2.Pesjanarsko Srečanje

ninci · 266572

Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #390 : 23 Oktober 2005, 11:25:01
Lahko pa s Črtom pridema do avtobusne postaje ( tam ko je pikica ), tako da bi šla malo peš, malo bi se pa peljala.  ;)


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #391 : 23 Oktober 2005, 11:29:10
Lahko pa s Črtom pridema do avtobusne postaje ( tam ko je pikica ), tako da bi šla malo peš, malo bi se pa peljala. ;)
uhh kok ste vi prijazni pesjanarji ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D.....saj bom videla, če bo še kdo šel peš gremo kar lepo zraven  :) :)

HVALA

LP

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #392 : 23 Oktober 2005, 11:46:52
kaj zdej?! ;D meni nič jasno.. A to misliš Bodeški most ali Savski most? predvidevam da Bodeški, samo veš tudi jaz imam mladička ki ne bi bil zmožen prehoditi toliko :( hmm... še kakšna idea kako bi to speljali... gremo vzet trak toliko in toliko km, pa ga navezati okrog dreves da se ne bodo zgubili :D

LP


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #393 : 23 Oktober 2005, 11:51:09
hmm joj kaj ste prijazni  ;) , sam jaz bom sigurno pršu na to srečanju ne glede na to če bom dobil prevoz al pa če ga bom mogu nosit 1 uro  :P sam da bom tam  ;D

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #394 : 23 Oktober 2005, 11:54:45
Joj kdaj bo sobota. Tale tedn bo še doug.  :P

Sib zdaj že veš da ga ne bo treba nosit. Tak da see yaa na srečanju.

No nevem če tole sem spada bom pa vseen link prpopala. http://neyka-neon-2.moj-album.com No gor najdete slikice včerajšnjega spoznavanja Neona in Indija. Ker sta se lepo razumela in smo ju na koncu celo oba v avto spravli se je zagotovilo da prideva tudi jaz in Neon  ;D ;D. Nastyo čaka nagrada  ;D :D

Mimy a ni blo rečeno da ti znaš do tja prit? Na srečanje mislim. Zdej pa kr naenkrat ne ccccc hitr zemlevide preučvat.  ;) ;D :D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #395 : 23 Oktober 2005, 11:57:03
No neyka še odgovor na tole tvoje vprašanje:

Citiraj
Dejte no kak predlok ka loh seboj prnesem al pa kej pomagam no. se prov nekoristno počutnim  Sad

Če nimaš kostanja pripelji samo sebe in Neona pa kup dobre volje, za ostalo bomo poskrbeli mi. Če pa TMT ne bo narezala vsega kostanja ga boš lahko "za nagrado" na srečanju rezala ti ::) ;D

Lp nina



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #396 : 23 Oktober 2005, 11:59:44
amm a ni srečanje u nedelo ?

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #397 : 23 Oktober 2005, 12:01:21
amm a ni srečanje u nedelo ?

Ja je, Neyka je malo zašuštrala ;)

Lp nina



M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #398 : 23 Oktober 2005, 12:10:56
joj Neyka dobro vem kje se gre, samo ne vem pri katerem mostu naj počakam ker sta dva, predvidevam da pri Bodeškemu, samo raje prašam kot da se zaje***  :D samo ne vem kako bi z Ambro tja peš prišla ker je kar dolga :(

LP


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #399 : 23 Oktober 2005, 12:16:49
Neyka, kolk sta luštna!  :D Komaj čakam, komaj čakam, da ju prečoham!
Šado bo malo čudno ošišan, tko da ne se čudit. Ma postriženo desno sprednjo nogo, odkar je imel zagnojeno, in prsi ma postrižene, ker ima neko čudno kožo tam.  :-X  :-[  :)

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #400 : 23 Oktober 2005, 13:14:02
aaa se opravičujem sem skos misla da je sobota. Pardon.

Newfka nič sekirat vseeno mu ne uide cortane čez normalo.  ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #401 : 23 Oktober 2005, 14:16:47
Bom probala doma zrihtat,da me bodo pelal,ubistvu da bo avto sploh doma.Tko da Irena če mene peljejo lahko še tebe poberemo.Za Anano pa nevem,če bi jo šli iskat...bom pra vprašala.Aja,Anana,bi te tvoji pripeljali do Domžal ???

Ja, do tja bi me peljali, do Bleda pa ne ;).



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #402 : 23 Oktober 2005, 14:36:37
uhh kok ste vi prijazni pesjanarji ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D.....saj bom videla, če bo še kdo šel peš gremo kar lepo zraven  :) :)

HVALA

LP

Irena, Witty bi lahko šla peš. Bi blo zanjo in Rondija dobro, da se malo zmatrata, da bosta dala bolj mir. Lahko se gremo pa vsi peljat. ;D Meni je vseeno.

lp, rina

Los je car!


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #403 : 23 Oktober 2005, 14:42:41
Ja, do tja bi me peljali, do Bleda pa ne ;).
Če bodo mene peljal,potem greš lahko z mano,ni problema ;).Ti sporočim v petek.

Lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #404 : 23 Oktober 2005, 14:54:09
Irena, Witty bi lahko šla peš. Bi blo zanjo in Rondija dobro, da se malo zmatrata, da bosta dala bolj mir. Lahko se gremo pa vsi peljat. ;D Meni je vseeno.

lp, rina

No pol greva midve peš...da se najini sraki malo umirita..ok? Moja prijatelica in njena dva kužata in pa Elvir in Sib pa grejo z avtom......bi se dalo tako??????

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #405 : 23 Oktober 2005, 14:55:49
Rinchy, to bi blo super :D. Ti na zs dam svoj mobi ;).

Lp, Ana



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #406 : 23 Oktober 2005, 15:20:36
a bi se dalo zmenit za prevoz za nazaj???????? mislim od kraja srečanja do železniške??

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #407 : 23 Oktober 2005, 15:20:52
u mater jes sm se pa že ustrašla da je srečanje u soboto, k u soboto je moja mami na šihtuuu .. uuuu sreča da je u nedelooo ..

moja mami je rekla da bomo zgleda da mogle mi it že ob sedmih od doma da se ne bomo zgubile .. hihi ;D



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #408 : 23 Oktober 2005, 15:49:24
a bi se dalo zmenit za prevoz za nazaj???????? mislim od kraja srečanja do železniške??

Ja, to bi bilo res fino. Za tja, grevi z Ireno lepo peš, za nazaj bi pa tudi midve prevz. :P Ker je vseeno malo prehudo bit cel dan na nogah pa še dve uri hoje zraven. No ali pa tudi ne. ;D

lp, rina

Los je car!


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #409 : 23 Oktober 2005, 15:53:09
a bi se dalo zmenit za prevoz za nazaj???????? mislim od kraja srečanja do železniške??

lp

Normalno. Boma s Črtom vse zvozla na postajo. Tako da nikar ne skrbeti.  ;D ;D


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #410 : 23 Oktober 2005, 15:55:13
ooo SUPER STE

HVALA VAMA :-* :-*


lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #411 : 23 Oktober 2005, 15:56:55
ooo SUPER STE

HVALA VAMA :-* :-*


Se popolnoma strinjam! ;D
Res hvala. :-*

Los je car!


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #412 : 23 Oktober 2005, 16:11:05
No kot je marko že pred mano povedal za prevoz nazaj na postajo res ne bo problem :)
Ampak tale zelena je pa že kr mal huda :)

Mimy: narisan je Savski most (ta direktno pod radovljico)... ampak bi blo verjetno res preveč da bi šla Ambra peš do Ribnega ... tako da se bodo mogle že same znajt in najdt pot do Ribnega :D Nooo ja... še vedno mamo mobije :)

LP, Črt



M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #413 : 23 Oktober 2005, 19:05:46
Lahko pa moja mami pripelje Ambro z zamudo, pa grem jaz peš z njima da jih pospremim, mogoče bi bilo bolje če bi z vlakom prišla v Radovljico, pa bomo šli "za Savo". če vam je prav z veseljem spremim!

LP


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #414 : 23 Oktober 2005, 21:39:45
Hheheheh Mimy ... verjetno nisi natančno prebrala mojih zgornjih postov :) Tudi jaz sem jim namreč svetoval da izstopijo v Radovljici in tudi dal link do slike kjer sem narisal pot :)

LP, Črt



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #415 : 23 Oktober 2005, 21:55:23
ja zdej ste me pa čist zmedl....kje mormo dol stopt zdej hudiča ;D ;D????

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #416 : 23 Oktober 2005, 21:59:17
Postaja Radovljica
 ;)
Lp nina



Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #417 : 23 Oktober 2005, 22:05:24
ufff ste se razpisali cez vikend,, sem se mogla prav namucit, da sem prisla cez vse strani ::) 8)
mene v nedeljo ne bo.. oz. ce ze slucajno pridem, kar pa je full mala verjetnost pridem brez johnyja.. bo moral se malo bolj zrel postat preden pridem ::) .. je pa fora v tem, da se mi je danes stepel >:( .. bila sta spuscena z enim smacem, pa je bilo vse ok.. ignorirala sta drug drugega, pa vse.. dokler ni prisel ta samec do mene, ker se je hotel cartat.. in ko je johny ti videl, se je spustil v njega.. iz cistega ljubosumja.. on pa je tudi taki da da drugemu mir, samo ce ga napade ali pa narenci, pa se bo valda branil .. no, in tako smo ju morali narazen "vlect".. no, saj zdaj je kar je, na sreco posledic ni prevec velikih, samo fajn pa vseeno ni.. zdaj sem vidla, da johny lepo sprejema samce- dokler niso zraven mene.. tak da na tem morama se delat- da mu zbijem ljubosumje iz glave!!.. samo vem, da mi bo uspelo ;)
no, p poleg tega pripetljaja je se nekaj vmes prislo, tako da ne vem ce bi uspela prit, cetudi se to ne bi zgodilo.. ali pa mogoce pridem sama, ker bi pac zelela da se spoznamo ::) ;D .. bomo vidli kak bo se do petka.. definitivno pa vem, da ko bo pa naslednji piknik- do takat bo pa johny ze spet ena mala ovcka- taki kot je bil vcasih ;D ;D, ne pa en velik ljubosumnez >:(


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #418 : 23 Oktober 2005, 22:14:05
Zmeni se s Puppo pa pridite skupaj.  ;) ;) Več nas bo, bolje bo!  ;D ;D


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #419 : 23 Oktober 2005, 22:17:13
Postaja Radovljica
 ;)
Lp nina
oki dankešun....si bomo zapomnili!"

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras