2.Pesjanarsko Srečanje

ninci · 266518

*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #720 : 31 Oktober 2005, 23:26:47
Zdravo Špela,nisem vali ,sem( Janušin sin)Jure ,mami že spi obljubim pa ti da ji zjutraj povem in se še slišimo jutri ;D ;D ;D



lep pozdrav Jure ;)


špela

  • *
    • Prispevkov: 225
    • Točke: 5
  • Nagoya
Odgovori #721 : 31 Oktober 2005, 23:35:57
Živjo!

Ok Jure velja...sem ugotovila, da vali je tvoja mami, ti si pa KING


Se bomo zmenili pa bo

Lp Špela

Sreča je na svetu zato, da jo delimo z drugimi!!


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #722 : 31 Oktober 2005, 23:41:07
špela sorry sam jst sm ž zaspan :-[ :-[ :-[






lahko noč :)


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #723 : 01 November 2005, 09:32:50
Iiiiiiiii, koliko lepih slikic ste naredili! :) Skoraj preveč... ;D ;D Se vidi, da ste res uživali in upam, da se bo tudi meni uspelo kdaj pridružiti na vašem srečanju. ;)

Lp, Maša



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #724 : 01 November 2005, 09:33:52
Iiiiiiiii, koliko lepih slikic ste naredili! :) Skoraj preveč... ;D ;D Se vidi, da ste res uživali in upam, da se bo tudi meni uspelo kdaj pridružiti na vašem srečanju. ;)

Lp, Maša

Mi tudi upamo ;) da kdaj prideš z vsemi tremi norci ;)

Lp nina



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #725 : 01 November 2005, 09:40:00
      Ninci a kej veš kako bi prišel do Špele?







 lp Jure ;)


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #726 : 01 November 2005, 09:44:14
Sicer nisem ninci, ampak vseeno. Špelo boš dobil, ko bo imela čas in bo prišla na forum. Danes je praznik, pa je morda zaradi tega ni. Ampak ne skrbi, saj bo kmalu tu! ;D ;)

Lp, Maša



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #727 : 01 November 2005, 09:47:36
              Vseeno  hvala Maši  ;D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #728 : 01 November 2005, 10:10:25
      Ninci a kej veš kako bi prišel do Špele?

Lahko klikneš na profil in pogledaš njen mail ter ji pišeš na mail ali pa ji preko foruma pošlješ zasebno sporočilo, pa se ti bo javila ko bo prišla.

Lp nina



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #729 : 01 November 2005, 10:51:52
            Ja, sej to sem že mislu narest ;D







   lp Jure ;)


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #730 : 01 November 2005, 12:32:24
Živjo!

Ok Jure velja...sem ugotovila, da vali je tvoja mami, ti si pa KING


Se bomo zmenili pa bo

Lp Špela


Špela in vsi ostali na forumu, naj vam povem da jst nisem več "KING" ampak sem "YURE" ;D.Tku d bote vedl ;)


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #731 : 01 November 2005, 14:37:22
Hhehehe Yure... nič se bat ... bi zelo hitro ugotovili :)

No jaz sem končno toliko pri močeh da sem zmožen nekaj napisati :) (pa nina se je končno malo odlepila od računalnika :D)

Jaz osebno sem se imel prima ... za to se imam v veliki meri zahvaliti očetu od TMT ki je prevzel vlogo glavnega peka kostanja :) Izredno sem užival med vsemi psi... še posebej bi izpostavil Špeline dogice ki so res neverjetno lepo vzgojene ... sploh se ni vedlo da so tam ... razen ko me je (mislim da) nagoya skoraj odnesla s seboj pri 50km/h :) King se je obnašal kot pravi kralj... bog ne daj da bi se kdo kregal brez njegovega dovoljenja (ta sindrom ima tudi Rina če prav vem :))... ali da bi pojedli grižljaj brez njegove vednosti, Neon je bil vedno pripopan na eno od seksi dogaških ritk (me je že malo spominjal na smarta, ki se vedno popa na Zaro :)) Ron je bil na žalost pripet... ampak nič ne de ... pri taki populaciji psov kot se nas je zbrala je to nažalost pravilo, tudi Rondo se je zelo lepo obnašal ... nasplošno so bili vsi psi prima.

Kar pa se tiče organizacije ... joj kolko ste prinesli ... bolj ko sva govorila da ni treba nič nosit ... več je bilo :) Sem še danes sit od vsega kostanja, peciva, štručk, kroglic in kaj jaz vem vsega.... pa vse noro dobro :).
Pa tako sem se trudil da sem nasekal drva in jih pripeljal s seboj... potem so pa pokurili vse dračje kar ga je bilo okoli :) tako da sem moral polno gajbo nazaj peljati  >:( ;D

Vreme nam je bilo tudi dosti naklonjeno... sončka sicer ni bilo... ampak glede na dosedanje izkušnje dobro da ni sneg padal :)

Mislim da sem večinoma povzel svoje občutke ...

Torej... prvo srečanje je bilo v mariboru... drugo na gorenjskem ... torej bi bilo lahko tretje nekje vmes ... pa recimo da bi bilo lahko snežno :) Tako da kar začnite malo razmišljati :)

Še vedno zmatran, Črt :)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #732 : 01 November 2005, 14:52:28
Trigi...a cilaš na Tuhinjsko ;D?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #733 : 01 November 2005, 14:54:22
                   Jst sem se tud tulk nžru  ;D d v nedelo nisem mogu nč jest z južno :'(







      lp Jure


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #734 : 01 November 2005, 15:10:33
ja ti si isti kot King ..  ;D :D :D ;) :D

ma sej je itak še neki nam ostalo, se je ati doma fajn peciva najedu!!!


morm pohvalit anano ker je d best pecivo nardila!!! pa od TMT teto ..  ;D :D



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #735 : 01 November 2005, 15:17:23
ja ti si isti kot King ..  ;D :D :D ;) :D

ma sej je itak še neki nam ostalo, se je ati doma fajn peciva najedu!!!


morm pohvalit anano ker je d best pecivo nardila!!! pa od TMT teto ..  ;D :D



 >:( >:( >:(......ne jst ne kradem :P


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #736 : 01 November 2005, 15:24:05
ja no kradu pa res nisi ..  ;D :D sam ne morš pomagat, on je še mladiček .. pa lačen je bil!!! ;D :D



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #737 : 01 November 2005, 15:30:29
Ja tu je pa res ;D






lp Jure


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #738 : 01 November 2005, 15:33:18
Hhehehe Yure... nič se bat ... bi zelo hitro ugotovili :)

No jaz sem končno toliko pri močeh da sem zmožen nekaj napisati :) (pa nina se je končno malo odlepila od računalnika :D)

Jaz osebno sem se imel prima ... za to se imam v veliki meri zahvaliti očetu od TMT ki je prevzel vlogo glavnega peka kostanja :) Izredno sem užival med vsemi psi... še posebej bi izpostavil Špeline dogice ki so res neverjetno lepo vzgojene ... sploh se ni vedlo da so tam ... razen ko me je (mislim da) nagoya skoraj odnesla s seboj pri 50km/h :) King se je obnašal kot pravi kralj... bog ne daj da bi se kdo kregal brez njegovega dovoljenja (ta sindrom ima tudi Rina če prav vem :))... ali da bi pojedli grižljaj brez njegove vednosti, Neon je bil vedno pripopan na eno od seksi dogaških ritk (me je že malo spominjal na smarta, ki se vedno popa na Zaro :)) Ron je bil na žalost pripet... ampak nič ne de ... pri taki populaciji psov kot se nas je zbrala je to nažalost pravilo, tudi Rondo se je zelo lepo obnašal ... nasplošno so bili vsi psi prima.

Kar pa se tiče organizacije ... joj kolko ste prinesli ... bolj ko sva govorila da ni treba nič nosit ... več je bilo :) Sem še danes sit od vsega kostanja, peciva, štručk, kroglic in kaj jaz vem vsega.... pa vse noro dobro :).
Pa tako sem se trudil da sem nasekal drva in jih pripeljal s seboj... potem so pa pokurili vse dračje kar ga je bilo okoli :) tako da sem moral polno gajbo nazaj peljati >:( ;D

Vreme nam je bilo tudi dosti naklonjeno... sončka sicer ni bilo... ampak glede na dosedanje izkušnje dobro da ni sneg padal :)

Mislim da sem večinoma povzel svoje občutke ...

Torej... prvo srečanje je bilo v mariboru... drugo na gorenjskem ... torej bi bilo lahko tretje nekje vmes ... pa recimo da bi bilo lahko snežno :) Tako da kar začnite malo razmišljati :)

Še vedno zmatran, Črt :)
Jap,to je res.Rini gre blazno na živce,če se psi med sabo kregajo.Če pa kdo proti njej kaj zarenči..pa že cvili ;D ;)

Lp,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #739 : 01 November 2005, 15:34:46
Jap,to je res.Rini gre blazno na živce,če se psi med sabo kregajo.Če pa kdo proti njej kaj zarenči..pa že cvili ;D ;)

Lp,Nina


ja Rinchi tak je tud moj King.......


lp Jure ;)


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #740 : 01 November 2005, 16:30:45
Neon naliman na sekdi dogaško ritko  :D :D :D

Tale mi je bla pa močna. No sej je res. haha Ja Črt kaj mormo maš pač nevzgojenga nevfija  ;D Ne ne Neon je moj. Pa če mi poskače še koga druzga ko Gogeto. Čeprav sem pomoje farbala 100km/h. Pa najbol jezna sem bla ko se je s Šadom spru. grrr takt bi ga pa res najrajš kar nekomu šenkala.

Ja Rina pa če se ne motim je bla zravno pri prepiru Neon/Ron in Neon/Šado pa pomagala lajat  ;D King je pa ful lep. isto tamali Val.

Ma vsi ste izredno presenetli, pa res je blo fuuuuullll fajnnnnnn. Res mormo kmal ponovit.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #741 : 01 November 2005, 16:44:22
Ja pri Neon/Ron je bla res zraven.Pridna punca...bo policistka a ne ;) ;D

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #742 : 01 November 2005, 19:42:24
Ravnokar še enkrat pregledujem in urejam kaseto z 2 PeSjanarskega srečanja. Če mi Pc ne bo kaj zajeb****, bom že danes končal DVD. Če si kdo želi fimček ( okoli 38 min ), mi naj pošlje zasebno sporočilo z svojim naslovom.  ;D ;D


špela

  • *
    • Prispevkov: 225
    • Točke: 5
  • Nagoya
Odgovori #743 : 01 November 2005, 19:44:48
Živjo!

Jure, evo mene ;D ;D. Končno sem se našla hehe.

Medtem mi je tvoja mami že poslala slikce, ki so res ful lepe, sploh tam kjer ste vsi na slikah. Ful hvala  :-*

Črt, tebi pa želim čimprejšnje okrevanje in ti želim, da ne boš naslednji piknik spet tako utrujen ;D ;D ;D ;D

Ja Neon se je pa zaljubil v Gogino seksi ritko he he.

Lep pozdrav

Špela

Sreča je na svetu zato, da jo delimo z drugimi!!


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #744 : 01 November 2005, 21:17:54
King je pa tak car....takoj ko smo prišli sem ga gledala pa sem si mislila ja pa kakšen ogromen a ni on mladič ;D ;D..pa ful prilaufa k rondotu pa sem mal cvikala kaj bo..pa takoj rondek taco po njemu pa ga za ušesa pol sta se pa povohala pa jest rečem ja rondo a je king fantek pa tko mal zajokca ;D ;D ;D. tak lep prisrčen pozdrav nam je pripravil :-* :-* :-*

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #745 : 02 November 2005, 13:05:39
Živjo!

Jure, evo mene ;D ;D. Končno sem se našla hehe.

Medtem mi je tvoja mami že poslala slikce, ki so res ful lepe, sploh tam kjer ste vsi na slikah. Ful hvala  :-*

Črt, tebi pa želim čimprejšnje okrevanje in ti želim, da ne boš naslednji piknik spet tako utrujen ;D ;D ;D ;D

Ja Neon se je pa zaljubil v Gogino seksi ritko he he.

Lep pozdrav

Špela




Ja Špela včeri  nisem mogel nič napisat ker me ni blo doma  :'(, sem ti hotu slikce poslat pa me je mami prehtela :P



lp Jure ;)


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #746 : 02 November 2005, 14:21:26
smo slišali da si bil pri mamini tašči pa da si se malo ohladil ..  ;D :D



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #747 : 02 November 2005, 14:23:55
 Ja sm vidu :-[


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #748 : 02 November 2005, 14:28:19
sej če boš tako pogosto gor, te bo mami še večkrat k tašči peljala ..  ;D :D sicr pa ... en dan še ni tako hudo ... zate .. jaz bi umrla od žalostiii ..  :'(



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #749 : 02 November 2005, 14:34:12
 .......... jst bi kmau  >:( >:( >:( >:( >:(