Čiščenje Zob

*nastja* · 143664

arči

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Odgovori #210 : 23 April 2015, 11:39:01
Fiola, jaz imam doma Tropiclean fresh breath gel in je zakon. Tud uporaba je enostavna. Psu samo privzdigneš ustnico, naneseš male količine gela po zobkih in je to to. Ta gel tako omehča zobni kamen da potem ko kuža grize kakšen "uhelj" ali pa brikete, gre vse dol :) Priporočam. In ne rabiš nič ščetkat!

"Dogs are not our whole life but they make our lives whole." [Roger Caras]


fiola1

  • *
    • Prispevkov: 78
    • Točke: 0
Odgovori #211 : 23 April 2015, 15:10:22
O, super!  :) Kje se pa to dobi? Ja, ker ščetkat se mi po pravici povedano kar ne da, sploh bi pa mali trenutko zgrizel vse kar mu pride pod zobke ;D



arči

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Odgovori #212 : 29 April 2015, 23:24:43
Oprosti za pozen odgovor.  ::) Jaz sem ga kupila v Mr. Petu Maribor. Pomoje ga v vsakem Mr.Petu dobiš ali v kateri drugi bolje založeni trgovini za male živali  :)

"Dogs are not our whole life but they make our lives whole." [Roger Caras]


Mihec

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #213 : 04 Maj 2015, 13:08:07
Živjo!

Jaz upam, da ni že kje to napisano. Ampak, zadnjič je ena znanka rekla, da pri svojem psu uporablja pasto, ki jo je kupila pri veterinarju. In, da zobk ni treba ščetkat, ubistvu daš zobno pasto psu mal na zobe in potem on to z jezikom raznese po zobeh in si jih tako očisti. Pa me zanima ali to sploh obstaja? Ker pri starejšem psu nimamo problem s ščetkanjem (4let), mlajši (2leti) pa ne dovoli, in je kar problem ščetkat zobke.

Hvala, lp



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #214 : 04 Maj 2015, 14:46:23
Obstaja ampak mislim da ti geli niso ravno za dolgoročno uporabo? Si mu poizkusil ščetkati zobe z mehko krtačko in zobno pasto z okusom piščanca/ribe? Te z okusom mete itd. psom niso najbolj všeč.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Mihec

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #215 : 05 Maj 2015, 16:07:14
Poskusili smo že z vsem, ampak enostavno zob ne pusti čistiti, pa smo ga navajali že od malega..  :(



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #216 : 05 Maj 2015, 17:20:45
Pri nas najbolj pomaga kak velik kos mesnate kosti ene 2xtedensko, recimo svinjska krača, razna rebra so tudi dobra za te zadeve ipd.



Boo

  • *
    • Prispevkov: 400
    • Točke: 0
Odgovori #217 : 05 Maj 2015, 18:15:36
Zmrznjen goveji rep je tudi fajn.



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #218 : 31 Julij 2016, 15:35:32
Za sam zadah lahko jaz pohvalim Tropiclean tekočino  :) se res dobro obnese in je čisto preprosta za uporabo.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Jaka Kaveljc

  • Pesjanarček
  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #219 : 05 September 2019, 18:13:00
Zdravo, sem nov na forumu in tudi nov lastnik kužka  :). Se opravičujem če obujam staro temo, a zanima me kakšne imate izkušnje s takšnimi pasjimi zobnimi ščetkami https://soldius.com/si/izdelek/pasja-zobna-scetka-t-bone. Jih imajo psi radi in dobro opravljajo svojo nalogo?

Hvala



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #220 : 09 September 2019, 09:05:29
Jaz uporabim kar Curaprox ali Sensodine. Nekateri pa so pse navadili na električno zobno ščetko.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


riry

  • *
    • Prispevkov: 70
    • Točke: 0
Odgovori #221 : 09 September 2019, 19:17:10
Kolegica je tole "ščetko" naročila za srednjo pudlico...trajala je enih 20 min, tako da stran vržen denar. Raje navadite na pravo ščetko ;).