NAJ prvak 2005; 19.11. 2005

Petra · 11471

Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
: 12 September 2005, 16:32:07
NAJ PRVAK 2005
Svečana kinološka prireditev z novoletno večrjo

kraj:Snežni stadion (pri hotelu Arena), Maribor
kdaj:19. november 2005
zadnji rok za prijavo: 2. 11. 2005
informacije:e-mail:[email protected]
                         tel:+386 (0)31 85 32 32

STROKOVNA ŽIRIJA:Denis KUZELJ, Rajko ROTNER, Miroslav ZIDAR

Program:
14.00 - 15.00     Prihod na prireditev, priprava     
15.00 - 17.00    Izbor psov za finale    
17.00               Večerja    
19.00 - 20.00    Finale, izbor NAJprvakov    
20.00               Zabava
22.00               Kisla juha    



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1 : 12 September 2005, 18:11:25
22.00     Kisla juha    
;D ;D ;D

Petra, kateri psi pa bodo razstavljeni? Nimam pojma kaj to sploh je, tako da bi bila vesela, če lahko poveš kaj več :)

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #2 : 12 September 2005, 18:16:41
hm..mogoče sem pozabila napisat enega izmed glavnih podatkov ::)
na to prireditev se lahko prijavijo vsi psi ki imajo osvojen vsaj en šampionat(J.CH ali CH)
torej; to je vrsta prireditve "champion of champions"....izbralo se bo NAJ mladinskega prvaka in NAJ prvaka.

pričakujejo pa razstavljalce v večernih toaletah ::)

kaj je s to kislo juho pa mene tudi zanima ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3 : 12 September 2005, 18:19:56
Ja punce po zabavi se je kisla juha, da se nima mačka (vsaj mislim :P :-[).


pričakujejo pa razstavljalce v večernih toaletah ::)

A ti to resno??? :o :o :o

Lp nina





Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #4 : 12 September 2005, 19:48:52
Citiraj
Ja punce po zabavi se je kisla juha, da se nima mačka (vsaj mislim  :P :-[).
prvič slišim ??? drugače pa...fino da zdaj vem; praznovanje za 18 let še pride ;D ;D ;D škoda samo da mi tega že ni kdo prej povedal in da zvem na pasjem forumu ::) ;)

Citiraj
A ti to resno???  :o :o :o
ja..čist resno!!jaz si predstavljam da prideš pač tako kot na razstavo; v hlačah na rob in rekelcu...potem je pa odvisno od pasme ;D eni se bolj zrihtajo eni manj... ;)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #5 : 12 September 2005, 19:58:02
prvič slišim ??? drugače pa...fino da zdaj vem; praznovanje za 18 let še pride ;D ;D ;D škoda samo da mi tega že ni kdo prej povedal in da zvem na pasjem forumu ::) ;)


 ;D ;D No zdaj sem preverila in je kisla juha 100% za to ;) No zdaj vsaj vidiš zakaj vse je fajn hodit na pasje forume ;)

Lp nina



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #6 : 13 September 2005, 05:44:47
No, samo kisla juhca se ponavadi papca malo bolj pozno.  :P :P  ;)


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #7 : 13 September 2005, 06:13:38
sj tam piše ura ... šele ob 10ih jo bodo ... hihi ;D :D



Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #8 : 13 September 2005, 09:12:59
Citiraj
šele ob 10ih jo bodo
šele? ;D :D
bo pa dolg tale zabava ja...da te že ob 10 domov sterajo ;D



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #9 : 17 Oktober 2005, 18:40:41
No, samo kisla juhca se ponavadi papca malo bolj pozno.  :P :P  ;)

Saj tud za kosmatince bo poskrbljeno - za nagrado je najboljsa hrana... Ugani katera.



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #10 : 17 Oktober 2005, 19:14:01
hmmm..., Le kera hrana bo za kosmatince. Verjetno najbojša.  ;D ;D ;D


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #11 : 17 Oktober 2005, 19:18:36
hmmm..., Le kera hrana bo za kosmatince. Verjetno najbojša.  ;D ;D ;D

Seveda! ;)

Prides?



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #12 : 17 Oktober 2005, 19:35:23
A na hrano za kosmatince. Hahaha  ;D ;D ;D

Nisem nič razmišljal da bi prišel.  ::) ::) Mogoče če bo čas.


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #13 : 17 Oktober 2005, 19:36:46
A na hrano za kosmatince. Hahaha  ;D ;D ;D

Nisem nič razmišljal da bi prišel.  ::) ::) Mogoče če bo čas.

Bos videl pse v vecernih toaletah... Ha,ha,... ;D



Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #14 : 17 Oktober 2005, 19:39:48
sigurno bo pro plan ;D ;D ;D ;D najboljše....za naše pse hehe :D :D
Citiraj
Bos videl pse v vecernih toaletah... Ha,ha,...
bojo vsi v firme oblečeni a? ;D večerna toaleta...



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #15 : 17 Oktober 2005, 19:42:30
sigurno bo pro plan ;D ;D ;D ;D najboljše....za naše pse hehe :D :Dbojo vsi v firme oblečeni a? ;D večerna toaleta...

Ti, da te ne bom narezala! Sploh ne morem ponovno napisati tega, kar sem videla! >:(

Da ne bo pomote: govorimo o Arden grange hrani, Marko že ve...



Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #16 : 20 Oktober 2005, 14:58:31
bom v tej temi dalje pisala, ne pa pod vrtojbo.. :)
puppa ti mas kaj organizacije "cez"  na najprvaku ali ste sponzorji ali kako je to? ???
ce ves kaj vec, bi nam lahko zaupala kak bo zgledalo ocenjevanje, ker nas full firbec matra ;D
ja saj pravim mene full mika it, samo se ne morem odlocit ce bi sla.. ::)
aja, pa ko pravis, da ni nic naprej doloceno kdo bo zmagal,.. tega pa ne verjamem, ker pac imam take izkusnje- sploh iz bis-ov na razsatavah, tako da sem takoj pomislila , aha, se nekaj kjer se naprej ve, kdo bo zmagal ::)


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #17 : 20 Oktober 2005, 15:07:13
bom v tej temi dalje pisala, ne pa pod vrtojbo.. :)
puppa ti mas kaj organizacije "cez"  na najprvaku ali ste sponzorji ali kako je to? ???
ce ves kaj vec, bi nam lahko zaupala kak bo zgledalo ocenjevanje, ker nas full firbec matra ;D
ja saj pravim mene full mika it, samo se ne morem odlocit ce bi sla.. ::)
aja, pa ko pravis, da ni nic naprej doloceno kdo bo zmagal,.. tega pa ne verjamem, ker pac imam take izkusnje- sploh iz bis-ov na razsatavah, tako da sem takoj pomislila , aha, se nekaj kjer se naprej ve, kdo bo zmagal ::)

Mi smo tam sponzorji. Sodniki so pa Denis KUZELJ, Rajko ROTNER, Miroslav ZIDAR. Upam, da nimate z njimi slabih izkušenj. ::)

Drugače pa se Kinološko društvo Maribor, ki je organizator, resnično trudi, da bi to uspelo, ker takšne prireditve ni bilo že dolgo (menda 7 let).Že to jim je šlo navzkriž, da se je CAC Ljubljana prestavila na CAC Vrtojbo in to dan po prvaku, čeprav je bil ta termin izbran ravno zaradi tega, ker je takrat najbližja razstava v Genovi.

So 3 kategorije (juniorji, veterani in odrasli), nagrade pa naša hrana. :P

Mislim, da bo v redu stvar. Glede prvakov pa takole - ni vedno potreben pokal, da bi vedel, da imaš top psa. Važno je, da oba s psom uživata v teh prireditvah. :)



Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #18 : 20 Oktober 2005, 15:27:30
aha, sponzorji ste,,, torej ti ni nic znano kak bo potekalo ocenjevanje? ;D
Glede prvakov pa takole - ni vedno potreben pokal, da bi vedel, da imaš top psa. Važno je, da oba s psom uživata v teh prireditvah. :)
ja sigurno, da je vazno da oba uzivata, samo ce pa ze vnaprej ves, da nimas sans dobit, zakaj bi potem sel? tako kot, ko je kaki sodnik ko pac ves , da ne bos dobil, pac ne gres ::) ... to mislim nasploh za nazive, ne pa za pokale..
kak so ti sodniki, pa ne vem, sicer pravijo da so korektni, saj zato pa sprasuejm, da vidim kak bo potekalo ocenjevanje, da si neko sliko ustavrim kako bo to potekalo, pa da vidim , da mogoce pa res ni vse vnaprej znano..cetudi ::)
aja, kaj pa glede prijav, ti je kaj znano? mislis , da bo se full naval, da ce se bi hoteli zadnji dan prijavit, da ne bo vec prostora? :-\


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #19 : 20 Oktober 2005, 15:36:46
aha, sponzorji ste,,, torej ti ni nic znano kak bo potekalo ocenjevanje? ;Dja sigurno, da je vazno da oba uzivata, samo ce pa ze vnaprej ves, da nimas sans dobit, zakaj bi potem sel? tako kot, ko je kaki sodnik ko pac ves , da ne bos dobil, pac ne gres ::) ... to mislim nasploh za nazive, ne pa za pokale..
kak so ti sodniki, pa ne vem, sicer pravijo da so korektni, saj zato pa sprasuejm, da vidim kak bo potekalo ocenjevanje, da si neko sliko ustavrim kako bo to potekalo, pa da vidim , da mogoce pa res ni vse vnaprej znano..cetudi ::)
aja, kaj pa glede prijav, ti je kaj znano? mislis , da bo se full naval, da ce se bi hoteli zadnji dan prijavit, da ne bo vec prostora? :-\

Preverim in ti javim.  8)



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #20 : 20 Oktober 2005, 17:48:05
aha, sponzorji ste,,, torej ti ni nic znano kak bo potekalo ocenjevanje? ;Dja sigurno, da je vazno da oba uzivata, samo ce pa ze vnaprej ves, da nimas sans dobit, zakaj bi potem sel? tako kot, ko je kaki sodnik ko pac ves , da ne bos dobil, pac ne gres ::) ... to mislim nasploh za nazive, ne pa za pokale..
kak so ti sodniki, pa ne vem, sicer pravijo da so korektni, saj zato pa sprasuejm, da vidim kak bo potekalo ocenjevanje, da si neko sliko ustavrim kako bo to potekalo, pa da vidim , da mogoce pa res ni vse vnaprej znano..cetudi ::)
aja, kaj pa glede prijav, ti je kaj znano? mislis , da bo se full naval, da ce se bi hoteli zadnji dan prijavit, da ne bo vec prostora? :-\

OK. Tole je iz prve roke od organizacijskega odbora:

Ocenjevala bo strokovna žirija, vsi trije sodniki hkrati in neodvisno drug od drugega, vsak bo ocenil psa in zapisal svoje točkovanje, nato se bodo sešteli rezultati vseh treh članov komisije, nato se bodo razglasili finalisti. Bistvo je pa seveda v druženju, ne pa v ocenjevanju. :)

Da te ni mogoče strah priti - imaš morda tremo? :o



Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #21 : 21 Oktober 2005, 10:31:26
 ;D treme ni- vsaj zdaj se ne :D .. cetudi na prireditvi pa sigurno bo prisotna- sem pa ugotovila , da je trema se hujsa, ce ga hendla Simon, kot pa če ga jaz ::) .. samo ce pa sta onadva bolj usklajena, pa pri njemu je vecja verjentost , da bo lepse delal- ker moram priznat , da ga se zdaj vcasih dosti "biksa", pa ali noče stat na miru, ali pa laufa katastrofalno ::) :-\-  vidis tega me je strah :P
no, saj ce gremo, bo ze nekak- tak kot vedno do zdaj :D
drugace pa hvala za informacije, mi je kar vsec tako ocenjevanje.. cetudi si ne predstavljam kaj prevec kako bo to- ce vsak vsakega oceni, bo to trajalo fuuuuul dolgo :-\ no, saj bomo vidli.. če grem se bom odločla zadnji dan, četudi moram priznat, da me full mika it ;D


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #22 : 21 Oktober 2005, 10:40:42
;D treme ni- vsaj zdaj se ne :D .. cetudi na prireditvi pa sigurno bo prisotna- sem pa ugotovila , da je trema se hujsa, ce ga hendla Simon, kot pa če ga jaz ::) .. samo ce pa sta onadva bolj usklajena, pa pri njemu je vecja verjentost , da bo lepse delal- ker moram priznat , da ga se zdaj vcasih dosti "biksa", pa ali noče stat na miru, ali pa laufa katastrofalno ::) :-\-  vidis tega me je strah :P
no, saj ce gremo, bo ze nekak- tak kot vedno do zdaj :D
drugace pa hvala za informacije, mi je kar vsec tako ocenjevanje.. cetudi si ne predstavljam kaj prevec kako bo to- ce vsak vsakega oceni, bo to trajalo fuuuuul dolgo :-\ no, saj bomo vidli.. če grem se bom odločla zadnji dan, četudi moram priznat, da me full mika it ;D

Mislim, da kužua čuti, če je gazda nervozen in to se prenese - verjetni si ti bolj "cool"  8)

Ti sam pridi, pa boš vidla, da bo OK. :)



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #23 : 23 Oktober 2005, 09:45:51
aja, kaj pa glede prijav, ti je kaj znano? mislis , da bo se full naval, da ce se bi hoteli zadnji dan prijavit, da ne bo vec prostora? :-\

Osebno sem poznana po tem, da se na razstave prijavljam prepozno ali celo kakšen dan čez zadnji rok.( če me seveda ne prijavijo drugi)
Za omenjeno razstavo pa sem mnenja, da bi organizator, predvsem pa tisti, ki bodo pripravljali večerjo, raje videli, če vas večina nebi čakala do zadnjega dneva. Predstavljajte si, da imajo organizatorji veliko več možnosti za pripravo kvalitetne prireditve, če so veliko prej seznanjeni s številom obiskovalcev, kot pa, da se vsi ( kar delamo zelo radi) prijavimo na zadnji rok.
To je samo moje osebno mišlenje.
Vsi se velikokrat pritožujemo nad slabo organizacijo in veliko gužvo na razstavah. Pomislimo pa ne, da smo si v veliki meri krivi tudi sami.
Za tole razstavo sem prepričana, da bo  za mnoge veliko razočaranje vsaj v razstavnem smislu.  Za tiste, ki  bodo vplačali  9.000 tisočakov zato, da bodo nekaj malega pojedli, se družili ali spoznali nove in  enako misleče ljudi, preživeli lep popoldan v družbi svojega kosmatinca in naredili sebi in drugim eno nepozabeno kinološko srečanje, pa bo tista sobota  pomenila zakjuček nekega leta, vstop v drugo leto z novimi načrti in sprostitev v pasji družbi malo drugače.
Nekateri se norčujejo iz organizatorjeve želje po udeležbi v večerni toaleti. Jaz pa pravim, zakaj pa ne. Zakaj ne bi enkrat v letu odložili trenerke, superge, razvlečene majice in sprane kavbojke? Zakaj se ne bi enkrat nobel zrihtali, mogoče celo svojemu psu okrog vratu zapeli namesto suhoparne razstavne vrvice kakšno nobel rutko ali celo kravatko???
Vse v imenu svečanega in zabavnega trenutka.
Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #24 : 23 Oktober 2005, 09:48:26
Osebno sem poznana po tem, da se na razstave prijavljam prepozno ali celo kakšen dan čez zadni rok.( če me seveda ne prijavijo drugi)
Za omenjeno razstavo pa sem mnenja, da bi organizator, predvsem pa tisti, ki bodo pripravljali večerjo, raje videli, če vas večina nebi čakala do zadnjega dneva. Predstavljajte si, da imajo organizatorji veliko več možnosti za pripravo kvalitetne prireditve, če so veliko prej seznanjeni s številom obiskovalcev, kot pa, da se vsi ( kar delamo zelo radi) prijavimo na zadnji rok.
To je samo moje osebno mišlenje.
Vsi se velikokrat pritožujemo nad slabo organizacijo in veliko gužvo na razstavah. Pomislimo pa ne, da smo si v veliki meri krivi tudi sami.
Za tole razstavo sem prepričana, da bo  za mnoge veliko razočaranje vsaj v razstavnem smislu.  Za tiste, ki  bodo vplačali  9.000 tisočakov zato, da bodo nekaj malega pojedli, se družili ali spoznali nove in  enako misleče ljudi, preživeli lep popoldan v družbi svojega kosmatinca in naredili sebi in drugim eno nepozabeno kinološko srečanje, pa bo tista sobota  pomenila zakjuček nekega leta, vstop v drugo leto z novimi načrti in sprostitev v pasji družbi malo drugače.
Nekateri se norčujejo iz organizatorjeve želje po udeležbi v večerni toaleti. Jaz pa pravim, zakaj pa ne. Zakaj ne bi enkrat v letu odložili trenerke, superge, razvlečene majice in sprane kavbojke? Zakaj se ne bi enkrat nobel zrihtali, mogoče celo svojemu psu okroh vratu zapeli namesto suhoparne razstavne vrvice kakšno nobel rutko ali celo kravatko???
Vse v imenu svečanega in zabavnega trenutka.
Miša


Se podpišem pod tole. :)

Bravo Miša!  :D



Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #25 : 25 Oktober 2005, 12:24:18
Citiraj
Citat: Petra na 17 Oktober 2005, 19:39:48
sigurno bo pro plan  ;D ;D ;D ;D  najboljše....za naše pse hehe  :D :D bojo vsi v firme oblečeni a?  ;D večerna toaleta...

Ti, da te ne bom narezala! Sploh ne morem ponovno napisati tega, kar sem videla!  >:(

khm....še enkrat....kaj me boš?sori ne zastopim popolnoma tega stavka... ;)



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #26 : 25 Oktober 2005, 12:34:15
Pojdi malo pogledati pod temo Arden Grande. Ker je Puppa zastopnik za to hrano. In si jo mogoče malo užalila, ko si omenila hrano Pro Plan.  ;) ;)


Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #27 : 25 Oktober 2005, 12:44:26
heh...vem da je zastopnik ja...ampak...še vseeno ne razumem zakaj bi me "narezala" (whatever ??? )samo ko sem omenila eno drugo vrsto hrane ???
no ja, puppa, ti pa si mene užalila ko si omenila Arden Grande ;D ;D ;D, te pridem "narezat" na naj prvaka ;D



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #28 : 25 Oktober 2005, 12:47:06
Malo se je šalila!  :o :o :o  ;) ;) ;)

Kaj pa če prideš zraven na srečanje, pa bomo tam zrihtali eno blalo, pa obe kopalke gor in fajt! Hahaha Jaz bom pa prinesel kamero! Haha  :P :P ;) ;)


Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #29 : 25 Oktober 2005, 12:50:06
jaz se tudi šalim  :o ma ne da si me resnno jemal :o :o :o ;D ;D ;D
kaj bi bil še ti rad "narezan"? ;D ;D ;)