Matura 2007

Gost · 99559

polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #90 : 06 Maj 2007, 17:41:35
Tko ja... ;)  ;D

Srečno ju3...Si še sporočimo kako je šlo ;)

Lp

:)


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #91 : 06 Maj 2007, 17:42:38
Ja tebi pa vsem, ki pišejo tudi srečno!

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #92 : 06 Maj 2007, 18:24:58
Srečno vsem!

Pa ne bit preveč živčni, esej je itak čist izi ;)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #93 : 06 Maj 2007, 18:32:08
ma ja sj - kaj se češ sekirat :)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #94 : 06 Maj 2007, 18:36:04
Jutri boste imelu ful dober občutek, ko bo polovica slovenščine že za vami :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #95 : 06 Maj 2007, 19:03:07
učeri sm prvič dubu knjige v roke, sm pimlico na silo prebrau, se zjoku, umes par strani preskoču... Konec je bil kar dober sam začetek pa res beden... Danes sem začel brati NLB, knjigo odpru, vidu da nekej znanstvenike pa eno težnost omenja, knjigo takoj zapru zdej sem si obnove dol potegnu in mal mi je jasno... Upam, da bo pozitivno jutr :), ker baje je 50 % mature esej, če se ne motim  ??? Drugače se mi pa ne zdi fer, da imamo mi kot prva generacija dve knjigi za prebrat pa še dve sta neznosno bedni.


lp

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #96 : 06 Maj 2007, 19:07:27
Kako prva generacija dve za prebrat ??? mi smo jih imeli 4 ???

Sicer pa vsem veliko srece! :)

battito animale


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #97 : 06 Maj 2007, 19:10:29
Obe knjige sta tako neumne da prav...

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #98 : 06 Maj 2007, 19:10:43
Tudi jaz sem dala maturo čez. Pred desetimi leti. Jutri bom pa na drugi strani. Kot nadzorni učitelj. Se mi kar fajn zdi >:D.

Skratka, danes zgodaj spat, pa nič več branja in učenja. Jutri si privoščite obilen zajtrk, da bodo možgančki lahko delali. Boste videli, ko boste  noter padli, vam sploh ne bo problem napisati dober esej. 

Srečno vsem maturantom :).

Lp


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #99 : 06 Maj 2007, 19:19:54
ej hvala uroda, se bom pred spanjem čokolina najedu, da bom zjutrej razturu  ;D :), lillit pa ste lahko zbirali katero knjigo za prebrat al kako ?

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #100 : 06 Maj 2007, 19:23:28
S1b neeeeeeee kaj pa mislis :o valda smo morali vse 4 poznat... pa se drame so bile.

battito animale


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #101 : 06 Maj 2007, 19:26:05
S1b neeeeeeee kaj pa mislis :o valda smo morali vse 4 poznat... pa se drame so bile.

jao matr ste bli bogi, dobr da je konc socializma k drgač bi biu jest zdele res v grobu ;D :)

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #102 : 06 Maj 2007, 19:26:51
 :D :D :D :D kolko pa mislis, da sem stara? :D

To je bilo 8 let nazaj.

battito animale


uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #103 : 06 Maj 2007, 19:28:34
ej hvala uroda, se bom pred spanjem čokolina najedu, da bom zjutrej razturu  ;D :), lillit pa ste lahko zbirali katero knjigo za prebrat al kako ?

Pa ne pred spanjem!!!!! Pa ne čokolino!!!!! Jajčka s slanino in tri kose kruha. Pa dober tek in še enkrat srečno. ;)

Lp


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #104 : 06 Maj 2007, 19:29:15
Ma mi smo meli tudi 2 knjigi za prebrat. Zločin in kazen ter Visoško kroniko.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #105 : 06 Maj 2007, 19:31:23
Uuuu se opravičujem lilit ;) ;D, ste bili pač žrtve slovenskega neurejenega političnega sistema ;D. Mah sej me mika, da bi jajca, sam to napenja lol  ;D. Zoe pa je bla težka matura ? Ste mogl med sabo primerjat al kako ? Mi smo mel z in z. pa visoško za domače branje, kr neki  :'(

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #106 : 06 Maj 2007, 19:33:26
Mah sej me mika, da bi jajca, sam to napenja lol  ;D.

Potem pa bo zate dovolj bonbonček, ki te bo čakal na mizi. Vsaj pri nas je tako.



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #107 : 06 Maj 2007, 19:36:01
Potem pa bo zate dovolj bonbonček, ki te bo čakal na mizi. Vsaj pri nas je tako.



matr ej na kero šoli pa učiš  :o, pr nas je žalost, sm zadnjič reku prfoksu za mato, če dobim kej lepga če pišem mato 2 pa sm sam kredo direkt u glavo dubu..hehe ;D

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #108 : 06 Maj 2007, 19:39:52
Ok, reklama: vsi na Srednjo šolo Črnomelj (oz. gimnazijo Črnomelj), kjer maksimalno poskrbljeno za dobro počutje naših dijakov ;).

 


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #109 : 06 Maj 2007, 19:52:23
Sib, meni se ni zdela tako težak, potem ko sem bila že konec. Se mi je bilo pa blazno težko učiti.

Za esej smo imeli.... mislim, da je bil en primerjalni in en samo o eni knjigi.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #110 : 06 Maj 2007, 20:32:55
o uroda pol si belokranjka!  ;D, ok hvala za pomoč, zdele še zadnje dele obnov berem tko, da držte pesti jutr ;D

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #111 : 06 Maj 2007, 20:36:54
Držim pesti :).


Me`SheLLa

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 1
  • ...moja lubica...
Odgovori #112 : 06 Maj 2007, 22:10:33

Bolj se bliža jutršnji dan, bolj sem živčna... vrjamem,da tudi vi.

Želim vam dober esej :D SREČNO!


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #113 : 06 Maj 2007, 22:54:40
Jutri vam zelim veliko srece. Saj bo, samo ne bit panicni. Saj, ko enkrat zalaufa, kar notri pades. Samo zacet je tezko, tako kot vedno in povsod pri takih ne najbolj prijetnih receh.
Drzim pesti.
lp, m.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #114 : 07 Maj 2007, 11:07:37
Evo mene iz eseja :P

No recimo da je šlo - nisem nek oboževalec esejev - sm pisala razpravljalnega - full sem nakladala ki nism vedla kj pisat - naslov bilahko bil lazji - boljši :)

ma važno da smo na koncu dobli čokoladico :)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #115 : 07 Maj 2007, 17:12:35
Tudi jaz sem pisala razpravljalnega, ker se mi zdi bolje pisat tega kot interpretativnega. Sicer sem se skoraj 20 minut odločala kaj naj, sploh se nisem mogla skoncentrirat...
Naslov pa mi ni bil ravno všeč, se strinjam s tabo Bugz, da bi lahko bil lažji.
Bomo videli kako bo, ko bojo rezultati zunaj.


:)


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #116 : 07 Maj 2007, 17:57:35
Ja se mi zdi da je bil ful preveč podroben - ker js nisem vedla kaj napisat - bi rabla res v nulo naštudirat knjigo da bi lahko dolgo napisala - no bomo vidli :)

js tudi se sploh nisem mogla skoncentrirat - ki sm bla zaspana :P

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


Lola

  • Gost
Odgovori #117 : 07 Maj 2007, 19:38:12
Meni je bilo kr neki. Pričakovala sem ljubezensko tematiko, tale poklic  ??? No še vse vredu, dokler nisem prečitala da morem en dogodek Nastje napisat, pol je bla pa tema :'(. Nakladala sm 100 na uro. Eseji so že tak moja šibka točka, ampak sem se dosti pripravljala in upala na boljši naslov.
Ampak ok zdaj je kar je, en del je za nami - olajšanje, knjige, listi in ostalo za SLO je že na drugi omari, se ne pritaknem več, ker se mi že blede od teh dveh knjig.
Itaq ja čokoladica pa tak super! :D



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #118 : 07 Maj 2007, 19:46:30
Men ja bla tema super, ker je edino kjer se da nakladat in kjer lahko dodaš malo lastne presoje...Zdej pride šele težji del tko, da bo treba res knjigo v roke prijet :)



lp

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #119 : 07 Maj 2007, 19:52:02
Tudi js nisem vedla kiri dogodek od Nastje napisat...Jooooj...pol sm kar nekej zabluzila.

Zdej smo dali polovico mimo...še ta težji del nas čaka (vsaj zame)...pa ustni.

Lp

:)