2.Pesjanarsko Srečanje

ninci · 265330

*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #810 : 09 November 2005, 16:25:15
Men tud sprva ni šlo  ??? ! Pa sem probaval , probaval  in probaval pa mi je uspel  8) ;D 8) . In zdej mam " svoj "  filmček !!!!!!


    lp Jure

 



     p.s. ( pa ne izgubi potrpljenja  ;D , ker pri meni je trajal  ful , ful , ful  velik časa  :o ;D ;) )



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #811 : 09 November 2005, 16:33:07
Ma meni sploh noče filmčka v tem programu odpret. >:( Tko da bi prosila od nekoga, ki to zna podrobna navodila kako to deluje. :P Lahko na ZS

Drugače pa anana: super filmček... :D ;) Čestitke

Lp, Marusa


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #812 : 09 November 2005, 16:48:46
Anana fantastičen...hvala Nini in Črtu za "navodila za telebane" ;D ;D ;D ;D ;),da je tudi meni uspelo spravit na računalnik ;D.

Marko ti pa...če je ani uspel tako fajn filmček z digitalcem verjamem,da ti s kamero 100000000000% ne boš zaostajal ;).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #813 : 09 November 2005, 17:47:57
Sem tudi jaz gledala filmčke in je super. :D

anana, nikjer nisem zasledila s katerim programom si delala?


Los je car!


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #814 : 09 November 2005, 17:55:10
To je pa poslovna skrivnost. Haha  ;) ;) Mislim, da je imela Windows Movie Maker.  ;D ;) ;) ::) ::)


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #815 : 09 November 2005, 18:42:10
To je pa poslovna skrivnost. Haha  ;) ;) Mislim, da je imela Windows Movie Maker.  ;D ;) ;) ::) ::)

Misliš ali veš?

Jaz imam pa Studio Vesion 9 in bi bil ful dober, če bi delal tako kot se spodobi. Občasno namreč zaostaja slika. >:(

Los je car!


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #816 : 09 November 2005, 18:46:42
Misliš ali veš?

Jaz imam pa Studio Vesion 9 in bi bil ful dober, če bi delal tako kot se spodobi. Občasno namreč zaostaja slika. >:(

Haha!! Jaz sem tudi najprej tega uporabjal. Pa mi je prvih 10 sek. delal dobro, potem pa je začela slika zaostajati. Sem skoraj naredil doktorat. HAha  ;D ;D Studio Pinnacle moraš imeti original, če ne boš imela probleme.  ;)


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #817 : 09 November 2005, 18:53:42
Hm, a če kupim originalnega pa ne bom imela problemov? :P

No, izgleda da je res črna verzija kriva za nedelovanje. ;D ;D

lp, rian

Los je car!


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #818 : 09 November 2005, 19:57:11
Ja, ja windows movie maker je ja :), verjetno je Marko ugotovil po "prehodih" iz ene slike na drugo (video transitions) ;D.

Lp, Ana



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #819 : 09 November 2005, 20:08:13
anana zelo luškana predstavitev. Pa še kašno!

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #820 : 09 November 2005, 20:19:15
Ja, ja windows movie maker je ja :), verjetno je Marko ugotovil po "prehodih" iz ene slike na drugo (video transitions) ;D.

Tudi to, pa še po uvodnem tekstu in zaključenem!! Sej ko boš jutri videla kaj sem jaz spacal skupaj, ti bo vse jasno. Haha  ;D ;D ;D


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #821 : 10 November 2005, 14:46:48
Sem dobila.Zaenkrat sem prišla na 1/4 srečanja,zdaj pa šibam na sprehod ;). Na nekaterih odlomkih sem se prav nasmejala,sploh tam kjer Smart naskakuje Rino v vodi...khm.Je bla pa Rina zraven ko sva gledali,in kako je gledala... :o take učke je mela,pa ušesa gor ;D Aja,Marko hvala za cd,pa ovitek za cd-je tut lep :) :)

Lp,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #822 : 10 November 2005, 15:19:56
Sem jaz tudi dobila, hvala Marko :D ;D. Sem ravnokar pogledala in je super, pa nekaj Narinega norenja je vmes, tako šiba, da jo komaj opaziš :D ;). Pa ovitek je tudi dobra zamisel - z Naro. Rinchy, a ti maš pa z Rino ::)?

Lp, Ana



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #823 : 10 November 2005, 15:24:04
Hvala!!!Sicer še nisme pogledala (1. letim na sprehod)...ampak zagotovo je perfekten!Pa dobra slika...jaz imam skupinsko njufijev ;D.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #824 : 10 November 2005, 15:35:48
Hvala, Marko!  ;D Sem pogledala filmček in je super! Kakšna glasbena podlaga bi se še prilegla, ampak je ne glede na vse super. :D   Samo, zakaj si moral dokumentirat prepir med Neonom in Šadom.  :P Ne, saj je ok, hehe.  :)

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #825 : 10 November 2005, 15:40:57
oj!

Oh sami problemi gleda gledanja......vsem se nekaj mudi.....no jaz bi bila bolj vesela, da bi se mi mudilo kot pa da ležim na sedežni, pijem čaj in bulim bedno tv ::)...ja bolana sem. Tako, da dan se mi je prav polepšal, ko je mami prišla gor in rekla irena nekaj zate....pa jaz a sem naročila testerčke arden grange, ki pridejo v takem paketu ;D :D :D..pa odprem pa jupii cd...in kakšna lepa slikca na cd-ju...rondo ;D ;D ;D ;D ;D. Ful je dobro. Najbolje mi je, ko pride najprej Sib potem pa še Ambra skoraj v kamero :D :D :D :D :D.

no zdaj pa grem nazaj počivat....me takoj glava začne bolet, če sem za računalnikom...... :(

lp od bolane Irene in (z)mešanca Rondota

lp


DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #826 : 10 November 2005, 15:46:09
Irena, kmalu se pozdravi :-*.

Ko sem gledala film, je bla Nara zraven in ko je slišala bevskanje, lajanje.. setekla k vratom za na teraso in bevskala pa renčala ::) ;D.

Lp, Ana



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #827 : 10 November 2005, 15:50:07
Irena, kmalu se pozdravi :-*.

Ko sem gledala film, je bla Nara zraven in ko je slišala bevskanje, lajanje.. setekla k vratom za na teraso in bevskala pa renčala ::) ;D.

Lp, Ana

hehe.....velikokrat se sliši našega gospodiča, ki spušča svoj piskajoči glas.......ja skoraj je bilo konec sveta ko je gledal. Mami je bila v kuhinji.....in......rondo no pa kaj ti je bodi tiho......kok sem se režala....pol pa kakšni glasovi so zdaj to...ko je še en drug vmes lajal......joj....hehe

bom se pozdravila.... :)

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #828 : 10 November 2005, 16:04:20
K nam pa še kar ni  "prišel" CD  ??? :P

lp Jure


p.s. ( sej vem , da ne spada v to temo sam... ) Pisal sem sporočilo na to temo ( 2.Pesjanarsko Srečanje ) pritisnil sem "shrani"
in namesto , da se bi shranilo tule se mi je odprla čisto druga tema:2.Pesjanarsko Srečanje  :o :o :o , zdej je moj odgovor (isti kot zgoraj) na drugi temi ?? :-\ A gdo ve zakaj ? ( IN NINCI ! a bi ga lahko prosim zbrisala? (ali pa gdo drug če zna.)    HVALA !


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #829 : 10 November 2005, 16:10:32
Citiraj
Ko sem gledala film, je bla Nara zraven in ko je slišala bevskanje, lajanje.. setekla k vratom za na teraso in bevskala pa renčala

Isto tudi Zara dela ;D ;D Enkrat sem jo posnela in predvajala zvok, pa je začela lajati proti vratom ;D ;D ;D



Drugače pa Marko, hvala za filmček, super je :D

Lp, Marusa


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #830 : 10 November 2005, 16:25:44
Samo da ste že "skoraj" vsi dobili!  :P Sem jaz tudi doma pogledal, pa je bila zraven Gana in je tako čudno gledala v tv in zraven začela cvilit, pa renčat. Jaz pa v smeh!  ;) ;) ;) ;D ;D ;D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #831 : 10 November 2005, 16:32:45
Marko hvala hvala hvala :-* Film je super, samo jaz si grem tako prekleto na žive, joj, saj ne da se samo mene sliši, ko gobec otresam, a ne :P Smart je pa na posnetku slišal Črta in lavfal k vratom in lajal kot zmešan. Potem pa se je usedel na kavč, ušesa "pokonci" in gledal z mano film do konca.

Hvala ti, smo ti dolžni 6pack laškega ;)

Drugače pa glede na to, da je bila udeležba tule tako velika bi lahko rekli, da je bilo to 1.pesjanarsko srečanje v Mariboru pa je bilo mini srečanje ;D

Res super, super super.

Newfka, saj je prav, da je bil dokumentiran tudi kakšen prepir, saj drugače bi vse izpadlo preveč perfektno ::)

Lp nina



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #832 : 10 November 2005, 16:55:04
A se da še naročit DVD? :P ;D

Los je car!


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #833 : 10 November 2005, 17:03:53
... Link je: http://rapidshare.de/files/7362999/PeSjanar.Si_piknik.wmv.html ...

Hihi, meni ga je snelo v slabih 6ih minutah! In je res fino narejeno. Bravo anana. ;D :)

Lp, Maša



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #834 : 10 November 2005, 17:06:48
pozabila sem napisat....najboljše mi je bilo tam ko je Smart privezan....in nekdo vpraša ninci zakaj je privezan in reče da zato, ker skače po vseh in potem pokaže Smarta, ki leži na hrbtu :D :D kekec ;) :) :D ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #835 : 10 November 2005, 17:09:41
A se da še naročit DVD? :P ;D

Seveda se da! Ti mi na zasebno pošlji naslov, pa ti ga bom poslal ( ko bom imel čas)!!  ;) ;)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #836 : 10 November 2005, 17:29:08
joj..nevem ali je že kje napisano..verjetno je..sam jaz ne najdem..no zanima me,koliko stane DVD?

papa


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #837 : 10 November 2005, 17:30:39
joj..nevem ali je že kje napisano..verjetno je..sam jaz ne najdem..no zanima me,koliko stane DVD?

papa

six pack laškega na naslednjem srečanju ;D

Lp nina



Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #838 : 10 November 2005, 17:53:56
Hehe  ;D..upam,da bom na naslednjem srečanju..a mi lahko kdo pove koliko časa filmček traja?...vem..sem radovedna.. :D.sam tko me zanima..

papa


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #839 : 10 November 2005, 17:55:53
Vse že piše malo nazaj ;) Ampak naj ti bo, ker lepo prosiš :P

okoli pol ure.

Lp nina