2.Pesjanarsko Srečanje

ninci · 266640

puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #690 : 31 Oktober 2005, 09:31:58
Pozor pozor! :o :o :o

Še malo, pa bo Ninci dala eno objavo... ;) :D ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #691 : 31 Oktober 2005, 09:37:53
Evo jo " Natečaj "najboljša fotka iz 2. PeSjanarskega srečanja"

Veliko veselja in borbenega duha ;D ;D

Lp nina



anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #692 : 31 Oktober 2005, 11:05:07
Včeraj je bilo super, dober kostanj in peciva :). Lepa hvala M|my za slikce, pa katyi za vložen trud v rutke, ki so prelepe :-*. Kužki so bili vsi taki cukri, najbolje mi je Sib poziral pred fotoaparatom ;D pa tudi Gana med valjanjem po umazanih tleh (se jo prepozna na slikah ;D), vse dogice so bile tako prijazne in se naslanjale nate ;D, pa King, ki je kradel hrano (ga imam tudi med dejanjem na sliki ;)) ;D... .
Sem naredila selekcijo slikc in jih dala na stran: http://flat-nara.slohosting.com/album/pesjanar-srecanje.html.
Nara je celo pot spala pri meni v naročju, pa še doma je bla čist crknjena, tako kot jaz ::). Že čakam na datum 3. PeSjanarskega srečanja ;). Eno srečanje bi moglo biti tudi julija, zaradi borovničk :D.

Lp, Ana



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #693 : 31 Oktober 2005, 11:08:15
Včeraj je bilo super, dober kostanj in peciva :). Lepa hvala M|my za slikce, pa katyi za vložen trud v rutke, ki so prelepe :-*. Kužki so bili vsi taki cukri, najbolje mi je Sib poziral pred fotoaparatom ;D. Sem naredila selekcijo slikc in jih dala na stran: http://flat-nara.slohosting.com/album/pesjanar-srecanje.html.
Nara je celo pot spala pri meni v naročju, pa še doma je bla čist crknjena, tako kot jaz ::). Že čakam na datum 3. PeSjanarskega srečanja ;). Eno srečanje bi moglo biti tudi julija, zaradi borovničk :D.

Lp, Ana

A boš prijavila katere fotke na natečaj?
 :D



anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #694 : 31 Oktober 2005, 11:18:40
Ja, jih zdajle izbiram ;).



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #695 : 31 Oktober 2005, 12:01:15
Meni se pa včeraj ni dalo po tipkovnici udarjat. ;D Sem samo slike gledala, vse so ful dobre! :)

Včeraj je bilo res super. Hvala za super majčko, hvala za super kostanje, hvala za super pecivo (razen tistih kroglic, ki jih razen redkih izjem nihče ni hotel >:( ;D), hvala za super družbo, hvala za prevoz do postaje... SUPER STE :-* :-*

Samo Witty ne morem rečt "hvala ker si bila pridna". Kar naprej ji nekaj ni bilo všeč. Gal je bil prav bogi, najmanj ji je bil všeč. Če odštejemo da se je na vlaku hotela igrat z njim. ::) Pa Lotke sprva tudi ni preveč marala, ampak se je je čez čas navadila in ni blo problemov. Najbolj grozna je bila na vlaku, za nazaj. Tako je bila živčna, da sem ji res kar celo pot pustila nagobčnik gor. Sploh ni pustila da bi jo kdo pobožal. Niti meni, kaj šele tistim tujcem. Ko pa je prišla domov, pa se je takoj skulirala in postala čisto normalna. :)

Slike bojo, samo ne vem kdaj. Nimam nobenega progrma za zmanjševanje in moram vse "ročno" v slikarju delat. :-X

lp, rina

Los je car!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #696 : 31 Oktober 2005, 12:05:56
Citiraj
Slike bojo, samo ne vem kdaj. Nimam nobenega progrma za zmanjševanje in moram vse "ročno" v slikarju delat. Lips Sealed

Označiš slike, desni klik, pošlji po mailu ali Send to mail recipient, te vpraša če pomanjšaš slike in daš Da. Potem jih pa samo pobereš iz maila in je ;)

Lp nina



anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #697 : 31 Oktober 2005, 12:25:02
rina, ce bi rada manjšo sliko pa najbolje, da si downloadaš freeware irfan view (http://www.tucows.com/preview/194967). Ko ga imaš inštaliranga, odpreš sliko, ki jo lahko popravljaš (rdeče oči, osvetlitev, izostritev...). Lahko jo tudi pomanjšaš na velikost tako, da greš v menuju na: image-> resize/resample in klikneš katero velikost slike bi rada. Potem, ko sliko popraviš, jo moraš spraviti :).

Lp, Ana



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #698 : 31 Oktober 2005, 12:32:53
Hvala obema. ;) Slike so na netu: http://moj-album.com/album/1368453/

lp, rina

Los je car!


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0

M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #700 : 31 Oktober 2005, 12:51:12
to je pes ;D ;D ;D :P


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto

newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #702 : 31 Oktober 2005, 13:00:07
Kakšno vprašanje... ::)  ;)  Vpraša se, kdo je to.

To je bernardinčica Miša.

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #703 : 31 Oktober 2005, 13:03:35
Kakšno vprašanje... ::)  ;)  Vpraša se, kdo je to.

To je bernardinčica Miša.


 ;D ;D

Tole mlado bitje (če se prav spomnim ima okoli 7 mesecev??) je bilo tako pridno in mirno :-* :-*, da si jo komaj opazil v vsej množici psov  8)

Lp nina



newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #704 : 31 Oktober 2005, 13:05:15
Ja skoraj 6 mesecev ima. In je res zlata, zlata kužka.  :-*

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #705 : 31 Oktober 2005, 13:10:13
Kakšno vprašanje... ::)  ;)  Vpraša se, kdo je to.

To je bernardinčica Miša.

Lp
Sori no, vsi se kdaj zmotimo ..
Prasam pa zato ker mi mal drugace deluje .. S kje pa je ?



newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #706 : 31 Oktober 2005, 13:14:02
Ma sej ni panike.  ;D  ;D

Njenega lastnika ni na forumu in niti ni bilo načrtovano, da bo tudi ona na srečanju, samo potem so bile pač okoliščine take, da se nam je pridružila še ona  ;D . Je pa iz severne Primorske. Kje se je pa skotila, pa ne vem točno.

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #707 : 31 Oktober 2005, 13:16:01
Prasam pa zato ker mi mal drugace deluje ..

Drugače kot... pes?  ;D ;)

Lp nina



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #708 : 31 Oktober 2005, 13:43:44
Kaj pa je to ?
http://www.geocities.com/nara_ana_nara/pesjanar-srecanje/PeSjanar31

Ja tale miša je prou flehtna bernandinka daljše dlake... zelo dober se je razumila z sibom in se z njim tudi igrala čeprav je dosti večja  :P

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #709 : 31 Oktober 2005, 13:53:28
http://marusambra.moj-album.com/album/1367238/ moja malenkost

LP

No informacija za vse. Na zadnji sliki lahko vidite Trigijevega novofundlandca  ;) ;D

Drugače so pa vse slike fuuul lepe. Moje sledijo zvečer. Tudi izbor bom nardila zvečer.

Čakam še Valine slike ker če se ne motim sem za na njeno sliko Neona v mal lepšo pozo postavla. Pa je to pr Neonu zlo težko in tisto sliko bi jaz za na steno  ;D :D

Neon je ponoru za Gogo... Ni je boljše od velike punce ane. Rona na mojo žalost ni marov oz. on ni maro njega. Obojestransko ne maranje. Šado je bil simpatičen, sam je bil navdušen nad naskakovanjem Neona in je malčku začelo presedat po par minutah  ::) Z ostalimi je šlo, tudi Rondo ga je maral, King, mladičkov se itak sploh ni am vzel. Na splošno ga po odhodu Špele in njenih dogic ni zanimalo nič. Vključno z mano. Na koncu mi ga je Ana ulovila za kar se naj naj naj lepše zahvaljujem. Na poti domov smo spali. Neon ležu pa z dvigneno glavo spal, da ga je ja noslo sem pa tja pa sm ga mogla držat  ;D Ah ja ta Črtov nevf  ::)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #710 : 31 Oktober 2005, 14:02:29
No informacija za vse. Na zadnji sliki lahko vidite Trigijevega novofundlandca  ;) ;D


hehe ja Črt je malo vadil, kako je držati psa, ki ima več kil kot on, pa še Neyka si je lahko vmes malo spočila roke, Goga pa hrbet ::) ;D

Lp nina



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #711 : 31 Oktober 2005, 14:06:17
no moje slike so končno na netu SLIKE ... jih je bolj malo, ker sem zbrala malo boljše!. za natečaj pa pošlejm zvečer!! :) :) :)

Takole smo spali na vlaku....kot vidite vsi z nagobčniki in privezani ;D ;D ;D


lota je imela posebne privilegije


pa še našo lepotico Gogo


to je ljubezen....da svojega lastnika podereš po tleh, ker si ga tako vesel ;D ;D ;D ;D...Maruša & Ambra




lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #712 : 31 Oktober 2005, 14:15:36
pozabila še nekaj.... ;D ;D

koste vsi odšli in smo mi čakali od čukih na vlak smo se takole razkomotili


psi so bili zaspani....


lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #713 : 31 Oktober 2005, 19:16:06
Dobre slikce, od vseh ;D. Zdejle sem uspela narest montažo ;) - lahko pošljem film na CD-ju trigiju in ninci ;D, če seveda hočeta ;).

Lp, Ana



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #714 : 31 Oktober 2005, 19:46:56
Dobre slikce, od vseh ;D. Zdejle sem uspela narest montažo ;) - lahko pošljem film na CD-ju trigiju in ninci ;D, če seveda hočeta ;).


Seveda hočeta, koliko je pa dolg? a preko MSN-ja ne bi šlo??

Lp nina



anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #715 : 31 Oktober 2005, 19:55:55
Prb. 6 minut. Ne, prek MSN-ja pa ne, ker ga nimam :P. Lahko ga po pošti ;).



vali

  • *
    • Prispevkov: 168
    • Točke: 14
Odgovori #716 : 31 Oktober 2005, 19:56:27
Lepe slikce :D, tud mi smo jih naredili nekaj čez 70. Pet sem jih že poslala Nini, ostalo bom nekako poskusila spraviti v moj album (se še učim ;)).
Neyka, tud tvojega Neona imam na sliki - dobiš!

King in Vali sta spala celo pot domov in še potem kot ubita. King pa je kljub ukradeni hrani  ;D prosil za večerni obrok.

Srečanje je bilo super, vsi upamo, da bo še kakšno.

Špela, Luka me ves čas sprašuje kje ste doma, ker že pogreša tvoje dogice (bi šel kar k vam! ::)). Pravi, da bo sedaj šel na vse razstave zraven, samo, da jih vidi.

Marko, priporočam se za CD.

Pozdrav vsem, ki ste bili na srečanju in tistim, ki vas žal ni bilo (pa boste verjetno drugič, ko boste videli naše slike). :-*



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #717 : 31 Oktober 2005, 20:01:14
Prb. 6 minut. Ne, prek MSN-ja pa ne, ker ga nimam :P. Lahko ga po pošti ;).

Ok  ;)

Lp nina



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #718 : 31 Oktober 2005, 21:11:06
                                                                                                                                                                                         Da ne bo klepetala samo moja mami(januša),sem se oglasil še jaz  ;) .nevem kako bi začel temo, zato sem se odločil da se bom najprej tu samo oglasil  ;D . Drugače pa,če koga zanima sem bil tudi na srečanju ::) .   





      Lep pozdrav, Jure ;) !                 


špela

  • *
    • Prispevkov: 225
    • Točke: 5
  • Nagoya
Odgovori #719 : 31 Oktober 2005, 23:19:33
Živ!

Vali jst bi pa tisto sliko kjer so vsi na sliki...Luka, Jure pa moje tri frajle ;D

Se priporočam...

Špela

Sreča je na svetu zato, da jo delimo z drugimi!!