Pregled leta

ninci · 3854

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
: 29 December 2006, 20:53:35
Psssst , Smo pop-tvjevcem ukradli naslov, nič okol govort ;D

V Letu 2006, smo na PeSjanar.Si z vašo pomočjo naredili sledeče....

Organizirali 3 PeSjanarska srečanja, na katerih se je spoznalo staro in mlado, ki sodeluje tule, na katerih so se pesjani nanoreli, mi pa naklepetali, nasmejali in nafotkali seveda.
3.PeSjanarsko srečanje se je odvijalo 29.Aprila 2006 na prostorih kinološkega društva Varpolje
4.PeSjanarsko srečanje je bilo bolj kot ne piknik, odvijal se je 25.junija 2006. Na njem se je veliko in dobro jedlo in pilo, in seveda namakalo razgrete glave v hladni Savinji.
5.PeSjanarsko srečanje je bilo 29.oktobra 2006 na prostorih Kluba za reševalne pse v Kranju. V okviru tega srečanje je bilo organizirano tudi predavanje z naslovom "Šolanje psa s pomočjo klikerja". Predavanje uspelo, kostanj in palačinke z nutelo in domačo marmelado, ter vsa peciva so vsekakor še enkrat pohvale vredna.

V dobrodelne namene smo darovali kar nekaj denarja in sicer:
V akciji "Zbiramo kovance za naše varovance" smo zbrali kovancev v teži 10,54kg, kar je zneslo nekaj več kot 15.000sit
Ostanek iz PeSjanarskega piknika (4. srečanja), 10.000sit je šel za dobermanko Sheilo iz sledeče zgodbe..
18.000sit smo zbrali z pomočjo oglaševalcev na naši spletni strani (8000sit) in 10.000 z ostankom iz 5.PeSjanarskega srečanja,ta prispevek je šel v DZZŽ Novo mesto.
S projektom Koledarji 2007 smo do tega trenutka v dobrodelne namene zbrali 77.000 :o, ki pa v celoti še nimajo novega lastnika 8)...

Torej je iz našega mošnjička v letošnjem letu prišlo okoli 120.000sit/ 500,75Eur (se bliža novo leto, pa se je treba navadit na Euro) :o Še enkrat hvala vsem, ki ste k tej številki kakorkoli pomagali.

Uspešno smo izpeljali 2 projekta:
Projekt koledarji 2007, sponzor BiOMill
Projekt fotka leta 2006, sponzor Avanturist
V teku je še eden največjih in najbolj zahtevnih projektov, za katerega si želimo, da bi ga zaključili v prvih dneh novega leta... Spletna Baza Živalskih Krvodajalcev.

Skratka še enkrat hvala vsem za podporo, da nam uspeva slediti ciljem, osveščanja, obveščanja, druženja, izobraževanja in pomoči, ko jo nekdo potrebuje.

Vsem skupaj želimo prijetno, mirno in sreče polno leto 2007. Verjamemo v to, da bomo z vašo pomočjo v prihajajočem letu lahko samo še boljši.

Lep pozdrav, v imenu Ekipe PeSjanar.Si, nina



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1 : 29 December 2006, 20:58:58
Ninci, pozabila si eno ful pomembno stvar  :o

14.9. Ginny dobila zoe  :D :D

Drugače pa super leto, ogromno narejenega v dobrem duhu!

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #2 : 29 December 2006, 21:03:08
Ne moram rečt nič drugega kot pa: Dobri smo!  :o ....in upam,da bomo naslednje leto še boljši!


Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #3 : 29 December 2006, 21:04:42
14.9. Ginny dobila zoe  :D :D
Hehe Nadja.. ;D

Sicer pa... kaj nej sploh recem... 3x hura za nas! ;D Naslednje leto bomo pa se boljsi, ane?!



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #4 : 29 December 2006, 21:06:29
Ma super smo! :o
In bomo postali še bolj super, kajne! :D

Los je car!


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #5 : 29 December 2006, 22:48:14
Bravo pesjanar!Novim dogodjuščinam naproti!!!!!! :-*

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #6 : 30 December 2006, 10:14:51
14.9. Ginny dobila zoe  :D :D

Hehe, a ni bilo obratno? ;)

Drugače pa vsaka čast in naj bo l. 2007 vsaj tako, če ne še bolj uspešno kot je bilo letošnje leto!  :)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #7 : 30 December 2006, 14:23:26
Hehe, a ni bilo obratno? ;)

Zoe je to tako, v hecu napisala. Kot takrat, kadar kakšen kuža praznuje rojstni dan in mu želimo "Pa da bi te lastnica ubogala". ;)
Seveda je pa tudi zoe dobila Ginny, ne samo Ginny zoe. :P

Los je car!


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #8 : 30 December 2006, 18:00:35
Pesjanar je super  :o

Hip hip hura, hip hip hura, hip hip huraaaaaaaaa!  ;D

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #9 : 30 December 2006, 20:59:09
bravo, bravo!! ;D

le tako (in še boljše) naprej! ;) :D



*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #10 : 31 December 2006, 12:47:09
Hej!
Bravo mi! Pa jaz sem dobila svojga kosmatega klovna :P :P :P :-* :-*!!=Dogodek leta!!
Pa želim vam,da bi bilo leto 2007 še boljše, če je sploh še mogče izboljšati ta forum!!! LOL!! :-* :-*

p.s.: POP TV je imel prelet leta... ;) ;)

Lp, Ana & Bono  :-* :-*

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #11 : 31 December 2006, 12:56:10
Pesjanar je NAJBOLJŠI!!!

Kar tako naprej!!!

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #12 : 01 Januar 2007, 12:11:32
Pesjanarji, ostanite taki kot ste - pozitivno naravnani, Nina, Črt, vama pa da ne zmanjka dobrih idej, pa da bi uspešno izpeljali najzahtevnejši projekt.