Novo mesto!

piki_ca · 76062

Bella*Luna

  • *
    • Prispevkov: 155
    • Točke: 0
Odgovori #60 : 08 Marec 2007, 19:03:24
Mi bi tudi divjali z vami  :o ;) :P

Imamo pa zlato prinašalko, ki bo kmalu stara pol leta.
Smo pa doma blizu Nm, tko da ga poznamo, pa prostor kjer ste divjali tudi  ;) Ob Krki....

Dve iz te teme sem dodala na msn: [email protected], to sem jaz, ne se ustrašit.  ;)



klara

  • *
    • Prispevkov: 260
    • Točke: 6
  • …соuѕє ωє аяє Ғєєιіиg ιоυє ټ
Odgovori #61 : 09 Marec 2007, 11:37:19
No, kaj je zdaj? A je srečanje sploh bilo?  ???

Lp, nina!

Mislim da ga ni bilo! :-\
No pa sej ne smemo panike delat. ;)
Mormo se zment za naslednega-pa tako da jih bo čim več prišlo in si bo razerviralo čas! Kakšno urco-dve.


Mi bi tudi divjali z vami  :o ;) :P

O.k. pa se pejmo mal zdivjat! ;)

Komaj čakam da se spet vidimo. :)

lp,klara

papa***


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #62 : 25 Marec 2007, 18:02:02
Hej!
SE bomo mi kaj kdaj zmenili?

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


Lelika

  • *
    • Prispevkov: 158
    • Točke: 1
Odgovori #63 : 02 April 2007, 22:18:00
Hoj,

mene pa zanima, če katera hodi v KD Novo Mesto in kako ste kaj zadovoljne?

lp


nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу
Odgovori #64 : 25 April 2007, 21:34:37
Ojla!
A se bomo zdaj spet kaj dogovorili za kakšno novo srečanje? Bi bilo fajn, no... ;D

Lp


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #65 : 26 April 2007, 17:15:38
ja, res

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #66 : 30 Julij 2007, 09:17:25
Hej!
Torej? Zdaj so tako lepi dnevi! Pejmo kam, dokler je še tako! Jaz spet predlagam KD Novo mesto, ker je bilo kar fajn, ne?
LP, pa se tipkamo/vidimo! :o :-* :-*

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


fraygregi

  • *
    • Prispevkov: 124
    • Točke: 0
Odgovori #67 : 21 Avgust 2007, 21:58:37
Kaj ko bi tole ponovili??
 ;D
Tak da Novomeščani dejmo se nek dobit.

Psi so zakon!!


fraygregi

  • *
    • Prispevkov: 124
    • Točke: 0
Odgovori #68 : 22 Avgust 2007, 16:30:33
A misl kdo?? :-\

Psi so zakon!!


nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу
Odgovori #69 : 27 Avgust 2007, 22:19:11
Najbolš bo, da se skupaj dogovorimo pa bo... Samo pomoje pride kdo bolj redkokdaj sem v to temo pokukat. Bo treba telefonirat :D

P.S.: A kdo iz tukaj namerava hodit v KD Novo mesto? Jaz grem s tamalo v malo šolo...

Lp


piki_ca

  • *
    • Prispevkov: 394
    • Točke: 0
  • PiKc&Gali
Odgovori #70 : 27 Avgust 2007, 22:30:44
nincy imaš prav po telefonu se je treba zmenit :D
sei mi trije smo vsi blizu doma tako da se samo zmenimo pa je... :)

samo res bi lahko imeli kako srečanje a ne ? =)
lp ksenja

**A dream is something in your mind and in your heart - where it will stay forever unless you bring it to life...**
Pika&Ksenja


fraygregi

  • *
    • Prispevkov: 124
    • Točke: 0
Odgovori #71 : 28 Avgust 2007, 09:44:28
Ja res bi bilo super če se nekje dobimo. ::)
nincy:Jaz nameravam hoditi z Kraševcem v KD Novo mesto.
 ;)

Psi so zakon!!


fraygregi

  • *
    • Prispevkov: 124
    • Točke: 0
Odgovori #72 : 28 Avgust 2007, 11:44:10
Sej se pa lahko po msn zmenmo. ;D

Psi so zakon!!


fortuna

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
Odgovori #73 : 28 Avgust 2007, 14:19:37
Oho, poglej novomeščane... :P

Pikica, kdaj bo spet kako srečanje, vas pridem pozdravit s pošastmi, hehe. ::)

Nekdo je omenil srečanja pasjeljubcev na jasi na Otočcu - oh, kje so tisti časi, ko smo vsak teden uživali s svojimi kosmatinci v prelepi idili, se med seboj spoznavali, pesjani so uživali sto na uro... nobenih konfliktov - no, nekaj psov, ki so kazali agresijo in njihovih lastnikov smo hitro postavili na hladno, nekateri so se sami... res je bilo super.

Skupaj se je lahko igralo ogromno število psov (tudi do 30!), pa ni bilo nobenih izpadov!

Če kdo želi, si lahko malo osveži spomin ali pa samo ogleda kako so vsa ta srečanja potekala na naslednjem naslovu ---> http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,2633.0.html .

Jaz sem z organizacijo srečanj odnehala, saj imam doma dve koklji, ki si vsako minuto delata družbo in ju drugi psi niti ne zanimajo, pa tudi še iz obdobja srečanj, smo nekateri navezali trdne prijateljske stike, in se še dandanes srečujemo nekaj tedensko z našimi zvermi, ki so si med sabo kot eno veliko pasje krdelo. ::) 8)

Če pa boste še kdaj organizirali kakšno srečanje, vas bom(o) prišli pa z veseljem pogledati. ;)

Ps: Pikica, na srečanje bi morali povabiti še Jackie z njeno pošastjo. :D Pa se ju slika skupaj s Piko in primerja njuno velikost, haha. ;D :D :D



fraygregi

  • *
    • Prispevkov: 124
    • Točke: 0
Odgovori #74 : 28 Avgust 2007, 14:54:39
Ja res dejmo se neki zment.
S predlogi na dan.

Psi so zakon!!


piki_ca

  • *
    • Prispevkov: 394
    • Točke: 0
  • PiKc&Gali
Odgovori #75 : 28 Avgust 2007, 15:06:10
Fortuna: haha nevem kdaj bi bilo kako srečanje ko se zmenijo pa povem :)
ja ti si organizerala zelo dobra pasja srečanja skoda ker jaz nisem bila takrat že seznanjena z forumom :(
jaz imam pa tudi dva psa tako da imam vsak dan srečanje :D ponavadi gremo pa se s prijatelicami na sprehode pa se psi na norijo tako da za zdej imam dovolj srečanj pa se pasja sola bo kmalu :) samo če pa bo kako srečanje bom pa seveda prišla z mojo mrcino :)

hehe dobra zamisel kana in pika ;D

no pa en predlog lahko je jasa na otočcu kraj da bomo imeli zdaj mi blizje šmarječani novomeščani pa dle ;D
drugi pa datum uro pa se kaj povejte ;)

frotuna me se pa itak kaj vidimo slišimo če ne prej 9.9 ob 9 uri a ne? ;)
lp ksenja

**A dream is something in your mind and in your heart - where it will stay forever unless you bring it to life...**
Pika&Ksenja


nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу
Odgovori #76 : 13 September 2007, 17:25:17
Joj, to se tako vleče... Pa zdaj enkrat bi moglo bit srečanje, ko je še vsaj malo sončka... zdaj zdaj bo spet dež :-\ Tko, da... če bi kdo (prosim) čimprej organiziral srečanje... (piki_ca?)  ;D

Lp


piki_ca

  • *
    • Prispevkov: 394
    • Točke: 0
  • PiKc&Gali
Odgovori #77 : 13 September 2007, 20:25:04
ja imaš prav nincy res se vleče :(  najbolj da se zmenimo za datum oz damo ene 3 datume pa glasovanje kdaj lahko kdo :D  pa najprej naj pove kdo sploh misli pridit? :) Glede hrane in pijače pa se zmenimo kasneje :D

Lp

**A dream is something in your mind and in your heart - where it will stay forever unless you bring it to life...**
Pika&Ksenja


fortuna

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
Odgovori #78 : 13 September 2007, 23:50:06
No Pikica, ajde ajde, se čist strinjam, da pobudo in organizacijo prevzamete mlajši... ;D >:D

Mi smo par dni nazaj uživali v pesjanarski družbi na Oxinem rd... Je bilo pestro, hehe. Imate kaj skomin? ::) ;D :o



piki_ca

  • *
    • Prispevkov: 394
    • Točke: 0
  • PiKc&Gali
Odgovori #79 : 14 September 2007, 06:08:44
jah na mladih svet stoji a ne :D samo ti si tut mlada tko da... :D

haha mi skomine delaš, sem vidla slikice se vidi da ste se prav lušten meli ;) me mal spominja na Pikin 1 rojstni dan :D


**A dream is something in your mind and in your heart - where it will stay forever unless you bring it to life...**
Pika&Ksenja


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #80 : 14 September 2007, 07:44:37
Ok, visim na računalniku ker je še 20 minut do odhoda v Čateške in berem, da se tu pogovarjate o mojem pasjem visočanstvu.
Veš kako bomo zrihtal. Pika bo lepo ležala na boku. Kana bo pa sedela, al se pa na tazadnje postavila. Bomo videli kdo bo večji. Sploh pa- Kana ima plečno višino skoraj 29 cm, tako da ne bi bilo kakšnih pomislekov o pritlikavosti  :P
Sem pa malo skeptična glede tega, kako bo tamala zver odreagirala na toliko psov. Če vama je (fortuna in piki_ca) spomin dober, vesta še iz pasje šole, da je bila prekleto nesramna do nekaterih cucetov. Še posebej do Pine.  :-[ :-[Ampak, na morju, pa ko smo zadnjič šli v gore... Je bilo v redu. Ne vem ne vem. Mogoče se prikažem kar sama, al dam pa kšno naše razvajeno mačje bitje na štrik pa prideva  :)

Lp.

Pa še en pozdravček od tavelzga cucka v naši bajti:



fraygregi

  • *
    • Prispevkov: 124
    • Točke: 0
Odgovori #81 : 14 September 2007, 17:33:08
Pomojem bi bilo najbolje na vadišču od KD Novo mesto. Kdaj?->To se pa vi dogovarjajte.  ;D ;D
Jaz če bom prišel pridem sam z Bullom.

Psi so zakon!!


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #82 : 14 September 2007, 18:02:10
Pomojem bi bilo najbolje na vadišču od KD Novo mesto. Kdaj?->To se pa vi dogovarjajte.  ;D ;D
Jaz če bom prišel pridem sam z Bullom.
Meni je tudi vseeno, glede na to,da je na Dolenjskem ogromno lepih mest tako za norenje kot sprehajanje ;)



piki_ca

  • *
    • Prispevkov: 394
    • Točke: 0
  • PiKc&Gali
Odgovori #83 : 14 September 2007, 21:19:22
predlog: lahko je za spremebo(da nebo ista lokacija kot zadnič) na jasi pri Otočcu ;) tam je zelo lepo :)

**A dream is something in your mind and in your heart - where it will stay forever unless you bring it to life...**
Pika&Ksenja


fraygregi

  • *
    • Prispevkov: 124
    • Točke: 0
Odgovori #84 : 14 September 2007, 22:47:23
Ja tam je tudi lepo. Js sm za tadva placa.  ;D

Psi so zakon!!


nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу

fraygregi

  • *
    • Prispevkov: 124
    • Točke: 0
Odgovori #86 : 15 September 2007, 19:52:34
Ja nevem kar povejte.  :P

Psi so zakon!!


fortuna

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
Odgovori #87 : 15 September 2007, 19:53:00
jah na mladih svet stoji a ne :D samo ti si tut mlada tko da... :D

haha mi skomine delaš, sem vidla slikice se vidi da ste se prav lušten meli ;) me mal spominja na Pikin 1 rojstni dan :D



Pikica, jest mlada? Hihihi, kaj ti pa je?  :o ;D :D

Na rd je blo pa vrhunsko - sem prav ponosna na vse prisotne mrcine, so bili vsi prijateljčki in smo tako lahko dvonožci brez problema kaj prigriznili in popili....

Tudi s podgano Grinch-em ni bilo problemov, čeprav bi kosmatinam takšen plen prav slastnil v kakšnih drugačnih okoliščinah. ;D

Lokacija naslednjega srečanja - jaz tudi navijam za jaso. Odločili boste pa seveda vi, organizatorji in udeleženci. ;)



fraygregi

  • *
    • Prispevkov: 124
    • Točke: 0
Odgovori #88 : 15 September 2007, 20:49:23
Js sm tudi za jaso. Kaj pa pravite na naslednji vikend?  :-\

Psi so zakon!!


piki_ca

  • *
    • Prispevkov: 394
    • Točke: 0
  • PiKc&Gali
Odgovori #89 : 15 September 2007, 21:46:25
fraygregi: meni se zdi naslednji teden še prezgodaj, no če se pa ostali strinjate pa tudi ok. samo se mi zdi da bi bilo bolje če je kasneje da jih več obvestimo in da bo večja udeležba ker če smo tam samo 3-je ni zanimivo taka srečanja imam jaz skoraj vsak dan ;)

lp ksenja

**A dream is something in your mind and in your heart - where it will stay forever unless you bring it to life...**
Pika&Ksenja