2.Pesjanarsko Srečanje

ninci · 265277

*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #30 : 11 September 2005, 07:27:40
hmmm ... gremo na Bleeed ...  ;D




Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #31 : 11 September 2005, 11:30:40
mogoče pridem še jaz...če me kdo pelje ??? ::)
ja ja...sej bom že šla izpit delat...opažam da ga čedalje bolj rabim :P ::)

kancha...dobrodošla med "polomljenimi" ;D



AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 11 September 2005, 12:01:26
Petra, bom probala jaz zrihtat, da bo šel z nami še kdo. jaz te, na žalost, v Aikovo petko ne morem vzeti, ker, ma saj veš... ::) ::) ::), v bistvu tebe ja, samo...pitbull in dalamtinec, ne vem, no, kakšna kaša bi nastala v avtu... ::) ??? :o
a sva samo midve z MB-ja?

za T.M.T. in Kancho: hočemo konjčke! hočemo konjčke! hočemo konjčke! 8) 8) 8)
ma kaka prikolica, jahat, jahat ;D...čez drn in strn ;D ;D ;D. je moj ata rekel, da se z dobro voljo vse da. in če prideta s konjčki, vama jaz zrihtam TV kamero po celi poti, jaz pa bom pešačila zraven 8). a gremo? kakšna dobra reklama bi to bila za naš forum, hehe... :D ;)

mi je pa ljubezen do konjev znana iz družine: moj oče je bil državni prvak v preskokih, sicer veliko veliko let nazaj (je pa tudi dreser dunajske šole jahanja). imam eno veliko fotko, kjer oče iz sedla skače preko konjeve glave...ufa, dobra fotka, ga je kamera ujela točno nad glavo v skrčki! a sta vidve to že poskusili?
sorry vsem, da sem off topic.

lp, dada



Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #33 : 11 September 2005, 12:32:05
Citiraj
a sva samo midve z MB-ja?
kdo?a jaz?jaz nisem... ;D mogoče si me zamenjala z jasmino ki ima tudi dalmatinca pa je iz MB ;)
kaj se lahko samo izve kje bo srečanje da jaz začnem načrtovat h komu se naj prislinim da me pelje? :P

Ja jaz bi tudi konje...T.M.T če hočeš lahko pridem do tebe in potem jaz jaham do mesta srečanja ;D ;D
heh...jaz imam tudi podedovano obsedenost s konji ja...pri nas so imeli kovačijo :o ;D
in me ravno letos spet ful vleče da bi šla nazaj jahat :-\
tako da vidve kar pripeljita konjčke s sabo...



AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 11 September 2005, 12:53:13
Petra, res sorry! imaš prav, z Jasmino sem te zamenjala. imaš tortico v dobrem! ne mi zamerit, prosim, posledica let in poklica... ;) :o.


lp, dada



Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #35 : 11 September 2005, 12:58:28
haha kakšna zamera neki :o ::)
vem da ni težko zamenjat nekoga...sploh ker imava obe dalmatinca, obe razstavljava...
oooo tortica?? ;D ;D ;D potem pa res pridem na srečanje, kar tja prinesi ;D LOL  ;D ;D

LP,petra



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #36 : 11 September 2005, 15:00:13
hmm .. T.M.T. a bi šle  ;D  U redu AikVonFlink  boljša reklama bi bila če bi šla 2 konja uspredi ... polpa š par psov uzadi  ;D ::) :o No kaj pa vem .. MI KDO POSODI KONJA ??? No to bi že zrihtali , razmišljam , da to niti ne bi bila slaba ideja , če so že na koledarju vsi živalski in ne samo pasji ... He , he ... Noro , noro .. ampak izvedljivo   ;D ;) :D



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #37 : 11 September 2005, 15:03:50
mogoče pridem še jaz...če me kdo pelje ??? ::)
ja ja...sej bom že šla izpit delat...opažam da ga čedalje bolj rabim :P ::)

kancha...dobrodošla med "polomljenimi" ;D
Iz kje pa si ? Te lahko mi poberemo  ;) Če želiš in če G. Mond nima kakšnih redsodkov do sbi neenakih ( beri manjših ) psičk  :D



Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #38 : 11 September 2005, 15:40:24
okolica ljubljane; Notranje Gorice natančneje...
Citiraj
če G. Mond nima kakšnih redsodkov do sbi neenakih ( beri manjših ) psičk
uh z psičkami pa sigurno ne bo problema ;D



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #39 : 11 September 2005, 16:32:05
Kaj pa če bi bilo srečanje kar v naši lepi prestolnici ;D?

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #40 : 11 September 2005, 16:55:50
Kaj pa če bi bilo srečanje kar v naši lepi prestolnici ;D?

lp

Kam pa bi nas ti v prestolnici dala??? Sicer pa... boš do takrat imela že izpit, a ne? ::) ;)

Lp nina



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #41 : 11 September 2005, 17:09:07
hm hm ... men se ne sanja kako bi jaz pršla na Gorenjsko ... prešvercat ... looool :o ;D :D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #42 : 11 September 2005, 17:28:34
OK 90% da pridem...vendar 20%,da z Ronom.Tako da :-\

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #43 : 11 September 2005, 17:41:10
T.M.T., zakaj pa samo 20%, da pride tudi Ron? a zaradi drugih pesijev?
če je zaradi tega, brez skrbi, bo pač na povodcu, sta tudi sedaj bila dva iz ta "poredne" pasme zašpilana, pa je šlo...

lp, dada



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #44 : 11 September 2005, 18:56:08
No evo, da vam razkrijem to čudežno lokacijo. Zadeva bi se odvijala ob sotočju Sav (prebrite rubriko KAM??), tako da lahko tudi malo pogledate na zemljevid. Parkira se na Šobcu potem pa imamo kakšnih 20 min. hoje, ampak ker so to širni travniki so pesjani lahko odpeti, celo pot je v bližini voda, ko na pašnikih ni krav, se nihče ne pritožuje če tam norijo pesjani. Ob sotočju je nekakšen skavtski plac, kjer imajo vsako leto tabore, tam je tudi miza in klopce ..

Pot izgleda nakako takole


Ob sotočju pa je takole:


Bled je meni zelo simpatičen, če ne bi bilo ljudi, redarjev, konjev, kočij, vlakcev itd. Na poti na Blejski grad je sicer ena lušna jasa, sončna, skratka tak miren plac, samo ... se moramo najprej pregužvat skozi gnečo na Bledu. Poleg vsega Smart obožuje pletne in ga nikakor ne morem spraviti stran, zadnjič mi je celo ušel in že splezal na pletno, še dobro da je bil lastnik tako razumevajoč ::)

Kar se tiče okolice prestolnice, meni pade na pamet Iški vintgar, prijetna soteska bi znala biti zanimiva, ampak je ponavadi polna drugih psov, obiskovalcev itd. Pri sotočju pa smo do zdaj še vedno bili sami.

Smo pa seveda odprti za predloge ;)

Lp nina



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #45 : 11 September 2005, 19:00:47
ooooo vavvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvv....kako lepo...tukaj pa še nismo bili :) :) :) :) ;)
Jaz sem za tukaj :)...se bom probala udeležiti! res SUPER LOKACIJA!

lp


DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #46 : 11 September 2005, 19:11:29
Uuuuuu kako je fin prostor! :) Ful lepo. :D
Joj, jaz bi tudi prišla... Samo imam dva problema. Prvi je ta da je Witty eno samosvoje nedružabno bitje (se pravi da se ne igra s psi in če jo kdo predolgo časa vabi k igri začne renčati), drugi je pa prevoz. :-\ Weee :(

Los je car!


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #47 : 11 September 2005, 19:54:22
AVF...da Ron pride je malo možnosti...prevoz :-[.Njaprej moram starše naprosit,da pridem jaz potem pa še za Rona ;D.Držte pesti.

Akhm Ninci ::)...koliko časa pa je to iz Kmanika?Če približno veš.Drugače super lokacija,upam,da bom prišla.

Samo mene nekaj muči...jaz nobenega ne poznam,ostali se pa (skoraj) vsi :'(...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #48 : 11 September 2005, 20:01:05
OK, potem vidim, da se bo spet treba do tja peljati... tako da Nina in Črt, a se vama lahko spet naslinim za prevoz ;D ;D  ::)

Lp, Marusa


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #49 : 11 September 2005, 20:04:31
No lepo, da vam je prostor všeč, nam je tudi zeeeeeeeeelo :-*

T.M.T pa kaj če se še ne poznamo, saj srečanje je za to, da se spoznamo.
Se spomnim enega srečanja iz drugega foruma v Kranju, prišla sva samo jaz in Črt z najinima bumbarjema in ena gospa, ki je forum samo brala. Čakala je kjer smo bili dogovorjeni, pa psička sploh ni imela, samo odločala se je za nakup in je želela z pesjanarji malo poklepetati in iz prve roke zvedeti kako in kaj. Kljub temu, da je ta gospa preceeeeej starejša od mene, sva obdržali stike in ko sem iskala dom za eno labradoro je bila ona prva, ki sem jo policala in ji psičko ponudila, ker sem vedela da išče prav to.
Pač srečanja so v prvi vrsti namenjena druženju in izmenjavi informacij. Pa verjemi, da se tudi ostali ne poznamo od nekdaj, ampak smo se spoznali na razstavah in preko forumov in takih srečanj.
Iz Kamnika do Šobca je cca 1 uro, saj če greš brez Rona te mogoče kdo lahko pobere?? No če imajo velik avto pa lahko poberejo oba z Ronom ;D

Mary ... jah najbrž bi se dalo zmenit ja ;D itak si nama še sladoled dolžna, tako da... bomo to vse ob enem opravili ::) :P ;)
Lp nina



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #50 : 11 September 2005, 20:14:20
No,upam,da me bodo hotl pripeljat na srečanje...ker moji so tko,če je do tja cca. 15-30 min še gre....drugač pa že jamrajo...tko da upam,da bo.Drugače pa SUPER plac :) :)

LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #51 : 11 September 2005, 20:35:30
A zame se pa res ne bo nihče našel da bi me peljal :-[ :-[ :'( :'(
meni je tudi prostor zelo všeč...
kdaj pa lahko še na naš konec pridete, pa se sprehodimo do ljubljanice...pa po travnikih...se vidi na slikicah v mojem albumu da je pri nas tudi lepo ;D



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #52 : 11 September 2005, 20:37:59
pa zameee ...  ;D kdo je iz savinjskeee ..  :P ;D

plac je pa supr, bolšga neb mogl najdit ... kdo bo pa zdej poskrbel za pasje želodčke ... hihi ;D :D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #53 : 11 September 2005, 20:57:29
Ninci hvala za vzpodbudne besede ;).

Bom jaz probala vse zrihtat...vi samo povejte kdaj,da vem kako in kaj...če brata v Ljubljano SAMO po čričke vozijo ::) bodo pa še mene nekam.Hihi.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #54 : 11 September 2005, 21:33:45
O ker dobr plac

Sam dvomim da bo mene kdo prpelu. Bed. Nastya mi smo tep na poti na ta konc sam ne spravmo v avto tu muhe ne več. Če se spravim v Kamnik. Me lah kdo z Neonom vret naprej pela?  ;D OK sanjam. Se bom potrudla ampak ne morm nč rečt.

Nastja ne predlagaj prosim tak daljnih lokacij ko je Bled lepo te prosim. Bi mogla z men držat da se bliže nardi! (joke  :D ;) ;D)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #55 : 11 September 2005, 21:37:28
ja no ... itak so tam izbrali ... pa jaz bi fuuul šlaaa ...  >:( ??? pa nimam kk iiit ...



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #56 : 11 September 2005, 22:09:39
Kaj ko bi PeSjanar.si avtobus kupl ::) ;D ;D ;D...hehe,pa bi nas pobral po celi Sloveniji.hehe,hecam se ;)
Kdaj pa bo to srečanje,tako kot smo glasovali...naslednji mesec?(približno kdaj)

Lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #57 : 11 September 2005, 22:28:28
Rinchy mislim, da v drugi polovici oktobra. Mi bomo šli malo preverit kako je z temi pašniki in kako dolgo bodo kravice še tam, potem se bomo pa fiksno zmenili.

kar se pa avtobusa tiče pa... si se z PeSjanar.Si "avtobusom" peljala v Maribor ;D, sicer mu manjkajo še nalepke, ampak tudi to pride ;)

Rinchy če ne drugega, te tvoji pripljejo do Kranja, to bi najbrž še šlo potem pa gremo tako kot zdaj skupaj naprej, še tistih 20 min. ne bi smel biti problem ::)

Za druge pa... žal res ne vem kako bi organizirali prevoz, da bi vas vse spravili na eno tako srečanje. Povejte staršem, da gredo vmes lahko na Bled na kremšnite in naredijo pot okoli jezera, mi pa bomo med tem malo poklepetali in se spoznali. Potem pa vas na Šobcu poberejo, itak jim je to sproti ;)Če pa nočejo na spehod na Bled gredo pa lahko tudi z nami, da bodo videli kako znajo biti taka pasja srečanja zabavna, pa da bodo spoznali, da niso samo njihovi otroci taki pasjeljubci ;D

Lp nina




Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #58 : 11 September 2005, 22:34:13
Citiraj
kar se pa avtobusa tiče pa... si se z PeSjanar.Si "avtobusom" peljala v Maribor , sicer mu manjkajo še nalepke, ampak tudi to pride

Aja,sej res...temu bi se res lahko reklo mini avtobus,4-je psi,4-je ljudje.Res vama samo še nalepka manka...pa spredaj si dajta tablico kam peljeta npr: kranj-ljubljana ;D ;).
Citiraj
Rinchy če ne drugega, te tvoji pripljejo do Kranja, to bi najbrž še šlo potem pa gremo tako kot zdaj skupaj naprej, še tistih 20 min. ne bi smel biti problem
Sva se že z Mary pogovarjale....bomo videl,kako bo takrat z šolo,ker če bo kakšen test,spraševanje...bo bolj težka :P.

Lahko noč,

Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #59 : 12 September 2005, 08:05:56
no tokrat pridem tudi jaz. ;D seveda, če kaj ne pride vmes...zaenkrat je oči rekel ni problema ;D ;D.....tale šola zna veliko problemov nakopat ampak za en izlet se bomo že potrudili! Drugače pa se lahko tudi kdo pri nas pelje :)

P.S. upam, da res pridem...se že veselim! ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras