2.Pesjanarsko Srečanje

ninci · 265286

Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #270 : 19 Oktober 2005, 14:31:19
No, verjetno mi tudi pridemo.... samo najbrž ne vsi štirje! ::)

lp, Katarina



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #271 : 19 Oktober 2005, 14:36:29
Sicer se bomo pa tako dobili na počivališču Voklo. Za uro se bomo pa še kasneje zmenili!  ;) ;)

Počivališče Voklo je pa od avtocesti Brnik - Kranj. Če bote prišli čez Črnivec ali Tuhinjsko dolino. Obe poti se združijo v Kamniku. Iz Kamnika pa vodi pot proti Mostam - Lahovče - Spodni Brnik. Na koncu letališča Brnik, pa zaviješ levo proti avtocesti. Ko pa prispeš na avtocesto, pa je kr takoj počivališče.  ;) ;)

Upam, da bo vredu.  8) 8) 8)


Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #272 : 19 Oktober 2005, 14:38:07
jaz bi full prisla, samo ja je vseeno malo prevlki financni zalogaj ::) :-[
ce pa bi sel kdo iz maribora ali pa blizine maribora na srecanje, bi se pa lahko zmenli pa delili stroske ;) 8)


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #273 : 19 Oktober 2005, 14:50:52
Marko glede poti od Radovljice tudi jaz ne vem točno kje so znaki in kje niso... mislim da je takole ... sploh ne zavijate v Radovljico ampak greste po glavni cesti naprej ... in pridete do odcepa za Bled (odcep je takoj za bencinsko črpalko OMV) ... se lepo peljete  probi Bledu in ko že pridete na Bled je na začetku naselja bencinska črpalka na levi strani ... in če me spomin ne vara se takoj za bencinsko črpalko zavije levo od koder vodi cesta proti ribnem ... ko pridete do ribnega samo gledate kako boste šli v graben (bled in samo naselje ribno sta namreč nad dolino save cca 30m) ... ko pa pridete do Save ste takorečeno tam ... lahko parkirate pred mostom ali pa pred mostom zavijete desno in se peljete po makedamski poti do manjšega jezerčka, kjer parkirate.

Kar pa se tiče poti do postajališča Voklo pa si odlično opisal ... torej ko pridete do letališča Brnik postanite pozorni na odcep za avtocesto ki se nahaja takoj za ograjenim delom letališča, pazite da se ne boste vključili na avtocesto proti ljubljani :) Torej... zavijete proti Jesenicam (se držite desno) in po kakem kilometru avtoceste že prispete na počivališče.
Tam se bomo seveda zbrali samo ta najbolj zgodni... ostalim še vedno ponujam spremstvo iz Bleda (vsakemu posebej če je treba :D)

LP, Črt



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #274 : 19 Oktober 2005, 15:08:38
jaz bi full prisla, samo ja je vseeno malo prevlki financni zalogaj ::) :-[
ce pa bi sel kdo iz maribora ali pa blizine maribora na srecanje, bi se pa lahko zmenli pa delili stroske ;) 8)


Zmenite se s AikVonFlink in Puppo, ki sta tudi iz Mb. Pa upam, da se bote lepo zmenile in pridete na srečanje v kompletu.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D


M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #275 : 19 Oktober 2005, 15:10:16
Upam, da imam prav. Če pa nimam, me pa prosim popravite. Za Ribno vem, ker imajo Velenski taborniki tam poletni tabor.  ;D

a to so teli taborniki, mi smo jim enkrat s skavti šli zastavo krast ;D ;D :P :P


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #276 : 19 Oktober 2005, 15:11:41
a to so teli taborniki, mi smo jim enkrat s skavti šli zastavo krast ;D ;D :P :P

A ti si tista. Pazi se! Hahahaha  ;D ;D ;D


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #277 : 19 Oktober 2005, 15:24:49
Nastya! Malo za orientacijo še zemljevid počivališča.  ;D ;) ;)

http://www.moj-album.com/slika/663228/6CeVyPgjYNIbz3_b.jpg/#


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #278 : 19 Oktober 2005, 16:02:04
Zmenite se s AikVonFlink in Puppo, ki sta tudi iz Mb. Pa upam, da se bote lepo zmenile in pridete na srečanje v kompletu.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ja, mislim, da bi slo. Ta trenutek še sicer ni sigurno, ampak če gremo, ni problema. Se slišimo v prihodnjem tednu?



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #279 : 19 Oktober 2005, 16:07:09
Ni problema. Časa je še čuda! Haha  ;) ;) Še 11 dni.  ::) ::)


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #280 : 19 Oktober 2005, 16:08:30
Ni problema. Časa je še čuda! Haha  ;) ;) Še 11 dni.  ::) ::)

To bo še hitro prišlo - čas teče in nič ne reče. :)



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #281 : 19 Oktober 2005, 17:20:03
Če bodo moji starši lahko peljali....vas lahko mi počakamo na spodnjem Brniku....če greste po zemljevidu malo dol bolj proti desno tam piše Vodice....in kdo je tam doma.....ja jaz ;D ;D ;D ;D ;D ;D. Jaz komaj čakam v upanju, da bom le imela prevoz!!!!


lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #282 : 19 Oktober 2005, 20:06:00
Ja, mislim, da bi slo. Ta trenutek še sicer ni sigurno, ampak če gremo, ni problema. Se slišimo v prihodnjem tednu?
ok se tak tipkamo na forumu, pa ce gres javi, pa se bomo ze kak zmenli ;)


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #283 : 19 Oktober 2005, 20:07:37
Nastya, evo zdej pa celo pot vem, tak da se ne bomo zgubile  ;D Si bom zemlevide sprintala da bo še bol sigurno.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #284 : 19 Oktober 2005, 20:38:40
ok se tak tipkamo na forumu, pa ce gres javi, pa se bomo ze kak zmenli ;)


OK. Zmenjeno. :)



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #285 : 19 Oktober 2005, 20:39:40
ja Neyka ti si car a ne .. midve z mami boma pršle k teb enkrat zj ..  ;D



vali

  • *
    • Prispevkov: 168
    • Točke: 14
Odgovori #286 : 21 Oktober 2005, 09:28:25
Ninci, kot vidiš, sem našla "srečanje". Torej 30.10.05 ob 10 na počivališču na gorenjski avtocesti, ane?
Če bo lepo vreme, skoraj zagotovo pripeljem Kinga (za Valija še ne vem, ko je bolj mali, tam pa bodo očitno same mrcine). Pa še dva psa lovit, pa dva otroka ::)... Ne obljubim 100%.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #287 : 21 Oktober 2005, 09:32:09
Juuuuhuuuu :) Ma sem vesela :-*

kakor vem ura še ni točno določena, tako da tole temo spremljaj še naprej, ker bodo štajerci določili točno uro, mislim pa da je Marko govoril da okoli 11h, da bodo lahko vsaj malo dlje spali ;)

Lp nina



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #288 : 21 Oktober 2005, 10:38:56
Juuuuhuuuu :) Ma sem vesela :-*

kakor vem ura še ni točno določena, tako da tole temo spremljaj še naprej, ker bodo štajerci določili točno uro, mislim pa da je Marko govoril da okoli 11h, da bodo lahko vsaj malo dlje spali ;)

Lp nina

Aha, to bi bila OK ura. ::)



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #289 : 21 Oktober 2005, 12:38:18
za mene je prepozno .. jaz sem zbudim že ob 6ih in bom mogla predolgo čakat .. hihih ;D



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #290 : 21 Oktober 2005, 12:46:16
za mene je prepozno .. jaz sem zbudim že ob 6ih in bom mogla predolgo čakat .. hihih ;D
Jah, pa tisti dan malo dalj spi ..  :P



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #291 : 21 Oktober 2005, 12:48:46
aja, sej midve bova šle malo prej ker greva še po Neyko ..  ;D



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #292 : 21 Oktober 2005, 13:25:57
Sej jaz sem dal samo idejo. Dej, če bomo vsi tako nestrpni se komot lahko dobimo ob 10h.  ;D ;D


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #293 : 21 Oktober 2005, 13:42:15
jeeej, je že bolš ..  ;D nestrpneži se dobimo ob 10h .. hihi .. kaj pa Neyka, a tebi odgovarja??



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #294 : 21 Oktober 2005, 15:17:45
Hehe eni bomo itak ob 6h že na poti v cerkev ;)

Kja pa če bo slabo vreme?Sej itak ne sme bit ane...samo če se sluuuuuuuuuuuučajno zgodi ;):

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #295 : 21 Oktober 2005, 15:21:00
Odvisno kolk slabo bo :) Če bodo ošpičene prekle dol letele pa babja jeza in podobno, pol odpade :D

No pač... glede na to da je to vse na prostem bomo gledali da bo vreme vsaj kolikor toliko znosno ... mislim da vas par kapljic nebi smelo prestrašit kajne?

Sicer bo pa tako ali tako sonce :)

LP, Črt



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #296 : 21 Oktober 2005, 15:21:18
Še mene vprašaš, to sploh ni vprašanje. Ker vedno, ko smo se z Ninci in Trigijem dobili je bilo slabo vreme. Tako da smo mi na to že kr navajeni.  ;D ;D

T.M.T. Dej še zame en oče naš zmol!  ;) ;) ;)


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #297 : 21 Oktober 2005, 15:24:50
Jaz tudi verjetno pridem, z vlakom, tako, da bom ob pol desetih že na železniški Bled Jezero. Samo od tam pa ne vem, kako naprej...  ???  :-\

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #298 : 21 Oktober 2005, 15:27:41
No kapljic se hne bojimo...sovražim pa nalive na prostem.Prevečkat jih preživela v gmajni...grrr

Marko jest spim takrat veš...kdo bo pa še poslušu župnika ;).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #299 : 21 Oktober 2005, 15:40:38
Newfka ... Marko je par postov nazaj dal link do karte Bleda.. dam še enkrat link:
http://www.moj-album.com/slika/663228/JIb2kV1992ySPDiq.jpg/#

No in če pogledaš karto boš videla z rdečo označeno mesto srečanja ... železniška postaja pa se nahaja cca. 30m višinske razlike nad blejskim jezerom ... če pogledaš na karto ... malo levo od napisa BLED piše Ž.p. Bled ... tam je postaja ... tako da če se vama bo dalo lahko prideta peš ... v nasprotnem primeru pa se lahko malo sprehodita okoli jezera dokler mi ne pridemo do Bleda ... potem te jaz lahko pokličem na GSM in se zmeniva kje vaju poberem.

LP, Črt