2.Pesjanarsko Srečanje

ninci · 265279

irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #120 : 19 September 2005, 19:00:02
nevem še, če pridem.........v planu je neko ˝potovanje˝ :) :) :) :) :)...bomo videli...do takrat je še več kot 1 mesec

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #121 : 19 September 2005, 19:07:59
jst zihr pridm ... hehe ... joj lepo da pride Ambra, torej 4 njufijiiiii na kupuuuu ...  ;D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #122 : 19 September 2005, 20:04:40
Jza sedaj računam samo še na lepo vreme in ustrezen datum :-\

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #123 : 20 September 2005, 16:01:50
ooooo, 4 njufki na kupu in vsi razpoloženi za šmajhlanje in lupčkanje... super, tole, se že full veselim :D :D :D. stisnit k sebi 4 njufke, to bo dogodek za "pasje-mamo" Dado... pa še rihtate jih tako... druščina bo pestra, že vidim...

Aik je že na novem treningu, pogovarjava se pospešeno o velikem pasjem pikniku, že ve, da bova dolgo v avtu in da bo spet lahko pesije gledal. pa ni to mučenje za njega. on se na povodcu cool počuti, čisto res, če sva kje na kakšnem neznanem terenu ali stavbi in ga spustim, se prilepi za mojo nogo in noče vstran, dokler ga ne dam na povodec...pitbull, pač, hehe...

njufki, 4 njufki  :) :D :D :D :D :D... ojoj, to bo pa lupčkanje, hehe, res komaj komaj čakam.

lp, dada



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #124 : 20 September 2005, 16:35:37
Dada pri meni je še vedno en vprašaj. Upam pa da se naslikam.

Nastja si doma vprašala če sma vabljena zravn?

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #125 : 20 September 2005, 20:42:57
seveda lahk greš ... z mami bova enkrat pršle gor, da sprobamo kak se štekata Neon pa Indi, pa da vidmo kk bo šou u avto pa to ... kr bi blo mau nerodno da bi pršle na dan srečanja gor pa ne bi hotu u avto ...  ;D



AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #126 : 21 September 2005, 12:25:34
seveda lahk greš ... z mami bova enkrat pršle gor, da sprobamo kak se štekata Neon pa Indi, pa da vidmo kk bo šou u avto pa to ... kr bi blo mau nerodno da bi pršle na dan srečanja gor pa ne bi hotu u avto ...  ;D

kdo zdaj ne bi šel v avto: Neon ali Indy? :) :) :).
Neyka, hitro vadit z Neonom skoke v avto  :)!

a Indy Boy pa že obvlada vožnjo ;)?

lp, dada



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #127 : 21 September 2005, 13:15:16
če bo takrat pa se še mi z malo nevzgojeno zverino pritacamo ( jaz vsa pogrizane od le te ) . ;D ;D



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #128 : 21 September 2005, 13:38:42
sam ne gre v avto, skoči pa če je nekdo na voznikovem sedežu in on kar takoj notr, brez premišljanja ...  ;D :D sam ne sam nekdo, mami al pa jst ..  :D



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #129 : 21 September 2005, 13:40:45
aja pa še neki sm puzabla povedat ... Neon že zihr zna skakat v avto, sam ne v vsakega ... no to nej Neyka pove, če gre v vsak avto ...

pa morta se malo z Indy Boyem (hhe) spoznat, da se ne bota kregala ...  ;D :D



M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #130 : 21 September 2005, 16:25:01
hm.. Nastya indi skače v avto? :o a ga ti dvigneš?? njufki naj nebi skakali zaradi kolkov ane. :-\

LP


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #131 : 21 September 2005, 16:26:49
sam ne gre v avto, skoči pa če je nekdo na voznikovem sedežu in on kar takoj notr, brez premišljanja ...  ;D :D sam ne sam nekdo, mami al pa jst ..  :D

Kaj ko pri tej starosti raje nebi skakal tako visoko? ;) Tako, za vsak slučaj...

lp, rina

Los je car!


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #132 : 21 September 2005, 19:15:26
misliš v prtlažniiik ...

Indi ni v prtlažniku ... in tudi ne skače v avto, ne vem zakaj sem tak napisala ... hehe ...


jst ga dam v avto al pa sam gre notr ... najprej prva, pol druga pa še zadnje dve ... tk da ne skače, pa tut nizek avto je tk da ni problemov ...  ;D



M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #133 : 21 September 2005, 20:38:42
ja, ti samo pazi da ne bo prevelikih obremenitev na kolke pa bo ;)


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #134 : 21 September 2005, 20:42:33
sj nkol ne skače, razen ko se igra in skoči na igračo ... sam ne iz višine ...  ;D ... drgč v avto ga damo mi al pa da gre sam notr ... itak pa sedi spredi tak da ni problema ...  ;D



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #135 : 22 September 2005, 21:32:41
Neonč gre v vsak avto. V našega teče če so sam vrata odprta pa skače not in ven  ;D :D ;D :D, v tujega ga pa prvič ponavadi dvignem pol pa js v avto pa gre Neon tut, nadaljevali pa še nismo ampak mislim da bi z veseljem skakal not v avto tko da sploh ni panike.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #136 : 23 September 2005, 18:46:55
zej bomo dal zaščitno mrežo, tak da lahko gre v prtlažnik Neon ... je pa velik prtlažnik tko da bi blo placa za oba (Indyja in Neona) ... k bo šla verjetno še moja sestra zraven ... sam bo verjetno kr u trgovine šla jo bomo kje odložli pa bo ...  ;D :D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #137 : 23 September 2005, 19:21:14
Jest mam sam eno vlko prošno.ne 28. pa 29. oktobra.Lepo prosim,če bi se dalo na nedeljo.Ker drugače moj prevoz splava po vodi :'(.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #138 : 23 September 2005, 19:24:57
sej, a nismo rekli 30.? ???


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #139 : 23 September 2005, 21:45:12
sej, a nismo rekli 30.? ???
Jap.Prideš z Ambro? :)

Lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #140 : 23 September 2005, 21:48:36
ja, čist verjetno da bom prišla!! razen če kaj pride vmes, ampak upam da ne bo ;)


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #141 : 23 September 2005, 21:50:58
ja, čist verjetno da bom prišla!! razen če kaj pride vmes, ampak upam da ne bo ;)
Superca :).Zgleda naj bo kar nekaj več kot na 1. srečanju ;D :D

LP,
 Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #142 : 23 September 2005, 22:21:24
Sama psa skupaj v prtljažniku. A-a. Neon se rad igra. Sicer navem kok bi blo med vožnjo. No pa sej bomo probali.

Tastarim nism še nč omenla. Bom mogla kmal. Sej bodo psitli sam da pelat ni treba. Pol sse boš pa Nastya komot prkazala. Komi čakam da Indija vidim  :P :P :P :P ;D ;D ;D :D :D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #143 : 24 September 2005, 07:32:26
za špilat pa ne vem če bi blo dost placa ... hehe ;D :D



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #144 : 24 September 2005, 19:41:31
Js mislim da nom šla. Sem se odločla. Določeni dogodki, nevem če sm prpravlena tok psov videt. Hvala Nastya za ves trud. Pri nas ste vseeno dobrodošli.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #145 : 24 September 2005, 20:42:22
neooooš šlaaaaaaaa  :'( :'( uhjoooooj ... tut prov, če sva pa z Indijem povabljena pa prideva pogledat tvojga Neončijaaaa ...  ;D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #146 : 24 September 2005, 21:12:50
Neyka...premisli.Ni vse tok bed kakor se zdi.Saj bo bol no :-*.Rončo ti pošila ennnnnnnnga velllllllzga :-*.Upam,da se potem kje drugje vidimo...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #147 : 24 September 2005, 21:14:53
ja škoda res da ne greš ... en njufek manj, kok bo Indi žalosteeeen ...  :'(

zdej pa je plac še za koga, pa še vedno Neyka ... če si premisliš ... je plac v avtu še vedno rezerviran za tebe ...  ;D



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #148 : 24 September 2005, 21:17:54
Jaz še vedno ne razmem zakaj ne? Te je strah kako se bo obnašal???????????

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #149 : 24 September 2005, 21:18:53
Neonči se zna obnašat ...  :)