Ovratnice

Taj · 121878

BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #240 : 11 Avgust 2014, 17:32:06
Je mogoče komu v zadnjemu času uspelo naročiti Stillwater ovratnico? Iz ZDA je poštnina okoli 45 dolarjev - ti ki so pa prevzeli prodajo v EU so pa čisto neresni.  :-X

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #241 : 11 Avgust 2014, 22:22:53
Je mogoče komu v zadnjemu času uspelo naročiti Stillwater ovratnico?
Jaz sicer že ene par let nisem naročala nič, sem pa pred leti organizirala ene tri skupna naročila direkt iz Amerike in je ta lastnik Shane Kirby ful pošten tip, vse se da zmenit z njim brez problemov tko, da komot od njega direkt naročiš.



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #242 : 12 Avgust 2014, 19:24:29
So bili vsi zadovoljni z njimi? Sem opazila nekaj pripomb v smislu da ovratnico niso bile lepo dokončane in so jih morali sami popravit (štrleči robovi)?

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #243 : 12 Avgust 2014, 20:33:06
Ojoj komplikatorji ::) Stillwater ovratnice so za tako ugodno ceno odlične, kvalitetne, močne, barve ne bledijo kljub pranju, ne rjavijo, narejene pa tako, da preživijo tvojega psa. Edino kar zna zmotit komplikatorje je to, da za luknje tip ne uporablja netov, ampak je najlon preluknjan in stopljen, da se ne razpara. To je pa to, vizuelno ne zgleda tako zelo lepo, kot ElPerro ali MAG, ki uporabljata nete, ovratnica je pa vseeno povsem funkcionalna. Ne pomeni pa to, da niso dokončane, samo drugačen način izdelave pač. :)



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #244 : 12 Avgust 2014, 20:43:04
SS tudi ne uporablja netov in stopi robove lukenj, ampak so njegove ovratnice  debele in trde.  :-\ Pri ST so mi všeč trenutne vijolične in srebrne verzije ovratnic, pa tudi tako debele ne izgledajo. Kako težko jih je zapret?

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #245 : 12 Avgust 2014, 21:02:49
Jaz sem takrat zase naročila 4cm široke show collars, od usnjenih pa 2,5cm Bronson show collar, oboje se čist normalno zapenjajo. V bistvu s temi iz najlona ni problemov, so podobne, kot ElPerro al pa MAG, edin te večplastne 4-5cm široke usnjene se pa res težko zapnejo, pa tud ful masivne so. Lepe sicer ful, sam too much za mojga 22kg psa  :o Te 5 plastne vijolične so pa nov produkt, za te pa ne bi vedla kakšne so v živo. :)



LiliTheLab

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
  • Black beauty
Odgovori #246 : 13 Avgust 2014, 10:00:45
Je še kdo opazil, da se Loompove ovratnice (konkretno rdeča sport M) raztezajo? Se mi zdi, da ji jo moram vsaj vsak drug dan popraviti, da je nima čisto na koncu vratu ali da si jo skoraj ne sname čez glavo.  :-[

"Rep psa maha s srcem." (Martin Buxbaum)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #247 : 13 Avgust 2014, 11:37:25
Za pse ki vlečejo, se radi sunkovito zaženejo, je bolje kvalitetna ovratnica na zaponko. Večina na tak način, kot imaš zdajšnjo se ti bo raztegovala.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


LiliTheLab

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
  • Black beauty
Odgovori #248 : 13 Avgust 2014, 11:44:01
Na zaponko imam El Perrovo.

Se mi pa Rogzova ni skoraj nič raztegnila, pa jo je imela gor več kot 3 mesece, Loompova se je pa že v slabem mesecu opazno raztegnila.   :-\

"Rep psa maha s srcem." (Martin Buxbaum)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #249 : 13 Avgust 2014, 12:01:30
Ne vem kakšno si imela rogz. Lahko je razlika v materialu. Bolj je gladek, bolj zdrsi. In bolj je grob, navadno razni vzorčkasti. S karlie tonko plus nimam blemov.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Roxy

  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 1
Odgovori #250 : 13 Avgust 2014, 12:13:20
Meni so se Rogzove gladke, brez prišitega vzorca, vse raztegovale, še posebaj, ko so se zmočile. Rogzove z vzorcem pa minimalno, ko so bile mokre ali pa sploh ne.



LiliTheLab

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
  • Black beauty
Odgovori #251 : 13 Avgust 2014, 12:18:07
Rogzova je tale



Loompova pa ta



s tem, da odkar ima Loompovo za sprehode uporabljava oprsnico, na ovratnico ima pripeto doma sledno vrv in pa v šoli ne uporabljava oprsnice. Verjetno na Rogzovi prišito blago malo preprečuje raztezanje.

"Rep psa maha s srcem." (Martin Buxbaum)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #252 : 13 Avgust 2014, 13:15:26
Ja, točno to. Prejle sem površno napisala. Vzorčkasto blago upočasni tole zdrsavanje. Lahko pa tudi v šolu uporabljaš oprsnico. Tudi A in BbH izpit lahko opraviš na navadni oprsnici.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!