pes na letalu

majcek · 77725

Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #120 : 31 Maj 2013, 13:49:16
Sem pravkar dobila odgovor, ker gre za prepovedano pasmo ne sme biti niti v tranzitu cez Avstralijo. Kako je nam fajn, povsod omejitve :-\

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


klemzi

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #121 : 09 Februar 2014, 21:45:27
Kaj nej pa js, omejitev je 45 kg ... moj ma pa 55kg  :'(



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #122 : 09 Februar 2014, 22:35:36
Čisto vse letalske družbe? Se splača pozanimat, pa zapeljat tudi na kako letališče izven SLO (ne vem katere družbe so na katerih letališčih).
Bohnedaj letet z United Airlines. http://www.dailymail.co.uk/news/article-2512223/United-Airlines-Almost-Killed-My-Greyhound-Dog-left-hot-tarmac.html

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Boo

  • *
    • Prispevkov: 400
    • Točke: 0
Odgovori #123 : 09 Februar 2014, 23:22:06
Ni v letaliscih problem.

Moj ima z boksom vred 54 kil in je z Adrio letel brez tezav. Meni so tudi najprej nekaj tezili glede teze, ampak sem jih poklicala se enkrat par dni kasneje in ni bilo z rezervacijo nobenega problema. Vazno je, da je boks takih dimenzij, da gre v letalo. Sva pa potovala z enim od ta manjsih letal.



klemzi

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #124 : 11 Februar 2014, 00:06:45
čara: Ja... bom kr iz adrio da se lahko vse normalno zmen in da ne pride do kakšnih komplikacij.
Boo: No to pa super, hvala za info :)



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #125 : 11 Februar 2014, 09:24:50
Bohnedaj letet z United Airlines.

Meni je prijateljica, ki dela na letališču (sicer v Nemčiji) rekla da bi psa dala na letalo samo če res ne bi bilo nobene druge možnosti. Po mojem je čisto vseeno s katero letalsko družbo letiš.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


saluki.love

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #126 : 31 Julij 2014, 19:51:41
Pozdravljeni!


Vprašala bi, če mogoče kdo ve kako je z potovanjem velikega psa z letalom? Namreč iz Dubai-a bi posvojila odraslega Salukija... :) in s temi potovanji res nimam izkušenj, tako da bi bila vesela kakršne koli infromacije...

Lp.



k94lif

  • *
    • Prispevkov: 107
    • Točke: 0
Odgovori #127 : 01 Avgust 2014, 10:54:02
Poglej kateri prevozniki letijo iz tam in se pozanimaj kakšne pogoje imajo, če sprejemajo živali in cene.  Potem pa še veterinarske zahteve ob uvozu.