iščem godno psičko :)

kukko · 14322

nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #30 : 29 Avgust 2008, 21:24:27
Uf, Nelly, ja...večji psi imajo več ''nagona'' očitno  :D Mogoče bi se še z Lanabelo zmenili, pa bo mel enih 7 psic na kupu, da bo mir za nekaj časa  :)
Kako pa kaže kaj z mački?  >:D
Resno...psu boste najbolj pomagali, če ga boste kastrirali. Sem lastnica kastrata in naj vam povem, da je življenje z njim prava uživancija, ko se na sprehodih lahko z njim dejansko ukvarjam, namesto, da bi potisnil nos na tla in vohal gonečke.
Poseg je enostaven, okrevanje dokaj hitro, vseeno pa je manjše tveganje, kot pa če ga npr. spuščate, da se ''poteši'', kjer ga lahko, kot so ostali povedali, lahko povozi avto, ustreli kak lovec ali pa kdo kar tako malo, ujame kak neznanec in ga vzame za svojega, psički lahko naredi mladiče, o mešančkih pa je celo poglavje zase za se pozanimat. Pa to resniiiiično nima veze z rodovniki in razstavami.
Naredite dobro sebi, njemu in psičkam in ga dajte kastrirat. Ali pa ga preprosto pazite. In ga odvajajte navade, da si podreja obiskovalce. Ker ne bo dolgo, ko si bo začel vas, pa predvidevam, da ni najbolj prijetno kuhat kave obiskom ali pa pozdravljat staro mamo, ki je prišla na obisk, z v luft suvajočim psom priklenjenem na nogi.
Aja, pa tudi psom navadno ni všeč, če si jih drugi psi podrejajo in jih naskakujejo. Konec koncev lahko pride do resnega pretepa in ostalih nevšečnosti.

Ja, jajca so nevarna reč  :P



catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 30 Avgust 2008, 10:04:38
Moj prvi post:

Imam psičko, bernko, januarja bo godna  :o AMPAK:

1. moja psička ima rodovnik- vaš ga nima (a je res bernc, a je samo podoben berncu)
2. moja psička nima vzrejnega dovoljenja, kar pomeni, da je NE smem, NE bom in NOČEM parit....

Sej mladički bi bili verjetno luškani in šli kot za med, ampak potem bi pristala v tisti dobro poznani temi preprodajalcev. Kar pa nisem.

Ostalo so napisali že drugi



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #32 : 30 Avgust 2008, 14:36:03
Ampak vsi ste pozabili napisati nekaj blazno pomembenga : CENA RODOVNIKA JE 25 €!!!!!!!!!!!!!!  >:(  >:(, tako, da se mi sploh ne da prebavljati bedarij o tem, da je nekdo vzel psa, seveda odklonil papirje in ga dobil pol ceneje. BULLSHIT!! Za leglo je treba skrbeti enako, ne glede na to a imajo psi rodovnik ali ne - kar pomeni, da razen cene za naskok (to se včasih komenzira z mladičkom pri rodovniških) ni ali vsaj ne bi smelo biti razlike v stroških porabljenih za mladičke. Tako da če enkrat vzreditelj enkrat mastno plača za naskok, naredi vzrejnega, jasno, da bo dal še 25 € za rodovnik. če ne rabite papirja doma, ga pa preprosto zažgite.

Malo poglejte v zavetišča kjer je 1001 revež zaradi takih ljudi kot ste vi!

Pamet v roke in kastrirati psa!

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #33 : 30 Avgust 2008, 17:32:27
Pamet v roke in kastrirati psa!

Pod tole se pa podpišem ;) :D

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #34 : 30 Avgust 2008, 18:24:09
Mojih 6 psic je vedno pripravljenih (na domačem terenu) sesuti pohotne vsiljivce do te mere, da jim za nekaj časa pade nagon na nulo. Celo kadar se gonijo. Ob takih dominah ceglov sploh ne rabiš.

Pohotnim samcem je treba bodisi zbiti misli na pasje babe iz glave ali pa šlika šlaka jajca preč.


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #35 : 27 September 2008, 21:00:25
Niso ravno pasji kondomi, je pa Ančka  :D Tukaj



nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #36 : 27 September 2008, 21:31:41
Hah, kdor je tako ljubeč lastnik, da tole kupi svojemu psu, naj si denar prišpara in naj mu nastavi nogo  :D



catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #37 : 28 September 2008, 09:23:59
 :o ne ga srat... pasja ančka  :D :D :D  lol



lun

  • *
    • Prispevkov: 123
    • Točke: 0
  • my hart!!
Odgovori #38 : 28 September 2008, 12:04:09
tukaj,rešitev,kastracija!!!mi smo našega tudi kastrirali velikooooooooooooooooo bolše je!!!

l.p.                Barbara&Lun


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #39 : 16 November 2008, 19:15:07
joooooooooooooooj kako dosadna tema kolkokrat smo vse kar je tukaj napisano? xy? mislim,za kozlat no 8) >:(


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #40 : 14 Februar 2009, 15:41:37
Citat:  
sem lastnica leto in pol starega čistokrvnega bernskega planšarja (brez rodovnika) Šmekija. to je moj prvi pes in do sedaj nisva imela večjih problemov. vzgajali (vzajamo) smo ga sami in zrastel je v simpatično malo zverinico. :)
v zadnjem mesecu pa sma naletela na prvi večji problem - pes se goni. na kratko povedano sprehodi z njim niso mogoči, ker samo voha druge pse in vleče (takrat ne pomagajo ne ukazi ne piškoti), ko ga doma večkrat dnevno spustim iz pesjaka, samo išče priložnost, da bi pobegnil k sosedovi psički ali pa še dlje in že trenutek nepozornosti je dovol, da izgine (v zadnji 14 dneh je pobegnič že 3x in smo ga potem iskali kot nori). največji problem pa je, ko dobimo obiske, takrat ovohava vse in potem naskakuje noge obiskovalcev, zato ga raje sploh nimamo spuščenega. ne vem več, kaj naj naredim, nagon je pač nagon.

hvaležna bi bila za vse nasvete, če pa se najde kje kakšna godna psička, ki ga je pripravljena sprejet, še toliko bolje :)


lp,
ditka
Ti iščeš mešančke.  ::)

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


woody789

  • *
    • Prispevkov: 116
    • Točke: 0
Odgovori #41 : 26 Februar 2009, 21:22:35
newem.. res je najboljša kastracija..
mislim pa da se bo lastnica sama odličila..
mi imamo rodovniškega psa pa ga še ne mislimo dat parit
str je pa 5 let.. pa nima nevem kakšnega nagona in ga tud nikoli ni imel

lp.Tadeja