Počasi na novo!!!

katya · 38033

katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
: 26 Maj 2005, 20:31:04
Ker vem,da ima Marko toliko dela,da se ne vidi ven sem odprla tole temo. Ker ne želim,da bi se zopet videli šele čez eno leto ;D bi rada začela počasi zbirati predloge za novo srečanje(ker ste tak fajn družba) in mogoče nas bo naslednjič še kaj več.Ker je poletje v polnem zagonu naj ti lepi dnevi ne gredo mimo nas.Marko si bo pa že splaniral kdaj bo imel čas in tako ne bo nobenih izgovorov.Se pravi preidimo k bistvu---Čez kakšen mesec gremo nekam---KAM???In sedaj naj slišim vaše predloge....

          lp,katya

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 26 Maj 2005, 20:46:46
TuKAj sta dva naša predloga. Na vaše opise KAM še čakam, da jih dodam na tole stran in da mogoče sprobamo še kakšno variato. Samo počakaj, da se bo Gana nehala gonit, ker drugače....  ;D ;)

Lp nina



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #2 : 26 Maj 2005, 21:25:57
Res je, da je bilo zelo lepo na prvem srečanju. Pri nas je trenutno problem, ker je Gana v fazi gonitve, tako da bo potrebno počakati kakšne tri tedne. Jaz bi predlagal ( zaenkrat, če ne bo kaj prišlo vmes ) za 11.6.2005. Jaz bi predlagal, da se dobimo nekje ob vodi!! Kakšno jezero, reka, morje!!! Bom malo potuhtal!!!  ::)

A bo vredu deklete!!!  ;) ;)


katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #3 : 26 Maj 2005, 21:33:09
Ninci me nebi nič kaj motilo,če bi šli kr tisti dan ko bo Gana ravno pripravljena ;D ;D Bi bla zelo vesela če bi se kaj zgodilo po (UPS) naključju...Bi lahko spet skrbela za male cukrčke.No ker pa vem,da Marko ni za to sem napisala,da bi se dobili čez kakšen mesec...Tema pa je tukaj zato tako hitro,da bodo lahko še drugi,če se bodo želeli priključiti ,prilagodili svoj čas...Še posebej NEKDO!!!

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4 : 26 Maj 2005, 22:03:58
11.6 imam jaz (skoraj 100%) delavno tako da ne bo nič. Potem imam pa od 15. dalje dopust in gremo po vsej verjetnosti v Strunjan, lahko se nam pridružite na kopanju v Mesečevem zalivu, vmes kaj dobrega pojemo, mali se pokopajo mi pa tudi (če bo dovolj toplo!) obhodimo Portorož in Lucijo in malo poklepetamo.

Katya... :-\ nič ne bo ;)

Lp nina



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #5 : 27 Maj 2005, 17:44:31
Kaj pa 12. 6. ( nedelja )!! Takrat bi se še našel čas, potem pa sem jaz zaseden do začetka julija!!!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #6 : 28 Maj 2005, 14:19:57
Bo Gana do takrat že opravila svoje? ::)

Lp nina



katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #7 : 01 Junij 2005, 12:36:02
Jaz mislim,da bo...sicer pa itak poznaš moje mnenje ;D...no zdej če je Marko reku,da ima takrat čas mormo to zgrabit,če imate tudi vi takrat čas...za lokacijo se bomo pa že zmenili ;)

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #8 : 01 Junij 2005, 18:25:09
No... kam pa bi sli??

Lp nina



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #9 : 02 Junij 2005, 08:40:07
A bi se zdej dobili na štajerskem!!!  ;D Ali kakšna druga ideja??  :o


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #10 : 02 Junij 2005, 09:06:10
Recimo ena ideja ( Logarska dolina )!!  ;)

http://www.slovenia-tourism.si/?pohodnistvo=326


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #11 : 02 Junij 2005, 15:14:36
jaaaaaa Logarska je zakon :-*, vsaj ko smo bili nazadnje smo noro uživali. Smart pa tudi, Rumbe pa še ni bilo :P Če se tačka do takrat zaceli (mislim, da se bo, veterinarka je rekla 14 dni...), lahko gremo uživat.

Tokrat bomo imeli sendviče sabo! ::) ;D Pa ne smemo pozabit na fotoaparat, da bomo imeli tudi kakšne utrinke srečanja ;) Molimo samo še za lepo vreme, ne prevroče in ne deževno, pa bo ravno prav :)

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #12 : 06 Junij 2005, 10:16:01
kaj je zdaj? Marko kako kaže z Ganino gonitvijo? Velja za nedeljo? Predlagam, da se dobimo pri hotelu Plesnik, in jo potem peš ob reki mahnemo proti slapu, imamo kakšno urco in pol prijetne hoje. Pa še vmes si marsikaj pogledamo ;)

Če bo vse po sreči prideta tudi Tilen in Simona z Nilom. Upamosamo, da nam bo vreme naklonjeno, zaenkrat bolj sabo kaže :-\

Kaj pa ostali?? Se nobenemu ne da hodit? ;)

Lp nina




katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #13 : 06 Junij 2005, 10:38:45
Ti bom kar jaz dogovorila,ker je Marko polno zaposlen spet...Gana bo na žalost do takrat opravila svoje >:( ,tako da NEDELJA 12.6.2005 pri hotelu Plesnik-amo še uro se dogovorimo pa bo(nam bi pasalo že zjutraj,ker morava potem še na en piknik skočit)...No ostali pesjanarji opogumite se ;D saj ne grizemo.

      lp

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #14 : 06 Junij 2005, 10:52:05
Citiraj
...Gana bo na žalost do takrat opravila svoje


pri nas si mislimo: na srečo, ker nam res ni v veselje stalno Smarta priganjati naj spelje svojo rit z nje. Že tako ali tako, bo najbrž skakal po njej, ker mu bo še vedno dišala ::)

Dopoldan... ja ok. Čeprav je Tilen rekel, da oni prazujejo v soboto Simonin RD in vprašanje kdaj bodo v nedeljo vstali, ampak... jih bom poskušala prepričati.  :P

No... bi šel še kdo? ???

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #15 : 09 Junij 2005, 20:54:44
V nedeljo se nam napoveduje nič kaj lepo vreme, kaj bomo naredili z srečanjem ??? ???

Lp nina



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #16 : 09 Junij 2005, 21:31:30
Ja!!!  ??? ???

Gana ima za seboj one dneve, samo bo verjetno še vedno malo dišala. Kar se pa vremena tiče, pa.....!!!

Jaz bi še malo počakal. Če bi bil res dež, potem ni smiselno imeti srečanja!!!  :-\ :-\

Kaj pa vi pravite???


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #17 : 09 Junij 2005, 21:37:20
Oj

Mene osebno malo vlage ne moti :) Danes sva tudi v dežju delala :) Zdej če pa "ošpičene prekle" dol padajo pol pa recimo da res ni najbolj pametno  ;D

Jaz sem za srečanje kljub malo slabšemu vremenu, vsaj našim pesjančkom ne bo vroče  8)

LP, Črt




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #18 : 09 Junij 2005, 21:43:50
Citiraj
Danes sva tudi v dežju delala


Dej nehi se hvalit noooo ::) :P

Če bo dež, ... je res bolje da zadevo prestavimo, ker mi bo uničilo frizuro ::) ;D

Ne hecam se, če bo oblačno srečanje je, v primeru hudih nalivov bom pa jaz ostala v postelji

Lp nina



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #19 : 09 Junij 2005, 21:47:57
 ;D ;D ;D ;D ;D

Ohhhhh nina :) Glavo boš mogla tako ali tako v nedeljo umiti, če bo dež ali ne  :P

Če bo samo kašna plohica ali kaj podobnega sem jaz definitvno zraven :)

Z, ali brez vas  ;)

LP, Črt



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #20 : 09 Junij 2005, 21:50:07
Ni problema, ker smo vsi vsak dan na najboljši internetni strani Pesjanar  ;) da se sproti menimo!! Lahko počakamo do sobote in bomo videli kako bo z vremenom. Če bo cel dan deževalo, potem raje prestavimo, pa bo pa oblačno pa ni problema!!!  8)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #21 : 09 Junij 2005, 21:57:19
Marko lahko pa greste deci skupaj (ti, Črt in Smart) me babnice pa ostanemo doma na suhem in toplem ;) :P ::)

Citiraj
ker smo vsi vsak dan na najboljši internetni strani Pesjanar 


O hvala hvala, tale stavek bom kar sprintala in k postelji nalepila ;D

Lp nina




trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #22 : 11 Junij 2005, 20:38:52
Ojla

Kaj je zdaj za jutri., napovedane so neke plohe v S Sloveniji, tako da... povejte končno odločitev, da vemo, a moramo zjutraj zgodaj vstati?? ::) Tilna in Simone ne bo, imajo neko familjarne zadeve...

Lp, Črt




katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #23 : 11 Junij 2005, 23:30:41
Ponoči in jutri bo spremenljivo oblačno s krajevnimi padavinami, deloma plohami. Padavin ne bo veliko, nekoliko več jih bo v zahodni in severni Sloveniji. Jutri popoldne pa bodo padavine povečini ponehale.

Lahko se slišimo jutri okoli 10-11 ure in se dogovorimo kako in kaj...bomo jutri videli kakšno bo v resnici vreme...midva sva za!!! ;D...pa tudi Gana bi šla na izletek :D...do takrat pa lepe sanje ;)

   lp,katya

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #24 : 12 Junij 2005, 20:51:25
Evo kratko poročilo.

Po jutranje posvetovanjem in zagotovilu, da v Velenju sije sonce ::), smo se odpravili na pot proti Logarski.
V logarski pa... oblačno, vetrovno, zimsko mraz, mi mestni ljudje pa samo na pol oblečeni >:( No ampak saj ni bilo panike, druženje je bilo še vseeno prijetno, Smarta je sicer "malo" matrala Gana, ki je zgleda še kar fino dišala.

Aja še poročilo za Markota, po predlagani poti smo bili v Ljubljani 10 - 15 min. prej kot bi bili če bi šli skozi tuhinjsko, tako da... na času niti nismo pridobili, sva pa vmes že pomislila, da nas bodo tam v hribih pojedli medvedi ali pa bomo končali kot malica volkov ::) ;D
Ostali pa si lahko nekaj utrinkov ogledate v galeriji :)

lp nina



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #25 : 13 Junij 2005, 20:22:11
Ja!!!  ;D ;D Res je bilo lepo!! Kar se pa vremena tiče, pa nas ponavadi spremlja malo slabše vreme. Pa nič hudega!! Kosmatinčki so bili tako ali tako mokri!! Haha :P

Samo da ste bili prej v Lj!! Haha!! Me je zanimalo, kakšna je cesta čez Podvolovlek!!! Haha Sej ne!!

Gana je bila danes malo utrujena in ji je pasalo poležavati!!  ;)

Naslednič, pa upam, da nas bo več!!

Lp, Marko


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #26 : 13 Junij 2005, 20:26:36
Citiraj
Me je zanimalo, kakšna je cesta čez Podvolovlek!!!

Sej se mi je zdelo, da se tam še nikoli nisi peljal,  Madona če je na vrhu še skoraj sneg ::)

Nasednja destinacija je torej ljubljanski ZOO, če pa se bo javil še kdo, bomo spremenili destinacijo, da ne bomo delali prevelike galame in živcirali živali, mislim,da bodo za to trije dovolj ::)

Marko daj mi prosim pošlji original slike na mail.
Pa prosim če ne delaš toliko klicajev (!!), ker zgleda kot da se full dereš na nas ::)

Lp nina



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #27 : 13 Junij 2005, 21:22:45
Pa prosim če ne delaš toliko klicajev (!!), ker zgleda kot da se full dereš na nas ::)

Ok, Ne bom več. Samo to mi je v navadi.

Če kdo najde kakšen fajni kraj, naj ga kr sporoči, pa se bomo zmenili. Priporočeno je ob kakšni vod.  8)


malaeva

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #28 : 15 Junij 2005, 14:51:43
Pozdravjeni,
ves čas sem spremljala vaše pogovore o tem srečanju to nedeljo, sam žal nisem mela časa da bi se vam pridružla in vas spoznala (pa še čist na frišno sem član), moram priznat da ste prav fajn druščina, tako po pisanju sodeč :) in da bi se vam pridružla ko greste v ZOO. lepo se mejte..


                        papa ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #29 : 15 Junij 2005, 15:12:49
malaeva pozdravljena med pesjanarji :)

Izlet v ZOO ali kam drugam bo, ko bo Marko spet imel čas, ah vedno moški odločajo o vsem ::) Če si ga ne bo vzel bomo šli pa pač sami :P

Nič hudega če si čisto frišna, glede na to da forum in stran obstaja mesec in pol ::) smo tudi ostali bolj kot ne frišni ;D

Lp nina