2.Pesjanarsko Srečanje

ninci · 265289

Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #840 : 10 November 2005, 17:59:25
Hvala Ninci..ful si prijazna.. ;) :D


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #841 : 10 November 2005, 20:06:22
Jaoj jaz tega sploh nočem videt. Marko a si sploh Neona kej posnel ko je bil normalen???? Prepir s Šadom, naskakovanje Goge. Pa halooo bodo vsi mislili da mam nekega norca doma ne pa takega prikupneža kot je Neon v resnici  :-X Kako moreš. Le glej da ne boš nazadnje ti meni plačeval kakšnne tožbe  ;)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #842 : 10 November 2005, 20:15:54
Joj , Nejka ti pa ja ne moreš to govorit ;D , Neon je bil pa res priden ( razen tist spor ;D s Šadom ) no pa tist z Gogo  ::) pa sej tist je prov " fajn" izpadlo  :P :D ;) . Poglej  Kinga , kaj vse je storil ; kradel je štručke ( pizze ) , delal se je   " glavnega" , bil je edini ki  je na koncu še imel energijo( kot da bi bil na baterije ;D , ja kaj če je pa res  :-\ , a ne ).


lp Jure


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #843 : 10 November 2005, 20:17:25
Pa moji rit je snemal!!!!!!!!!!!Pa kao si ti to dovoliš?Bi jo saj malo obdelal,da ne bi bila tako šroka!!!

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #844 : 10 November 2005, 20:19:44
Pa moji rit je snemal!!!!!!!!!!!Pa kao si ti to dovoliš?Bi jo saj malo obdelal,da ne bi bila tako šroka!!!

Pa mojo tudi :o :o in to tako, da sploh ne zgleda pomotoma ampak namerno, kader je dolg vsaj 4 sekunde. No comment. Marko :-X ;D ;DAmpak jaz se ne sekiram saj imam najlepšo (hec no ;D ;))

Lp nina



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #845 : 10 November 2005, 20:25:29
ninci pa tjaša LOL

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #846 : 10 November 2005, 20:26:29
ninci....najboljše je ko ješ tam za mizo in nekaj rečeš Markotu, da se naj obrne stran!

Prejle sem gledala še enkrat ;D...in sem se režala sam sebi.....tam, ko se Rondo kar naprej nekaj dere in pol jest rečem pa dj rondo no :D :D :D :D :D! pa ko nastja kliče Indija ;D ;D..take posrečene ;) :) :D ;D ;D

King je pa itak car! ;D

pa tiste fore z palcami so dobre. ;D ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #847 : 10 November 2005, 20:30:05
Jooooooj !!! >:( !!! , da nisem kje tud jaz ravno ko ......... , drugače se pazi  Marko , da ne bom storil isto kot Neyka :o ::) :P
 
( hi , hi , hi.....)




 lp Jure ;)




p.s. ( hvala , hvala...za pohvale Irenchy )


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #848 : 10 November 2005, 20:32:22
vaju s tvojim bratom pa lahko vidimo, ko se slikata z Nemškimi pošastmi ;) ;D in ko eden od vaju...mislim, da ti ;) ;) :-[ :-[ poskuša Kinga spravit v vodo pa ne gre ;D ;D :D ;) :) :)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #849 : 10 November 2005, 20:35:40
Jaz sem se najbolj nasmejala takrat, ko se en kuža igra na tleh (sam se ne morem spomnit, kateri  :-[ ), potem pa pride mimo Črt, se ozre na kužka in gre naprej, kamera ga pa čist spremlja.  ;D  ;D

Ali pa tam, kjer poskuša Nastja neuspešno jesti, pa ji tri požrešne zverince ne pustijo, hehe.  ;D  ;D

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #850 : 10 November 2005, 20:39:26
Citiraj
;D in ko eden od vaju...mislim, da ti ;) ;) :-[ :-[ poskuša Kinga spravit v vodo pa ne gre ;D ;D :D ;) :) :)



Markoooooooooooooo >:( >:( >:(


lp Jure


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #851 : 10 November 2005, 20:41:48
hehe

pa kaj je Marko zdaj kriv ??? ;)...kaj si ga pa v vodo vlekel,če ga ne bi potem tega ne bi bilo :D :D
HECAM SE.....ne me resno vzet....

P.S...tale bolezen mi mičken že skuduje :D :D ;)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #852 : 10 November 2005, 20:43:23
Hehehe..Komi čakam,da vidim filmček.. ;D :D

papa


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #853 : 10 November 2005, 20:44:07
Hvala Irenchy!! Kar se pa naših riti tiče, pa lahko povem, da sem snemal naše pesjane in to nisem kriv, če so bili pesjani ravno do riti!  ;D ;D ;D ;D


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #854 : 10 November 2005, 20:51:13
O   Marko , ko si že ravno tu  ;D , mi pa še nismo dobili DVD - ja  :'( :'( :'( , pa sem že tuk , tuk nestrpen ;D hi , hi , hi......


lp Jure


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #855 : 10 November 2005, 20:53:19
Jure! Vidim, da te malo matra! Haha! Sem poslal vsem.  ;)  Tako da vpraši Vali, če ti ga je mogoče ona skrila!  ;D ;D


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #856 : 10 November 2005, 20:55:02
aja sem pozabu neki povedat . Hvala Marko, zelo si prijazen :P, sem dobil danes DVD in je dobro narejen... naslovna slikica je tudi super ! Hvala še enkrat.

Lp, se ti enkrat sigurn oddolžim ! :) ;D

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #857 : 11 November 2005, 12:54:52
aja ... usem ki mislte kdaj gledat to ... ko sem jaz kje je najbolje previt naprej, da ne bo televizija poknala!! :)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #858 : 11 November 2005, 13:40:52
Jaz imam pa biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiig problem.Men DVD ne dela! :'(
Ne doma ne pri mami v službi...nikjer.Doma ga ne zazna v službi napiše "napaka".Ka pa zdaj :'(

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #859 : 11 November 2005, 13:50:37
Ni problema! Bom pa še enkrat poslal!  ;) ;) ;)


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #860 : 11 November 2005, 13:53:55
A res?Hvala hvala hvala...drugače pa lahko tudi jaz pošlem nazaj tega ;).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #861 : 11 November 2005, 17:13:37
No evo.Vsi ki ste želeli recept s kokosem in mandelji...imate recept spodaj ;) :

Kokosove kocke
Potrebujemo:
*6 rumenjakov
*1 jogur. Lonček sladkorja
*1/2 jogur. Olja
*1/2 jogur. Mleka
*7 velikih žlic moke
*1 pecilni prašek
*na koncu sneg 6 beljakov

Peci na velikem pomaščenem pekaču na 180° ,dokler ne porjavi. Pustimo ohladiti.

Krema:
*8dl mleka
* 1 in 1/2 jogur. Sladkorja
1 vanilijev sladkor

Vse skupaj zakuhaj in ko začne vreti dodaj še 2dl mleka,zmešanega z 8 velikih žlic gustina. Počasi mešaj nekaj časa,da se zgosti. Pusti,da se ohladi in vmes večkrat premešaj.
V hladno zmes dodaj 250g margarine zmešane s 100g kokosove moke. Vse skupaj dobro premešaj. Maso pomaži po hladnem biskvitu in posuj s kokosovo moko. Lahko okrasiš še z mandelji in narežeš na kvadratke

jugur=jogurtov lonček

Če pa komu kaj ni jasno naj me klikne na MSN-ju

P.S:pač ta jugurtov lonček naj bo tisti tamali  (2dcl) ane Zoe?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #862 : 11 November 2005, 17:27:44
A res?Hvala hvala hvala...drugače pa lahko tudi jaz pošlem nazaj tega ;).

Ni treba nazaj pošiljati Dvd - ja. Lahko pa pošlješ kokosove kocke! Hahaha  ;D ;D ;D ;D

Zdej si mi pa lušte naredila!  ;) ;) ;)


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #863 : 11 November 2005, 17:32:52
u tole je pa zanimivo....hvala hvala :) :) :)

mi smo še vedno šmirasti od 2 pesjanar srečanja...sicer še čisto čisto malo ampak smo.....dokaz... ;)

http://rondo.moj-album.com/slike/590660/1GOcHIm1QCNVFVJY.jpg

hehe

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


vali

  • *
    • Prispevkov: 168
    • Točke: 14
Odgovori #864 : 12 November 2005, 17:03:09
Marko, danes smo dobili tvoj DVD (ga nisem skrila - res nisem tako žleht :-[). DVD dela, hvala ti zanj, seveda dobiš svoje pivce ob naslednjem srečanju.

Sicer pa film je super, smo se kar nekajkrat nasmejali, vendar smo se tudi odločili, da bomo na naslednjem srečanju čisto tiho, saj se sliši samo "King sem, Vali sem, King fuj...".  :-\

Tako Marko, da lahko postaneš kar uradni snemalec Pesjanarja, seveda, če se ostali strinjajo.

LP!



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #865 : 12 November 2005, 17:09:02
Marko, na mene se pa nisi spomnil... :'(



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #866 : 12 November 2005, 17:14:30
Marko, na mene se pa nisi spomnil... :'(

In to na edino, ki je six pack prinesla že na to srečanje. Mislim c c c, kako si lahko pozabil :-\ ;D

Lp nina



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #867 : 12 November 2005, 17:45:31
Marko, na mene se pa nisi spomnil... :'(

Halooooo!!  :o :o Ja naslov mi daj, pa ti ga bom takoj poslal! Če pa nič ne rečeš. A si ne upaš! Hahaha

Lahko ti pa ga tudi osebno prinesem. Pridem v petek v MB. Na koncert Parni valjak!  ;) ;)  ;) ;)


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #868 : 12 November 2005, 18:23:29
Halooooo!!  :o :o Ja naslov mi daj, pa ti ga bom takoj poslal! Če pa nič ne rečeš. A si ne upaš! Hahaha

Lahko ti pa ga tudi osebno prinesem. Pridem v petek v MB. Na koncert Parni valjak!  ;) ;)  ;) ;)

Poglej v našo galerijo pod rubriko Dobrodelni koncert v Kopru in mi povej, kaj boš videl... ;)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #869 : 18 November 2005, 14:58:18
Marko...:'( :'( :'( :'( :'(.Jaz pa še nisme dobila DVD-ja,smrk

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/