Novo mesto!

piki_ca · 76075

*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #90 : 16 September 2007, 15:05:08
Živ!
Mene moji ljubitastari verjetno ne bi hoteli peljati na otočec, ker se jim ne da. Tako da meni bi bilo bolje na kd-placu. :)Ker grem lahko peš.

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу
Odgovori #91 : 16 September 2007, 17:23:26
Men je čisto vseeno za plac in za datum (razen v primeru, da ne bi mogla priti). Se pa strinjam s pikico (bolje bi bilo, da je srečanje malo pozneje, da jih čim več obvestimo). Tko, da... vi se kar dogovorite, jaz itak skoraj vsak dan pridem sem pogledat in sledim temi ter vašim pogovorom ;D

Lp


piki_ca

  • *
    • Prispevkov: 394
    • Točke: 0
  • PiKc&Gali
Odgovori #92 : 16 September 2007, 20:18:06
*ana* ja lahko je tudi tisti plac samo odvisno koliko jih bo prišlo če bo manjše srečanje potem ni problema samo če bi kaj večje pa nevem če bo dovolj prostora... no saj bomo videli najbolje da bomo dali anketo za datum in kraj ;)

am datume pa nevem nekje v sredini oktobra po Mariborski raztavi naslednji teden ??(prej jaz zal ne morem sola v naravi, benetke, in raztava v mariboru) če hočete pa prej se pa zmenite ;)

lp ksenja

**A dream is something in your mind and in your heart - where it will stay forever unless you bring it to life...**
Pika&Ksenja


fraygregi

  • *
    • Prispevkov: 124
    • Točke: 0
Odgovori #93 : 17 September 2007, 21:28:28
Se strinjam. Če smo trije je res brezveze.  :-\

Psi so zakon!!


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #94 : 18 September 2007, 17:46:16
*ana* ja lahko je tudi tisti plac samo odvisno koliko jih bo prišlo če bo manjše srečanje potem ni problema samo če bi kaj večje pa nevem če bo dovolj prostora... no saj bomo videli najbolje da bomo dali anketo za datum in kraj ;)

am datume pa nevem nekje v sredini oktobra po Mariborski raztavi naslednji teden ??(prej jaz zal ne morem sola v naravi, benetke, in raztava v mariboru) če hočete pa prej se pa zmenite ;)

lp ksenja
Jaz prej kot do sredine oktobra tudi ne morem. pa kasneje bo šlo tudi bolj na X- recimo, da imam čas takrat ko Ksenja... So pa vmes razstave, pa zdaj je treba kar orng dobr si čas razporedit če hočem sfolgat čez gimnazijo.



fortuna

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
Odgovori #95 : 18 September 2007, 22:03:00
Jaz prej kot do sredine oktobra tudi ne morem. pa kasneje bo šlo tudi bolj na X- recimo, da imam čas takrat ko Ksenja... So pa vmes razstave, pa zdaj je treba kar orng dobr si čas razporedit če hočem sfolgat čez gimnazijo.

Kdo je na gimnaziji? A Kana? >:D ;D :P



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #96 : 19 September 2007, 15:48:01
Kdo je na gimnaziji? A Kana? >:D ;D :P
Ja, z Oli sta sošolki.  ::)



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #97 : 19 September 2007, 18:42:28
Ok, gremo nazaj k srečanju (fortuna, tvoje komentarje bom štela za neumestne  8)).
Evo, se vsi nekaj dogovarjate glede prostora, hm, kdo pa pravi,da more bit na enem splošno znanem placu. Lahko bi predlagali normalne sprehajalske ture in udomitev pri komu doma /se vsaj ne more izognit prezgodnjemu odhodu zaradi "nujnih obveznosti  :P" / .
Hec, hec.
Meni je totalno vseeno, najbolje je, da nekdo, ki je odgovoren ( recimo Fortuna  >:D ) pove kraj in datum, pa se potem dogovarjamo naprej komu ustreza in komu ne.  :P


P.S.: fortuna, tudi Kana se je uprla tvojim komentarjem o pritlikavosti in pošilja tokrat samo hladnokrven pozdrav taprave dolenjske mafije -> http://www.moj-album.com/slike/4230854/KyGpKsUpGigw5nsK.v.jpg .


Ok bom nehala smetit, ampak kaj če mi je Kana tako všeč...



Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #98 : 19 September 2007, 22:27:25
Če se dobite naslednji vikend vas mogoče kaj pridemo pogledat, smo predvidoma v vaših koncih.

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #99 : 31 Oktober 2007, 12:40:43
kaj pa novomeščani bi imeli spet kakšno srečanje  :D



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #100 : 03 November 2007, 14:03:00
a niste za srečanje  :(



tajchy

  • *
    • Prispevkov: 74
    • Točke: 0
  • Boni I miss you
Odgovori #101 : 03 November 2007, 19:56:19
Se vam žihr pridružimo še Krčani?  :P ;)




lp


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #102 : 03 November 2007, 19:57:43
ja sm prvo se mormo dogovorit kje  ???



Sanja

  • *
    • Prispevkov: 423
    • Točke: 2
  • Irish rocks!
Odgovori #103 : 22 November 2007, 21:13:56
Mislim, da bi bilo fajn tudi tukaj opozoriti ostale novomeščane, da so pozorni, če bodo kje zagledali pinče; možnost je velika, da se ukradeni pinči nahajajo v NM.


nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу
Odgovori #104 : 27 December 2007, 21:14:14
No, ker smo zamudili še zadnje jesenske sončne žarke... Bi blo dobro, če bi imeli eno srečanje na snegu ;D Upam, da so vaši kužki tut tako navdušeni nad njim kot naša :D Sam po vsej verjetnosti ne bo nič , ker se ne mormo nič zment ::) Pa najboljš, da skupaj izberemo en dan, da vsak pove kateri dan ali pa vsaj teden mu najbolj ustreza...

Lp


Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #105 : 18 Januar 2008, 14:27:08
Živjo!
Mi smo tudi iz Novega mesta. Jaz sem Irena, moj kuža pa je Ymonn, 4-mesečni kavalir. In mi smo povsem ZA kako srečanje (Ymonn je ful družaben, ampak žal v naši okolici - Nad mlini - niti ni veliko psov  :-\)... Tako, da nam bi malo pasje družbe prišlo zelo prav!

Sporočite! :)


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #106 : 23 Marec 2008, 09:33:35
Živjo!
Mi smo tudi iz Novega mesta. Jaz sem Irena, moj kuža pa je Ymonn, 4-mesečni kavalir. In mi smo povsem ZA kako srečanje (Ymonn je ful družaben, ampak žal v naši okolici - Nad mlini - niti ni veliko psov  :-\)... Tako, da nam bi malo pasje družbe prišlo zelo prav!

Sporočite! :)

Hej, vaju pa pol js na videz poznam! kaj bo pol, našmu cucku manjka norenja...

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #107 : 23 Marec 2008, 15:53:02
Ja našim tut manjka norenja  ::)
Kje pa bi se zbrali  ??? Lahko v Češči vasi al pa kje drugje če ma še kdo kak predlog?  ;)



Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #108 : 09 Maj 2008, 13:01:52
Živjo! Me že dolgo ni bilo :-[ Češča vas se sliši dobro, jap ;)
Od kje naju pa poznaš, *ana*?


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #109 : 12 Avgust 2008, 22:40:32
No kje ste, jaz sem za srečanje, zdej nas je že kar veliko, zmenmo se že enkrat.  :o
Ana kako ke ime tvoji psički?



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #110 : 13 Avgust 2008, 10:02:11
Sem šla prebrat vse te 4 strani pa sem nas naštela že 14 z mano vred.

No to so:  :P

*Ana*
Sanja
Piki_ca
Klara
Uroda
Neja**
Desobediencia
Nincy
Nella*Luna
Fraygregi
Fortuna
Jackie
Tajchy
Kasiopeia

Poleg tega je iz nm še Chanell, bi ji moral reči. Pa Mašy je iz štraže bi lahko tudi povabili.
No kaj predlagate? Jaz zadnji teden počitnic nemorem, razn od ene 5 popoldan bi lahko prišla. Prej je pa tko vse natrpano (tekma v lj, pesjanar srečanje...). Razn če imamo en vikend že semptembra? Kdaj vam ugaja.
Sem pa jaz za plac na Otočcu, lahko pa tudi  na placu KD NM. Bi pa vsekakor meli nekje kjer bi se peseki lahko tudi osvežili.
Pa oglasite se že kaj, je že čas.

Lp



nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу
Odgovori #111 : 13 Avgust 2008, 15:22:46
ja, res bi mogli en datum določit, pa obvestit vse forumaše iz NM in okolice, da bi se dobili. jaz sem bolj kot ne za vikend v septembru, saj je tale vikend prekmalu, naslednjič je pesjanar.si srečanje, potem pa še razstava v trbovljah in vse to... za plac meni ni važno, najbolje, da se skupaj (pač, kdorkoli se še oglaša v tej temi) dogovorimo, pa je. torej... a je kdo za 1. ali 2. vikend v septembru? datumi : 6. ali 7. september ali 13. oziroma 14. september. bi bilo dobro, da še vi kaj predlagate. če ima pač kdo čas tudi med tednom...

Lp ;)


mika-nelly

  • Gost
Odgovori #112 : 13 Avgust 2008, 16:11:05
pa ja sem iz črnomlja!!! če bo kaj, pridem...



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #113 : 13 Avgust 2008, 19:27:44
Ja tudi jaz sem za 1. ali drugi vikend v semptembru. Zdej mormo pa vse obvestit da se javijo v tej temi.



mika-nelly

  • Gost
Odgovori #114 : 13 Avgust 2008, 19:48:46
meni bii bolj pasal prvi vikend, ker sem še doma, pol pa delat >:(



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #115 : 13 Avgust 2008, 20:21:45
Ok potem je lahko 1. vikend. Zdej jih pa čimveč obvestit, tudi če niso na forumu pa bi pripravljeni priti. Ali pa magar zgoraj na forum damo.  :P



nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу
Odgovori #116 : 13 Avgust 2008, 21:13:09
Pomoje so še zmeraj najboljša dobra stara zasebna sporočila, ali pa msn. :)


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #117 : 13 Avgust 2008, 21:17:05
Ok gremo v akcijo, katerim boš ti poslala ZS?   :P



nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу
Odgovori #118 : 13 Avgust 2008, 21:23:32
silver, jaz lahko obvestim piki_co, *ano* in klaro, pa Jackie bi mislim da tudi lahko  :)


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #119 : 14 Avgust 2008, 09:00:04
Če bo na MSNju lahko jaz obvestim Jackie, pa tudi Klaro če bo gor, če je nebo ji lahko tudi v šoli rečem.  :) Daj ti jim reči da se bomo v tej temi dogovarjali kdaj bo srečanje pa to........... Ok grem jaz pa Zasebna sporočila parim napisat.

Lp