 2006, 14:54:05
Pri nas Smart sesa mleko, mogoče je pri Taju isto. Prav cuza z žnablji in tako zavzeto cmoka in vleče, da je gluh za vso okolico ;D Dojenček mali :-*

Ja Ninci čisto možno, kdo bi vedel, ampak pri Taju ne izgleda tako kot da bi cuzal ampak, kot da bi res pojedel nekaj zares slastnega in je bilo to tako dobro, da mora še malo pocmokati.... res je luštno za videti.... :D



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #10 : 23 December 2006, 22:57:55
Tudi naše občasno v spanju trzajo, se tresejo, laufajo, plavajo in celo pojejo. Najhujša je naša Šeyka, ki ima tako obupen posluh, da bi pri glasbenem pouku ziher dobila cvek  :-\, če bi imeli v mastino šoli še ta predmet. Zato pa je njeno tresenje toliko bolj simpatično, da z njim popravi umetniški vtis.  ;D

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #11 : 25 December 2006, 19:03:23
Buffy največkrat po dolgih sprehodih in po igri z drugimi psi potem v spanju trza, cvili, cmoka, ... Jaz se ji v takih trenutkih najbolj nasmejem  :D. Ampak vsakič, ko se spravim te dogodke snemat, potem neha  :-[.