Klub indijanskih ovratnic in povodcev

aska · 30264

aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
: 16 Januar 2007, 23:19:57
Glede na to, da nas je vedno več lastnikov teh prečudovitih indijanskih ovratnic in povodcev odpiram novo temo. Javite se vsi lastniki, ki bi se radi včlanili v naš klub. Dobrodošli vsi, še posebno lastniki takih ovratnic in povodcev.

Ovratnica:


Povodec:


Primer:


Lp. Maja


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #1 : 16 Januar 2007, 23:26:13
hehe

Ja Rondo ima tudi tak komplet. Ima debelo ovratnico in tudi tanko ;D pa valda povodec. Mamo že kar nekaj časa več eno leto in je res super. sicer to pride na vrsto vskae toliko časa, ker imamo teh ovratnic in povodec (ne štejem več) ogromno. Zelo je kvalitetno tole pa še ful mu paše ;D :)

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #2 : 16 Januar 2007, 23:28:12
aja... mamo v barvah črne in rdeče ;D ::)

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #3 : 16 Januar 2007, 23:30:43
No mi imamo tudi to ovratnico in povodec in Bugzu super paše!!!

Prilepim ju3 kakšno slikco :)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #4 : 16 Januar 2007, 23:32:43
Aska je lastnica take ovratnice že skoraj leto dni :D  Povodec pa včeraj dobila, ker prej ga še nisem zasledila :-\.lp


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #5 : 16 Januar 2007, 23:33:47
Evo nas sramežljive :


"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #6 : 17 Januar 2007, 01:49:00
A male beybike tudi sprejemate ?



Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #7 : 17 Januar 2007, 07:18:03
Mi smo tudi imeli za Smarta črno za Rumbo rdečo, zdaj ko so tako popularne smo pa zamenjali :P ;D

Lp nina



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #8 : 17 Januar 2007, 08:15:25
Kje se pa tako ovratnico in povodec lahko kupi?

Kristinca & Florinca


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #9 : 17 Januar 2007, 08:18:50
Ovratnica in povodec sta od firme Karlie - pomoje se jih pa lahko kupi v vsaki malo boljše založeni pasji trgovini.

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #10 : 17 Januar 2007, 08:33:20
Florinca če si iz Lj... Potem v BTC-ju Aler ;)

Lp nina



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #11 : 17 Januar 2007, 11:43:22
Naš Taj je tudi ponosen lastnik "indijanske ovratnice in povodca"... ;D
Ovratnico je dobil za božička, povodec pa sem našla na pasji razstavi in sem bila čisto navdušena, ker sem ga našla, saj ima Taj sedaj komplet... :)
Kar se pa ovratnice na slikicah tiče, se jo pa redko kdaj vidi, saj jo prekriva Tajeva dlaka, bolj vidna je od zadaj s hrbtne strani... :D

Ovratnica...


Ovratnica...


Povodec...



Lp,
Tina



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #12 : 17 Januar 2007, 11:45:48
Kje se pa tako ovratnico in povodec lahko kupi?

Florinca jaz sem kupila ovratnico v tistih trgovinskih sklopih na Fužinah v Ljubljani - v trgovini Zoo Taček... ;)
Povodec pa na pasji razstavi.

Lp,
Tina



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #13 : 17 Januar 2007, 12:08:09
Povodec pa na pasji razstavi.

Aha, sedaj te pa imam  >:( Potem si ti tista packa, ki mi je pred nosom speljala povodec in mi je ostala samo ovratnica  ???

 ;D ;D ;D ob prvem indijanskem sestanku te pozivam, da me pelješ na skodelico čaja, da pozabim na muke, ki sem jih trpela, ko sem izvedela, da sem ostala brez povodca.  :P

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #14 : 17 Januar 2007, 12:27:22
Miša, ko sem jaz kupila povodec na pasji razstavi (v soboto), so jih imeli še najmanj tri. Tako, da ti ga jaz nisem speljala... :P :D
Skodelica čaja pa lahko vseeno velja... ;)
Pojdi pogledat v BTC v halo A, v trgovino Aler, kot pravijo punce... mogoče ga pa tam dobiš! :)

Lp,
Tina



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #15 : 17 Januar 2007, 12:42:08
 ;D ;D ;D Taj,

sem si že rezervirala povodec v Alerju.  ;)

Pa kar termosico prinesi s seboj v Celje in nas poišči pod našo rumeno tendico. Bo zelo veselo, saj bom s seboj imela vseh pet mastinčic napolitančic.

Pa ostali lastniki indijanskih ovratnic tudi pridite. Lahko naredimo naš prvi bojni posvet  8)

Pa naša Šeyka bo demonstrirala pravilno nošenje in uporabo povodca  :P

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #16 : 17 Januar 2007, 12:59:46
Miša isti kot ko lani :D ;)

Za moje lubice pa en ogromen, velikanski, največji....... koš  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #17 : 17 Januar 2007, 13:47:42
Pa kar termosico prinesi s seboj v Celje in nas poišči pod našo rumeno tendico. Bo zelo veselo, saj bom s seboj imela vseh pet mastinčic napolitančic.


Kaj a bo razstava v Celju? Nisem seznanjena.... :-[

Lp,
Tina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #18 : 17 Januar 2007, 13:53:28
Ja Taj v Celju bo spet ti jo kar veselo primahaj naokoli ;)


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #19 : 17 Januar 2007, 14:00:31
Kdaj pa bo? :-[
Če bo čas dopuščal sigurno pridem ;)... samo si bomo morali omisliti kakšne znake, da se bomo prepoznali med seboj... :D

Lp,
Tina



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #20 : 17 Januar 2007, 14:21:44
Hvala za odgovor glede nabave ovratinice in povodca.

Se mi pa zdi, da taka ovratnica bolj paše velikim mrcinam  :)  kot moji nežni vitki setrki. Bom še premislila, nočem, da bi imela doma preveč robe.

Taj, nekaj skupega imava.  ;D Tudi jaz hodim v ZOO Taček na Fužine.

Kristinca & Florinca


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #21 : 17 Januar 2007, 14:23:32
samo si bomo morali omisliti kakšne znake, da se bomo prepoznali med seboj... :D
Lp,
Tina

Predlagam, da imajo vaši psi omenjene ovratnice.....  :P

Kristinca & Florinca


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #22 : 17 Januar 2007, 14:26:40
Predlagam, da imajo vaši psi omenjene ovratnice.....  :P


Ja, to bi bilo fino, ampak naš Taj se ne razstavlja, ker nima rodovnika... ;) Al pa če si dam jaz ovratnico gor... :D



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #23 : 17 Januar 2007, 14:27:48
Taj 25.02.2007 v nedeljo ;), ma ne bo Mišinih princes za zgrešit, če bo tako kot je bilo decembra, se je okoli tende vedno nekaj dogajalo, je bilo vedno polno obiskovalcev ;) :) Samo išči rumeno tendo z veliko folka okoli :o :D :P


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #24 : 17 Januar 2007, 14:32:31
Taj: Si iz Fužin? Sem potem mogoče Taja čohala kakšen teden nazaj pri tamali trgovinici, se pogovarjala s tabo in si rekla, da obožuješ doge???
lp
T.

8)


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #25 : 17 Januar 2007, 14:45:03
Tečka... nisem iz Fužin sem pa blizu - sem iz Kodeljevega... ;) Imam pa v spominu, da sem kakšno leto nazaj videla tako dogico kot jo imaš ti, ko se je sprehajala tam pri trgovinicah - si bila mogoče ti? Če te še kdaj vidim te pocukam za rokav... :)

Drugače pa obožujem dogice in zelo so mi všeč - moj fant ima črno dogo - fanta, je pa iz Štepanjca... tako, da se kdaj lahko dobimo... ;)

Lp,
Tina



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #26 : 17 Januar 2007, 14:56:31
Miša isti kot ko lani :D ;)

Za moje lubice pa en ogromen, velikanski, največji....... koš  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Satin,

ja, bo enako kot lani. Ista tenda rumene barve, samo v drugem kotu in v drugi hali. Sem se z organizatorjem dogovorila, da pridem en dan prej postavit našo pasjo trdnjavo. Če bo katera zainteresirana za pomoč, se priporočam že za soboto. V nedeljo imaš ti Čučko čez  ;)

Taj,
kje pa ti živiš ?  ;D Celjska razstava lani je bila "dogodek leta". In takšna bo tudi letošnja v februarju. Mi imamo že vse prijavljeno. Nič hudega, če ne razstavljaš. Če ne boš imela s seboj kužka, potem bo najbolje, da daš ovratnico sebi okrog vratu. V roke pa termosico, ki jo nosiš dvignjeno visoko v zrak, da te bomo v tisti poplavi indijanskih vzorcev lažje našli.  :P

In punce, tukaj se zbiramo indijanci in indijanke. Tema o dogah že obstaja  ;D Al pa si kupite indijanske ovratnice. :D

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #27 : 17 Januar 2007, 15:05:01
No super. Najbrž si me videla, samo takrat je bila Moja Theba še malčica stara komaj 5 mesecev ;) Ti kar cukaj, sem vedno vesela novih poznanstev (Theba pa pasjih prijateljev).
Lani pozno jeseni (malo preden sem dobila Thebo) pa sem najbrž videla dogico tvojega fanta ob Ljubljanici... Od daleč sicer in kolegici sem hitela razlagat, da je to doga, pes ki ga hočem... Bi tekla za njem, pa me je ustavila, ker je bila mnenja, da se mi je zmešalo (bala se je vseh psov, kaj šele doge). No danes pa sta s Thebo najboljši prijateljici in celo na razstavo je prišla in počohala nekaj velikanov  8).
Zdaj sem pa čisto off topic  :-[  :-[  :-[. Res se lahko kdaj dobimo.
Midve pa nisva v klubu... Zdaj moji babi preko znanca od znanke... "rihtam" unikatno ovratnico s povodcem iz usnja vgravirano s Thebinim imenom...  :P  :P  :P
lp
T.

8)


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #28 : 17 Januar 2007, 15:50:02
Tečka, čisto možno da si vidla takrat ob Ljubljanici Boja in mojega fanta - Boj nima kupiranih ušes in ima na tačkah bele "čeveljčke" in pa belino od vratu navzdol čez prsa... :) Ja res je pravi cukerček!
Ja takrat, kos sem videla tisto dogico v Fužinah je bila še mladiček - no malo večji mladiček... čisto možno, da si bila ti! :)
No, zdaj smo pa res že zašli iz teme....
Tečka, ti me pa kar kontaktiraj preko ZS, pa se lahko med kakšnim vikendom dobimo in se spoznamo... ;)
Se opravičujem, ampak sva morali s Tečko par stvari ugotoviti in si razjasniti... ;D

Miša, s Tajem sva iz Ljubljane...
No, če bom utegnila priti na pasjo razstavo, bom imela s seboj termovsko... :D, tebe pa očitno ne bo težko najti z vsemi tvojimi mastinčicami in rumenim šotorom, ki bo po moje kar seval že od daleč... ;)

Lp,
Tina



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #29 : 17 Januar 2007, 23:11:07
Taj,

imaš prav ! Bom zelo vidna z našimi petimi mastinčicami pod tisto veliko rumeno tendico  ;D

Če pa se boste kaj dogovarjale za skupni dogaški sprehod naj me Tečka pokliče. Bova uletela še midva z Zokijem, da vam pokaževa kako se naš Zoro rad crklja.( sedaj pa si nabavita te indijanske ovratnice, če mislita tlele težit  ;D )

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.