Igrače, ki jih imajo psi radi

majcek · 84351

majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #30 : 26 Junij 2007, 18:03:37
če se z našim tečkom nihče ne igre se pa sam sklene igrat in leti po celemu stanovanju iskat pliške pa vlečemo ven peno.
pa še bolj je zabavno ko jo maja nazaj not skrije pa ji jaz rad pomagam in jo spet ven pri cufam ::)
ko mu pa vzamem igračo pa lajamo >:( potem ko pa nihče ne reagira se začnemo metat po tleh in se valjat kot bi se nam utrgalo ::)

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #31 : 26 Junij 2007, 20:20:43
Moja dva psa pa obožujeta igrače od proizvajalca RUFFWEAR, pa ne samo moja še vsi psi kateri so jih okusili.

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #32 : 26 Junij 2007, 20:46:12
Hej!
Ko Bono zasliši, da kdo prihaja domov, ga pred vrati čakajo klobasa, žoga pa čevlji in copati.  Ampak čisto nikoli ne prinese para. Ko pa si izbereš enega od copat, ti pa izvoli prinesti še drug copat iz para.
Kaj pa češ, Bonovc je car! ;)

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


babsy_ka

  • *
    • Prispevkov: 316
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 27 Junij 2007, 18:32:40
Moj ima pa trenutno najraje žogico iz silikona, ki je kot nek ježek in ob pritisku sveti, tako da je ful zanimivo jo metat, pa lovit, pa skakat po njej... in celo spat na njej!

lp!



Bisa-Biba

  • *
    • Prispevkov: 29
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 10 Julij 2007, 10:07:45
živjo,


naša ima najraje trde igrače, ker še menja zobe. Kupili smo ji tudi kot neko kost iz živalske kože, tisto rada grize, rada ima pa tudi žogice- najraje če se kotalijo. Nekatere igrače so ji zanimive, če jih nekaj časa nima pri sebi. Najljubšo igrača pa je vrv. Poglejte si mojo temo. ( http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=4150.0 ).  :)


lp






*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #35 : 10 Julij 2007, 10:58:30
pri nas je od tistih "tapravih " igrač dobra smo mehka žogica, ki jo lahko grize in se dobro odbija. Sicer pa se najbolj zamoti s storži, raznimi palčkami ali polliterskimi plastenkami.  ;D Če pa hočeš mir ji damo kakšno majhno kostko iz kože alpa kuhano govejo kost, da jo malo grize, pa se ne gane od nje ;)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #36 : 10 Julij 2007, 11:00:20
Naša ima rada kar vse igrače od plišastih, vrvi, žogic, plastičnih ki piskajo itd. Ima obdobja, katera ji je takrat najbolj všeč. Trenutno je to plišast bober :D



polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #37 : 10 Julij 2007, 11:26:34
Runo pa ima najraje žogico na vrvi, ki jo lahko vleče :D (glej slikco).

 

Lp,
Polona

:)


Bisa-Biba

  • *
    • Prispevkov: 29
    • Točke: 0
Odgovori #38 : 10 Julij 2007, 18:11:31
hej!

Naša Bisa ima zdej ful rada vrv, igra se pa rada tudi s storži,kot Riva. Ja, rada ima pa tudi žogico, katera plava na vodi, in ji jo mečemo v vodo.




lp



lajka

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 0
Odgovori #39 : 29 Julij 2007, 15:29:53
naša obožuje žogo id rogza in kong i ga je na žalost pred časom zgubila rada pa je če nekdo leta za njo kot ponorele :D



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #40 : 21 Avgust 2007, 11:43:32
color=red]moj ima rad vse:[/color]

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #41 : 21 Avgust 2007, 14:38:47
Uh, pri nas tudi ni da ni, čeprav je prav po teriersko najbolj navdušena nad žogicami, smo drugač bolj natur tipi, padamo najbolj na palice in jabolka, pa tudi hrušk in sliv se ne branimo. Pa kakšnih buč (ta podolgovatih), v glavnem vse kar je primerno. DDrugače pa tudi pliške...



shinegirl

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 1
  • Poodles bring happines :)
Odgovori #42 : 21 Avgust 2007, 16:17:33
Naš zverinček pa ima najraje igračke, s katerimi se lahko nekdo od družinskih članov z njim cuka. Tako, da en del drži on v gobčku, drugega pa nekdo z roko in se vlečemo  :o. In potem prav smešni gruli oz. na nek svoj način renči, ko se igra  :D.

Dan se nasmehne tistemu, ki se mu zna nasmehniti.


neronka

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #43 : 30 Avgust 2007, 11:00:36
Naš fragi pes je nor na vse igrače! ampak ma ful močne zobe in raje kupujemo tiste iz močnejše gume. drugače pa ma rad tiste klobase da pol vlečeva kdo je močnejši! haha  :)


Kateeq

  • Gost
Odgovori #44 : 05 Oktober 2007, 12:13:45
Lou ima rad vse vrste žogic, pliške, "vrvice" za vlečenje, pa tudi kakšnbe "domače" igračke npr. kake stare krpice oz. kosi blaga so mu všeč...pa tudi razne gumijaste žvečke ipd.... ;)



ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #45 : 05 Oktober 2007, 15:26:18

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #46 : 29 Januar 2008, 20:53:31
Naša Abby ma rada pa čist vse samo da neki je ;D :P. Zadnič smo ji kupil eno raco s peno in je bla v treh dneh čist uničena-zdaj je že v smeteh.



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #47 : 29 Januar 2008, 21:19:39
Moja ima pa najraje kose oblačil, krpo za prah, žogice in razne aporte ;)
Najljubša je pa večja žoga.

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #48 : 06 Februar 2008, 15:35:18
Lou ima rad vse vrste žogic, pliške, "vrvice" za vlečenje, pa tudi kakšnbe "domače" igračke npr. kake stare krpice oz. kosi blaga so mu všeč...pa tudi razne gumijaste žvečke ipd.... ;)
Enako. ;)



Nalch

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Lucy...
Odgovori #49 : 06 Februar 2008, 19:39:23
Lucy pa obozuje zogico z leopardjim vzorcem, ki ima notri riz ali pa nekaj podobnega, drugace je pa misljena zogica za macke [nikjer nisem nasla tako malih zogic za civavo ;) ] drugace pa obozuje svojo zobno scetko in pa svojo misko ;)

smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off in Lucy na straži! ;) <3


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #50 : 07 Februar 2008, 10:27:23
Naš pa si je prisvojil želvico,ki jo je imela tamlajša hčerka!Želvica je na kolescih in jo vlečeš z vrvico,nekoč je še igrala zdaj ne več,ker jo Medo neprestano vlači za vrvico po stanovanju gor in dol,najraje pa čez kakšne ovire(noge,stole.....).Tako da ni čudno da je ta uboga plastična želvica nehala peti :P :P
Je pa ta želvica primerna tud za kakšne njegove malo drugačne igrice,sam je težava,ker je nima kam vgriznit in ko jo naskoči mu pobegne :D :D

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #51 : 24 Marec 2008, 14:19:45
Kje se kupi taka žogica:



lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #52 : 24 Marec 2008, 14:27:20
Jaz sem jih vidla v Tukanu,pa v Mr.Peetu v Mariboru!!!

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #53 : 25 Marec 2008, 17:26:51
Hvala, so jo imeli v Tukanu :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ČRNI PANTER

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #54 : 24 Maj 2008, 18:47:54
Naša Aika je najbolj naudušena nad gumijasto kuro, ki sem jo kupil čist tako na blef;
zdaj pa celo spi z njo. ;D



Anny*

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
  • Moja Rozi
Odgovori #55 : 18 Julij 2008, 15:20:37
Naša Rozi je itak nora na palice pa igrače ki piskajo so ji prav tako zelo všeč..........včasih pa rada pogrize tudi kakšno navadno gumijasto igračo. ;D :)

Narava je krivična:psi ne znajo govoriti medtem ko ljudje imenitno lajajo!!!!!


xx PuPiKa xx

  • *
    • Prispevkov: 35
    • Točke: 0
Odgovori #56 : 19 Februar 2009, 22:18:11
Moj Kuuži ma pa najrajš piskajoče igrače.Ima enega roza pujska,ki tko Oiinka :D pa ga ma fuul rada :D Drgač pa ma še nek hot dog ki tut cvili in ga ne spusti iz rok  ::) drgače ma rada tut pliškone in vse igrače  ;D



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #57 : 20 Februar 2009, 07:40:46
Moji se igrajo z vsem.
Npr za aktivno igro prednjačijo žogice ampak potem je cel taksas in lajanje in tudi imam slab občutek , da preveč divjajo po laminatu, zato doma žogice običajno skrijem.
Zunaj radi tekajo za žogami, palčkami, stroži bilo čim- no mogče malenkost prednjačijo palice po priljubljenosti, za treninge ljubijo mehke pletene kačice za puljenje. Pač malo odvisno kako želim nagradit gelde na pričakovan efekt in vajo oboje kombiniram.
Doma obe psici obožujeta igro z navadno kuhinjsko krpo, ki jo primeta  vsaka na eni stani in se družno vlačita po stanovanju. S sinom se terierka najraje igra z 2m dolgo plišasto kačo, ki v njuni igri izgleda, kot da je oživela. Vsak zase za mirnejšo igro obožujejejo pliškote.
Ampak najbolj smešen je Day. Samo enkrat prej v življenju sem videla psico, ki je uporabljala igrače na isti način.In sicer vzame največjega pliškota in ga cuza , kot dojenček dudo. Pri tem pripira oči in zgleda v transu. Nikoli ne strga- samo dudla. To lahko počne cele ure, tako da počai (no saj kar zdržijo nekaj mesecev včasih) razpadejo, ker se blago kar raztopi (pa če mi kdaj drugoi psi ukradejo za divjo igro). Kupujem mu ponavadi pliškote za dojenčke, ker se mi zdi, da so najbolj neoporečni glede materiala in kemične obdelave.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #58 : 20 Februar 2009, 08:59:27
deteljica, tole kar opisuješ je Lona naredila z wubbo in zdaj dela vsakič, ko jo po vlečenju ali prinašanju dobi...
Se vleže in jo tako z užitkom cuza, isto kot v transu, sploh nič ne sliši, čisto se poglobi vanjo.Me je prav šokiralo, ko sem prvič videla. :o
Pa z nobeno drugo igračo ne počne tega...



maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #59 : 20 Februar 2009, 09:55:39
deteljica, tole kar opisuješ je Lona naredila z wubbo in zdaj dela vsakič, ko jo po vlečenju ali prinašanju dobi...
Se vleže in jo tako z užitkom cuza, isto kot v transu, sploh nič ne sliši, čisto se poglobi vanjo.Me je prav šokiralo, ko sem prvič videla. :o
Pa z nobeno drugo igračo ne počne tega...
To kar se dogaja pri vama dela tudi Nara  :D. In to dela s pliškoti, pa, kot, da bi bila v transu. Pa tko se sliši, ko cuza. No čisto na tak način kot je opisala deteljica. Samo smo pa večina teh pliškotov vrgli stran zato ker so bili že tako "scuzani", da je bilo vse mokro pa še smrdeti je začelo  ::) . Aja pa zadnjič sva bile pri babici in ona ima enega takega prbl. 1 meterskega slona. In nisem bila pozorna kaj dela pa grem slučajno v dnevno sobo in Nara je pa takoj bila na slonu in ga sesala.  ::)
Pa še dve fotki, ko je bila mladiček  :D

http://nara-dream.moj-album.com/slike/11603154/BXC_63teay9hFOZA.jpg
http://nara-dream.moj-album.com/slike/11603154/vPdLA8W4FyIKryur.jpg


Drugače se pa rada igra z vsem, še posebaj ima rada žogice.  ;)