ZA VETERINARJE

angie · 50663

moncy13

  • *
    • Prispevkov: 78
    • Točke: 0
  • Sky <3<3
Odgovori #60 : 02 November 2013, 23:40:30
Wiiii, no tudi jaz iskreno upam, da bova sošolki  :D

Moncy in Sky


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #61 : 04 December 2013, 09:38:19
Evo me...tudi jaz se prebijam skozi 1. letnik ;D počasi bodo na vrsti prvi izpiti, prvi kolokviji so že za mano...vtisi so super, ne predstavljam si, da bi šla kam drugam...je sicer res precej drugačen način kot v gimnaziji, seveda tudi več učenja, ampak meni je res fajn, ker imam predmete, ki so mi všeč...še bolj fajn pa bo verjetno takrat, ko se rešimo teh osnovnih predmetov in preidemo na bolj strokovne ;) Uglavnem zaenkrat zame res najboljša izbira...sem pa tudi jaz praktično nasproti faksa, tako da lahko še zjutraj ustanem le kakih 25 min pred začetkom predavanj :D

:)


moncy13

  • *
    • Prispevkov: 78
    • Točke: 0
  • Sky <3<3
Odgovori #62 : 27 December 2013, 21:31:11
Živjo, jaz se imam naslednje leto vpisati na veterino, pa me zanima, kako zgledajo predavanja, katera imaš v prvem letniku, itd.
hvala :)

Moncy in Sky


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #63 : 09 Januar 2014, 19:15:58
Ojla :)
Ja pač predavanja so kot vsa predavanja, sediš v učilnici in probaš čim več odnesti od njih ;) Poleg predavanj pa imamo še vaje, pri katerih pa se ukvarjamo z reševanjem nalog in delamo laboratorijske vaje...v prvem semestru smo imeli biokemijo, anatomijo, biostatistiko, biofiziko, biologijo celice, genetiko in izbirni predmet, potem v drugem semestru pa se biokemiji in anatomiji dodajo še krmne, strupene in zdravilne rastline, histologija in izbirni predmet...zdejle imamo kar pestro, ko se učimo za izpite, ampak se da...z malo sprotnega dela prideš skozi, bomo pa čez 1 mesec videli kako bomo uspešni ;)

:)


moncy13

  • *
    • Prispevkov: 78
    • Točke: 0
  • Sky <3<3
Odgovori #64 : 10 Januar 2014, 07:44:50
Hvala ;D no držim pesti da bo šlo čim bolje  ;)

Moncy in Sky


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #65 : 13 Januar 2014, 13:57:57
Jana, ti ki si že skoraj na koncu: kateri letniki pa so se ti zdeli najtežji ?

:)


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #66 : 15 Januar 2014, 14:12:00
Jana, ti ki si že skoraj na koncu: kateri letniki pa so se ti zdeli najtežji ?

V 5. sem, še to leto in še eno me čaka.. :)

Težko rečem kateri je najtežji. Vsak letnik po svoje - vsako leto imaš nek predmet, ki ti povprečno vzame več časa in energije kot ostalo. Tako da potrudit se je že treba vsako leto znova in še bolj :)

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #67 : 07 April 2014, 16:31:03
Jah no, a ni 5. letnik že skooraj konec  ;) :P
Ja ja, že občutim to, da ti v 1. letniku anatomija vzame več časa kot ostalo  :P ;) no,ampak se prebijam čez, še malo in bomo dali čez tele kolokvije, pol pa se bo pooočasi potrebno že za izpit začet mučit ;)
Ampak ja, vse se da, če je le volja :) meni je super res :) edino ta formalin povsod okol sebe voham, tudi na najbolj nepričakovanih mestih >:(

:)