Klub indijanskih ovratnic in povodcev

aska · 30279

aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #30 : 17 Januar 2007, 23:17:08
MIŠA drugače sem pa jaz krivec, ki ti je pobrala ta zadnji tak povodec na razstavi :P  Samo zate je tako in tako bil prekratek ;).

Lepo pohvale vredno, res pridno ste pisale danes :o  Res dobrodošli vsi novi člani takih ovratnic in povodcev, več nas bo bolje bo  :o

Če pa kdo kje zasledi takšno oprsnico, pa naj mi sproči.

Lp


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #31 : 18 Januar 2007, 09:29:35
Miša, če se bomo kaj zmenili za kakšen dogaški sprehod, te pokličemo, edini problem je, da Boj ne mara prav vseh samcev, no mojega Taja ima zelo rad - mogoče bi se tudi z Zokijem razumela - nikoli ne veš, imam občutek, da ne mara tistih samcev od katerih dobiva negativne vibracije - tvoj Zoki je pa tudi najbrž dobrovoljček in prijazen - tako kot naš Taj.... ;)

Aska, a ti imaš kratek povodec, ker moj se regulira, se pravi, da ima tri dolžine - je za preklapljat. Mislim, da je najdaljša dolžina 170-180cm - nisem čisto sigurna, bi ga morala zmerit... :)

Lp,
Tina



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #32 : 18 Januar 2007, 09:47:59
Hvala za odgovor glede nabave ovratinice in povodca.

Se mi pa zdi, da taka ovratnica bolj paše velikim mrcinam  :)  kot moji nežni vitki setrki. Bom še premislila, nočem, da bi imela doma preveč robe.

Taj, nekaj skupega imava.  ;D Tudi jaz hodim v ZOO Taček na Fužine.

Florinca, tudi tvoji seterki bi pasala, zakaj pa ne - po mojem obstajajo tudi ožje variante teh "indijanskih" ovratnic...
Pozanimaj se v (najini :D) trgovini ZOO Taček... ;)

Lp,
Tina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #33 : 18 Januar 2007, 09:58:07
Imajo tudi ožjo varianto... vidi se tule:



ali pa mogoče še bolje...


Lp nina



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #34 : 18 Januar 2007, 12:22:37
Miša, če se bomo kaj zmenili za kakšen dogaški sprehod, te pokličemo, edini problem je, da Boj ne mara prav vseh samcev, no mojega Taja ima zelo rad - mogoče bi se tudi z Zokijem razumela - nikoli ne veš, imam občutek, da ne mara tistih samcev od katerih dobiva negativne vibracije - tvoj Zoki je pa tudi najbrž dobrovoljček in prijazen - tako kot naš Taj.... ;)

Moj Zoki je pravi indijanc  :D Že od nekdaj trdim, da ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku. Je pravi dobrodušmež in obožuje vse živali. Le zahrbtnežev ne mara in tistih psov, ki si ga hočejo podretiti na silo.


MIŠA drugače sem pa jaz krivec, ki ti je pobrala ta zadnji tak povodec na razstavi :P  Samo zate je tako in tako bil prekratek ;).


Ne, nisi ti kriva. Tvoj povodec sem imela v roki, še preden si ga ti kupila in nam je prekratek.

Še vedno je Taj osumljena, da nam je speljala tadolgega  ;D ;D ;D


Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #35 : 18 Januar 2007, 13:44:58
Pa če ti pravim Miša, da ko sem jaz kupila povodec, so tam ostali še najmanj trije! :P :D
Pa ne išči zdaj osumljencev, če se nisi podvizala in kupila povodec pravočasno! :P
Hecam se! :D

Miša, upam da ga boš čimpreje kje dobila in boš veselo pohajkovala naokrog s tvojimi mastinčicami v indijanskem slogu... ;)

Lp
Tina



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #36 : 18 Januar 2007, 13:51:29
Oh, kakšna frka okoli teh ovratnic. Kaže, da si bova morali tudi medve s Florco v Zoo taček stvar ogledat.  ;D

Kristinca & Florinca


malena3

  • Gost
Odgovori #37 : 18 Januar 2007, 14:21:31
O kako super tema.

Jaz sem zadnjič skakala po BTC-ju, pa jih nisem opazila. Nekje sem vidla samo oprsnice.
A v Tokani v BTC-ju jih pa ni?
Hm, al pa sem bla slepa ko kura.

LP



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #38 : 18 Januar 2007, 14:56:59
O kako super tema.

Jaz sem zadnjič skakala po BTC-ju, pa jih nisem opazila. Nekje sem vidla samo oprsnice.
A v Tokani v BTC-ju jih pa ni?
Hm, al pa sem bla slepa ko kura.

LP

V Tukanu mislim, da jih ni - vsaj jaz jih še nisem zasledila... :)
Oprsnico bi pa Aska imela, tako da če veš kje si jo videla, ji sporoči... ;)



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #39 : 18 Januar 2007, 15:54:42
Imamo tudi mi!   ;D




Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #40 : 18 Januar 2007, 17:23:18
A se dobijo tele tud enobarvne? Zgledajo ful mocne, sam barva/vzorec mi pa ne potegne



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #41 : 18 Januar 2007, 17:46:15
Imamo tudi mi  ;D hehe

Samo povodec, ki se že trga  :o Ga že mami šiva  ;D Ker je sicer zlo fajni  :P Bomo zdej počasi spet šli po nakupih  :o



polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #42 : 18 Januar 2007, 18:06:28
Meni so ti "ta široki" tkooo lepi...tak kot ga ima Taj, pa tko mu paše  :o

Pomoje se bom kmalu tudi js prdružla temu klubu...ko mal zrastemo  :P

lp
Polona

:)


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #43 : 18 Januar 2007, 18:20:39
Polonči hvala... Taj ob vseh teh pohvalah kar raste in se napihuje.. :D :-[.
Ja Polonči moraš nabavit - bosta potem Taj in Runo prav dobra za videt skupaj - dva bernija z enakimi ovratnicami... joj bosta lušna! :o :)

Lp,
Tina



*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #44 : 18 Januar 2007, 20:05:56
Tudi mi imamo takšno ovratnico, povodca žal ne ker ga še nisem nikjer našla..



Očitno so te indijanske ovratnice in povodci res v modi ::) ;D :o..

Lp,  ;)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #45 : 18 Januar 2007, 21:02:55
Sej lepe so res ful samo kot pravi Ninci---vsi jih imajo :-\...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #46 : 18 Januar 2007, 22:57:28
[Aska, a ti imaš kratek povodec, ker moj se regulira, se pravi, da ima tri dolžine - je za preklapljat. Mislim, da je najdaljša dolžina 170-180cm - nisem čisto sigurna, bi ga morala zmerit... :)
Tudi Askin povodec je tak, ki se regulira s tremi dolžinami. Največja je okoli 170 cm. Je super :o

Ne, nisi ti kriva. Tvoj povodec sem imela v roki, še preden si ga ti kupila in nam je prekratek.

Še vedno je Taj osumljena, da nam je speljala tadolgega  ;D ;D ;D
Miša še dobro, da ti je bil prekratek, da mi ga je uspelo dobit :D.. Je bil zadnji..Pa ni tako kratek, kot si ga videla, za Asko je čisto dovolj dolg, tako v krajši izvedbi  kot potem s preklaplanjem :o


SKY, *nastja*  dobrodošla v klubu :)

polonči ti pa še malce počakaj, pa potem si nabavi to opremo in se nam pridružiš :D

*nastya_lony*  ti si pol naša, še povodec ti manjka :P

Nika ne vem, grem pa jutri malce v Alerja pogledati v BTC-ju in povprašam še zate, če takšne tudi imajo. So res mehke te ovratnice in so iz takega materijala, ki diha, skratka super so :)

T.M.T opažam, da jih ima jih res vedno več. So postale kot kaže modni hit :P 

O kako super tema.

Jaz sem zadnjič skakala po BTC-ju, pa jih nisem opazila. Nekje sem vidla samo oprsnice.
A v Tokani v BTC-ju jih pa ni?
Hm, al pa sem bla slepa ko kura.

LP
Kje si te oprsnice videla? Drugače jih v nobenem Tukanu nisem zasledila. Take ovratnice v Lj imajo v Smrčku (center), pa sedaj v Pikininem butiku (prej Čebelica v Dravljah) in v Btc-ju v Hali A v Arelju ter tam, kjer je že Taj navedla. Pa drugače se nam boš pridružila?

Lp


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #47 : 18 Januar 2007, 23:27:41
Ne morem kaj, da ne dodam še par primerkov te prelepe ovratnice ;)

Prvo širša:


in še ožja:




Lp


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #48 : 19 Januar 2007, 00:05:27
Hehe kaj se spomnete  ;D Meni pa te ovratnice sploh niso všeč, nekako mi ne potegne vzorec. So mi pa npr. vse od Rogz for dogs ful lepe  :)

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #49 : 19 Januar 2007, 00:20:45
He he zoe, kaj čmo ;)  Enim nam je ta pasja oprema zelo všeč. Meni osebno je všeč vse karkoli je z indijanci povezano :o.

Lp


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #50 : 19 Januar 2007, 09:50:44
Hehe kaj se spomnete  ;D Meni pa te ovratnice sploh niso všeč, nekako mi ne potegne vzorec. So mi pa npr. vse od Rogz for dogs ful lepe  :)

lp

A ustanoviva Rogz for Dogz klub?  ;D Mi imamo zdaj namreč te in so  :-*

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #51 : 19 Januar 2007, 09:56:40
Ninc potem pa lahko na pesjanarskih srečanjih naredimo kako športno tekmovanje in da naši peseki ne bodo izključeni, lahko naredimo tekmovanje v mini agilitiyu :D ;D
Z Larsom sva lahko sodnika če ne bova v katerem od klubov :D ;)


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #52 : 19 Januar 2007, 12:23:09
Kot kaže so res modni hit. Zdaj pa samo še pasjo modno revijo.  ;)

Kristinca & Florinca


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #53 : 20 Januar 2007, 13:15:45
Tole se mi ne zdi fer, da smetite našo temo  >:( Pogovor o ovratnicah poteka tukaj: http://www.pesjanar.si/forum/index.php?board=90.0

A se dobijo tele tud enobarvne? Zgledajo ful mocne, sam barva/vzorec mi pa ne potegne

Nika,

dobijo se tudi enobarve v vseh velikostih in dolžinah. Mi imamo oranžno in vijolično, dobi pa se še rdeča in črna. Možno je tudi, da so v drugih barvah, a jaz sem videla samo te.





Missa


Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #54 : 20 Januar 2007, 13:25:34
Miša... malo nas je zaneslo. :-[ Oprosti! :)

A tale tvoja vijolična in oranžna sta tudi od Karlie, tako kot tele naše indijanske?
Pa jih prodajajo tudi pri nas - če ja - kje pa? :)

Lp,
Tina



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #55 : 20 Januar 2007, 13:35:55
Ja, Taj,

jaz imam za naše čokoladne princeske vse samo od Karlija. Tudi opremo za čivave in mopse sem kupovala te znamke. Najbolj efikasno, obstojno in pralno. Od torbic do igračk.

Ko so bili še minceni je to izgledalo takole:







Vseh 6 mladičkov je imelo vsak svojo barvo oz. vzorec, da sem smrklje in smrkavca ločila med seboj že na deleč.

Lansko pomlad sem jaz te tamale ovratnice dobila samo v Avstriji. Pri nas jih še ni bilo. Za tavelike s tem posebnim varovalnim sistemom so tudi imeli sprva samo v tujini. Sedaj pa, kot je videti jih imajo pri nas že skoraj povsod. Jaz jih nabaljam v Mr.Petu, imajo pa jih tudi v pasji štacuni v Kosežkem centru v prvem nadstropju. In kot je videti še v veliko privat trgovinah. Pri nas so za več kot polovico cenejše. Jaz sem lani v Avstriji dala za dve ovratnici in dva povodca ( največje in najdaljše velikosti) točno 100 eu.

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #56 : 20 Januar 2007, 13:40:12
Miša... hvala za informacije! Bom šla en dan prav na lov po pasjih trgovinah na ovratnice in povodce posebnih barv in vzorcev! ;D

Če bom našla kaj pametnega in zanimivega vam sporočim! ;)

Lp
Tina



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #57 : 20 Januar 2007, 14:25:28
Evo, sporočila, ki so se navezovala na splošne ovratnice sem prestavila pod opremo. Upam, da nisem kakšnega sporočila preveč ali premalo.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #58 : 21 Januar 2007, 00:05:33
Evo, sporočila, ki so se navezovala na splošne ovratnice sem prestavila pod opremo. Upam, da nisem kakšnega sporočila preveč ali premalo.

lp
Super in hvala..lp


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #59 : 21 Januar 2007, 09:47:01
Aska,

sedaj pa je že čas, da bi počasi sestavila listo članov kluba ljuibiteljev indijanskih ovratnic, da se končno preštejemo. Koliko pa nas je že ?

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.