Kam za Novo leto?

Bugz · 3411

Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
: 24 December 2006, 09:06:35
No mene pa zanima kje boste preživeli Novo leto?
Skupaj z svojimi pesjanarji ali brez?

No jaz se še odločam...Bom pa verjetno kar doma - ali pa pri kakšnih prijateljih.
Bom pa za Bugza poskrbela da bo noter ker se full bojim da mu kdo vrže kakšno petarde  :'(

Aja pa razmišljam da bi mu nardila eno novoletno torto :)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #1 : 24 December 2006, 09:48:02
Jaz bom doma. S prijatelji bomo naredili eno manjšo feštico. Astor ne bo z nami, ampak bo lepo noč preživel v drugem delu stanovanja. Sam ne bo, ker ga bom hodila redno gledat in seveda občasno spustit ven na svež zrak.  :) Zaradi petard se ne bojim, ker Astor ni streloplah, ne bom pa ga izpostavljala največjim rafalom.


Lp,
M


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #2 : 24 December 2006, 09:59:11
jaz bom novo leto preživela pri babici ali doma.brez pesjančka ker ga nažalost nimam!


aja pa srečno novo leto 2007



Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #3 : 24 December 2006, 10:00:05
Sej Bugz tudi ni ampak se bojim da bi mu kdo vrgu petardo pod noge al kej takega

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #4 : 24 December 2006, 10:09:46
Pri nas doma se tega ne bojim, ker bo od domačih metal petarde/rakete edinole stric, ki pa ima rad Astorja in je uvideven do naju (torej ne meče, ko je Astor zunaj, ne meče v njegovi bližini...itd.). V vrvež, kjer se dejansko zna zgoditi, da mu lahko kdo vrže kaj pod noge (in tudi meni) pa ne hodim, niti ne želim hoditi, ker mi tovrstno "odprto" silvestrovanje ni všeč (preveč gužve, petard, alkoholiziranih ljudi...itd.).  :P


Lp,
M


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #5 : 24 December 2006, 12:22:35
Rončolino se bo letos grel z mano pa še z nekom ::).Tako,da letos mu je s petardami zelo prizanešeni,ker silvestrovanje ni pri nas :)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #6 : 29 December 2006, 18:01:45
Letos bo Ginny preživela novo leto pri azu, ker grem jaz v Beograd. Iskali smo rešitev, ki bi bila ugodna za obe, pa bo drugo leto zgleda treba začeti iskati, kakšno lušno kočico, bolj zgodaj. Ampak sem prepričana, da ji pri Poloni ne bo hudega  :-*

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #7 : 29 December 2006, 18:06:01
Sicer bom po vsej verjetnosti doma,ampak če kam grem,greva pa z Rino skupaj.Nekako ne gre brez nje  :-[


Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #8 : 29 December 2006, 19:21:03
Mi bomo sigurno doma, to je naše prvo novo leto z Doti. Nikakor ne bi imela srca, da bi jo pustila samo :).

Lp,
Darja


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #9 : 29 December 2006, 19:29:37
Hej!
Mi bomo doma, kamorkoli bi pa šli, bi šel Bono gotovo z nami... ::) ::) ::)
Enostavno brez njega ne gre... :-[ :-[ :-[
Saj ne rečem, če bi se bal petard, ga gotovo ne bi vlačili ne vem kje. Ampak on se ne boji ničesar, razen sesalca za prah... ::) ::) ::)

Lp, Ana & Bono  :-* :-*

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #10 : 29 December 2006, 19:39:05
Jaz grem letos v mesto, pa sem še pred kratkim mislila, da bo šel Lon z mano. Sedaj, ko je pa pred kratkim doživel šok zaradi petard in ga je zelo strah, ga pa ne bom vlačila s sabo ampak bo silvestroval z mamico, atijem in Donijev doma.

Lp,  ;)



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #11 : 30 December 2006, 11:55:51
Midva s Tajem bova po vsej verjetnosti novo leto praznovala pri mojemu fantu in njegovi nemški dogici Boju.. ;)

Lp, Tina in Taj



klara

  • *
    • Prispevkov: 260
    • Točke: 6
  • …соuѕє ωє аяє Ғєєιіиg ιоυє ټ
Odgovori #12 : 01 Januar 2007, 00:31:30
Tole temo sem odprla, ker me zanima kako ste kaj preživeli 'polnoč'!?

Jaz sem jo z sosedi spuščali smo rakete, pokali petarde...ampak meni to sploh ni všeč, pse smo meli zaprte v kleti in smo jih mirili...pa vi?
SREČNO VSEM!!!

Lp,klara

                                                                                                                             

papa***


piki_ca

  • *
    • Prispevkov: 394
    • Točke: 0
  • PiKc&Gali
Odgovori #13 : 01 Januar 2007, 00:45:03
mi smo preziveli "polnoc" v družbi moje tete pa bratrancev pa seveda moje druzine ter s piko :) imeli smo večerjo potem pa smo se pogovarjali crkljali piko... in uživali :o  Petrad pa raket nismo imeli so pa sli pogledat vn k so jih imeli sosedje samo mene to ne zanima in sem raje mirila piko ki se je zeloo bala :'( samo zdaj je že malo bolje...hvala bogu da bo vsega konec kmalu :)

in seenkrat srečno in zdravo ter veliko veselja z vasimi pasjimi prijatelji ;)

lp Ksenja&pika

**A dream is something in your mind and in your heart - where it will stay forever unless you bring it to life...**
Pika&Ksenja


uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #14 : 01 Januar 2007, 09:42:28
Mi smo bili doma. Je pa bila Doti že cel večer ful nemirna, ker so že pokali. Uboge živalce še lulat ne morejo v miru. Naša je to na hitro opravla in takoj stekla v hišo.
Ob polnoči se je pa samo stiskala v kot :( :'(. No, smo preživeli naše prvo novo leto.

Srečno!


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #15 : 01 Januar 2007, 13:33:10
Midva s Tajem sva praznovala Novo leto pri mojem fantu in njegovi nemški dogi Boju.... :)

Okoli enajstih zvečer smo šli na sprehod in opazovali rakete in ognjemete, naj povem, da sta Taj in Boj z navdušenjem in brez strahu gledala lučke, ki so padale z neba - bili smo prava atrakcija mimo vozečim vozilom, ker smo stali v ravni črti in vsi štirje gledali v bleščeče nebo... :o

Ob polnoči smo bili na balkonu in opazovali ognjemet, bilo je lepo in moram povedati, da je bil Taj zelo priden in se ni bal in jih je veselo opazoval, razen eno par je bilo takih, ki so zares močno počili, pa se je malo tistega poka ustrašil, potem ko je pa za pokom videl lučke, ki se pršijo po nebu, je spet veselo začel mahati z repkom in navdušeno opazovati naprej... :)

Tako, da je Tajevo prvo Novo leto minilo lepo in veselo... imeli smo se zares luštno.... ;)

Lp, Tina in Taj




*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #16 : 01 Januar 2007, 14:22:50
Jaz sem novo leto preživela v družbi najboljše prijateljice in najboljšega prijatelja v mestu. V mestu je bilo silvestrovanje na prostem s Čuki. Imeli smo se luštno in mi je kar žal, da je tako hitro vse skupaj minilo. Ob 3h zjutraj sva z prijateljico prišli k njej domov, potem sva pa bedeli še do 6h zjutraj :-[ .
Pesjana sta pa novo leto dočakala doma. Lon je bil v garaži, Dony se je skrival pod mizo. Pesjana sta še kar mirno doživela novo leto, ker pri nas na vasi baje ni bilo tako hudo.

Lp,  ;)



klara

  • *
    • Prispevkov: 260
    • Točke: 6
  • …соuѕє ωє аяє Ғєєιіиg ιоυє ټ
Odgovori #17 : 01 Januar 2007, 14:35:14
Lepo, mislim da ste Novo leto vsi lepo preživeli, jaz sem lahko čule le do 01h, lani pa sem do 5h. :)

lp, klara

papa***