Ovratnice

Taj · 121867

Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #60 : 11 Marec 2007, 14:17:44
in, ali je kdo že uspel uničiti to, ki gre skozi rinko in se zaklene?

Moj 6 mesecni zlatko je "unicil" to (oz. ze dve), ki gre skozi rinko in se zaklene. Par odgovorov visje imas slikco kako je to izgledalo. Ampak kot ze receno, verjetno je bila samo slaba serija teh ovratnic, k zaenkrat so sle po gobe samo vijolicne.

So mi pa v petek zamenjali se to tadrugo, pa dobila sem eno iz nove serije, ima tudi en nasitek, ki ga na prejsnjih ni bilo. Pa zapenja se mi zdi malo bolj na tesno - bolj poci. Upam, da ta zdrzi, ceprav zaradi strahu jo zaenkrat, dokler se mali malo ne umiri ne bom uporabljala (medtem sem kupila eno ovratnico na klipsno slovenske izdelave, ki izgleda kar mocna).

Lp.. 

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #61 : 12 Marec 2007, 09:08:36
Tudi mi imamo doma ovratnico Rogz for dogz, žal zadnje čase samo še za okras....kljub temu, da je zaklenjena, gre ob močnem potegu psa narazen, zato z njo ne upam več na sprehod. V pasji šoli se mi je prvič zgodilo (par mesecev nazaj) in bi bilo vse skupaj prav mučno, če ne bi imela s seboj še zatezne kovinske...Zdaj prisegam samo še na izdelke ge. Šerugove....se mi zdijo res kvalitetni in edini zdržijo potege mojega pesjana. Čeprav se resnici na ljubo tudi pesjan zadnje čase umirja - očitno je z mladiči res najhuje.

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #62 : 30 Maj 2007, 09:43:38
Ok, jaz sem se zdaj čisto zares odločila, da naročim ovratnico in povodec od Retro-pet! :D Sicer se še nisem odločila za vzorec, ker jih je ogromno zanimivih ...  Je kdo zraven? Če bi nas več naročilo, bi si lahko delili stroške poštnine in carine. Če bi naročili v kratkem, bi verjetno dobili že pred srečanjem (24. 6.), kamor bi lahko tisti, ki bi vse skupaj naročil, prinesel. Ampak tu je en problem - jaz še vedno nisem dobila datumov ustnih izpitov za maturo (in zato ne morem reči, ali pridem ali me ne bo), tako da te odgovornosti ne morem prevzeti, sploh pa nimam kreditne kartice. Če se ne bo nihče javil, bom pač naročila preko staršev (oni pa žal niso pripravljeni založiti za nikogar, sploh ker bi bil velik problem, če me ne bi bilo na srečanje). Torej? :-\

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #63 : 07 Avgust 2007, 23:55:36
ker ne vem kam naj dam tolo temo, bom butnila kar pod oprsnice  ::)
Danes sem v MR. petu doživela šok, enkrat za spremembo sila pozitiven.  :oOčitno so malo prenovili, tam kjer so imeli včasih šampone, je sedaj en velik prostor, notri pa en kup čudovitih stvari, jaz kaj takšnega nisem še nikjer videla, tudi na dobro založenih ameriških e-trgovinah ne. Na novo imajo en kup, oprsnic, ovratnic in povodcev, vseh velikosti, s kamenčki, kristalčki, z raznimi vzorčki. Res so lepo uredili, saj je res prava paša za oči vse skupaj. Mislim, da nobemu, ki je tak maniak, na ''luškane'' stvari, ne bo žal, če si gre to pogledat. Upam, da ne zveni kot reklama, ampak resnično pohvalno je, da je v Sloveniji končno nekaj novega...
lp ;)



katjaT

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 2
  • bobi je car
Odgovori #64 : 08 Avgust 2007, 08:22:35
A ste videl kaj majo v Mr. Petu  :o

http://www.mrpet.si/

ovratnice z kamenčki Swarovski  ;D

Sem šla pogledat, pa za našega boksuja žal ni nič  :'( majo sam za male psičke, pa za velike psičke. Za našega srednjega pa vsaj po mojem okusu ni. Upam da še kaj dobijo.

Kok bi bil pa fensi  :D



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #65 : 08 Avgust 2007, 08:27:13
A ste videl kaj majo v Mr. Petu  :o

http://www.mrpet.si/

ovratnice z kamenčki Swarovski  ;D

Svašta, kaj vse si zmislijo...

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #66 : 08 Avgust 2007, 08:30:30
Ja, sem tudi bila včeraj v MR. petu in res imajo tam lep kotiček zdajle! Sem prav novo ovratnico iskala in so me tja odpeljali in mi odkrili to novo deželo luštkanih ovratnic :o (Swarovski, Hawai, zelo lepe elegantne ovratnice za hrte ...). Resnično pohvalno! Le da s Taro nisva v tem štosu ;) in sem se odločila za malo manj šminke ::)
Moram pa reči, da imajo v ZOO Preis-u na Eipprovi tudi že kar nekaj časa zelo dobro izbiro!

Bi pa tole verjetno pasalo v temo ovratnice ;)

lp



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #67 : 12 Avgust 2007, 11:53:43
Živjo ;)

Včeraj sem bila v Mr. Petu in sem zagledala vitrinice v katerih so bili povodci in ovratnice z biserčki swarovski.
Kakšno imate vi mnenje o teh ovratnicah in povodcih? se vam zdi to preseravanje ali vam je to všeč? zanima me vaše mnjenje ;D ;)

Drugače pa več o swarovskih ovratnicah in povodcih tukaj: http://www.mrpet.si/

lp urša in ostali

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #68 : 12 Avgust 2007, 13:01:26
Jaz bom svojima bučkama takoj ko najdem kaj primernega sigurno kupila, ne glede na ceno. Psi so za mene družina in če kupim staršema darilo, zakaj nebi potem še svojim ˝otrokom˝?
Meni osebno so ovratnice z Swarovskimi kristalčki zelo všeč, morajo pa biti kvalitetne izdelave in ne kakršenkoli kič.

Odvisno pač od okusa vsakega posameznika. Zakaj nebi imeli takih ovratnic za kužke, če ljudje nosijo nakit? Tako da za mene to ni nobeno pretiravanje, če kupiš kužku ovratnico z kristalčki:)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #69 : 12 Avgust 2007, 13:06:13
Meni se pa vedno bolj zdi, da so take stvari pretiravanja. Ampak vsak ima pač svoje mnenje. Zase vem, da raje kupim kaj drugega kot ovratnico.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #70 : 12 Avgust 2007, 13:33:06
aja..še moje mnenje :D...
Sicer so mi ovratnice zelo všeč ampak mislim, da je to že malo pretiravanje...in tako kot je že Nadja rekla vsak ima pač svoje mnenje ;)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #71 : 12 Avgust 2007, 13:58:19
tut men niso ušeč, zdi se mi navaden kič, ampak ok vsak iam svoj okus, sama pa svoji kužiki take ovratnice nebi nikoli kupila ali za kerega drugega kužata.


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #72 : 12 Avgust 2007, 15:29:49
Saj, okusi so različni. Jaz sem pač človek, ki da vse za pse:) Imajo prek preveč igrač, blazinic, posteljic, hrane, priboljškov, ... Eni kupujejo obleke, ... jaz dam rajši za svoje pse:)

Drugače pa kot že onjeno, tudi med temi ovratnicami se najde kič in kvaliteta. Teh ki so v Mr. Petu še nisem videli v živo, baje da so res kvalitetne. Če bodo res ok, bomo sprobali.

Problem je tudi, ker pri kitajčkih ne moreš kakršne koli ovratnice kupiti, ker če je pes goli, mora biti mehka ovratnica da se koža ne odrgne. Pri nas je še vedno zelo težko najti take ovratnice, poleg tega da je lepa, mora biti tudi uporabna.


sailila

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
Odgovori #73 : 13 Avgust 2007, 08:14:48
jaz sem bila pa kar malo razocarana nad temi "luxus" izdelki v mr. petu :-\  videle sem jih cisto po nakljucju saj sem bila v ljubljani glih takrat ko so urejali to novo butik prodajo.res so izdelki,sploh ovratnice na prvi pogled ZELO lepo in privlacne,vendar imam jaz pojem o kvaliteti,sploh pri psih,malo drugacen ::) pogovarjala sem se tudi z eno prodajalko,ki mi je cisto ponosno kazala swarovski ovratnice,ko pa sem jo vprasala kako se bo odzval lastnik psa,ki se zelo slini ali pa ki bo skocil v vodo,glede na to da swarovski ne sme pridit v stik z vodo saj potem zacnejo kamencki rjaveti je pa bila kar tiho.
verjamem da se jim bojo izdelki zelo dobro prodajali(tudi jaz bom med kupci :P),so tudi zelo lepi vendar pa se ni to cisti pravi luxus ali pa kvaliteta,ki jo imajo za svoje ljubljencke drugod  8)



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #74 : 13 Avgust 2007, 08:39:46
Meni so pa take stvari zelooo všeč in upam, da jih bo vedno več! ;D
Najbolj pogrešam barve... upam, da bo v prihodnje bolje.... :)



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #75 : 13 Avgust 2007, 08:49:21
Jaz mislim da ovratnica z svarowskimi kristalčki ni ravno za vsakdanjo uporabo, za sprehod po gozdu, blatu, vodi, travi, ... vsaj jaz vem da je nebi uporabljala če bi recimo šli na divjanje z psi, ker vem kako se igrajo in mečejo po travi, blatu,... Nekako tako, kot nebom nosila zlatega prstana med okopavanjem vrta;)

Meni osebno bi bilo škoda, za vsakdanje norenje imamo navadno ovratnico, ki se pere v pralnem stroju ko se zamaže. Če pa gremo na obisk, na razstave, v mesto na sprehod, pa damo ta lepo ovratnico gor;)

Mislim da neke hude uporabnosti pri ovratnici z kristalčki ne moreš pričakovati. Vsaj po mojem sigurno take zadeve niso za v vodo, isto kot pri človeškem nakitu:)


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #76 : 13 Avgust 2007, 08:58:18
Jaz pri teh ovratnicah bolj ciljam na barve, kot na kristalčke... ker roko na srce... pri mojem berniju se bodo kristalčki bolj malo videli izpod dlake... barva ovratnice se pa bo... tako, da jaz bolj upam, da bodo imeli barvaste ovratnice, kot sem videla na spletni strani Mr.Peta, če sem prav videla in mislim, da niso vse s kristalčki...



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #77 : 13 Avgust 2007, 09:02:17
Maš ful barv, samo glede na to da so sedaj prvič naročali, mislim da še ni vseh barv. Upam pa da bodo v kratkem:)


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #78 : 13 Avgust 2007, 09:20:25
Bom šla ta teden pogledat, če se bo kaj našlo za Taja... ali mogoče veš... so tudi ovratnice večjega obsega, ker ponavadi do sedaj, vedno ko sem našla kaj barvastega - lepega je bilo potem to premajhno za Taja...



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #79 : 13 Avgust 2007, 09:45:50
Kolikor jaz vem ima ta proizvajalec ful izbire za male in srednje pse, do velikosti okoli 55cm sigurno. Sem pa malo gledala in za ta velike pse imajo ovratnice, samo vprašanje kako velike in če imajo vse barve na razpolago. Vsekakor najbolje da greš pogledati, mogoče pa se bo našlo kaj.
Če bo vse po sreši bo tudi meni ratalo v petek iti pogledati:)



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #80 : 13 Avgust 2007, 10:17:28
Hvala za informacije... bom šla pogledat! :)
Se bova po možnosti se srečali tam! :D



_Tyra_

  • *
    • Prispevkov: 240
    • Točke: 10
Odgovori #81 : 13 Avgust 2007, 11:12:10
Meni osebno so take ovratnice zelooo všeč. Najbolj zanimivo je to, da je reakcija ljudi, ko je imela Tyra rdečo usnjeno ovratnico z neti (ne špičastimi) popolnoma drugačna kot sedaj, ko nosi rdečo ovratnico s kamenčki ali pa roza imitacijo kačje kože s srebrnimi kostkami.

Vem, da sta obe ovratnici res kičasti, ampak odkar ima ti dve ovratnici so ljudje res bolj sproščeni... tudi velikokrat slišim, lej kako lepo ovratnico ima!

 



Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Odgovori #82 : 13 Avgust 2007, 11:45:42
Ja, v zadnjem času je tudi pri nas vse več lepih oratnic. Tudi sama jih rada pogledam.
Moj Bak ima (za moj okus) lepo, živo ovratnico, ki mu paše k njegovem črnem kožuhu in je zelo uporabna (beri močna in pralna). To je zame vse kar rabim.

Drugače pa mislim, do so takšne "prestižne" stvari bolj za lastnike, kot za pse. Kaj pa psa briga kakšno ovratnico si mu nataknil okoli vratu, važno da gre na sprehod.

Lp, Miša



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #83 : 13 Avgust 2007, 12:40:07
Ja itak da so za lastnike:):):) Kaj pa pes ve da ima okoli vratu swarovske kristalčke:)
Za psa je itak važno da ima ljubečega lastnika, da je zraven njega in da gresta na sprehod skupaj:)

Saj človek tud ne rabi nakita, pa ga vseeno nosi:) In če sem tak nora, da bom dala 100 evrov za pasjo ovratnico, zakaj mi nebi pustili veselja:):):) ;D ;D


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #84 : 13 Avgust 2007, 13:53:03
In če sem tak nora, da bom dala 100 evrov za pasjo ovratnico, zakaj mi nebi pustili veselja:):):) ;D ;D
Ej, kdo ti ne pusti veselja...  :D Ti kar...
Mene bi tut razveselilo (oz. nasmejalo), če bi kje videla psa s kristalčki na ovratnici...nekako tako:
 ;)

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Odgovori #85 : 13 Avgust 2007, 13:56:03
In če sem tak nora, da bom dala 100 evrov za pasjo ovratnico, zakaj mi nebi pustili veselja:):):) ;D ;D
Ne, ne...jaz ne mislim nobenemu vzeti veselja!



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #86 : 17 Avgust 2007, 12:39:52
No včeraj mi je končno uspelo priti do Ljubljane in v Mr. Peta:) Tako da lahko povem še moje mnjenje o ovratnicah.

Dobijo se usnjene ovratnice v različnih barvah, z ali brez kristalčkov. Uvratnice so narejene iz mehkega usnja, tako da sem bila ful presenečena, pozitivno seveda. Nimajo ostrih robov in vsaj na pogled zgledajo zelo kvalitetne (moram še sprobati kako se bodo obnašale v vsakdanjem življenju izven vitrin:))
Jaz sem se odločila za črno ovratnico ki ima po celi širini vstavljene kristalčke, kristalčki so vsak posebej vstavljeni v kovinski nosilec, tako da mora biti stvar trpežna.

Imajo pa tudi veliko izbiro bolj etno ovratnic, ki so tudi zgledale ful hude. Pa tudi za večje pasme imajo v več barvah ovratnice.

Razen usnjenih so tudi takšne iz blaga, ful pisane, skratka meni osebno so bile všeč:)

Tako da vredno ogleda vsekakor.


regga

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 1
  • Enya
Odgovori #87 : 18 Avgust 2007, 08:49:37
Meni bi bilo pa simpatično videti kitajskega golega psa s tako ovratnico. Se mi pa zdi da ne pašejo vsem pasmam...Kakšen roti bi mi zgledal hudo smešno  :P

botticelli daj kakšno slikco nalepi sem gor, da vidimo kako zgleda  :D


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #88 : 18 Avgust 2007, 10:51:30
Tudi jaz imam manijo na luškane ovratnice. Sem pa opazila, da je tudi od ovratnice odvisna reakcija ljudi, ko grem mimo z mojo Thebo... Če ima gor rožasto ovratnico se je manj izogibajo. He, he kot da ima ovratnica efekt krčenja psa  ;D
lp
T.

8)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #89 : 18 Avgust 2007, 23:11:10
Bom jo probala slikati če bo ratalo, ponavadi se glih premakne ko kliknem in potem ni nič iz slike:)