2.Pesjanarsko Srečanje

ninci · 267211

*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #180 : 10 Oktober 2005, 14:39:04
ok jaz lahko prinesem kako vrečko kostanja (ga že imamo doma .. hihi) pa še kako vrečko nabrat .. jaz zrihtam kar nekaj kostanja ker ga je v Braslovčah (na Žovneku) ogromno ..  ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #181 : 10 Oktober 2005, 17:50:10
Ok glede na to, da se vas je toliko javilo, da prinesete kostanj ga mi ne bomo hodili nabirat :P. Samo glejte, da ne zatajite in res vsi skupaj prinesete vsaj eno košaro kostanja. ::)

Lp nina



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #182 : 10 Oktober 2005, 18:31:49
skupi?? .. ja pa jaz sama prinesem tolk .. ja no bomo pa bolj jedli .. hihi ;D bo še za nasledno srečanje kaj ostalo ..  ;D



M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #183 : 10 Oktober 2005, 18:34:16
o ne ne bo, bo Maruša vse pojedla :P haha!! ;)


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #184 : 10 Oktober 2005, 18:44:26
oi, sem glih prejle fotra vprašu pa se mi je zarežu v faco je reku, če sem nor Lol ...  :-\ , pol sem pa še matko vprašu pa je rekla, da me bo peljala če bo mela cajt pa voljo  ;D ;D.

LP, drgač je kraj tut men ful dobr sam mal predaleč !

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #185 : 10 Oktober 2005, 18:47:07
Ninci a ga je treba narezat?? (kostanj namreč).Ke rto moram pa še nekoga nafehtat...imam zeloooo slabe izkušnje ;).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #186 : 10 Oktober 2005, 19:45:40
Ninci a ga je treba narezat?? (kostanj namreč).

A si že kdaj pekla nenarezanega? ;D ;D ::) Lahko se pa postavmo vsak na en konec tistega mrtvega rokava pečemo nenarezanega pa bo vsake toliko časa kakšen košček priletel do nas;). Ja narezati ga bo treba ja, saj če ti ne bo šlo ga bomo pa z skupnimi močmi rezali na srečanju. No problemos ;)

Lp nina



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #187 : 10 Oktober 2005, 20:12:51
mmm...pečen je zelo dober ;D ;D...ga ravno zdele luščim....samo je vroče ;D ;D ;D ;D ;D ;D....no jaz 99% pridem...za Rondota pa še nevem....oči je rekel, da me ne bo peljal na pasje srečanje brez psa, ker je on mnenja, da se Rondo popolnoma lepo obnaša do samcev...imel je srečo, da vedno, ko ga vzame sabo se lepo obnaša....zadnjič je šel z njim nevem kam ::) in je bilo tam 6 NO..samcev...in so se baje čist lepo štekali..mah to naš oči zna ::)...no mi delamo na tem, da bomo prijazni do samcev....lahko pohvalim rondota...danes na sprehodu se je vohal in kasneje igral najprej z enim berncom, ki nista imela še bližnjega srečanja ampak je isto agresiven in pa z enim labradorcem, ki je tudi tak henček kot rondo!

No se nama bo z Rondotom kdo pridružil pri nabiranju kostanja v Vodiških gozdovih...ali pa kje drugje???...čez vikend..med tednom je kriza...ali pa v petk ko je dan šole in smo doma ;D ;D ;D ;D ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #188 : 10 Oktober 2005, 21:07:25
no zdaj sm se pa jest bučman spomnla...da bi mogoče kostnaj od petka do  srečanja že malo segnil ::) ::)...no vseeno pridite pa ga bomo že prej pojedl...pečenega v kaminu mmmm ali kuhanega ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #189 : 11 Oktober 2005, 14:22:30
lepo jaz tudi prideeem .. skostanjem!! ;D :D Na srečanje seveda ..

iz kod pa si Sib??



Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #190 : 11 Oktober 2005, 14:47:56
ja jaz pridem, ce mi le financno uspe ::) ..smo dan prej v budimpesti na razstavi, tak da ce kaj denarja ostane za bencin, potem pridem ::) :)
se da komu napisat, kje tocno je to? pa ce ve kdo priblizno kak dalec je iz mb-ja?
oki, hvala ;D


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #191 : 11 Oktober 2005, 14:53:08
Ojla Jasmina :) Upam da bo ostalo kaj za bencin ;)

Glede na to da si iz MB konca ti težko točno razložim kje je to... lahko pa ti povem da je to nekako med Radovljico in Bledom. Za pot iz MB pa boš po avtocesti potrebovala nekako 2 uri, če ne voziš hitro verjetno 2 in pol.

Glede iskanja poti... verjetno bo najbolje da se bomo dobili v Radovljici ali na Bledu in od tam šli skupaj do prostora, da se mi ne boste izgubili v naših rovtah :)

LP, Črt



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #192 : 11 Oktober 2005, 15:16:04
Ja Trigi proooosim.Ker drugače bodo moji našli izgovor,da ne vejo kje je to :(.

Aja še to.A rabte pečko za kostanj?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #193 : 11 Oktober 2005, 15:36:08
ok eno cist mimo vprasanje, samo nisem ravno geografik ;D .. kak prides do bleda? je na avotcesti oznaceno kje moras dol zavit? oz. katerim tablam sledis, pa kdaj zavijes dol iz AC , za ljubljano? ???
aikvonflink vi pridete na srecanje? ce ja, bi lahko sli skupaj (ce se zmenimo ne bom imela potem izgovora, da ne pridem, pa se bencin bi bil pol cenejsi :P ;D).. se spomnim, da si nekje omenjala, da ne ves kako bi se peljali z dvema psoma, ni blema, jaz imam kletko v kuferrauui, tak da johny v kletki, aik pa na zadnjih sedezih, al pa obratno ;)


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #194 : 11 Oktober 2005, 16:38:21
Ohhhhh Jasmina :)

Zdej si me pa čist razočarala... to je pa tako kot da bi jaz tebe spraševal kak se do maribora pride :)
Pot je zelo enostavna ... se zapelješ do Ljubljane (Lahko pa greš tudi čez tuhinjsko dolino)... ko prideš v ljubljano na obvoznico gledaš kje je znak za Kranj, Jesenice ali Predor Karavanke. Ko pa ti uspe priti do gorenjske avtoceste pa že skoraj ne moreš zgrešiti :) Se pelješ do konca avtoceste ... cca 10km po koncu avtoceste boš prišla na široko ravnino čez katero teče ravna cesta na tvoji levi strani pa se bo razprostiralo zgodovinsko mestece Radovljica :) Na koncu ravnine pa je odcep za Bled... vse je lepo označeno z znaki... saj veš... takimi... rumeno črnimi ;)

LP, Črt

P.s.: verjetno vas bo šlo kar nekaj iz vašega konca... pa se lahko peljete v prikupni kolonici :) Še vedno pa ti ostane ročni zemljevid slovenije :)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #195 : 11 Oktober 2005, 17:38:45
Pa Trigi ti si car!!!!!!!!Ej da človk omen Tuhinjsko dolino je pa res car! MD ;D.Jasminaj pridi še do mene ;D ;D ;D.Amapk verjetno bom jaz že potovala...tutu!! :P

(vem čist x,sam sem bla pa tok vesela :) )

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #196 : 11 Oktober 2005, 20:59:01
hihi, pa dejte še nas vmes pobrat da bo bolj dolga kolona, sam če ma kdo audija pol mi ne bomo mogli sledit .. hihii ;D :D

mi bomo pa že našli do Bleda .. al do Radovljice ..  ;D :D



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #197 : 11 Oktober 2005, 21:16:33
Sej je verjetno kakšno postajališče med Kranjem in Radovljico in se bomo tam dobili in potem skupaj šli na plac.  ;D ;D


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #198 : 11 Oktober 2005, 21:23:49
Med Kranjem in Radovljico ni pametnega postajališča.... imate pa enega med LJ in Kranjem (do njega lahko pridejo tudi tisti ki gredo čez tuhinjsko dolino če zavijejo na avtocesto pri letališču brnik) in sicer se postajališče nahaja med izhodom Brnik in Kranj-Vzhod ... kar je kmalu po cestninski postaji Torovo.

Tam bi se brez problema dobili... mogoče celo vsi skupaj.

LP, Črt



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #199 : 11 Oktober 2005, 22:49:12
od kdaj pa do kdaj je sploh to srečanje ?  ;D nisem glih ziher da bom pršu sam če pridem bom nekje umes tko da bom rabu od enga cifro da mi pove pot naprej iz rdaovljice oz. bleda .  ;D ;D


LP

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #200 : 12 Oktober 2005, 08:05:39
Ko že omenjate Bled...pa kostanj...a bi se vam lahko pridružila tudi midva z Zorotom, če bi nas marali., kljub temu, da nisva redna člana vašega foruma ??? Pa lahko prineseva nekaj za spit, da ne boste žejni ob obilici kostanja.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #201 : 12 Oktober 2005, 08:20:14
Miša seveda, bomo imeli na srečanju vsaj eno dogico :-*. Saj z samčki se razume, a ne?

Lp nina



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #202 : 12 Oktober 2005, 08:37:19
Moj Zoki se razume z vsemi prijaznimi živalicami od velikih in majhnih, os samčkov do samičk...samo ne smejo se drugi psi med seboj zravsat, ker je takoj zraven in pa ne prenese, če se kdo spusti vanj oz. nanj zarenči. Ampak za takšne primere imamo povodce in pa lastniki moramo paziti, da se kužki med seboj pravilno spoznajo.
In če mi boš še zaupala kdaj in kje je kostanjev piknik, se bomo potrudili, da boš imela čast v živo srečati še našo najmanjšo članico naše pasje trdnjave...Liso  ;) On prav obožuje sprehode.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #203 : 12 Oktober 2005, 09:10:22
Madona potem pa še midva pripeljeva Frajerja pa imamo pravi živalski vrt ;D Super Lise se še posebaj veselim :-*

Srečanje bo 30.10.2005 malo višje od sotočja obeh Sav, Pri skalci ;) Kako do tja, bo Črt enkrat v prihodnjih dneh obširno razložil čeprav se boste skoraj 100% zgubili, tako da se bomo nekje pred tem dobili ::). Glede na to, da bodo drugi poskrbeli za kostanj ti samo pripelji Zora in Liso ;)

Ob kateri uri pa se bo srečanje dogajalo pa... še ni točno dorečeno, jaz predlagam čim prej
1. ker že komaj čakam
2. ker je potem hitro tema pa še ura se prestavi itd.

Tako zdaj pa glede ure z predlogi na dan, da določimo še to malenkost.

Lp nina
 



M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #204 : 12 Oktober 2005, 10:19:33
Jaz predlagam, čim prej tudi zaradi sonca, da se bodo psički lahko posušili ;) ker vem da bom jaz Ambro težko spravila z vode ::)

LP


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #205 : 12 Oktober 2005, 11:34:55
madoniš koliko ste napisali ::) ::) ::) ::)
do postajališča Torovo imam jaz 2 minutki ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

no tudi jaz predlagam čim prej... :)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #206 : 12 Oktober 2005, 12:40:39
A lahko jst tut pridem :P Boste Yumciko spoznal ..  ;D



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #207 : 12 Oktober 2005, 15:38:34
Moon.... veseli bomo vsakogar z prijaznim psom (ali dihurčkom ;)) in veliko mero veselja .. pa naj bo aktivni ali neaktivni član ...

LP, Črt



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #208 : 12 Oktober 2005, 16:23:59
Oky jaz čezdalje bolj upam,da se primajeMO.

torej,če je srečanje na nedeljo...ura.Hmmm?Pol 3?Ob pol 8h je že tema,pa da se pesjanarji posušijo,pa da nekateri še domov pridemo :P.Ninci najbol,da odpreš anketo ;)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #209 : 12 Oktober 2005, 16:29:07
Anketa odprta ;)

LP, Črt