2.Pesjanarsko Srečanje

ninci · 266515

Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #510 : 26 Oktober 2005, 15:39:33
Super Špela! Se vidmo. Aja če ti je tisto preveč s poti pa pojdi direkt na prostor srečanja. Bo Bleda, pa pol do Ribnega, pol naprej maš pa spremstvo. Je Trigi obljubil vsakemu ki pride do Bleda da dobi spremstvo.  ;D

No sicer pa tudi ostali nimamo ravno pritlikavih psov, tako da nič bat da bi nas blo groza. Garantiram, da bo Neon navdušen ali pa se jih sploh ne bo vzel "am" ker se pač ne gonijo in niso steriliziran  ;D ;D :D :D ;) ;) ::) ::) :P :P ::)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #511 : 26 Oktober 2005, 15:39:46
Aja, pa danes sem kupila nagobčnik za na vlak.  :-X  Bogi Šado, se mi je kar smilil. Ko sm mu ga nadela, se je matral, da bi ga snel, potem me je pa tako žalostno gledal...  :'(  Po mojem bo kar brez nagobčnika, hehe.  ;)

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #512 : 26 Oktober 2005, 16:13:21
Spela vsi bojo bežal jet pa ŠPELAAAAAAAAAAAAAAAAA!dogice so moje!Pa Sib je tud moj (mislm pes,da nau kdo Elvirja mislu ker je ta od Nastye)...jest komi čakam :).Dons mi je še u šoli hit minil :o

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #513 : 26 Oktober 2005, 16:20:49
Spela vsi bojo bežal jet pa ŠPELAAAAAAAAAAAAAAAAA!dogice so moje!Pa Sib je tud moj (mislm pes,da nau kdo Elvirja mislu ker je ta od Nastye)...jest komi čakam :).Dons mi je še u šoli hit minil :o

jest tut komi čakam  ;D , aja jest sem sam od mamice pa očita tko da  :P ...

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #514 : 26 Oktober 2005, 18:36:49
Aja, pa danes sem kupila nagobčnik za na vlak.  :-X  Bogi Šado, se mi je kar smilil. Ko sm mu ga nadela, se je matral, da bi ga snel, potem me je pa tako žalostno gledal...  :'(  Po mojem bo kar brez nagobčnika, hehe.  ;)

Lp

Pa saj angobčnik mu daš samo takrat gor, ko je strojevodja v bližini. ;) Pa še takrat mu rečeš če mora res imeti nagobčnik, čeprav je takoooo prijazen. :) Samo sabo ga pa vseeno imej, da te slučajno ne vržejo z vlaka.

lp, rina

Los je car!


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #515 : 26 Oktober 2005, 18:45:39

 A ga je treba tudi narezat? Jaz sem bolj štor..pa se bojim da se bom urezala.

Ti, a ves da nisi edina ..  ;D

Ej, a je slucajno kaka sansa,da nas ne spustijo na vlak s toliko psi? Bomo vlak okupirali, heh..  :P



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #516 : 26 Oktober 2005, 18:50:34
Po mojem ga ni potrebno narezati, ker ga bomo tako sproti rezali.  ;D ;D

Naj vem povem, da bom prinesel zraven kamero in bom vse posnel! Haha  ;D ;D ;D ;D ;D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #517 : 26 Oktober 2005, 18:54:43

Naj vem povem, da bom prinesel zraven kamero in bom vse posnel! Haha  ;D ;D ;D ;D ;D

A to z tisto kamero, ki so jo mladički vrgli na tla?? A ta sploh še dela :o :P

Marko dobimo se pa po novi uri ob 10h oz. po stari o 11h, a ne??

Neyka lahko narediš seznam judi, ki pridejo, dve strani nazaj imaš mojega, ki pa ga potem, ko smo ugotavljali koga sem pozabla dopolnjuješ do te strani 8)

Lp nina



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #518 : 26 Oktober 2005, 18:57:25
A to z tisto kamero, ki so jo mladički vrgli na tla?? A ta sploh še dela :o :P

Marko dobimo se pa po novi uri ob 10h oz. po stari o 11h, a ne??

Haha! Dobro si se spomnila!  ;D ;D Kamera je že nova ( malo novejša ), tako da dela normalno.  ;)

Ja to pa seveda. Bo treba pravočasno uro prestavit.  ;) Pa sej to je bolje, da bomo lahko eno uro dlje spali.  ;D ;D


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #519 : 26 Oktober 2005, 18:59:06
Haha! Dobro si se spomnila!  ;D ;D Kamera je že nova ( malo novejša ), tako da dela normalno.  ;)

Ja to pa seveda. Bo treba pravočasno uro prestavit.  ;) Pa sej to je bolje, da bomo lahko eno uro dlje spali.  ;D ;D

Za vse je poskrbljeno.  ;)



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #520 : 26 Oktober 2005, 19:00:02
Normalno. Samo to ne bo za 24 ur ampak za PeSjanar TV! Haha  ;D ;D


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #521 : 26 Oktober 2005, 19:26:49
uh ste napisali....moon...to je zadnji problem, ki nas lahko skrbi.....sej bomo ja mi njim plačali! :)

špela
....super....bo rondek končno spoznal velikanke!

Marko.. za PeSjanar TV Marko..... ;D ;D ;D

lpl

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #522 : 26 Oktober 2005, 19:36:43
uh ste napisali....moon...to je zadnji problem, ki nas lahko skrbi.....sej bomo ja mi njim plačali! :)

Heh, sej to mas pa prou .. Kok nas bo na vlaku .. Ojej :)



Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #523 : 26 Oktober 2005, 19:46:31
zdaj ko berem koliko vas bo je pa še mene prijelo da bi prišla... :o samo pojma nimam kako naj do tja pridem ker čakam da bo izpit za avto na drevesu zrastel ;D ;D ;D
tko da...hm, zgleda ne bo nič :-[ :-[



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #524 : 26 Oktober 2005, 19:47:47
Vlak  ;)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #525 : 26 Oktober 2005, 19:49:22
Hehe a se bodo kasete prodajale ;D :P

Kostanj...tolk za 1. rundo ga bom jaz narezala pol ga boste sprot rezal.Ker jest sem zlo velik štor (čeprav z dobrim olfičem gre super).Pol se jest vržem na peko in...sobota se bo ful vlekla >:(.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #526 : 26 Oktober 2005, 19:49:52
Z moje strani pa ne bo nič :
- Kana se goni
- nimam prevoza  :(



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #527 : 26 Oktober 2005, 20:04:40
A samo sobota se ti bo vlekla! Meni se je ža danes. Najraje bi se kr vsedel v avto in se odpeljal do počivališča. Haha  ;D ;D

S kostanjem se ne muči preveč, se ga bomo sproti rezali. Samo še kakšen nožek zraven prinesi.  ;D ;D

Upam, da bom uspel narediti DVD in potem vsi udeleženci dobite po en DVD. Upam! Haha  ;D ;D Se bom potrudil!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #528 : 26 Oktober 2005, 20:28:52
Joj ko bi vi vedeli kako meni ta teden hitro mineva, si kar želim da bi bil še kakšen dan vmes, da bi nam uspelo vse naredit. Da bi imeli še en teden in mogoče celo dobili ženske majice, da bi še kaj pripravili da bi... uh prehitro gre čas.

Po drugi strani komaj čakam, da se nekateri po doooooooolgem času vidimo po drugi da spoznamo nove pesjanarje,ki hvalijo tole stran, da vidim kakšni čudaki so, da jim je to všeč :P in še in še.

Glede vremena pa, prejšnji teden so napovedovali na yahooju za 10 dni naprej stalno dež, v nedeljo sonce, glede na to, da imamo sončen in topel teden se nam v nedeljo 90% obeta dež ;D

Oblecite anorake.


Aja še nekaj kar se organizacije tiče, midva sva bila pripravljena na nekako max. 10 forumašov, zdaj pa bo ljudi ogromno prav tako psov, tako da... če bo organizacija pešala in bo zmanjkalo kostanja, če se ne boste imeli fino, ste si sami krivi, kaj pa rinete v tako oddaljene kraje (hecam se!)  ;D ;D ;D ;D ;)
Lp nina



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #529 : 26 Oktober 2005, 20:43:26
Ej, ne se zdej hecat. Stvar je resna! HAha  ;D ;D Pa sej če ti povem, tudi mi malo pomagamo pri organizaciji, samo vama za hrbtom. Haha  ;D

Gleda ženskih majčk se pa sploh ne sekirati. Samo da so moške! HAha  ;D ;D ::) ::)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #530 : 26 Oktober 2005, 20:50:01
;D ;D Pa sej če ti povem, tudi mi malo pomagamo pri organizaciji, samo vama za hrbtom. Haha  ;D


to pa ni lepo >:(

Lp nina :P



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #531 : 26 Oktober 2005, 21:36:38
No še tole, torej poskrbljeno bo za kostanj, za katerega ste se javili, da ga prinesete sami, nekaj ga lahko še kupimo, ne vem koliko ste ga uspeli nabrati ???. Toukec (ali karkoli že) prinese Marko, midva pa nekaj navadne pijače tako za otroke :P Za kozarčke se je javil Marko, privlečemo še eno mizico, in kakšen stolček, da bodo vsaj tisti, ki bomo imeli čez blagajno (koledarje, majice in rutke), ter tisti, ki bodo rezali kostanj imeli privilegij sedenja 8).

Evo toliko. Privlekli bomo še kakšen nožek, khmmm a prinesemo papir, da bomo naredili tulčke take kot jih imajo ulični prodajalci kostanja?


Aha prinesemo tudi oglje, papir, drva, "pekač" itd... Skratka vse kar paše zraven peke kostanja.

Lp nina





irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #532 : 26 Oktober 2005, 21:40:08
midve s tejo imava podvig v soboto :D....nabiranje kostanja ;D ;D...če kdo hoče se nama lahko pridruž :)i...bomo več nabrali hitreje ;D...sicer pa tele naši vodiški gozdovi :-\...bog ve koliko so še pouni :-X....no drugače bomo ga kupili. ;D ;D ;D ;D...une velike..kaj so že..majaroni?? :-X :-\.

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #533 : 26 Oktober 2005, 21:46:05
...une velike..kaj so že..majaroni?? :-X :-\.

lp

 ;D ;D ;D Dobro da nisi rekla Mormoni :P MARONI je pravilno, tako da ne boš kakšnemu sadjarju kakšnih neumnosti govorila ;)

Lp nina



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #534 : 26 Oktober 2005, 21:48:50
une velike..kaj so že..majaroni?? :-X :-\.
Neeee, samo teh velikih ne. Pri teh je ful večji procent gnilih in črvivih. Do sedaj je bilo še zmerom tako. Kar tiste tamale prinesi. ;D

Petra, do lj te vrjetno lahko zapeljemo. Placa v avtu je dovolj, ker me itak samo zapeljejo do glavne železniške. Potem pa moraš na vlak. ;D

lp, rina

Los je car!


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #535 : 26 Oktober 2005, 21:54:45
ne bote ga kupvaliii .. ena kila je 500 siiiit .. a ste nori .. jst prnesem eno vrečooo .. pa a vete lohk ga še več .. sam pazit bo treba da vam ga Indi nea poje ..  ;D



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #536 : 26 Oktober 2005, 22:25:50
Sem "preštela" kdo gre na vlak, da vidim, koliko nas bo:

newfka pride s Šadom - z druge strani kot ostali

z Ireno pride Rondo
z Tejo prideta Gaja in Gal
z Elvir (ma si nikakor ne morm zapomnit imena, upam da nisem čist zgrešila ;D) pride Sib
z Saro pride Chuck
z Špelo (ella) pride Lota
z Nadjo (zoe) na žalost ne pride noben kuži :(
z mano pride Wittonja ritonja

A sem slučajno koga pozabila?
Torej, 7 ljudi in 7 psov. :o :o :o :o Ma nimajo šans da nas ne bi spustili na vlak! Saj nas bodo morali. ;D Imamo 7 psov ki lajajo! ;D
Mogoče pa se nam pridružita še Petra in Mond? :P

lp, rina

Los je car!


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #537 : 26 Oktober 2005, 23:11:15
pa še jast kakega prijatelja pripeljem da mi bo delal družbo  ;D

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #538 : 26 Oktober 2005, 23:13:29
Sem "preštela" kdo gre na vlak, da vidim, koliko nas bo:

newfka pride s Šadom - z druge strani kot ostali

z Ireno pride Rondo
z Tejo prideta Gaja in Gal
z Elvir (ma si nikakor ne morm zapomnit imena, upam da nisem čist zgrešila ;D) pride Sib
z Saro pride Chuck
z Špelo (ella) pride Lota
z Nadjo (zoe) na žalost ne pride noben kuži :(
z mano pride Wittonja ritonja

A sem slučajno koga pozabila?
Torej, 7 ljudi in 7 psov. :o :o :o :o Ma nimajo šans da nas ne bi spustili na vlak! Saj nas bodo morali. ;D Imamo 7 psov ki lajajo! ;D
Mogoče pa se nam pridružita še Petra in Mond? :P

lp, rina

Še Polona z Onyxom ..  ;)


Aja še tole..
Kok casa bo pa srecanje prib. trajalo? Da se vem doma zment.. Sej, lahko da je blo ze kje napisan, sem se mi res ne da zdele iskat .. :-[ :-[

(jst si bom ksno nepremocljivo dekco alpa kej prnesla :P alpa ksn zlozliv mini stolck :D )



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #539 : 26 Oktober 2005, 23:57:45
Tosepravi ... kakor se meni zdi bo srečanje potekalo nekako od 11h zjutraj do nekako 4h popoldne (mislim da imate takrat enkrat vlak - edino Newfka ni povedala kako je z vlakom). Tudi ostali verjetno ne bomo dalj časa ker se bo že začelo temniti in mislim da je 5 ur norenja za pse več kot dovolj :)

Ti si kar prinesi kaj s seboj... samo računaj da te čaka ena ura hoje ;)

P.s.: Brez Muje Se Še Čevelj Ne Obuje - jaz se nebi hvalil z tem da se mi ne da prebrati tistega kar smo ostali že napisali.

LP, Črt