2.Pesjanarsko Srečanje

ninci · 265369

Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #150 : 24 September 2005, 22:06:35
Ne Irena to je najmanj kar me je strah. On se bi že obnašal. Gre za osebno zadevo in najbrž bo ostalo kar pri tem da ne grem. Mogoče si premislim, pa se z Neončom naslikava.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #151 : 24 September 2005, 22:08:39
Indek jookaaaal ...  :'( prosim Boga da bi se le naslikala ...  :)



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #152 : 24 September 2005, 22:19:17
Ne Irena to je najmanj kar me je strah. On se bi že obnašal. Gre za osebno zadevo in najbrž bo ostalo kar pri tem da ne grem. Mogoče si premislim, pa se z Neončom naslikava.
aha...no vseeno bomo/bodo veseli da prideš!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #153 : 26 September 2005, 16:48:31
Včeraj smo bili na Šobcu in preverili še pot proti sotočju. Krav je še polno, kravjekov pa tudi :P :-[

Potem pa smo se zapeljali še do enega prostora v bližini, samo na drugi strani Save Bohinjke in mislim, da bo to to. Dostop je ubistvu  z avtomobilom, mirna in čista Sava, klopce, ... to bomo še malo preverili čez 14 dni če bo lepo vreme, ko gremo spet v tisti konec v akcijo ;)

Lp nina



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #154 : 26 September 2005, 16:50:18
mirna voda ... uuu lepoooo ...  ;D mi je pravla M|my da so tm vrtinci ...  : :o



M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #155 : 26 September 2005, 18:20:59
eh Nastya, nisem ti rekla da so tukaj vrtinci  :D joj joj... sem ti samo rekla da pazim na deročo vodo ker je eno njufko odnesla voda oz. vrtinec :( ti ti Nastya...


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #156 : 26 September 2005, 18:29:44
ja no dobr, vrtinc dol vrtinc gor, useen ... lahk da bi glih biu pa fertik ...  ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #157 : 26 September 2005, 18:31:48
hehe lahko povem, da se je najina Rumba včeraj spuščala po brzicah. In to popolnoma resno, je skočila v vodo se spusila po brzicah in splezala nazaj ven in ponavljala in ponavljala... sploh ni hotela iz vode. Je pa bilo to na Savi Dolinki, ki je res bolj deroča kot bohinjka,

Lp nina



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #158 : 26 September 2005, 18:32:36
pa ni vrtincov????? ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #159 : 26 September 2005, 18:39:29
pa ni vrtincov????? ;D

ne, samo brzice ;D

Lp nina



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #160 : 26 September 2005, 18:43:22
lepoooo ;D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #161 : 26 September 2005, 19:25:13
super.Torej nismo odvisni od krav :P ;D ;D.Ninci kdaj bodo pa padali predlogi za datum ::) (se opravičujem ker težim :()

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #162 : 26 September 2005, 19:27:09
super.Torej nismo odvisni od krav :P ;D ;D.Ninci kdaj bodo pa padali predlogi za datum ::) (se opravičujem ker težim :()

Mal polistaj nazaj ;) 30.10.2005(nedelja pred počitnicami ;))

Lp,
NIna

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #163 : 26 September 2005, 19:34:38
Aha...sem mislila,da je to samo tak tak približno.Potem sem pa prav na koledar napisala ;D.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #164 : 26 September 2005, 20:24:45
Hm tud nad brziceh js nism navdušena. Se prav bojim odkar je ena lastnica njufke ostala brez nje, ker jo je pod vodo potegnilo.

No jaz spet mal bolš razmišlam, tak da če ne bo kakih prehudih pretresov naprej pridem.  ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #165 : 26 September 2005, 20:26:43
yeeeeeeeeeeeeeej ... Neyka ti si carskaaa ... tralala hopsasa ..  ;D ;D Neonči dobi veeeliiiiikega  :-*



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #166 : 27 September 2005, 19:01:18
Pa Neyka saj te bom jaz mirila pa prepričvala.Zaka pa maš Tjašo ;D?A najin dogovor za pred srečanjem še velja?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #167 : 27 September 2005, 19:12:29
Nina a zdej gremo tja kjer so kravce al kjer ni kravc?



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #168 : 27 September 2005, 20:58:58
Če sem nino prav zastopla gremo na kraj kjer krav ni, ker bi se drugače valjali po dreku. Če se motim me popravte.

Ja Tjaša, dogovor še velja. Samo da cajt najdem.  :P

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #169 : 28 September 2005, 17:27:33
Ja meni se tudi zdi,da ne bomo odvisni od krav.No fino bi bilo...

Neyka ni blema,saj ga jaz tud rabm ;)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #170 : 29 September 2005, 18:29:06
Torej še vedno čakamo na odgovor .. za zdaj - bomo še videli :'(



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #171 : 29 September 2005, 20:40:51
Torej še vedno čakamo na odgovor .. za zdaj - bomo še videli :'(

a na kakšen moj odgovor??

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #172 : 09 Oktober 2005, 21:12:13
Danes smo ogledali teren in določili kraj srečanja. "Pr` Skalci" ::)Mirno jezerce oz. mrtev rokav reke Save, voda čista klopca, mir, dostop z avtomobilom, .. v poletnih mesecih zelo zaseden piknik plac, tudi danes je bil, ampak upamo da bo čez 14 dni tudi zaseden z pesjanarji ;)

Torej padla je tudi odločitev, da to ne bo navadno srečanje ampak kostanjev piknik. Za žar poskrbiva midva, med tednom namesto na sprehod ob cesti pojdite v gozd in naberite kostanj, če ima kdo kakšne zložljive stolčke bi bilo super, midva jih bova sicer nekaj probala dobit, tam je tudi ena klopca, ampak vseeno ne bo dovolj za vse, no ja odvisno koliko vas pride ;)

Torej poskrbljeno bo za tople roke (ne glede na to kako bo vreme) in hrano ter zabavo štironožcev.

Vljudno vabljeni.

Lp nina



M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #173 : 09 Oktober 2005, 21:14:25
aa "pod skalco" slikce tega mrtvega rokava so vidne v Ambrinem albumu, če koga zanima! je pa tam res super, samo, ko je vikend je malo več prometa :( a bi se dalo kakšne zapore ;) :P bi bilo malo zoprno, če bi se tak furali avtomobili pa polno psov.. ::) no ja bote že :D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #174 : 09 Oktober 2005, 21:18:29
M|my mi smo šli danes od tega prvega mostu ko prideš na makedam (iz Radovljiške smeri) peš mimo pašnika (kjer je Smart osvajal konje ::) ) do drugega, tam čez in proti skalci in smo vsega skupaj srečali samo en avto pa še tam je itak tako zrito, da prav hitro ne morejo ;D Če ne bomo pa zaparkirali tisto pot, itak po njej ne pridejo nikamor :P, da bodo že na začetu obrnili in šli kam drugam parkirat ;D

Lp nina



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #175 : 09 Oktober 2005, 21:24:42
No fajn! To sem hotel tudi sam predlagati, pa si me prehitela. Tako da zdej veselo nabiranje kostanja.  :D :D :D


M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #176 : 09 Oktober 2005, 22:18:44
aha, ok v redu potem! zadnjič smo bili s pasjim očetom, pa je bilo kar dosti avtomobilov :-\ jih bomo zaparkirali ;D ;D ;D


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #177 : 09 Oktober 2005, 22:27:55
o carsko tole....bomo problali pridt!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #178 : 09 Oktober 2005, 22:28:55
aja....lahko bi se že prej dobili...ne vsi..mislim eni na enem koncu drugi na drugem in nabiramo skupaj :) :) :) :) :)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #179 : 10 Oktober 2005, 14:38:26
Uuu!Jets mam trenutno tavelko košaro debelega kostanja!Super...greva z atijem čez 2 tedna šenkrat pa jaz nabiram za pesjanarje ;).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/