Igrače, ki jih imajo psi radi

majcek · 84370

thoranita

  • *
    • Prispevkov: 296
    • Točke: 0
Odgovori #60 : 20 Februar 2009, 20:44:19
Thor: frizbi in palice, ampak palic ne sme več, ker jih žre >:( No, ob teh dveh zadevah pade v trans, drugač pa trza na vse, samo da mu malo zapleše prej pred očmi. Tako si po zraku meče tudi svoje ležišče, če se mu ravno zazdi. Obožuje tud prazne embalaže od mleka, ki jih s smrčkom potiska po stanovanju in zraven tuli oz. prepeva ::) Anita se igra samo prinašanje, tako da je v bistvu vseeno s čim, samo da lahko nazaj prinese. Edino z wubbo se še včasih kar tako malo poigra, ampak to je res redko. Skupaj se igrata samo vlečenje, najraje s kuhinjsko krpo, ki jo na sredini zavozlam - da vesta, kje je polovica :P Za igrače v glavnem res ne zapravimo dosti  ;D



Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #61 : 24 November 2009, 19:08:22
No tudi jaz se opravičujema če je ta tema že kje ampak je jaz žav nisem zasledila :).
K nam bo prišle mladič pasme Border collie (okrog prvomajskih počitnic (vem da je še dolgo :'()).
Zanima me kakšne igrače so primerne zanje oz. za mladiče?

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #62 : 05 December 2009, 13:34:00
Kakšne take za žvečit...kong naprimer...
potem mogoče kakšno vrv, pa kakšnega pliškota, pa kaj kar piska, potem kakšna wubba itd...
se pa moraš zavedati, da bo treba igračke prilagajati psu...(npr. če ne bo maral pliškotov ti jih ni treba kupiti 10, ker jih potem ne boš potrebovala....), pa tudi hitro jih bo uničeval, ker bo še  mladiček,...Moja psička le konga ni uničila--->beri ga ima še zdaj, pa vrvi, ki pa je itak nikoli ni zanimala, to je pa to kar je ostalo od igračk iz mladosti...zdaj, ko pa je starejša pa igrač ne uničuje več tako na veliko...
Potem glej tudi na to da če bo rad grizel mu kupi igrače, ki se ne uničijo takoj, če bo mali zagrizel vanjo...(moja npr. zelo rada vleče in zato ima doma večino igrač takih s katerimi se lahko vlečeva, da jih ne uniči takoj...)
Tako, da ti zelo priporočam kakšne konge ipd., ker notri v luknjo daš npr. sir in ga mora pes potem zlizati ven...pa pač take igrače, ki se ne uničijo hitro...



pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #63 : 22 December 2009, 18:17:53
Nisem vedla, kam objavit. Poglejte to igračo=> Squeaking Poop Shaped Chew Toy  :o :D


"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #64 : 02 Junij 2010, 19:34:20
Bina obožuje tole igračo. JE samo še tretjina ampak še vedno najljubša. Je trixijeva cca 15cm velika, piskajoča (bila)...zdaj jo pa iščem v trgovina.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #65 : 02 Junij 2010, 20:13:31
Ni boljše igrače, kot je flirt pole, moj Jaka je čisto nor nanj pa fajn je, ga hitro zmatra. Trenutno imava enega naročenega iz clear runa, prej sva imela pa kar nekaj doma narejenih.



Brina pa ne mara drugih igrač, kot samo take v katere hrano skriješ. Trenutno je najbolj aktualna Aikiou, ima pa še en kup drugih.




anas

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
  • Lu
Odgovori #66 : 02 Junij 2010, 22:04:33
Bina obožuje tole igračo. JE samo še tretjina ampak še vedno najljubša. Je trixijeva cca 15cm velika, piskajoča (bila)...zdaj jo pa iščem v trgovina.

Jaz sem ravno tako kost pred enim letom kupila v Mr. Petu... S tem da naša je zeankrat še cela in piskajoča :)



AnGeŁ

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
  • Rada jih mam :)
Odgovori #67 : 02 Junij 2010, 22:23:50
Moja Kaya -setrka obožuje cvileče igrače, žogice, plastenke ( važno, da ropota ). igrač iz gladke gume se pa kar malo brani in nevem zakaj  ???
Mik- žogice in v glavnem copati  :D

Sestrin psiček Flow je pa popolnoma zasvojen z žogicami...včasih kaka palica ampak v glavnem žogica. Tako, da je sestra kupila kar takle metalec žog:
http://aro.si/catalog/product/gallery/id/1168/image/1639/

 Super in poceni zadeva za vse neutrudljive tekače in norce na žogice =)

Ne jesti mesa pomeni: pustiti živali živeti  <3


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #68 : 04 Junij 2010, 12:48:19
Moja je pa nora na žogice samo dokler se žogice brca in letijo po tleh.. če ji isto žogo vržeš, se bo pa zelo hitro naveličala.

Drugače pa ugotavljam, da vlečna klobasa mora biti pa ravno prav debela, ravno prav trda oz. mehka, ravno prav trpežna,.. obup skratka!

Mimogrede, a kdo ve, če te pasje igrače s čim našpricajo, namreč že parkrat se mi je zgodilo, da je psica točno vedela, da sem kupila zanjo igračo. Zadnjič kupim dve žogi. Eno sva takoj uporabili, za drugo sploh ni vedela in sem jo spravila v eno torbo, na dokaj visoko mesto. In psica jo je dejansko zvohala in mi tri dni težila, plezala proti torbi,..  ::)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #69 : 04 Junij 2010, 14:58:58
Eno so prav posebej odišavljene, imajo nek svoj vonj. Se mi pa zdi, da ima Bina raje igrače, ki so rdeče ali oranžne. Kdo bi vedel zakaj.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #70 : 04 Junij 2010, 15:02:54
Kar precej igrač iz gume ima vonj po vaniliji ;) To jim je očitno še posebaj všeč ;)



AnGeŁ

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
  • Rada jih mam :)
Odgovori #71 : 05 Junij 2010, 12:48:02
Eno so prav posebej odišavljene, imajo nek svoj vonj. Se mi pa zdi, da ima Bina raje igrače, ki so rdeče ali oranžne. Kdo bi vedel zakaj.


Tudi Kaya..raje rdečo žogico kot rumeno  :o

Ne jesti mesa pomeni: pustiti živali živeti  <3


šeli

  • *
    • Prispevkov: 212
    • Točke: 0
  • ŠELI the Sheltie
Odgovori #72 : 16 Junij 2010, 16:22:35
Šeli ma pa NAJRAJ pliškote, žogce pa piskajoče igrače. ma pa eno (še kr trdo) plastično kost k naj bi bla dobra za zobe. Velikrat je pa zanimiv njen pouštr 8) 8) k je pa enga že strgala. Tud palce pa seveda storži so zanimivi tud listi. Največji problem je pa ker OBOŽUJE robčke in so po našem parku pousod (dobesdno). in ko jo spustimo prime robček in zlaufa stran in ni šans da jo ujamš. :( :-[ :-\ :-\

ONLY SHELTIES COME FROM HEAVEN

Šelina spletna stran:

http://seli-dog.webs.com/


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #73 : 31 Julij 2010, 11:44:13
Dino ima rdečko kost z  zvončkom, kong, piskajočega pujsa, pujsa ki kruli, cufo. Dix ima igračko za zobe ki ima okus po menti, žogico na vrvici, ježka ki je včasih piskal...



Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #74 : 10 Avgust 2010, 21:08:14
Šeli ma pa NAJRAJ pliškote, žogce pa piskajoče igrače. ma pa eno (še kr trdo) plastično kost k naj bi bla dobra za zobe. Velikrat je pa zanimiv njen pouštr 8) 8) k je pa enga že strgala. Tud palce pa seveda storži so zanimivi tud listi. Največji problem je pa ker OBOŽUJE robčke in so po našem parku pousod (dobesdno). in ko jo spustimo prime robček in zlaufa stran in ni šans da jo ujamš. :( :-[ :-\ :-\
naso tamalo pa palce tako OBOZUJE....

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #75 : 11 Avgust 2010, 12:02:32
Dino ima cool kong.



Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #76 : 11 Avgust 2010, 17:22:06
V neki zivalski trgovini v Avstriji kjer imajo GOOORO igrac sm opazila prav tak `odelek` za pasje mladice (igrce za pasje mladice)...tako da nerabis med vsemi tistimi igracami iskati kar je za maldice in kar ne...opazila pa sem neki kong za mladicke...pa sem raje potem vzela eno malo manjso igrac ravno tako nareto iz te trde gume (za zobe cistit) pa je odkar sem jo prinesla domov sploh ne zanima...tudi ko se ze potrudi da bi jo zanimalo je itak nemore nest (11 tednov stara borderka, na tistem kartonu v katerem je bila igraca je bil pa mladicek od yorkshirca)...se sreca da nisem kupila konga, ki je biv 2x drazji (25 euro)...ali ima kdo kasno iskusnjo s tem kongom ali pa to gumjasto igracko (cca. 10 cm, oblika je taksna kot zoga za ragbi temno modre barve z 4 obrocki s takimi bodicami)...trenutno jo ime v uporabi njen dober prijatelj doberman (ubistvo je ko je priso na obisk je sama letela k tej igracki in s vlegla da mu jo je pokazala)

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #77 : 11 Avgust 2010, 17:25:37

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


martina.o

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 3.098
    • Točke: 1
Odgovori #78 : 11 Avgust 2010, 17:59:08
Jaz sem pri naših mladičkih (v  leglih) opazila, da tudi ne marajo teh trdih igrač.
Mladički imajo radi igrače, ki jih lahko primejo z zobmi in prenašajo ali vlečejo ali za njimi tečejo in zgrabijo.
Tako moja pasma - bi rekla, da velja tudi za borderje.

I don't regret my past, I just regret the time I wasted with the wrong people.


Alma

  • *
    • Prispevkov: 1.487
    • Točke: 0
Odgovori #79 : 11 Avgust 2010, 21:01:35
naši tudi, najraje nek pliš (nima očk, brčic ali kaj drugo neprimerega, pa da se ne raztrga takoj), ki ima dolge noge...pri nas so bili največji favoriti žirafe- vlekli vsak eno nogo, zajčki, kača, pol pa kasneje na vrv zavezan nek pliš ali cote kavbojk ...pa soft frisbee in v bistvu tudi kakšne te za žvečenje, vendar vseeno raje nekaj mehkega


bol.ha

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 0
Odgovori #80 : 11 Avgust 2010, 21:02:20
Moja mala ima Kong, ampak ji je zanimiv samo ko je nafilan  ::)
Drugače pa imamo mini žogice, cufo ima zelo rada pa pliš.



pasjeljubka

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #81 : 12 Avgust 2010, 08:40:44
Moj ima najraje igračke za nafilat =).. tudi če je prazna je nor nanjo :P

Ima zaenkrat dve, en Kong Classic (L) pa eno kao ragdbi žogico od Trixija, ta ima pa še za masožo dlesni in čiščenje zob.



Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #82 : 25 Avgust 2010, 11:41:09
Jaz sem pri naših mladičkih (v  leglih) opazila, da tudi ne marajo teh trdih igrač.
Mladički imajo radi igrače, ki jih lahko primejo z zobmi in prenašajo ali vlečejo ali za njimi tečejo in zgrabijo.
Tako moja pasma - bi rekla, da velja tudi za borderje.
Ja. Ima nasa psicka taksnega velikega plisastega kuzka z dolgimi uhami in ga vlece za tisto uho sem pa tja. Pa tudi, ko spi ma glavo cez njegovo :P . Nasploh kadar pociva ali spi rada nasloni glavo na kaksen predmet.
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs133.ash2/39998_1307003605642_1547117288_30629941_6770598_n.jpg

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


sp30

  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
Odgovori #83 : 04 Maj 2011, 15:40:33
Naš pa je nor na dude, ful rada seslja in včasih pride tudi k meni mi ušesa sesat :o :D

sem pa mu kupla duduico v pasji trgovini in je to največji žur :)



aro.si

  • *
    • Prispevkov: 48
    • Točke: 0
Odgovori #84 : 04 Maj 2011, 16:15:37
Naša Tisa pa naravnost obožuje frizbije! Še najraje pa frizbije v vodi :D  pa kamne oziroma karkoli v vodi, da plava, da potone, ni važno :)

slikica: http://aro.si/media/upload/image/novice/tisa%20in%20frizbi%20v%20vodi.JPG

Spletna trgovina za male živali ARO - www.aro.si


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #85 : 04 Maj 2011, 22:11:41
Pa smo odkrili še tri igrače KONG na vrvi, žogica v žogici (Nobby), in kong bouncer žoga.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


hovakaj

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 264
    • Točke: 0
Odgovori #86 : 26 Maj 2011, 12:19:51
Kdo ve, kako se imenuje tale pasja igrača in kje se dobi??



hvala :)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #87 : 26 Maj 2011, 12:32:34

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


hovakaj

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 264
    • Točke: 0
Odgovori #88 : 26 Maj 2011, 12:52:30
Zoe, najlepša hvala!! :)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #89 : 03 Julij 2011, 14:18:39
hej

Sprejemam predloge za trpezno igraco za prinasanje iz vode (in samostojno igro psa ko pociva med plavanjem)..  ;D Do sedaj smo imeli tele igrace od Konga, ubistvu je bila prejsnja verzija veliko boljsa, tale z vijolicnim napisom je zdrzala komaj ene pol sezone..  :-[ Sedaj sem malo brala od vodnih wubb, ampak nekateri pisejo, da niso ravno trpezne..  :-[ Ker pri mojem je tako, dokler prinasa iz vode, ok, prinasa.. Potem ko ga dam pocivat (ker se sam ne zna ustavit med plavanjem) gre pa grizt igraco. In zato rabim nekaj, kar ne bo na hitro raztrgal..

Kaksne ideje?

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album