2.Pesjanarsko Srečanje

ninci · 265278

seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #60 : 12 September 2005, 09:32:17
Ojla!!!
No jaz sicer ne vem kako bo do takrat,ampak,ce bom sel bom prisel samo z Kitano!!!Ostali prejsnjega srecanja veste kako je bilo z Blade-om!!!Uboscek!! ;D ;D

Have a nice day !!!!


Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #61 : 12 September 2005, 10:05:13
sem zdaj komaj vidla temo.. ja z johynjem pridema, ce boma le imela cas, ko bo srecanje ::)
tako da ce pridema, lahko poberema petro in monda (pa bo avto poln pikic :P ;D)


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #62 : 12 September 2005, 12:20:26
Ojla!!!
No jaz sicer ne vem kako bo do takrat,ampak,ce bom sel bom prisel samo z Kitano!!!Ostali prejsnjega srecanja veste kako je bilo z Blade-om!!!Uboscek!! ;D ;D

ej, Seba, nena bodi "špilferderber" :(. Blada boš tako moral imeti vedno pripetega ;D.
njemu je že to čaga, da lahko druge pesije gleda, ti pa svetujem, da mu kupiš oprtnico, pa ne bo tako vlekel, pa še ti ga boš lažje obvladal.
vem, da ti je hudo, ko so drugi spuščeni, on pa pripet, toda vseeno je bolje, da gre s teboj...

no, daj, obljubi, da ga boš pripeljal...saj bo Aik tudi pripet...no, Seba! pa še Insomnia da pride, pa smo kompletni!

lp, dada




seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #63 : 12 September 2005, 12:28:20
Oprsnico ze tak ima,samo nisem vedel,da bo tako vlekel....no ne vem,mogoce ga pa vzamem z sabo in oprsnico gor!!!Insomnii bom pa predlagal,da naj gre zraven!!!No bomo videli kako bo!! ;D

Have a nice day !!!!


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #64 : 12 September 2005, 12:44:58
tak gremo na Gorenjsko, pa pridem po tebe in Insomnio :) :) :).

Blade pa mora prit; oprsnico gor, pa je, pol pa naj vleče ;D ::)! saj si videl, da je Aika tako samo Blade res zanimal, hehe...ja pa še jaz ga moram ornk pocartat.

lp, dada




zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #65 : 12 September 2005, 18:20:30
Kam pa bi nas ti v prestolnici dala??? Sicer pa... boš do takrat imela že izpit, a ne? ::) ;)

Lp nina

Jaz bi nas dala na prečudovite travnike ob poti spominov in tovarištva, blizu Koseškega bajerja ;D. Ja upam, da bo res izpit že do takrat, bolj bo potem problem z avtom...

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #66 : 12 September 2005, 18:36:26
Moje poročilo.

Neyka če grem jaz se ti lahko pelješ z mano :D.Upam,da bom jaz šla...samo...kako bo s pesjanarjema :-\.

Torej...je moj tastar lahko zraven ::)...je rekel,da ne misli 4 ure vozit sem pa tja ;D.Jaz samo upam,da (ČE PRIDEM! ) bo rončo priden...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #67 : 12 September 2005, 20:05:18
wiiiii ... lahko grem ... lahko greeem ... pa Indi prideee ... lahk se kdo pelje z nami če želi ...  ;D savinjčani al pa kje tam ukol, da se mimo peljemo ...  ;D



AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #68 : 13 September 2005, 12:22:15
wiiuuu, full dobro, Nastya ;)!

T.M.T., mi je všeč, da pride tudi tvoj ati. reci mu, da ne bo osamljen, saj sva, po mojem, tak tu nekje isto stara ;). za Rončota pa ne skrbi, smo ugotovili, da "poredni" pesiji postanejo pridni, če so pridni v večini... no, imej pa za vsak slučaj zraven še kakšno oprsnico, hehe... ;D.

kaj pa konjčki? kje so konjčki?

že imamo datum?

a bo kuharica ista, ali jo menjamo ;)?

lp, dada



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #69 : 13 September 2005, 12:53:34
Najprej mora Ninci pregledati, kdaj ne bo več kravic tam, potem se bomo pa zmenili za eno nedeljo v oktobru.

Kuharica lahko ostane ista, saj smo vsi bili zadovoljni.  :P :P ;) ;) ;) Razen če se kera druga javi.  ::) ::)


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #70 : 13 September 2005, 13:36:43
Ravno v oktorbu so nam "nabili" največ testov...in to same težke(fiz,kem.,ang,mat...) tako,da dvomim,da bom lahko še na srečanje prišla .... :-\

Lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #71 : 13 September 2005, 13:37:12
wiiiuu ... pa še nedeljaaa ... ma 10000000% pridem ...  ;D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #72 : 13 September 2005, 18:23:48
No pr men se je pa po domače povedano vse zasral!IN to sam zarad enega za***** brata,k mi gre na živce!!!!In mi je zdej uniču vse te načrt itd.Tako,da jaz nič več ne obljubim :'(.Bom vidla,kako se bom zmenila s šefom...stiskite pesti :(.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #73 : 13 September 2005, 19:09:51
ej, T.M.T. bomo mi starejši že atija zaposlili ;). don't worry!

moj nasvet ti je, da si nikoli ne pokvari veselja zaradi staršev. očeta samo skrbi zate in bodi srečna, da te hoče peljat. verjemi mi, da niti njemu sigurno ne šmeka to vse skupaj. hoče ti ugoditi in biti brez skrbi, da se ti ne bo kaj zgodilo.

lp, dada



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #74 : 13 September 2005, 21:33:32
AKV ubistvu je fora tega,da sem bila jaz vse zmenjena int. potem pa je moj brat bil pameten in je mami natvezel vse mogoče in sedaj naj bi bil Ron doma.In jaz sme bila fuuuuuuuuul žalostna...zdej pa upam,da se bom z atijem zmenila,da vzame tudi Rona.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #75 : 14 September 2005, 10:54:47

kaj pa konjčki? kje so konjčki?

lp, dada

JOj, prosim, samo konjičkov ne! :o Ker boste pol cel cajt poslušali Xenino tuljenje, ker ji ne bom pustila, da bi jih gonila, vmes pa huronsko renčanje
in boj s "klobaso", ki jo ob takih dogodkih (ko ji nekaj zbudi njen XXXL lovski nagon) ubija in ubija in ubija in trese.... :P  Pri takih zadevah BBH prav en klinc pomaga, he he....

lp, Katarina



AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #76 : 14 September 2005, 13:23:58
AKV ubistvu je fora tega,da sem bila jaz vse zmenjena int. potem pa je moj brat bil pameten in je mami natvezel vse mogoče in sedaj naj bi bil Ron doma.In jaz sme bila fuuuuuuuuul žalostna...zdej pa upam,da se bom z atijem zmenila,da vzame tudi Rona.

T.M.T. ti samo atiju pokaži fotke s prvega srečanja, da vidi, da so vsi kužiji lepo vzgojeni, tisti pa, ki bi lahko naredili kakšno zgago, so bili na povodcu (samo dva) in bodo tudi na naslednjem srečanju zaringlani. Rončiju se ne bo nič zgodilo, brata pa bomo našeškali, ker govori bedarije. pa komaj sedaj sem videla, da je Rony Boy še mladiček. pol pa tak ni problema!

Xena, don't worry! vidiš, da me nihče resno ne jemlje glede konjčkov. ta tvoja bojevnica pa je od hudiča, se mi zdi...pa še šolana punca... to pa to... no, bomo dali štirinožni bojevnici Xeni nalogo, da bo Aika, Blada in Budo zabavala, hehe...

lp, dada




*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #77 : 14 September 2005, 13:40:02
Rony Boy ni mladiček, Rony Boy je star 4 leta se mi zdi, Indi Boy je pa mladiček ... hihi ;D Indi je moj ...  ;D

Zgleda pa da bo mogel bit tudi Indi prikljenjen, ker on bi se ful špilu in bo šel k vsem mau povohat pa malo skakat okol njih da bi videl če se hočejo igrat.

A je kak pes, ki nima nič proti "vsiljivim mladičem"??? ;D ;) :D



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #78 : 14 September 2005, 14:10:35

A je kak pes, ki nima nič proti "vsiljivim mladičem"??? ;D ;) :D
Potem sta z Rino ravno za skupaj...sicer jo bom pazila,da ga ne bo popeštala...ampak tudi ona je taka,da bi se samo igrala :)

LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #79 : 14 September 2005, 14:18:46
joj, se opravičujem Ronu in Indyju. ja, spet sem pomešala :-[. groza!!!

Rina pa bi bila Indyja zelo vesela ;D. po mojem bi ga kar posvojila. Rina je strašno prijazna punca, igriva in z mero nagajiva, babika pač... ;).

po mojem ne bi noben pes Indyju zameril, če bi ga prišel povohat, Indy bo pa tako sam skužil, kateri so za skakanje, kateri pa ne.
mladička naj odrasli pes ne bi napadal.

lp, dada




T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #80 : 14 September 2005, 17:32:31
Ja AVF Ron je star 4 leta ;).Bom jaz atiju slikce pokazala s srečanja ampak čiiiisto potiho,da mami nič ne zve ;D.Drugače me sedaj skrbi kako bo Ron reagiral na tolkišno število psov.Saj ni napadalen pid...samo...nikoli ni bil v veliki družbi odraslih  psov.Z maldički ni problema-lahko skačejo po njem pa bo čisto miren...se bo pa z Indijem igral ;D :P.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #81 : 14 September 2005, 18:39:03
točn tko ... Indi se bo pa z Ronom ... hihi ;D pa Rina se bo še vključila ...  ;D



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #82 : 14 September 2005, 19:07:18
Će pridem jaz in moja zverca bo pestro.

Rina pa definitivno ne bo pomendrala Indija.

Mene bolj skrbi da ne bo Neon potacal vseh ostalih. Drgač nima proti nikomur nič ampak on bi se igral pol pa tud mal naskakuje (tut sterilizirane psice ane Rina  ;D) pa dreza s tacami. Če bi ble pa sam tavelike pasme spuščene neki časa pol pa še tamale. Hehe no zame oz. za Neona. Nimate vsi tak hiperaktivnih gigantov  ;D ki so za priklic precej gluhi če se je kdo z njimi pri volji igrat.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #83 : 14 September 2005, 19:29:54
mene je tudi bilo strah, kako bo moj pitbull reagiral na toliko psov, ki so še vsi večji od njega, pa je bilo ok. čeprav je bil na povodcu, se je lepo imel in mu je bilo zabavno. tako da brez skrbi, pozorni pa bomo tako vsi ;).

lp, dada



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #84 : 14 September 2005, 19:55:55
ne bodo se pomučkali ... za to se pa ni treba bat ... Indi je karseda previden ... uh o kom pa jst govorim ...  ;D hmm ... sam ko se Indi enkrat začne špilat pol grize za rep pa za uhe ...  :P mau je siten ... sam bodo vsi psi preživeli ...  :)



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #85 : 14 September 2005, 19:59:30
Će pridem jaz in moja zverca bo pestro.

Rina pa definitivno ne bo pomendrala Indija.

Mene bolj skrbi da ne bo Neon potacal vseh ostalih. Drgač nima proti nikomur nič ampak on bi se igral pol pa tud mal naskakuje (tut sterilizirane psice ane Rina   ;D) pa dreza s tacami. Če bi ble pa sam tavelike pasme spuščene neki časa pol pa še tamale. Hehe no zame oz. za Neona. Nimate vsi tak hiperaktivnih gigantov  ;D ki so za priklic precej gluhi če se je kdo z njimi pri volji igrat.
Ja,smo opazil,da so mu sterilizirane psičke všeč :).Kateremu samcu pa niso...hehe.Bo imel poleg Rine še (stelirizirano) Zaro...kako bo užival ;D :)

Lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #86 : 14 September 2005, 21:57:34
Ja,smo opazil,da so mu sterilizirane psičke všeč :).Kateremu samcu pa niso...hehe.Bo imel poleg Rine še (stelirizirano) Zaro...kako bo užival ;D :)

Lp,
Nina

haha ta je kruta. Boh! upam da bo sploh hotu kako nesterilizirano naskočit tak njufko  ;D ;D ;D :D ;)

Si pa že zdej poskušam prevoz najt,....

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #87 : 15 September 2005, 05:38:33
joj ...  :D

ja kaj pa moreš, Neon že komi čaka na Elo ..  ;D :o :D



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #88 : 15 September 2005, 21:12:09
joj ...  :D

ja kaj pa moreš, Neon že komi čaka na Elo ..  ;D :o :D

Eli ne Elo. Upam da komaj čaka. Včasih sta bla vsak zase ne da bi se menla en za druzga. Nekako Neon z večino psov dela tako. Na začetku prevoha se preganja pol ga pa nehajo zanimat. Sam če je več psov  :P.

No napredujem. Zdej mam oblublem prevoz skupaj z MOGOČE od dveh oseb.  ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #89 : 15 September 2005, 21:23:24
od mene ga maš 10003472% ... hihi ... še iskat vaju pridemo ...  ;D :D k ni dauč ...  ;D :D