2.Pesjanarsko Srečanje

ninci · 265252

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #450 : 24 Oktober 2005, 20:26:26
Se opravičujem vsem, ki sem jih pozabila, res nas je full  ::) in takega odziva nismo pričakovali. Pa tudi nimam spiska ampak sem vas naštela iz glave. Pozaila sem tudi na Vali Kinga in njena nadobudneža. Če pridejo seveda.

No skratka vsi, ki pridete ne pozabite na denar za majice (še sporočim točno koliko), za koledarje (če še niste nakazali denarja) 2500sit in denar za rutke.

Lp nina




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #451 : 24 Oktober 2005, 20:35:05
Zato bom vesela, če bo komu kakšen pes odveč, da ga malo čuvam  ;D


Črt bo pekel kostaj tako da ti samo povej a boš imela Smarta ali Rumbo čez ::)

Lp nina



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #452 : 24 Oktober 2005, 20:39:45
Črt bo pekel kostaj tako da ti samo povej a boš imela Smarta ali Rumbo čez ::)

Lp nina

tus jaz se zato takoj javim :D :D :D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #453 : 24 Oktober 2005, 20:46:50
tus jaz se zato takoj javim :D :D :D

O torej bo imela vsaka enega, jaz pa bom imela dopust  ::) Kako lepo od vaju, pa se zavedata v kaj se spuščata :P 8) Zdaj namreč še nismo naročili Arden Grange pa ju hraniva kar z surovim mesom, pa sta dobila ptičjo gripo, parkljevko in BSE ;D Na kratko: sta zmešana, sploh tamala, se vidi, da jo je Marko vzgajal prva dva meseca :P

Lp nina



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #454 : 24 Oktober 2005, 20:53:47
anana...super...upam, da se ne bo gonila......kakor vem se Narina sestrica že ;D ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #455 : 24 Oktober 2005, 20:55:53
anana...super...upam, da se ne bo gonila......kakor vem se Narina sestrica že ;D ;D

A res? Kera pa? Mogoče Atra ::)?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #456 : 24 Oktober 2005, 21:01:35
anana a pa ne bo nič nadležno če bodo vsi samčki noreli za njo? Ker če je v fazi tik pred gonitvijo..., vem da enkrat smo se dobili z Markotom pa je Gani manjkalo še kakšen teden do gonitve, joj kako je bil Smart tečen ::) :-X

Lp nina



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #457 : 24 Oktober 2005, 21:03:30
A res? Kera pa? Mogoče Atra ::)?
mogoče mogoče..
No skratka vsi, ki pridete ne pozabite na denar za majice (še sporočim točno koliko), za koledarje (če še niste nakazali denarja) 2500sit in denar za rutke.
sem si napisala...kaj moram vse prinest....bom kar kovček vzela..pa še ruzak..joj ;D ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #458 : 24 Oktober 2005, 21:05:24
mene neki zanima a je možn da je 3 mesečni pes spolno aktiven in zmožen narediti mladiče... prosim da premaknete temo če sem napisal na napačni konec... tko da morm vedet za siba  ;D


LP  ;)

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #459 : 24 Oktober 2005, 21:08:08
vem da enkrat smo se dobili z Markotom pa je Gani manjkalo še kakšen teden do gonitve, joj kako je bil Smart tečen ::) :-X

Pa sej mu je Gana kaj hitro pokazala zobe! In potem se je spravil na ubogo revico Rumbo! Haha  ;D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #460 : 24 Oktober 2005, 21:10:17
S1b ne 8) počakaj še kakšen mesec.

Ja Marko samo ni odnehal, ko smo ga nagonili z Rumbe je pač nadaljeval pri Gani. Tako da... bo potem pač on v avtu ni druge >:(

Lp nina



anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #461 : 24 Oktober 2005, 21:11:43
Sej drugače bi me starši samo pripeljali in potem šli naprej na vikend z Naro, tako, da ne bo tolk problem ;).

Marko, Nara pa še ne zna kazat zob. Ali pač ::)?

Lp, Ana



anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #462 : 24 Oktober 2005, 21:12:43
ninci, saj verjetno izmed vseh psov ne bo samo Smart tečen ;).



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #463 : 24 Oktober 2005, 21:15:48
Samo kolikor vem ja bilo to kakšen teden po gonitvi. Ker se je gonila maj, mi smo se pa dobili junija.  ;) Tako da je vrejetno še bolj dišala.

Anana. Vsaka ženska zna zobe pokazati, ko ji kaj ne paše. Haha

Primer : http://www.pesjanar.si/foto/displayimage.php?album=lastup&cat=10003&pos=2


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #464 : 24 Oktober 2005, 21:19:07
ninci, saj verjetno izmed vseh psov ne bo samo Smart tečen ;).

Ja saj to je tisto kar me skrbi, saj veš konurenca in ker bo kar nekaj samčkov... ;) No vi kar pridite pa bomo potem videli naprej kaj in kako ::)

Lp nina



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #465 : 24 Oktober 2005, 21:19:52
majv ne z gonečo psico. Al pa tako ki se jo že voha :P Ker zna bit noro. Vsi ti velki psi,... Tečni ko nevem kaj...bi se nam še tepst po možnosti začeli. Upam da se ne bo gonla takat. Ker se veselim da vas pride čim več. S psi seveda  ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #466 : 24 Oktober 2005, 21:20:56
Citiraj
zoe...mogoče boš lahko merkala Lizo ali pa Aarona
A Lana pride?  ??? :)

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #467 : 24 Oktober 2005, 21:22:24
zoe...mogoče boš lahko merkala Lizo ali pa Aarona ;D ;D ;D ;D :) :) :) :) :) :) :) :)........se dobimo na peronu 9 in 3/4 :) :) :)

A Liza pa Aarona prideta? No, pa Lana seveda? ;D Je Lana danes rekla da vrjetno ne bo mogla. ???

Pa ne na 9 in 3/4. Moramo se dobit na enem našem, pasjem peronu. Saj en gremo na Bradavičarko. ;D Dobimo se na peronu PeSjanar.Si! ;D

lp, rina

Los je car!


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #468 : 24 Oktober 2005, 21:35:38
aja..no bo sama povedala! :)

Ja na peronu PeSjanar.si ... je pa za desnim ovinkom na levo!..bolj točnih info ne morem dat! :P

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #469 : 24 Oktober 2005, 22:43:10
ti pa moraš pridt....se bova drugač z rino zguble....od tam naprej boš ti naša vodička...no najina :) :)!

lp

Mejbi se vam pridruzim na vlaku. Se odvisno..



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #470 : 24 Oktober 2005, 23:04:32
Am... pozabili ste na mary in Zaro ::)

Midve tudi prideva ;)

Lp, Marusa


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #471 : 25 Oktober 2005, 07:05:11
Le kako je Ninci lahko pozabila nate in Zaro.  ;) ;)


vali

  • *
    • Prispevkov: 168
    • Točke: 14
Odgovori #472 : 25 Oktober 2005, 09:11:10
Ninci, v prvi fazi si me pozabila (sem bila že skoraj užaljena in ne bi prišli!!! :-[ - saj se hecam!). Sreča, da si se kasneje spomnila na Kinga!
Zaenkrat smo še za... čakamo vreme pa to....

Vidim, da se nekateri zanimate za varstvo psov na pikniku. Jaz bom imela dva, tako, da ni izključeno, da bi za koga potrebovala varstvo. A se da zmenit tudi za varstvo za otroke? ;D ;) ;D Jih je težko imet na ketni!

Bi bla rada mal frei, da bi lohk kostanj jedla vsaj enkrat v miru.



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #473 : 25 Oktober 2005, 11:26:41
Hi.

Mogoce ne pridem, ker je na (najbrz) na isti dan se srecanje slo-apbt foruma. Sem pa ze zanc doma ostala ..

Se sporocim kako in kaj.  ;)



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #474 : 25 Oktober 2005, 14:27:46
Z mano (ce pridem) pride se ena prijateljica s psom .. (Onyx http://neversaymoon.moj-album.com/slike/671776/fV0i3wqiGNo7Goyy.v.jpg )



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #475 : 25 Oktober 2005, 15:27:40
Ne in ne in neeeeeeeeeeeeeee!Se ne strinjam!Pa kaj se greste??!!!Kja bo Črt pekel??!Nč ne bo on pekel.Moj tastr bo to delu...če ne bo svojo sitnobo okol prodajal! ;D ;D ;D ;D ;D

sej se hecam.Ampak drugače res lahko njemu podtaknjete to delo je že navajen pa naj bo Črt frej ;).

Sem pa ugotovila,da jaz ne morem Rona pripeljat,ker imam cel kufer denarja.Za Ireno pa za Nino 2 milijona...ne vem kako bo to :-\ ??? ;D ;D ;D ;D

Jaz komaj čakam...še 5 dni

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #476 : 25 Oktober 2005, 18:14:00
TMT ;D ;D ;D

Z veseljem tvojemu očetu prepustim pečenje kostanja... nina bo pa tudi zadovoljna... namreč dvomi v moje pekovske sposobnosti :)

Drugače pa ti raje Rona pripelji s sabo... ga vzamemo kot garancijo ;) A za katyo pa ne boš nič prinesla kuferčka???? ;D

Joj... a samo še 5 dni ..... JOJ :) Upam da mi bo uspel zaključit projekt do časa :)

LP, Črt



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #477 : 25 Oktober 2005, 18:52:41
Trigi!!!!! Samo ?!?!!? jaoj men se vleče ko kača vse skupi. Pa še kr eni testi buuuu.

A mata mogoč peštet folk in pse koliko jih pride? Mogoče če zvem prbližno število (4+-) celo izpadem koristno  ;D Če se ne da pa kdaj drugič.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #478 : 25 Oktober 2005, 19:02:19
Pri nas pa komplicirata mami pa oči posbeno glede tega, da bi šla z nekom na vlak,ki ga osebno ne poznam, in da bi šla na srečanje, kjer nobenega osebno ne poznam.  :-X :-\ >:( :o ::) Joj... :'(
Upam, da ju bom uspela prepričat. 8)

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #479 : 25 Oktober 2005, 19:05:26
Pa reč da bodo starejši tut na vlaku(14,16,17,18( nadja 8) ;))) .Na srečanju pa bodo tudi starejši in ti nima noben kej ;) :)

Lp,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si